|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 75 [76] 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 16:08:35   
mimi30
ulla, sem mal eno vprašala, ki na zavarovalnici dela in pravi, da je v nezgodno zavarovanje všeta poškodba zob, če je zob poškodovan več kot 1/3 in je v osnovi brez zalivke....če ti kaj pomaga

marta lušni ste....lepa tortica

krtekxx, važna je kvaliteta namenjenega časa ne tolk kvantiteta....drgač je pa danes res je bol tak brezvezen dan

mi smo bili celo dopoldne na obisku, otroci delali iglu, babnice kuhale in čvekale, moj dragi je pa smučaluser posted image ....tak da popoldansko sankanje odpade, ker je prišel domov ob 15:30 namesto ob 13h in zdaj počivauser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 16:29:10   
Ulla80
oj.

babike hvala stokrat! res je tko, sam res na to varianto nisem niti pomisnla....no, bomo vidl kak se bo razpletalo...to, da je firma odgovrna, je itak dejsto, sam varnostna se je že zaščitla z izjavo, da ona sploh ne ve da se ta košara uporabljauser posted image kar je seveda bulšit.

drgač je še kar v luftu, je bil že na operacijski, pa je hb rekel še zarad zob in so pogledli in se jim je ful čudno zdelo, pa so ga še na slikanje poslali pa pol še na ct in ima še dvakrat počeno čeljust - enkrat v sklepu in enkrat tam nekje kjer je zob 4.user posted image uni kekci na rentgenu so mu slikali samo zgornjo polovico glaveuser posted image user posted image in če neb jaz tolk težila zarad zob, da naj reče, bi ga operirali in mu pustili zlomljeno čeljustuser posted image tak da jutri pa menda bo user posted image user posted image sam najprej majo en kup otrok, pol pa pride on na vrsto...

neo ma nov zobuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 18:15:01   
marta82
Mi pa smo danes imeli kar lušten dan (če odštejem moje krče zaradi user posted image ), smo bili v Bumbarju popoldne. Tinej je užival 100 na uro.user posted image Moj dragi ima danes rojstni dan pa sem mu rekla naj si izbere kam bi šli pa je najprej rekel kopat se ampak smo dali potem to zaradi mene (ker se user posted image konkretno vliva) na stranski tir, njegov drugi izbor pa je bil Bumbar park. Je rekel: "Če se ima Tinej fajn, se imam tudi jaz."user posted image


Ulla user posted image user posted image za tvojega.

Krtekx brez slabe vesti si privošči kakšno urico več zase pa se ko boš bolj spočita lažje intenzivno posvetiš otrokom. Tako imajo veliko več od tebe.user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:09:11   
Jancci
Ulla moja sestra dela na zavarovalnici AS. Če boš imela še kako vprašanje kar povej! Upam ,da tvojega ne boli preveč, pa da ga čimprej zrihtanega dobiš domov!!!!user posted image

Današnji dan...SUPER! Mi2 smučala, potem sva šla k sestri po misico, še na hitro do moje babice in zdaj že spi. Jest bom pa tut šla ker sem crknjena.

Lepo se imejte!

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:22:26   
sonček33
A gremo k malčkom?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:22:55   
Zvezdica
o, da je firma odgovrna, je itak dejsto, sam varnostna se je že zaščitla z izjavo, da ona sploh ne ve da se ta košara uporabljauser posted image kar je seveda bulšit.


itak da je bul šit, kar je izustila. Ker po pravilniku morajo vedeti za vsak žebelj k je v firmi.

drgač je še kar v luftu, je bil že na operacijski, pa je hb rekel še zarad zob in so pogledli in se jim je ful čudno zdelo, pa so ga še na slikanje poslali pa pol še na ct in ima še dvakrat počeno čeljust - enkrat v sklepu in enkrat tam nekje kjer je zob 4.user posted image uni kekci na rentgenu so mu slikali samo zgornjo polovico glaveuser posted image user posted image in če neb jaz tolk težila zarad zob, da naj reče, bi ga operirali in mu pustili zlomljeno čeljustuser posted image tak da jutri pa menda bo user posted image user posted image sam najprej majo en kup otrok, pol pa pride on na vrsto...


u bemti no, počena čeljust. Imam na sklepih polomljeno in že 20 let pritrjeno, je kr ok.

Bom držala pesti jutri. Ti pa poročaj ok.

Jast mam generalko danes, no vsaj od tamalga sobo sem porihtala, 3 velik škatle igrač sem dala naprej, spet je vsega tolk...groza!

Prehlajena sem pa tolk, da se mi meša.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:23:30   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

A gremo k malčkom?


sem lih prej premišljevala. A čmo?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:30:53   
sonček33
jA, KAJ PA HOČMO, NAŠI MULČKI NISO VEČ DOJENČKIuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:39:39   
farfala
Ma jaz sem pa vesela, da je že večji, da se ne zbudi vsaki 2 uri, da že hodi, komunicira vedno bolj in boljuser posted image user posted image , nisem žalostna, da ni več dojenček.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:41:01   
Ulla80
NISO VEČ DOJENČKI


sam res user posted image




_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:41:38   
Ulla80
farfala ti si čudnauser posted image user posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:43:23   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: farfala

Ma jaz sem pa vesela, da je že večji, da se ne zbudi vsaki 2 uri, da že hodi, komunicira vedno bolj in boljuser posted image user posted image , nisem žalostna, da ni več dojenček.

Meni je tudi fajn, da ni več tako nebogljen, ampak se hkrati zavedam kak čas hitro mineva in mi je zato malo hudo.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:43:40   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

farfala ti si čudnauser posted image user posted image


ja prav res :)

jast pa tko pogrešam dojenčka, ker naš je itak buldožer, pa ni se dolgo dojil, spal vedno v svoji postelji...nič nisem imela od crkljanjauser posted image še zdaj ko pade se sam poboža, mal potolaži in gre dalje.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:45:33   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

farfala ti si čudnauser posted image user posted image


ja prav res :)

jast pa tko pogrešam dojenčka, ker naš je itak buldožer, pa ni se dolgo dojil, spal vedno v svoji postelji...nič nisem imela od crkljanjauser posted image še zdaj ko pade se sam poboža, mal potolaži in gre dalje.


user posted image user posted image faca mala.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:46:45   
Zvezdica

Sem nas preselila med malčke, a je ql?
Da nas ne bo janička terala stranuser posted image user posted image user posted image


http://www.ringaraja.net/forum/m_4915610/mpage_1/key_/tm.htm#4915610

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:48:35   
sonček33
Prima, zvezdica. Sem vedla, da boš ti uredila :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:49:25   
marta82
Se beremo tam.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:51:22   
Zvezdica
tole si ogledujem.... matr so hudiuser posted image sam mal predragi

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx#getData.aspx|CallType=Product&prodId=ACH1&des=&cat=0&gender=women&group=shoes&vendorColor=QkxBQ0s=&season=actual&seasProdID=51I

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:52:07   
Zvezdica
ok gremo tja :)

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 20:59:43   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

farfala ti si čudnauser posted image user posted image


yapuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 21:21:03   
khurde
z enodnevno zamudo...

meta, vse najboljše! kar nagajaj mamici, da bo vedla, da te ima ;)

user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
8.2.2010 21:26:17   
khurde
aha, preselili smo seuser posted image user posted image user posted image najprej komentiram, pol pa berem user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
9.2.2010 9:06:25   
kiara24
o

No praznik minil, danes malo krize ko sem jo peljala v varstvo, samo sem slišala da ko sem jaz izginila da se je pomirila. In upam, da ne bo imela preveč krize, je pa še to da ji gredo 3 ven pa niti ne vem katere ali zg. ali sp. Ne pusti mi pogledat.

Ulla- držim pesti da bo vse dobro.

Symona- a res, kaj pa pol delata a so zahtevne vaje. Jaz doma tako telovadim z njo k so mi pokazali v porodnišnici, k sm jaz mogla že takrat pa se mi je zdelo da je ok pa videt je bilo tudi sedaj pa ko sama hodi vidim da jo vlečen na notri in včasih tolk da se kar spotakne. A pa sta vidve že dolgo časa v razvojni?

Marta- lepi ste in lepa trotica.

Mimi- čevljčke smo kupili v Massu, sem bila prijetno presenečena nad to kolekcijo, ker je res udobem čevlejčke kjub, grobemu izgledu. Bili so pa zadnji in tudi zadnja št.

Mi pa čez dan zelo malo jemo in pijemo jaz ne vem kaj je to sedaj, a je možno da jo tolk zobki je.....

Ploha -luštkani čevlji

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
12.2.2010 10:56:48   
ronja
A ste še tu ali ste se že preselile na kak drug forum?

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
16.4.2010 14:23:47   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 75 [76] 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 75 [76] 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?