|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 8:55:42   
sasa78

krtekxx, škoda, da si popustila, sam res, ko bo naslednjič kdo od otrok bolan, naj on čuva, ti pa delaj tisto, kar on ponavad dela, ko so otroc bolni, moškim je treba dat včash kako lekcijouser posted image , žal.


Jaz mislim da je pa prav da ostanejo v vrtcu - ne me narobe razumet - to kar zdaj preboleva tamala bi pa čez 2 meseca - al pa kej kasneje - čez to fazo mora it - žal - tako pač je

moram rečt da k je bil Enej majhen in je jan hodil v vrtec smo imeli ni+on stop bolezni - zdaj pa ne - MORAM POTRKAT

Pa zdravniki tud pravijo da ni fino da se čist pozdrav otrok za v vrtec - naj kašla- ne ful ampak vsaj malo - takrat se organizem bori proti virusom in bakterijami - ma sej verjamem da veste o čem govorim

Je pa res da sem otroke tud sama vzela iz vrtca za 3 mesece ampak to je bilo letos da sm bili lahko na morju 3 mesece - no našteli smo kar 86 dni morja. Lepo je bilo!!!!!

Krtexx od justa si kupi sprej za "razkuževanje" - pri men ful pali
Pa ostalim ga tudi priporočam


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 9:00:00   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Jutro.

Tinej ima čisto zabasan nos, zato smo po dolgem času slabo spali.user posted image

A je katera že dala Operil januarčku?


daš 2 kaplice operila zmešane s fiziološko jaz ponavadi kar šprico uporabim. Je čudno za vidit ampak je pa bolje

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 9:58:03   
krtekxx
Oj, bom enkrat, ko bom imela več časa napisala kaj o mojem možu oz. o tem zakaj vedno jaz popustim.
Niia, naša je imela vročino 5 noči in 4 dni. Do 40. Po 2 nočeh sva šli v bolnico, ker ni bila dovolj hidrirana. Dajaj obhladke, če močenje otroku ne paše.
Operil, nam so ga predpisali na pediatrični ko je bila stara 6 mesecev. 1-letniku se lahko daja, vendar pa res ne pretiravat. Jaz bi ga  dala samo zvečer.
Razkuževanje: to delamo že od septembra, sam kaj ko očitno ni dovolj učinkovito (prsti v nos, pa rit, pa ne vem kam potem pa princesi v usta).

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
29.12.2009 10:21:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 10:22:35   
Ulla80
jutrouser posted image

operil lahko, 2 kapljici zvečer v vsako nosnico, največ 5 dni.

mi smo tud zaen drek spali.....čist celo noč je bil na joškiuser posted image al pa drenje...

saša fouš za morjeuser posted image

jaz tud pravim da tole pač more brita dat čez in prebolet, čeprov je grozno. in s tem, ko bi fanta vzela iz vrtca, ji kake hudo bistvene usluge neb nardila. edin kar je, je to, da kak mesec bi zdejle v tej tahuj virozni sezoni blo fajn, da vsaj enkrat pride k seb in se ornk pozdravi. ker revca si ne opomore od ene bolezni, ko že drugo nabaše. sluznica pa rabi tri tedne, da se obnovi in se spravi k seb, čeprov otrok že prej zgleda zdrav.

krtekxx boš vidla drugo zimo, k bojo ostali januarčki kasirali vse živo, boš rekla punce sej bo bolš, mi smo to že dal čez, verjemte mi user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 11:37:49   
Jancci
Jaz pa v ponedeljek šibam v službo, me je kar strah kako bo, pa brez dojenja...

Niia jest tut. Pa mi posvoje res kar paše. Tale dojenje se mi zdi kar nekaj, itak imam eno joško pol manjšo kot drugo in občutek, da ni nič več notri, ker se tamala samo igra z njo. Pa vsake tolk časa me še fajn ugrizne, tako, mislim ,da bova mi2 tole počasi zaključili. No, ja ne vem kaj ima ona v planu?? user posted image
Upam, da se Oskar pozdravi čimprej!! user posted image user posted image Sej zdej on še ne gre v vrtec a kako??

Danes ponoči se je zbudila že okrog 3eh, jest sem šla pa ob 1ih šele spat. Zjutraj pa ob 6.30 auf in sem čist komirana. Ona pa frajerka spi v v vozičku. Sem jo ven peljala in je v minuti zaspala. user posted image Zdej sem ji pa naredila makarončke z bučko na čebuli, paradižnikom in sirom. Njamsi.

Krtekxx ne vem zakaj imam občutek, da sta si tvoj in moj mal podobna?? Kaj je pa tvoj po horoskopu?user posted image

Yelci tebi tudi en user posted image , pa da se ti Kiki čimprej pozdravi!!!! user posted image user posted image user posted image

Khurde ne vem če sem zgrešila, ampak sm mal firbčna... česa vse pri vas ne jeste? Mesa, jajc, rib..? A to vsi trije? In v kero "skupino" vegetarjancev pol pašete? Sej če ti ni za odgovarjat ni treba... user posted image
Tvoja pikica je pa toooook luštna!!! Pa ful so ji laski zrasli!! A že kej hodi? Meta je tok previdna da pomoje še nekaj časa ne bo.... men je prav!user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 12:29:59   
krtekxx
Krtekxx ne vem zakaj imam občutek, da sta si tvoj in moj mal podobna?? Kaj je pa tvoj po horoskopu?user posted image

Oven. A tvojga tudi težko prepričaš, da ga biksa...kadar ga res biksa? Enkrat smo šli nekam v hribe na Korziki in je bil on vodja ture. In hodmo pa hodmo že ene par ur, ko bi po opisu res že morali biti naokoli. Pa vzamem jaz karto v roke in rečem, da smo naredili eno generalno napako in mislimo, da delamo lev krog, v resnici pa smo štartali tako kot za desnega. In on ne in ne in ne in ko smo bili na vrh enega hriba je rekel, da bomo kar dol naravnost vžgali. Se ej pa približevala tema. No in potem sem rabila še kako uro hoje navzdol po brezpotju in veliko zelo mirne diplomacije, da sem ga prepričala da obrnemo. Nikoli mi ni rekel, da sem imela prav. Po moje ga še sedaj žre, da se je zmotil.

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 12:46:40   
Jancci
Po moje ga še sedaj žre, da se je zmotil.

user posted image user posted image user posted image user posted image

A tvojga tudi težko prepričaš, da ga biksa...kadar ga res biksa?

Ma ja.. mission impossible!! user posted image user posted image

Evo zdele sem dobila H2O sesalec. Zgleda bo treba delat!!!? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Jancci -- 29.12.2009 12:47:21 >


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 13:14:27   
mimi30
mimi zanima me kolk boš dala za varuško, a za hrano bo poskrbljeno, in bo čuvala več otrok ali samo Špelo?

farfala, 240€....pazla bo pa s špelo vred štiri, ponavad jih ima 6...tako, da če te kaj zanima še ima prosto in mi na ZS napiši....za hrano je poskrbljeno

Evo zdele sem dobila H2O sesalec. Zgleda bo treba delat!!!?

Jancci, pol ga pa zdaj dobro preiskusi....saj veš začetki so vsi zagretiuser posted image

Jancci, krtekxx.....prepričevanje dedcevuser posted image .....jaz mu včasih rečem, pa ne bi ti kdaj vsaj probal premislit v drugi smeri al pa sploh si vzet na znanje kaj govorim....se mi zdi da kdaj sicer posluša misli pa sam o tem kar je on rekel in kak bi še dokazal, da pa ima vseen pravuser posted image

niia, yelci....user posted image user posted image user posted image za vajina škrata

bili na sprehodu, špela še spi v vozičku, nejc je ravno šel spat....prej smo se pa še ornk zgrabli pri miziuser posted image ....kr naenkrat več ribica ni dobra in ima polna usta ribe, zraven se pa joče in dere da bo fejst jezen na mene, če ne sme kr ven pljunituser posted image




_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:33:57   
Ploha
ulla: lepo te prosm, če se prvlečeš na sosedno temo o dojenju, ker mam kokice že prpravlene user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:37:58   
Ulla80
user posted image user posted image user posted image ploha ne izzivi

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:38:01   
Ploha
aja še to da povem, sem delala oz. sem želela narest preizkus, o tem kar si ti ulla rekla, da je možno (no o tem sem velik tud brala) ponovno vzpostavt laktacijo, ker meni tudi po pol leta kaplica pride ven, če stisnem, in sem ene 3x probala, da bi začela nazaj dojit, pa meta ni hotela več vlečt, tako da tuki je moj preizkus propadu user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:38:37   
Ulla80
pa meta ni hotela več vlečt, tako da tuki je moj preizkus propadu


probi črpat user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:38:54   
sonček33
ploha, nisi se dost potrudila

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:41:31   
Ulla80
sonček ne seriuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:41:41   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

pa meta ni hotela več vlečt, tako da tuki je moj preizkus propadu


probi črpat user posted image



ne se smejat no, res me zanima...amapk kaj pa prej ko sem dojila in imela nabito polne joške mi je pri črpanju res komaj kaj prišlo ven...a mislš da bo to glih tako spodbudilo tvorbo mleka??

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:42:00   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ploha, nisi se dost potrudila


ja druge so me prepričale da to ne gre user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:44:46   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

pa meta ni hotela več vlečt, tako da tuki je moj preizkus propadu


probi črpat user posted image



ne se smejat no, res me zanima...amapk kaj pa prej ko sem dojila in imela nabito polne joške mi je pri črpanju res komaj kaj prišlo ven...a mislš da bo to glih tako spodbudilo tvorbo mleka??



ja črpanje je treba kr naštudirat, sam zdej če bi iz nič rada mleko navlekla, bo glih tko vredu, za vzpodbudo, čeprov količinsko ne boš nevekaj načrpala. lohk se pa z dragim zmeniš user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:46:07   
sonček33
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sonček ne seriuser posted image


matr, jaz ne smem več nč rečt

































user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:46:49   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

pa meta ni hotela več vlečt, tako da tuki je moj preizkus propadu


probi črpat user posted image



ne se smejat no, res me zanima...amapk kaj pa prej ko sem dojila in imela nabito polne joške mi je pri črpanju res komaj kaj prišlo ven...a mislš da bo to glih tako spodbudilo tvorbo mleka??



ja črpanje je treba kr naštudirat, sam zdej če bi iz nič rada mleko navlekla, bo glih tko vredu, za vzpodbudo, čeprov količinsko ne boš nevekaj načrpala. lohk se pa z dragim zmeniš user posted image



o marija pomagej user posted image user posted image user posted image user posted image bo reku da sem nora...bom jest to probala s črpalko zrihtat, jo bo prou dons poiskala, cel premoženje sem za njo dala, ma da dela user posted image ...pa poročam kakšen bo rezultat...user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:48:27   
Ulla80
sonček ne seri še enkrt user posted image

ploha no probi, res par dni parkrt na dan, čeprov user posted image

čaki grem na zsuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:49:56   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sonček ne seri še enkrt user posted image

ploha no probi, res par dni parkrt na dan, čeprov user posted image

čaki grem na zsuser posted image



no dej napotke...

aja pa čaj za dojilje grem iskat pa polento morm papat user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 14:59:42   
sonček33
dej ula, tole s šnopsom bi pa ti lahko preizkusila

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 15:07:52   
marta82
user posted image user posted image user posted image
Prav zabavate me.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 15:24:26   
sonček33
ulla kje si kupila uno hudo roza majčko?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?