|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Debelost in seks
22.6.2012 9:39:33   
Anonimen
Pozdravljeni
V zvezi sva že 10 let in v zadnjih 2 letih sem pridobila 30 kg. Z možem se zelo dobro razumeva, njega kot zgleda moj izgled ne moti, vendar pa moti mene. Sama sebi se zdi prav nagnusna in ob vsakem njegovem dotiku imam v glavi svoje obline, kar me prav odbije od seksa. Če je popolna tema še nekako gre, pa vendar nisem sproščena. On me še zmeraj gleda poželjivo in vsak dan mi pove, da sem lepa. Tako da je problem res samo v meni. Vem, da bodo vaši komentarji naj shujšam, naj se gibam in se zdravo prehranjujem. Poskusim, uspe mi en teden, potem pa sem žalostna, ker se nič ne pozna in obupam in spet pojem sladkarijo ali pa preveliko količino obroka. Potrebovala bi brco v rit, ali strokovno pomoč, ki pa je ne morem privoščiti finančno. Kaj naj naredim??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 10:52:22   
diana 28
Jaz bi vzela na tvojem mestu to kot izziv. Ko ti bo kliknilo v TVOJI glavi, samo takrat boš res začela hujšat. Ne smeš pa to vzet kot neko mučenje ampak na neko spremembo, ki bo prinesla to, da se boš bolje počutla.. Preprosto probaj mislit in se zavedat, da te pretirana hrana na nek način obtežuje, da ti ne paše in ti ne naredi nič dobrega, ulenuje te in spravlja v slabo voljo...postajaš samo še bolj okorna. ....

A imaš kakšno prijateljico s katero bi lahko začela kakšen šport, ki te veseli?.... Prijateljica zna bit velika motivacija, ker delata v dveh in te lahko motivira.

Po moje ni potrebna strokovna pomoč. Vsak človek, ki se zaveda svoje težave lahko že sam veliko naredi. Dokler boš sama sebe prepričevala, da po enem tednu popustiš bo tako tudi ostalo, zato si naredi magari en plan kako boš kg izgubila in bo šlo. Bodi trmasta....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 10:54:12   
Cassiopeia
Spremeni način življenja in način prehranjevanja! Samo tako, boš lahko znižala težo in jo potem obdržala. To ti govorim iz lastnih izkušenj...pri vsaki dieti sem izgubila kilograme, ampak ker sem se potem spet začela enako prehranjevati, sem dobila vse nazaj plus še kak kg. Edino kar se je pri meni obneslo je to, da sem vse spremenila...je pa res, da kilogrami grejo počasi dol. Jaz sem jih v pol leta dala osem dol.user posted image Počutim se izvrstno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:04:46   
Tippi
Te razumem zelo, čeprav nikoli nisem bila v taki situaciji.
Ti bi najbrž rada videla, da obstaja čarobna paličica, s katero bi izginil tvoj problemček, ampak verjetno veš, da to ne obstaja. Verjetno bi ti tud pasala kakšna bolj topla beseda, ampak vsako zavijanje besed v celofan, bi ti bilo pesek v oči. Preprosto je. Zavedaš se svojega problema, torej se z njim sooči. Čudežne paličice ni.

In ker je vsak začetek težak, bi ti za začetek svetovala hojo, pa potem hitro hojo, in kaj pa veš, mogoče na koncu celo začneš s tekom user posted image je zastonj, razen soperg ne potrebuješ ničesar drugega (predvidevam da kakšno trenerko in majico že imaš), torej z opremo nimaš stroškov, pa še v naravi si, ta je pa itak balzam za dušo. Izberi zgodnje jutranje ure, ko ni prevroče! Tudi zvečer ni slabo, ampak vadba zjutraj je prvi korak. Potem boš pa že z voljo prišla do nujnih stvari (telo ti bo samo povedalo), recimo, da je zajtrk nujen, da te cukr dvigne trenutno, potem pa se po njem počutiš slabo, itd, itd. Skratka jaz bi ti svetovala, nič drastičnega, nič šokantnega. Korak po korak in boš zelo hitro osvojila nov slog življenja. Najprej pri gibanju, potem še pri prehrani! Ko boš združila oboje, si zmagala. In potem boš tudi v osebnem, družinskem in še kakšnem področju bolj zadovoljna! Zagotovljeno!

Srečno!

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:09:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Poskusim, uspe mi en teden, potem pa sem žalostna, ker se nič ne pozna in obupam in spet pojem sladkarijo ali pa preveliko količino obroka. Potrebovala bi brco v rit, ali strokovno pomoč, ki pa je ne morem privoščiti finančno. Kaj naj naredim??


Kot prvo... sama imam probleme bolj s hujšanjem, kot s samo postavo.
Drugo... naj ti bo za začetek jasno, da tudi, če se rediš, se ti v enem tednu ne pozna veliko. Sigurno nisi dobila 30 kg gor v dveh mesecih... tudi dol ne gredo tak hitro. Tudi za pridobivanje kil je potreben čas.
Tretje... je veliko akcij, kjer skupinsko hujšajo. Pa se probaj kateri priključit. Je pa ena, ki jo organizirajo Zdravstveni domovi in se imenuje Cindy. Je zastonj, imaš pogoje in se malo pozanimaj. Pa še pod zdr. nadzorom, kar bi ti skoraj potrebovala za - 30 kg. To hujšanje mora biti zdravo, edino tako bo uspešno.
Te pa popolnoma razumem user posted image
Lahko ti samo še napišem to, kar verjamem, da je res in tudi sama to potrebujem. Za izgubitev tako veliko kg je potrebno spremeniti življenje. Kar pa ni lahko in VSE je v glavi.
Tudi sama iščem tisoč izgovorov, da mi tega ni treba, ampak prej ali slej bom morala, če hočem biti zadovoljna sama s sabo. Ni dovolj, če so drugi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:34:24   
Anonimen
Moj največji problem je, da mi je v teoriji vse jasno, v praksi pa vedno pogrnem na celi črti. Točno vem, kaj mi povzoči recimo, če pri kosilu najem pire krompirja. Na pamet znam vsaj 10 knjig o hujšanju, o krvnem sladkorju, o vplivu beljakovin na izg. mišic in hujšanje, o gibanju, o načinu zdrave prehrane. Ampak tega ne znam realizirati. Vem, da sliši to en velik izgovor in seveda tudi je, pa vendar preprosto ne zmorem se premagati. Še par let nazaj bi primerku kakršen sem trenutno jaz dala brco v rit, povedala da naj se ceni, da je edinstvena in da je zmožna veliko več kot si misli in da naj že neha iskati izgovore in naj nekaj NAREDI. Ja, stokrat si bom prebrala svoje besede. In ne, ne iščem toplih besed, ampak brco v rit, morda besede, ki me bodo spodbudile, ne vem kaj. Vem samo, da sem čisto obupana in da se vrtim v začaranem krogu (najprej -2kg, potem pa +3kg) itd...dokler ni prišlo do +30.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:38:40   
3jeMi
Če rada bereš, ti svetujem, da prebereš knjigo Zakaj so pa Francozinje lahko vitke.
Nobenega diktata kako naredi kaj naredi, da boš shujšala, ampak samo nek navdih, da začneš o prehrani in o sebi razmišljat drugače. Pri vsem skupaj je pa najpomembneje (kakor so ti že punce napisale), da sama prideš do tega, da si razčistiš v glavi kaj hočeš in da boš to tudi naredila. Je pa tudi prav, da se otreseš negativnih stvari okoli sebe, ker imam občutek, da je hladilnik tvoj najboljši prijatelj, ko prideš v kako tebi neljubo situacijo.

Ko sem se sama odločila, da je pa 92 kg preveč in da je treba to spravit s sebe, mi je to knjigo podarila sestra in sem jo v času 14 (beljakovinske) dnevne diete brala. Počasi sem spremenila svoj odnos do hrane (en piškot je glih tako dober, kot cela škatla, uvedla sem si zajtrk, ki ga prej ni bilo, po 20. uri nič hrane itd.)... skratka v svoje prehranjevanje sem vnesla en red... in sem v slabem letu lepo prišla na 66 kg...
no, ja potem sem itak zanosila, se seveda malo poredila in zdaj sem spet vzela v roke to knjigo, da si malo osvežim spomin, pa sem zopet v 4 mesecih spravila dol 11 kg...

In ja, mož naj te pri tvoji odločitvi (čeprav te še vedno požira z očmi) podpre, ker je on prvi v vrsti za vzpodbudo in oporo, ko ti motivacija in veselje pade. user posted image
Takrat mu ne smeš dovolit, da ti reče: Saj si lepa taka kot si. ... Ne, ti si želiš biti lepša.

Pa srečno user posted image

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 22.6.2012 11:39:00 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

ker imam občutek, da je hladilnik tvoj najboljši prijatelj, ko prideš v kako tebi neljubo situacijo.



Žal je nekako tako ja user posted image

Grem kar danes po knjigo.

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:47:23   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moj največji problem je, da mi je v teoriji vse jasno, v praksi pa vedno pogrnem na celi črti. Točno vem, kaj mi povzoči recimo, če pri kosilu najem pire krompirja. Na pamet znam vsaj 10 knjig o hujšanju, o krvnem sladkorju, o vplivu beljakovin na izg. mišic in hujšanje, o gibanju, o načinu zdrave prehrane. Ampak tega ne znam realizirati. Vem, da sliši to en velik izgovor in seveda tudi je, pa vendar preprosto ne zmorem se premagati. Še par let nazaj bi primerku kakršen sem trenutno jaz dala brco v rit, povedala da naj se ceni, da je edinstvena in da je zmožna veliko več kot si misli in da naj že neha iskati izgovore in naj nekaj NAREDI. Ja, stokrat si bom prebrala svoje besede. In ne, ne iščem toplih besed, ampak brco v rit, morda besede, ki me bodo spodbudile, ne vem kaj. Vem samo, da sem čisto obupana in da se vrtim v začaranem krogu (najprej -2kg, potem pa +3kg) itd...dokler ni prišlo do +30.



No, ok. Tukaj imaš brco v rit!user posted image

Ogrožaš svoje zdravje! Trpi tvoje srce, ožilje, pa krvni tlak, holesterol. Da o psihičnem trpljenju sploh ne govorim. Morda je še huje od tistega, da imaš šlauf ali dva preveč. Samopodoba trpi, pa roko na srce, če se ne počutiš dobro v svoji koži, se bo vse slej ko prej, začelo oddražati tudi v vajinem odnosu s partnerjem. hočeš nočeš.

Torej če si sama sebi premala motivacija, potem naj ti bo motivacija vajina ljubezen. In po mojem mnenju, namesto, da ti govori, kako si mu všeč, sploh če si bila včasih šlang(razlika je med ljubeznijo in vizualno všečnostjo!), za prvo itak ni dvoma, za drugo pa jaz ne bi dala roke v ogenj, sploh ko sta se spoznala v drugačnih dimenzijah. in namesto, da še naprej govori kako si mu všeč, bi lahko zamenjal ploščo in začel govort, da te ljubi v tvoji biti, ampak da je čas, da nekaj narediš zase, ker prvič ni zaradi zdravja kul, niti vizualno ni več tako kot je bilo včasih. In te začne konrektno vzpodbujat!

No, upam, da ni bila preveč grda brca v rit, je bila le dobronamerna, ampak več kot to, ti jaz ne znam dat.

In vseeno mislim, da je v tebi ogromno volje, samo še prvi KLIK, prvi korak in si na konju! Knjige, dietke, in ostale zadeve, pa pusti pri miru. zdaj imaš itak že dovolj znanja, da si boš znala prilagodit prehrano. in seveda tvoj partner naj jo tud šaltne. ti bo lažje, pa tudi njemu ne bo škodilo prehranjevati se zdravo. In seveda tud gibati!

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:51:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moj največji problem je, da mi je v teoriji vse jasno, v praksi pa vedno pogrnem na celi črti.

Podobno pri meni. Jaz sem tako naredila... sem pa še v fazi spoznavanja in še nimam vseh problemov rešenih.
Za začetek sem si priznala, da imam motnjo hranjenja. Jih je več vrst. Nimam bulimije, anorekcije,... ampak, če mi hrana veliko pomeni, me zadovolji in mi daje užitke, katerim ni namenjena, potem imam motnjo. Hrana je, včasih res gurmansko doživetje, ampak v osnovi namenjena preživetju. Vsaka zloraba je posledično pretirano rejenje ali pretirano hujšanje. Torej, če imam motnje (recimo duševne, čustvene,...) potem mi lahko pomaga MOJ močan karakter ali pa strokovnjak. Jaz še kar vztrajam pri tem, da bom sama rešla to, če mi pa ne bo uspelo, pa bom tudi poiskala strokovno pomoč. Ne gre se toliko za mojih +15 kg, ampak za to, da začnem normalno, zdravo jesti.
Ker pa hrano zlorabljam, pomeni, da imam nekje problem. Jaz imam pač neke, ki se jih zavedam, ti imaš svoje. Sigurno pa jih imaš. Ker ne verjamem, da se nekdo zredi iz čistega dolgcajta. Delam na svojih problemih in sem se tudi sprijaznila, da mi pač ni uspelo shujšati to poletje, bom pa naslednje. Enkrat sigurno bom, ker je moja pot usmerjena k zdravemu in mirnemu življenju. Posledično bom tudi shujšala, ker se bom začela rekreirati in zdravo prehranjevati. Kile bodo same šle dol, do tiste moje najbolj "zdrave teže". Sigurno ne bo 55/60, kot sem jih imela pri 18, ampak bo bolj letom primerno in dvem porodom cca 70kg.
Danes vem, da so vzroki za takšno moje obnašanje nastali daleč nazaj, v čisto normalnem otroštvu, normalni družini, ampak nekje sem nekaj narobe razumela, ali nisem pravi čas razčistla in to se potem vleče na stara leta. Imam par vijakov v glavi za podmazat, nekatere sem že zamenjala, jih prav zategnem, nastavimj in uspeh bo tu. Ni pa takega servisa, ki bi ti čez noč to servisiral user posted image
Vzemi si čas, spoznavaj, raziskuj se, pridi do dna marsikateri nepojasnjeni stvari v tvojem življenju, dober partner ti je tu lahko v veliko pomo, ker ti lahko pot do cilja skrajša,... preberi nekaj dobrih knjig... ne o hujšanju. Te bi lahko pisale user posted image
Preberi o človeški psihi, o motnjah hranjenja, o odvisnostih od česarkoli, predvsem hrane,...
Tukaj lahko kaj novega ugotoviš. Za nas niso primerne knjige o tem kako shujšati, ampak zakaj smo se zredile.
jaz ti želim veliko uspeha, vztrajnosti, ker na koncu je vsak dan lepši, pa čeprav z nič kil manj, ampak enkrat pa bo. Takrat pa boš v celoti super, ne samo na tehtnici. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:54:54   
blaža
jaz imam motivacijo le, če sproti lahko opazujem rezultate. Itak pa, da moraš imet pospravljeno v glavi. meni odgovarja ločevalna. Pol se sproti tehtam ( obvezno digitalna tehtnica, ker mi že -200g dosti pomeni. In, če vidim, da grem počasi dol, pa če tudi kak dan stoji teža, ali pa celo kak g gre gor, pa pol spet lepo vstrajno dol,..to je zame motivacija.

Se pa v treh mesecih ločevalne tudi navadiš na tako prehranjevanje tudi za v naprej.

Jaz se še vedno vsak dan tehtam, pa nisem obsedena s tem. Le, da vidim kje sem. Če si v parih mesecih pridelam dve tri kilce, grem spet malo strožje na ločevalno, pa spet gre dol,..drugače pa jem vsega po malem, sploh sladkemu se težko odpovem, no na splošno rada jem, iz čistega gurmanstva.

Mi se zdi, da je prenažiranje najbolj nevarno, ko e prime napad pa vse povrsti požreš, pomožnosti iz stresa,..

Kjer je volja je moč.

jaz se vedno psihično pripravljam, pa četudi sta le dva tedna. Samo razmišljam o temu, kaj bom kuhala,..

Mi je pa najbolj všeč ločevalna, čeprav vem, da ni vsem, predvsem zato, ker je na jedilniku vsak dan zelenjava pa sadje, in predvsem, ker nisi lačen. Če je človek lačen se lažje pregreši, če si pa sit, ni tako hudo.user posted image

Srečno!

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 11:55:59   
Tippi
Lulu ploskam za konkreten nasvetuser posted image . Predvsem del o odkrivanju zakaj je do nečesa prišlo. Šele potem pride reševanje in odpravljanje posledic.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 12:06:57   
Anonimen
Punce hvala, sem vesela vaših komentarjev. Najbolj me boli to, da jaz to vse vem, da tega celo zelo dobro zavedam, pa vseeno ne najdem dovolj ljubezni do sebe, pa bi si rekla, sedaj pa dovolj, čas je, da narediš to ZASE.

Ločevalna dieta ni zame, sem poskusila pred leti in kilogrami so sicer šli dol, ampak mi tak način ne odgovarja, mi je bolj mučenje, kot pa v veselje. Plus tega, bi rada našla zdrav način prehranjevanja ob katerem bi hujšala in katerega bi obdržala tudi v prihodnosti.

Knjigo si bom šla sposodit in morda me motivira. Spomnim se, da sem pred leti brala knjigo Mrha koščena in takrat sem morda imela +10, pa sem dobila dobro motivacijo in sem jih izgubila.


(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 12:09:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Lulu ploskam za konkreten nasvetuser posted image . Predvsem del o odkrivanju zakaj je do nečesa prišlo. Šele potem pride reševanje in odpravljanje posledic.



Se trudim... To je treba resno vzeti. Življenje je prekratko, da pa se bom vsak kur*** dan ukvarjala s hrano, 5x na dan!
So še druge stvari, kot pa samo o tem razmišljati.
Jaz sem poskušala z ločevalno dieto. Katastrofa! Ne more meni neka knjiga govoriti, kaj naj jem in kdaj. Ne, moje TELO je tisto, ki mi mora dati jasne, zdrave znake kaj naj jem in koliko in ki ga poganja motorček v glavi.
Mora se priti do tiste točke, ko, tako kot pri drugih odvisnikih, da lahko enkrat nekdo pred tabo da poln krožnik najboljših sladic, hrane svakakve (ali kup droge, 5 litrov alkohola) in ti boš samo gledal na krožnik, kot, da bi mi danes dal nekdo gor en kup umazanih kamnov... Bi se samo vprašala, kaj pa naj s tem delam? Čemu to služi? Nobene potrebe ne bi imela, da bi vzela kaj iz krožnika... razen, če bi bila lačna user posted image
Najlažje je za mojo razlago napisati tako... želim tak odnos do hrane, kot ga imata moja otroka. Jesta, ko sta lačna, pojesta toliko, da nista več lačna, hrana jima nič več kot to ne pomeni.
Jesta vse in še vedno se razveselita čokoladice ali sladoleda.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 12:14:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce hvala, sem vesela vaših komentarjev. Najbolj me boli to, da jaz to vse vem, da tega celo zelo dobro zavedam, pa vseeno ne najdem dovolj ljubezni do sebe, pa bi si rekla, sedaj pa dovolj, čas je, da narediš to ZASE.


Fajn, da veš, se zavedaš,... boleti te zaradi tega nič ne rabi user posted image
Zdaj pa se posveti temu, da najdeš dovolj ljubezni do sebe... ugotoviš, zakaj se nimaš rada. Pozabi na diete in hujšanje. To je pikica na i, smetana na torti,..
Idi v "samoterapiji" v otroštvo, kolikor te spomin nese, podoživljaj situacije, ki bi se ti zdele pomembne... probaj sama. Z dobrimi knjigami lahko veliko ugotoviš. Seveda je terapevtska pomoč zelo dobrodošla. Še enkrat te bom spomnila na program Cindy (ali kaj podobnega) kjer so tudi terapevti vključeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 12:28:52   
LuLu
Ok, še samo to napišem... user posted image
Ni moj (in meni podobnim) problem debelost, debelost je samo POSLEDICA nekega drugega problema.
Iz tega je treba izhajati za nov način življenja.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 13:32:59   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image  Lulu... v celoti se strinjam...

anonimna... jaz ti pa svetujem samo še to... tehtnico skrij... opazuj svoje telo v ogledalu... lepše je spremembo na svojem telesu videti v ogledalu, kot na tehtnici... zame osebno je to večja motivacija, kot pa cifra na tehtnici...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 21:37:40   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Potrebovala bi brco v rit, ali strokovno pomoč, ki pa je ne morem privoščiti finančno. Kaj naj naredim??



Najprej bi rekla: podpis pod LuLu, ker se popolnoma strinjam z njenim pisanjem in nasveti user posted image


Dodala bi le, da strokovne pomoči ne rabiš plačati. Osebni zdravnik te lahko pošlje v CINDI program hujšanja, ki ponavadi poteka 12 -16 tednov, v skupinah in s strokovnim vodstvom. Seveda si TI tista, ki (s)hujšaš, strokovnjak in skupina enakih ti je pa lahko v veliko oporo in pomoč. Program vključuje tudi pogovor s psihologom, ki pomaga odkriti vzrok. Vprašaj svojega osebnega zdravnika o tem. Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Debelost in seks
22.6.2012 22:01:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
Osebni zdravnik te lahko pošlje v CINDI program hujšanja,

CINDI je ja... ne Cindy, kot sem jaz pisala.

Bi še avtorici in drugim s podobnimi problemi napisala, da naj realno pričakuje, da se bodo rezultati kazali mogoče tudi po 2 letih. Vsak, ki je bil odvisen od nečesa, imajo v terapijah dostikrat obdobje 2 let za prelomnico.
In, čisto resno... sploh me ni spresenetlo, ko je na temi Hujšanje - Shujšana in ponosna, avtorica napisala, da ji je po 8 letih uspelo. To zna trajati do konca in je najverjetneje res zaključila z napačnim hranjenjem.
Sicer se lahko vpišemo v programe hujšanja v Welnes centrih, pa fitnes klubih... bile bomo od 1.500 eur dalje bolj suhe v denarnici in imele kratkoročne rezultate. Tako, da vse, ki ste se veliko zredile iz srca odsvetujem tako hujšanje, ker ni pravo. Le privatniki dobijo denar. Sama sem porabila ogromno denarja. Ni mi sicer žal... ker danes lahko širim resnico o takem hujšanju, in če eni s tem prišparam denar, je bilo vredno.
Razvajanje v welnesu je sicer ok in idite samo uživati tja, ne hujšati user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?