|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
18.1.2010 19:51:26   
cacaca
vsak dan boljše...pridejo dnevi ko me boli takrat poležavam kot maček, drugače pa super, velika sprememba-počutje 100 % boljše kot prej....čakam zdaj na preglede (tako pri moji kot pri tistemu ki me je operiral)pol pa v akcijo :) :) :)
pa drzim si pesti, da ne bi zrastla še kaka cista al pa nasli kej novega :) :)

pa ti, kej novega pri tebi



(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
18.1.2010 19:53:33   
Kliki
Za enkrat ne čakam da bo končno +.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
18.1.2010 19:57:49   
cacaca
kliki itak da bo kmalu....bom držala pesti, da čimpreje :) :)

a v postopek pa še ne greš al kako, ker so meni rekli, da mi pripada hitrejše obravnavanje tudi če je sum na endometriozo, te dajo mimo vrste...kako pa kdaj bomo pa šele pol vidli, je treba počakat vsaj pol leta, ker nisem čez 30 let stara, drugače bi lahko šla takoj....kako pa pol v praski izvajajo pa ne vem ....jaz vseeno upam, da bo šlo naravno....

držim pesti :)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
18.1.2010 19:59:34   
Kliki
Ma za enkrat se še nisva odločla. Tudi jast še nisem 30. Še vedno upam da nam rata po naravni poti.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
23.1.2010 8:24:16   
shyshy
Cacaca in Kliki, diete res ni treba imet, je pa fino če imaš fajn poskrbljeno za dobro prebavo in redno praznjenje črevesja... pri meni je bilo tako, da ko je tista cista začela izločati uno lepljivo snov, mi je zapopala skupaj maternico, jajčnike in še en del črevesja... in večinoma me je tako zelo bolelo zato, ker sem imela nikakvo prebavo (tudi po več tednov nisem šla na wc). Vsaj tako so mi rekli... tako da sedaj redno pijem donat zjutraj, malo merkam da jem vlakninsko hrano, pijem en sirup lactacon, velik vode... poskušam se čimveč gibat (čeprav sem na tem področju največji lenuh). Ampak sladkarijam pa ni šans upret se :)))

Nekj časa sem furala eno dieto, ki je bila super! Nič OH, rdečega mesa, mleka in mlečcnih izdelkov... in moram rečt da sem se super počutla, nič me ni bolelo... potem pa sem začela hodit v službo in sem z dieto prekinila, ker nisem imela nobene pametne energije... V temi dieta - endometrioza sem tut nalimala link kjer pridete do ene knjige z recepti če vaju zanima... pa še par svojih ''receptov'' sem gor napisala.

No, ampak meni se je ponovilo, tako da user posted image  Po mojem bom kmal spet prešaltala na to dieto... zdej sem se že ufurala v službi, lahk tut mal bolj lene sorte vse poštimam user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
25.1.2010 8:57:38   
cacaca
oj

shyshy hvala ti, o tisti dieti sem te pa tud enkrat že spraševala :)...mah jaz imam od tiste diete nekaj na pol :)...meni so rekli, da prehrana nima vpliva na nastajanje endometrioze...to je od tebe odvisen, ene so podvržene ene pa ne...drugače pa tud jaz nimam probleme z prebavo, sem imela sum na črevesno endometriozo pa mi je kliki svetovala en čaj pa lahko da je pomagal lahko pa ne, ker je potem niso našli ....

s telovadbo sem pa tud jaz zdaj začela :)....z jogo za začetek

lep pozdrav punce pa fajn bodite pa čimmanj bolečin vam želim :)



(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ENDOMETRIOZA ali CISTE
5.2.2010 11:47:42   
cacaca
punce pozdravljene

kako smo kaj :)

mene pa neki zanima ste po operaciji imele še vedno močne menstruacije in bolečine ali se je to vneslo po operaciji...jaz imam zdaj 2.krog menstre po operaciji pa so težave, bruhanje, bolečine v trebuhu in križu, driska, v glavnem sem čist fuč in čakam da bo že konec...a je možno, da so to še podivjani hormoni, ker me prva menstra po operaciji ni tako bolela, nisem imela take težave...prej pa 7 mesecev pred operacijo nisem imela menstre, ker sem jedla tabletke neprekinjeno...je mogoče od tega...

hvala za odgovore :)...je že kje kaki + na vidiku :)

lep pozdrav

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?