|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 7:26:08   
majčii
Ma jst za enkrat ne čutim nč druzga, kt mogoče res malo utrujenosti, brezvolje (mogoč tud zarad vremena), pa zelo slabo spim.
Bu to je to,....

Mam pa čist zmešano bt.... prvi dan k sem vzela K mi je poskočila za 0,2 stpinje, sedaj pa vsak dan za pol stopinje... bu...

Vsem želim eno lepo zaneženo dobro jutro in dobro kavico

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 8:17:39   
Anonimen
Jaz sem imela prvi mesec popolnoma šolsko krivuljo BT, tako da ni bilo dvoma. Ta mesec je malce skakala ampak še vedno je skorajda šolska. Eto, jaz ne bi smela danes dobiti M, če je slučajno uspelo v 2.krogu klomifena. Če ne pride do sobote delam test šele takrat.

(odgovor članu majčii)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 11:53:24   
twetka
jao kje sem še jaz s testiranjem. Če bo menstruacija normalno sama od sebe jo bi mogla dobit tam nekje okoli osemnajstega, joj kje je še to, prav čakam kdaj bo minlo, sam po moje še nebo kaj po prvem krogu klomifen, nimam preveč upanja, ampak slončkamo pa veliko več kot prej user posted image Drugače pa mam v planu naredit test 14, ko ma moj rojstni dan, sam bo prehitro še da bi lahk karkoli sklepala, bomo videli, pustla se bom pesenetit, po eni strani pa najraje sploh nebi testirala da bi mi ostalo vsaj malo upanja. če pa ne bo mamo pa še dva meseca na razpolago preden se odločimo za naslednje postopke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 12:41:02   
Nalina
Hej šunce, se še jaz preselim k vam :)

Imam tretji dan prvega kroga in jemljem po pol tablete na dan. Ker imam totalno zmešano menstruacijo - na zadnje sem jo čakala 45 dni, sva precej optimistična, da o uspelo. Upam samo, da se bo potem obdržalo, ker imam bojda relativno veliko pregrado, čeprav je Reš potem rekel, da ne bo operiral. No meni je odleglo, upam pa, da se izide tako, kot si želim.

Sem pa imela čisto čudno temperaturo, ko sem spremljala BT in niti enkrat do sedaj mi ovulacijski listek še ni pokazal, da naj bi imela ovulacijo. Tako da ... mogoče pa le rata. :)

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 12:57:07   
saruška
čau ženske!

T.Z. držim pesti da ne pride user posted image , nujno poročaj!

Nalina, kako to da imaš samo pol tabletke na dan? jaz jemljem dve... zakaj take razlike?

twetka, se strinjam da bi mogla nardit senam ena ko obvlada, jst to sigurno nisem... al pa ga lahko skopiramo od kje?

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 13:01:52   
Nalina
Hehehe, isto vprašanje sem imela jaz nekaj časa nazaj, še v klomifenkah 09. :) Pa ti kar dam to, kar je meni odgovorila T.Z.

Nalina: zato, ker vsako telo drugače reagira na eno dozo. Prav tako nekaterim predpišejo klomifen "samo" za jačanje njihovih lastnih ovulacij; drugim pa za spodbujanje ovulacij, ker svojih sploh nimajo.

:)

Sicer mi je pa sedaj jasno, da more najprej dobit kakšne teste, preden bo lahko povedal kaj določenega in mi je kar uredu pol tablete. Ker bi mi sicer dal večjo dozo na lepe oči. Me pa zanima, kaj bo povedal 14. ko imam UZ. Dobim še rezultate krvnih testov. Huh, veliko vsega :)

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 13:06:09   
Anonimen
Moje M še veno ni in se še vedno ne nakazuje. Vedno ko grem na wc s strahom pogledam... :D

(odgovor članu Nalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 13:09:55   
saruška
meni pa je dala tako dozo na lepe oči... brez testov, Uz-jev... boouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 13:33:00   
Anonimen
Meni je dala 2tbl/dan na podlagi UZ, kjer se je pokazal PCO...

(odgovor članu saruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 14:10:38   
korinca
Hello pupe !
Jest sem v prvem krogu klomifena in sicer polovičko na dan.
mene pa je lekarničarka prestrašila z možnostjo poslabšanja vida gulp.
Je imela katera med vami tovrstne težave?
Aja, pa še to, koliko foliklov vam dozori po komifenu, kolikšna je možnost večplodne nosečnosti?

Navijam pesti za vse nas!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 16:02:44   
zaljubljena23
No pa da se javim še tukaj user posted image

Prvo....Bi bilo full lepo, če bi se lotile seznamčka...Jaz sem za...

Sama sem ravno lani, po januarski M začela prvič s klomifenom, začela pa sem z 1 tabletko...Sem reagirala, ampak ni bilo uspešno...Drugič nisem reagirala, zato mi je g povečal dozo na 2 tabletki na dan in tako sem v tretjem ciklu reagirala in tudi zanosila, vendar se je slabo končalo...Stranskih učinkov ni bilo nobenih...Prvič je O bila ze blagala (v obliki M krčov), drugič pa je bolela kot sam user posted image , ampak sem kljub temu potrpela in sva user posted image

Drugače pa mi čakamo na januarsko M (bom tudi vesela, če je ne bo), če pride začnem spet s klomifenom....


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 16:18:26   
mag3
Ojla.

Tudi jaz ne počutim kdaj je O. Si pa delam teste in mi test pokaže, da jo imam. 
Tudi jaz jemljem dve tableti na dan, mi je predpisal tako gin. brez kakšnega koli UZ ... Tudi med ciklusom mi ne meri nič. Jem pa Klomifen zdaj že 4. ciklus zapored. In do zdaj še nič. user posted image  

Kar se tiče pa Klomifena, od stranskih učinkov nič razen oblivanje vročine in se tudi meni zdi, da bi kr nekaj jokala za vsako malenkost.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 16:20:04   
mag3
Aja pa še nekaj.

T.Z. držim pesti, da se user posted image  ne pokaže.

Pa vsem ostalim tudi.

Lp

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 20:53:30   
twetka
korinca, v navodilih piše da lahko klomifen vpliva tudi na vid, pa po moje je res ali pa imam samo občutek da slabo vidim, sicer nasplošno slabo vidim, nosim tudi očala, sam imam pa občutek da malo megleno vidim. Poleg tega in oblivanja vročine js nisem mela drugih stranskih učinkov, mogoče mi je malo koncetracija padla pa sem malo utrujena. Glede foliklov tudi mene zanima kolko jih dozori. Seznamček bi js tut mela, sam nisem najbolj za te stvari tako da upam da katera zna naredit pa da bo naredila. Držim pesti za vse nas, pa veselo user posted image , komaj čakam jutr user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 21:48:11   
Nalina
Bom jaz naredila, če ni druge kandidatke. user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 21:57:42   
mag3
user posted image user posted image user posted image user posted image   Nalina!!!!!!!!!

Končno se je ena opogumila.

Lp,

čim več user posted image , user posted image  in čimmaaaaaaaaaaanj user posted image !!!!!!!!

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 22:03:45   
korinca
nalinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem se neki mučila, pa bi tole jest zlo na češko nardila.   Mojga pa raj pr mer pustim, ker je Heri poter na tv-ju.

...haha, prav, da rab poznat vsebine, da bo loh otroku zgodbice pravu...user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 22:14:47   
evamaja
Oprostite ker smetim, ampak ne morem mimo te teme, da vam ne bi zaželela srečno. Naj povem, da sem tudi sama bila pred dobrim letom nazaj na klomifenu in sedaj se ob meni cartata 2 dojenkota. Ja, je možnost večpoldne nosečnosti. Na začetku, ko sem zvedela, da sta 2, sem padla v takšen šok, da samo ko sem pomislila na to sem že jokala. Sedaj pa... uživamo vsi skupaj 100 na uro. Želim vam, da kmalu ugledate user posted image , ker za moje pojme je to drugo najlepše kar se ti lahko zgodi v življenju, prvo pa zdrav dojenček ITAK.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 22:23:58   
Nalina
Si predstavljam šok! Mene je že misel na to čisto vrgla.

Punce, dajte mi prosim še napisat, kdaj pričakujemo pluske.

Podatki, ki jih imam:

Majčii 1. krog
Saruška 1. krog
Twetka
T.Z. zadnji krog
Mag3 4. krog
Anonimen
Korina 1. krog
Nalina 1. krog pričakujem + okog 31.

Vas pa že v naprej opozarjam, da sem kukr neki na pol samooklicani user posted image dizajner in so moje stvari vse bolj anti kič - kaj otro bleščečega. user posted image

(odgovor članu evamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 22:38:22   
korinca
jest moram počakati še janarskouser posted image , ki naj bi bila okoli 12-14ega. potem klomifen in + nekje sredi februarja.
Upam, da bom kmalu kaj bolj natančnauser posted image .

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 22:59:29   
twetka
joooj evamaja kolk leeepoooooo, js bi tut kr dva, pa če so štirje se ne branim, upajmo pa da bo vsaj eden če že ne več. Evamaja polepšala si mi večer s to novico, tako da sem dobila malo več upanja v klomifen in želim ti veliko lepih trenutkov s tvojima štručkama. Nalina iiii super, pa je naš seznamček tu. Js sem bla ta mesec 1 krog klomifena, user posted image pa pričakujem okoli 18 ali pa 23, če sploh bo glede na to da imam PCO do zdej nisem mela menstruacij pa me je ta sama od sebe ful presenetila. Shujšala sem okol 13kg pa našla si eno telovadbo in po moje jo je to malo zbudilo tako da upam da če že nebo nosečnosti da vsaj to pride da bom za naslednjič malo vedla kako računat cikluse, ko bi se vsaj uravnala sedaj po vsem tem trudu in živcih pa da končno ugledamo ta plusek. Ma joj sama sebi sem že tečna mogla bi se učit za maturo, ki jo imam naslednji mesec pa mi ne gre najbolje od rok, samo čakam kaj bo katera napisala, kje bo kakšna novička zame, kaj se bo zgodilo, z živci sem na koncu, čeprav sem rekla da se ne bom več sekirala. Drugače mi pa pomaga da se lahko tu razpišem, kjer nas je več sotrpink in vse v istem trenutku doživljamo isto stvar. Najbolj me pa boli to ko vidim da si moj ful želi in ima ful upanje v ta klomifen, sicer ne govori vedno o tem, sej veste moški ne izražajo pogosto svojih čustev sam pa vidim da bi ful rad pa ful se je spremenil zdaj v teh dveh tednih, ratal je še bolj pozoren in ko me objame čutim čist nekaj drugega kot prej. Ves čas me boža, pa sem opazla da te dni odkar sem pojedla prvo škatlico klomifena pa zdej ko malo bolj pogosto hopsamo me boža ves čas po trebuhu in po tem tudi vidim da si želi, čeprav ne pove direkt.  To delanje na naši štručki naju je še bolj povezalo. Zdej sem pa cel roman napisala, sej mogoče sem kateri že tečna, upam da ne. 

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 23:15:31   
Nalina
Tečna, tečna, na muč ... Zakaj že? user posted image Bravo za izgubljene kilograme!!!! Jaz sem bom (upam, da končno zarest) zbrcala na pilates. Greva z mojim skupaj. user posted image Je pa lepo, da se imata tako lepo. Da bi le ratalo. 

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: klomifenke 2010
7.1.2010 23:19:43   
Nalina
user posted image

Punce, se dovolj vidi???


< Sporočilo je popravil Nalina -- 7.1.2010 23:31:12 >

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 0:39:31   
twetka
iiiiii suuuupeeeeeer!!!!user posted image Lepo si naštimalauser posted image Zdej pa držimo pestiuser posted image

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: klomifenke 2010
8.1.2010 7:51:24   
majčii
Hej :D
Jst user posted image čakam okol 26.1.2010.

Danes je zadnji dan klomifena, pa sem zjutraj opazla bledo rjav izcedek?!? a je ktera tud mela to,....
Sem pa zadnje dni nenormalno zmatrana in brez volje,.... bu upam da kmalu mine.

lp

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?