|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja izpoved
22.1.2010 22:41:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In danes je še enkrat konec moje sreče in upanja...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moja izpoved
22.1.2010 22:43:59   
štrumfek

[/quote]

In danes je še enkrat konec moje sreče in upanja...user posted image

[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moja izpoved
22.1.2010 22:49:50   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



In danes je še enkrat konec moje sreče in upanja...user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moja izpoved
25.1.2010 18:52:40   
VITA74
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In danes je še enkrat konec moje sreče in upanja...user posted image




iskreno mi je žal....drži se..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moja izpoved
25.1.2010 19:10:49   
portorož
Draga Anonimna in vse ostale, ki si delimo to veliko bolečino....

Vem kaj prestajaš, jaz to s seboj nosim že več kot eno leto in še zmeraj boli ko hudič. Večkrat se razjočem in se z mislimi podam k angelčku, ki me je dobrih 10tednov navdajal/a z upanjem in neverjetno srečo.Nič kolikokrat se sprašujem kako bi bilo, kakšen nasmeh bi imel ta otrok, kako bi bilo občutiti tiste majcene ročice...
Tudi mene vsi tolažijo z besedami, ki me le še bolj prizadenejo (mlada še si, ne sekiraj se, ko bo čas, boš že postala mamica itd.), zato sem raje tiho in svojo bolečino skrivam v sebi.
Kadar pridejo hudi trenutki me moj dragi močno, močno stisne k sebi in takrat je malo lažje, a pozabila ne bom nikoli.
Tista, ki tega ne doživi, ne more razumeti kaj vse smo dale tem našim majcenim pikicam, ki so nam odšle v nebo...., vse sanje, vse upanje, vso srečo in nenazadnje: svoje srce, ki bo vedno jokalo za tem otrokom.
Sama sem imela srečo, da me je obdajalo prijazno osebje, a tega kljub temu ne pozabiš.

Toliko huje je, ker si otroka zelo želiva in še nimava svojega majcenega sadu najine ljubezni. Upam, da bo kmalu, mogoče prav v teh dneh izvemo, da pa nekdo le ni pozabil na nas...
Oprostite, malo sem skrenila, a se mi je nekako odprlo vse tisto, kar skrivam globoko v sebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonimna, izjoči se, pogovarjaj se s partnerjem, delita to bolečino... Sama si pomagam s tem, da se večkrat ozrem v nebo in si predstavljam, da se moj mali angelček tam zgoraj igra, mi nagajivo pomaha in pošlje poljubček.

Bodi močna, zanj/zanjo...

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?