|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 7:22:52   
Detece
Dobro jutro!

Jaz sem že veselo na delu. Moj današnji škrobnio dan bom preživela ob zelenjavni rižoti, solati in jabolkah.
Drugače je pa tudi meni full kriza ob večerih, bi kar naprej nekaj grickala. Ja in to je tisto kar nam je večini verjetno prineslo višek sala.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:32:58   
4pikice



JANUAR 2010 (START)

          Nick:              Željeni kg:     Izgubljeni kg:      Datum tehtanja:  
user posted image   4pikice                   60-63kg            0KG                     4.1. 2010

user posted image mojcažiga                 65 kg              0 kg                    4.1.2010            
 
user posted image taška30                     60 kg              0 kg                    4.1.2010          

user posted image Tia12                         70kg               0kg                      4.1.2010

user posted image Detece                      58-60kg          0kg                       4.1.2010

user posted image Blaža                         58kg               0kg                       4.1.2010

user posted image dito                            56kg              0kg                        4.1.2010

user posted image 2violina                      65kg              0kg                         4.1.2010     







_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:37:07   
4pikice
Jest sem se javla za razpredelnico, upam, da je v redu.Če še katero vpišem, naj javi svoje željene kg.







_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:38:45   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Jest sem se javla za razpredelnico, upam, da je v redu.Če še katero vpišem, naj javi svoje željene kg.








Odlično! Hvala za požrtvovalnost!!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:41:00   
aleži
Dober dan,

ko vas berem ste mi dale volje. Nisem se mogla nikakor spravit user posted image .
Jaz tudi štartam s 11.1. user posted image

Koliko vas bo tisti dan štartalo, da gremo skupaj naprej???

Napišite kakšne recepte mi v pomoč.... mnenja....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:45:33   
aleži
Zelenjavni koktail s kuskusom


Sestavine za število oseb: 4

  • bučke: 100 g
  • jajčevci: 100 g
  • češnjev paradižnik: 100 g
  • sveža rdeča paprika: 50 g
  • sveža rumena paprika: 50 g
  • korenje: 100 g
  • stebelna zelena: 100 g
  • sveži šampinjoni: 100 g
  • grah: 100 g
  • stročji fižol: 100 g
  • mlada čebula: 50 g
  • sesekljan česen: 2 stroka
  • kokošja juha: 2 dl
  • kuskus: 250 g
  • mleti poper: po okusu
  • sol: po okusu


Priprava
V vrelo juho stresemo sesekljano čebulo, česen in na majhne poljubne koščke narezano zelenjavo, pokrito kuhamo deset minut, odstavimo z ognja, primešamo kuskus, pokrijemo in pustimo pet minut, da kuskus nabrekne. Pripravljen kuskus po potrebi solimo, popramo in ponudimo.
Čas priprave: 30 minut

Meni se zdi tale recept v redu za ločevalno dieto!! Kaj pravite?

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:49:26   
lunca144
Dejte še mene na raspredelnico,štartala sem včeraj,tud na vago sem stopila 73user posted image user posted image kaj naredijo trije otroci,pa sladkarije,pa mami vse poje za otrociuser posted image ,želim,pa si met 65kg,če bo kaj manj je samo bonus................sem se prfočkala pri montinjaku,ampak bom šla raje na ločevalno,mi bolj diši,sam upam,da zdržim tri mesece,pa športat je treba začet,komaj čakam,na pomlad,da lahko začnem zunaj tečt,pa še dan bo malo daljši,in ko otroci popadajo v postelje,gre mami laufatuser posted image user posted image .
Aja,seveda ,če me sprejmete medseuser posted image .

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:52:34   
Pigy
Še jaz se vam bom pridružila v klubu user posted image .
Začela sem včeraj.

Rada bi prišla nazaj na 60 kg.






(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:53:12   
ZmajTolovaj
aleži, super recept, jaz sem tudi že razmišljala o kuskusu za danes, ampak bomo vseeno jedli zelenjavno rižoto. sam še čez cesto moram do zelenjavarja, ker ni nič doma, pa se psihično pripravljam na mraz user posted image
aja, gobe lahko dam not, ne?


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:54:21   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

tud na vago sem stopila 73user posted image user posted image kaj naredijo trije otroci,pa sladkarije,pa mami vse poje za otrociuser posted image ,želim,pa si met 65kg,če bo kaj manj je samo bonus................


pri meni je čist isto, kar se kilaže tiče, ampak imam samo dva otroka .. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 10:57:51   
Detece
aleži tole se pa zelo lepo sliši, bom ponucala za naslednji škrobni dan. Saj je kuskuš škrob a ne??
Dobrodošle nove trpinke! Tudi jaz sem naprej mislila z montijem pa mije tole lažje in še hitrjši rezultati so. Je pa monti sigurno bolj zdrav. Pri ločevalni se sprašujem koliko je zdrava, ampak ajde naj bo. Upam, da nebom rabila celo življenje biti na dietah...potem bi se verjetno tak način prehranjevanja že poznal....

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:00:06   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

tud na vago sem stopila 73user posted image user posted image kaj naredijo trije otroci,pa sladkarije,pa mami vse poje za otrociuser posted image ,želim,pa si met 65kg,če bo kaj manj je samo bonus................


pri meni je čist isto, kar se kilaže tiče, ampak imam samo dva otroka .. user posted image



še ena ...jaz imam tudi 2 otroka, če prištejem moža jih imam 3...user posted image

Še mene na razpredelnico: Jaz  imam 66 kg, priti želim vsaj na 60 kg.

Gobe: ma mislim, da lahko: šampinjoni, jurčki.... samo na česnu, malo vodice. Začimbe? user posted image  sol, poper, peteršilj...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:02:02   
lunca144

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

tud na vago sem stopila 73user posted image user posted image kaj naredijo trije otroci,pa sladkarije,pa mami vse poje za otrociuser posted image ,želim,pa si met 65kg,če bo kaj manj je samo bonus................


pri meni je čist isto, kar se kilaže tiče, ampak imam samo dva otroka .. user posted image




...........saj,pri men je blo isto pri prvem otroku,pa sem lepo shujšala,prišla na zeleno vejo,pa smo spet mel bušija,pa smo spet hujšal,pa spet prišla na zeleno vejo,pa smo spet mel bušija,sedaj sem se pa polenila in mam bušija od drugih stvari,amapk,sedaj mi je pa prekipelo,da mi je nerodno hodit ven,samo v trenirkah,ker hlače so mi še prav,sam,kaj ko špehec ven pokuka-to mi je pa grdo,in se ne počutim dobro,hočem,nazaj svoj raveeeeeeeeeeen trebuh,pa neka košta,kolk košta,tud,če glave padajouser posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:03:58   
lunca144
aleži.........user posted image user posted image pomota,potem,mam jaz 4 otroke,tri majhne in enega polnoletnegauser posted image .............nič,je treba kaj narest,čas pa beži,otroci,pa hitro pridirkajo domov in potem se ne da nič več narest...........gremo delatuser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:08:58   
aleži
Še nekaj sem prebrskala, morda nekatere že veste, nekatere pa ne...sem vseeno  pripokala za pozorilo!

Kaj lahko jemo in katere vrste hrane lahko kombiniramo?

Vsa živila so lahko razdeljena na skupine:

A. OGLJIKOVI HIDRATI: kruh, testenine. riž, krompir. stročnice v zrnju (grah, fižol), kaša in kosmiči (pripravljeni z vodo).

B. ZELENJAVA IN GOBE: med zelenjavo spada tudi stročji fižol in avokado.

C. BELJAKOVINE: meso, ribe. jajca, sir (proteini)

D. MAŠČOBE: (rastlinske in živalskega izvora) maslo, olje, mast)

E. SADJE: med sadje spada tudi paradižnik



KOMBINACIJE:

Skupina A se lahko kombinira s skupino B in majhno količino D (npr. kruh, testenine, riž, krompir, stročnice lahko uživate z zelenjavo in svežo solato ter malo masla ali olja).
Skupina C se lahko kombinira s skupino B in majhno količino skupine D (npr. meso, ribe, jajca, sir lahko uživate z zelenjavo in svežo solato, ter majhno količino masla ali olja.
Vse skupine se lahko uživajo samostojno, razen skupine D, ker je nemogoče (neprijetno) uživati samo maščobe.


ZELO POMEMBNO!

Ne mešajte skupin A in C med seboj. (Ne smete uživati skupaj testenin in mesa, krompirja in mesa, fižola in mesa, rib in vseh prej naštetih živil).
Skupina E se lahko uživa samo samostojno, brez vode, na tešče, najbolje zjutraj.
V skupini C ne mešajte rib in mesa, temveč je potrebno uživati vsako posebej (prav tako tudi samo sir, samo jajca).


UŽIVATI NI PRIPOROČLJIVO:

KRAVJE MLEKO in mlečne izdelke, razen MASLA in KISLE SMETANE
SLADKO IN VSE IZDELKE, ki vsebujejo sladkor (sladice, čokolade, bombone)
KIS IN VSE IZDELKE, ki so konzervirani v kisu
KONZERVIRANA ŽIVILA, ki vsebujejo konzervanse (velja tudi za sokove)
MED lahko uživate samo samostojno ali v čaju



PIJETE LAHKO 10 MINUT PRED ALI DVE (2) URI PO OBROKU !

NE PIJTE MEDTEM , KO JESTE !

JEJTE, KO STE LAČNI IN PIJTE, KO STE ŽEJNI!

OBROKI NISO ČASOVNO DOLOČENI!

user posted image Uživajte v hrani, a prisluhnite svojemu telesu!user posted image

Privoščite si jedi. ki jih imate radi, a jih ne mešajte in ne jejte skupaj, kajti nepravilno kombinirana hrana je odločilni razlog za energetsko krizo, razne bolezni in zgodnje umiranje.

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:09:18   
Pigy
še neki receptov sem našla :

50 dag graha stresi na žličko vročega olja, popraži in prilij toliko jušne(zelenjavne) osnove, da je grah pokrit z njo. Med dušenjem ga večkrat premešaj. Zmehčanega soli, popraj, potresi z nasekljanim peteršiljem. Grah v omaki lahko zgostiš z dvema naribanima krompirjema(surovima) in za lakoto dodaš še malo solate. Zraven pojej kos kruha.

RIŽ:

1 nasekljano čebulo na hitro popraži na olju. Dodaj pelate (majhna konzerva), sladko (1 žlička) in pekočo papriko (1/2 žličke), strta 2 stroka česna. Vse prelij s toplo vodo in malo poduši. Začini s soljo, poprom in tabaskom (ali sojino omako). Dodaj opran in odcejen riž ( lahko ga prej skuhaš in dodaš kuhanega)
Premešaj in kuhaj na zmerni temperaturi, dokler riž ne postane mehak.

Obrok naj obogatita kos kruha in zelena solata, na katero naribaj korenček.


RAGU:

30 dag sezonske očiščene zelenjave nareži na drobne kose in jo z nasekljano čebulo prepraži na žlički olja. Dodaj malo tople vode, da se zelenjava zduši. Še čvrsto osoli, popopraj in dodaj začimbe po okusu.
Tako pripravljeni zelenjavi dodaj 10 dag riža, ki si ga skuhala posebej. S kosom kruha ga pojej za kosilo, brez pa za večerjo

Danes si bom naredila kar riž.


(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:09:50   
4pikice
JANUAR 2010 (START)

          Nick:              Željeni kg:     Datum tehtanja:   4.1. 2010
user posted image   4pikice               60-63kg                                    
user posted image mojcažiga             65 kg                                              
 user posted image taška30               60 kg                                           
user posted image Tia12                    70kg                                         
user posted image Detece                  58-60kg                             
user posted image Blaža                     58kg                                   
user posted image dito                        56kg 
user posted image 2violina                  65kg                                       
user posted image lunca144                65kg
user posted image Pigy                        60kg 
user posted image ZmajaTolovaj          65kg         

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 5.1.2010 11:11:19 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:17:17   
bori2
Še mene vpišite, bom dan za vami,...

bori 2   željena teža 67 kg       datum tehtanja 04.01.2010 

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:25:17   
4pikice
Moj dan včeraj minil fenomenalno, večer malo manj, ampak sem zdržala, mal me je ščipal v želodcu pa sem si 2x čaj naredila pa je blo. Zjutrej sem se spet super počutila, ker je 1. dan že za

mano. Gremo zmagi naproti samo še 89 dni!!! GO GO GO !

1/90 user posted image


Super recepti, knjigo sem pa tudi dobila od mlinčke po mejlu, tko, da ne bom lačna.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:27:15   
4pikice
JANUAR 2010 (START)

          Nick:              Željeni kg:     Datum tehtanja:   4.1. 2010
user posted image   4pikice               60-63kg                                    
user posted image mojcažiga              65 kg                                              
 user posted image taška30                60 kg                                           
user posted image Tia12                     70kg                                         
user posted image Detece                  58-60kg                             
user posted image Blaža                      58kg                                   
user posted image dito                         56kg 
user posted image 2violina                   65kg                                       
user posted image lunca144                 65kg
user posted image Pigy                         60kg 
user posted image ZmajaTolovaj           65kg         
user posted image bori 2                        67kg

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 5.1.2010 11:28:11 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:28:32   
aleži
4pikice: jo lahko pošlješ tui meni. hvala!user posted image

še mene dodaj na seznam!!!

< Sporočilo je popravil aleži -- 5.1.2010 11:29:07 >

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 11:49:37   
Detece
Jaz se že odpravljam počasi na malico...juhej, ker sem že zeloo lačna...včeraj sem pojedla kosilo brez kruha, danes si ga bom pa najbrž malo privoščila. Dober tek vsem!!!

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 12:15:03   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

B. ZELENJAVA IN GOBE: med zelenjavo spada tudi stročji fižol in avokado.



V Rinini knjižici piše, da je fižol (naj bo v stroku ali v zrnu) ŠKROBNO živilo. Torej se lahko je na Š dan.


Zanima me tudi sledeče. tiste, ki ste na B dan jedle sarmo ste torej mešale riž in meso (škrob in beljakovino). Pri ločevalni se to ja ne sme?

4pikice tebi pa vsa pohvala glede tabele. Nam vsem, pa da bo iz tedna v teden lepši rezultat v minus.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 12:54:24   
mlinčka
Samo na hitro. Ja, sarme niso ok, razen če so brez riža. Pa riž, krompir in stročnice spadajo k škrobnim živilom, ne k OH. Meni osebno je res najlažje črpat info iz Rinine knjižice, kjer je vse od A do Ž razloženo in en kup uporabnih receptov. Če jo še katera želi, kar veselo na ZS user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 12:56:00   
sonček33
Mlinčika ful havla za pošto. Super si. Kako sta lepotički? Madona ste že čez polovico leta. Čas beži.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?