|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 16:24:25   
n€na
Jaz bi se vam tudi pridružila....

tojeto tudi mene daj ne seznam....kilce pa bom sporočila, ko zamenjam baterije na vagiuser posted image user posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 16:35:05   
miška17
Zdravo! Tudi jaz gledam to tabelo in si mislim, da kar iztopam. Večina imate začetno težo okoli 70 kg, ki pa je moj željen končni cilj. Zaenkrat hujšam z hojo, orbitrekom ter telovadbo.  Pazim na hrano, sladkarijam sem se odpovedala in ne jem po 18 uri.  

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 19:33:01   
Abbey
a se vam lahko pridružim? Kil pa imam daleč preveč, si ne upam napisati..nekako tako razmišljam kot miška, ampak mi je vaša dieta všeč...tole po šesti, samo voljo moram še zbrati.Kako vam rata, da po šesti ne jeste?

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 19:58:54   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

tole po šesti, samo voljo moram še zbrati.Kako vam rata, da po šesti ne jeste?



greš prej spat,pa ratauser posted image


(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 21:09:11   
jenii

IZVIRNO SPOROČILO: orka

helow
s sključeno glavo se javljam na raport....tudi jaz sem privrženka ločevalne diete,pa verjetno je vseeno kako hujšamo samo da se veliko gibljemo ,mar ne,in de ne izgubljamo prehitro....anyway,jaz sem po ločevalni že dvakrat fino shujšala,pa tudi med dojenjem mi ni škodila,sedaj po tretjem otroku pa se nikakor ne morem spravt,upam da mi boste dale ve malo motivacije,čeprav dvomim,saj imate skoraj že vse toliko kilc kot bi jih jaz rada imela,zato mi je kar malo čudno ko berem da imate 65,al pa 63 in bi rade shujšale....sicer sem si sama rekla da začnem 1.2. ampak zakaj bi čakala...bom šla kar z vami v štric... jih imam 84 in si jih želim 65
Ja tale relaxintone je pa tudi meni všeč


OJ.
tudi moje kile so ble po porodu približno take- 82,5, pa sem uspešno dol spravila. saj bo.
saj veš kakšne smo ko pridemo do nekega cilja si takoj novega zastavit da bomoše bolš v bikinke pasaleuser posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 23:04:35   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: ona


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

tole po šesti, samo voljo moram še zbrati.Kako vam rata, da po šesti ne jeste?



greš prej spat,pa ratauser posted image

To pomeni, da moram zdaj vsaj pol leta spat hodit ob 18h user posted image




(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 23:05:28   
Abbey
joj narobe sem citirala, no spodnji stavek je moj user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: hujšanje na dolgi rok
13.1.2010 12:44:10   
tojeto1
Kolk ste se razpisaleuser posted image . Nekatere ste že fuuul pridne. Bravo, bravouser posted image .
Tiste, k vas je kao sram, ker mate preveč kil, se ne sekirajte, počasi pa bo šlo, sam vztrajen je treba bituser posted image .
Sem se prav nasmejalauser posted image , k je ona napisala, da greš pač prej spat. Pr men to tud drži, takrat je najlažje - nič jesti, sam kwa k je pa zvečer še tolk stvari za narest.
Zdej pa grem trebušnjake user posted image delat - me že vse boli od včeraj. Drug teden pa začnem spet laufatuser posted image user posted image user posted image , se me ta prehlad drži že en mesec, pa si ne upam it ven in sopihat tja v mrzu zrak.
Držte se, se tipkamo....

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: hujšanje na dolgi rok
13.1.2010 13:03:32   
Petka09
No, jaz manj jem... Po 18. absolutno nič več, nobenih sladkarij, razen če bodo občasno in v malih količinah. In moram povedat, da se mi je želodec kar nekak navadil, da res nisem več zvečer lačna.

Ker prejšnje mesce je bla katastrofa. Otroka dala spat in ker je bil končno mir pr bajti, sma si z možem delala sendviče, pekla pizze.... pač, umiriš se pol zvečer in končno lahk v miru ješ. Ker čez dan sm kr neki na pol jedla.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: hujšanje na dolgi rok
13.1.2010 22:26:22   
ona
Oj,
jaz sem danes kar štrajkala,ker nisem utegnila sploh ven it,ma bom jutri nadoknadila,predvsem z biciklom...
kdaj se že tehtamo,ob ponedeljkih?

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 1:14:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: hujšanje na dolgi rok
14.1.2010 5:34:54   
miapia
Tista, ki želi moj nasvet, ji bo to verjetno dobrodošlo. Tista, ki se je odločila izgubljati kg na dolgi rok, vse čestitke, sploh če se ni poslužila teh modernih diet. Ena punca je napisala, da ji Montignac ni šel oz. se ne bo zmožna prehranjevat. Meni je ta dieta larifari, če gledaš živila pri dieti le skozi GI. Twix ima nižji GI kot lubenica. ??? Kaj pa je bolj zdravo?
Če se zavedate svojih odvečnih kg, morate spremeniti svoj način prehranjevanja in življenja. Sploh pa miselnost. Jaz sem jo morala z danes na jutri in sicer zaradi zdravstvenih razlogov (pa to ni debelost), sem pa seveda vesela, da kg od poroda kar kopnijo. Pa da kopnijo počasi, kar je seveda najbolj zdravo.
In v čemu je skrivnost? Odpovejte se sladkorju, beli moki in mleku. Kaj boste jedle znotraj tega je sicer vaša odločitev, je pa priporočljivo, da si najdete nadomestke, npr. agavin, javorjev sirup, med, moka iz pire, ajde, rža..., mlečne izdelke pa jejte zgolj v obliki navadnih jogurtov, ne pa kakšnih sirovih, smetanovih omak... Nič sladkarij, nič testenin iz pšenične moke, in pa čimmanj OH. Jaz moram npr. nadzorovati dnevni vnos le teh v telo, s tem, da ima večino zelenjave tudi OH. Pomemben podatek je tudi, a mleko in žita napihujejo, ker so težko prebavljiva. Če tega ne boste uživale, boste v parih dneh uplahnile, sploh v trebuhu, kar boste tudi občutile.
Telovadba? Super, vsak dan imate možnost vozičkat in je zgolj priporočljivo. Pa ne po kafičih, ampak na zrak in nekako v obliki hitre hoje, npr. okrog 5 km/h. Ni pa slabo vedeti, da se ob hudem naporu (beri višji srčni utrip od določenega) maščoba več ne topi, ampak se krepijo mišice, to pa lahko povzroči tudi višanje kg.
Aja, še ura zadnjega obroka. Jaz na to sedaj ne dam nič. Jem redno skoraj vsak dan večerjo okrog osmih zvečer, največkrat riževe vaflje z margarino ali pa namazi iz oreščkov.
Priporočam pa trgovino Kalček v BTC-ju za zdravo prehrano.
Pa srečno vam želim še naprej.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: hujšanje na dolgi rok
15.1.2010 9:11:06   
tojeto1
Hvala miapia za nasvete. Se čist strinjam s tabo. Pa čimprej se pozdravi.
 
Petka09: tole zvečer mi je čist znano. Čez dan akcija...da sploh ne veš, da si lačen, ko pa otroci zaspijo, bi pa vse požrl, kar maš doma. Inglih v tem je keč, da po 18h ne smeš jest. Ne zato, k bi blo kj narobe, ampak zato, ker ponavadi preveč poješ (vsak z mano je bilo tako). Ko sem pa sama pri sebi rekla, po 18h nič - pa se je nekako dalo zdržati.

Včeraj tekla 38 min - bravo jaz! Spet sem zdrava in polna energije :-)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: hujšanje na dolgi rok
15.1.2010 12:15:42   
LERO
Se vam pridružim.
Podatki: - trenutni kg - 92
            - želeni kg - 72
Sem kar optimistka, a do jeseni mi mora uspeti.

Ta teden se že privajam. Odločila sem se, da ne bom jedla sladkarij, testenin, drugih izdelkov iz moke, krompirja, pila samo vodo, čaj, kavo in vitamine. Po možnosti ne bom jedla po 18. uri, razen izjem (upam, da bom takrat jedla sadje).
Ker zaradi varstva ne morem na kakšne vadbe, bom 3 ure dnevno uporabljala ab tronic in delala trebušnjake, vozičkala. Razmišljam še o nakupu kreme proti celulitu.
Bomo videli.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: hujšanje na dolgi rok
15.1.2010 13:34:15   
austen
se lahko pridružim????
Kile bi javla naknadno......da vidim,koliko nas bo v mojem rangu user posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: hujšanje na dolgi rok
15.1.2010 20:35:38   
tojeto1
Zdele bi pa celga prašiča pojedla, tolk sem lačnauser posted image , al pa celo veliko Milko. Mnjami!!!! Ampak NE BOM!! Pomoje bom šla kr kmal spat, mi je tko najlažje.

Tiste k pa imate kao ful kil, pa vam je nerodno povedat, je pa brez veze! Itak smo same ženske, med sabo se osebno ne poznamo in je važn da skupaj shujšamo in to je to, a ne?

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: hujšanje na dolgi rok
15.1.2010 22:40:59   
Petka09
Ma dans je neki v luftu... Js sm tut lačna kot volk. Pa sm se tuk hvalila zdej te dni, kako me niti lakota več ne zagrabi po 18. uri... Danes bi pa tkooooooo nek junk food jedla... Ampak sm zdržala. Ura je itak že pozna, bom mal tv pogledala, pol pa spat.

Ja, nič vas bit sram zarad kil. Men je čist vseeno, če se ktera prijavi, da bi sam dve kilci shujšala, al pa ktera, ki bi jih 20. Važno, da nam rata, da bo vsaka zadovoljna in samozavestna s svojim telesom. user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: hujšanje na dolgi rok
17.1.2010 16:33:48   
anajmad
Evo zopet mene. Enkrat sem se že pridružila,pol pa nisem niti več sodelovala tako ali drugače. Mene mal leta bašejo že(visok pritisk),pa kilce,ki grejo namesto dol,kr fajn gor. Jst že pomaloma od Novega leta dalje,sem se odpovedala sladkarijam,zdej pa že ene tri dni telovadim zjutraj in zvečer,pauser posted image obvezno peljem zvečer na enourni hitri sprehod,da je potem moj cucek čist hin.
Imam pa že 88kg,rada bi pa sprva prišla na 75,če bi pa ratal pa na 68.
Iz mojih ust v božja ušesa.
No danes sem se že kar lepo držala. Zjutraj sem pojedla en košček polnozrnatega kruha s kavo,za koslio eno polpeto s solato in malo prej jogurt activia.
Zvečer pa sem si spravila solato in si jo bom naredila z jajcem. Pijem,kadarkoli se spomnim vodo,vodo,vodo....rega kvakuser posted image . No,upam da mi bo kej ratal.
Pa oblubim,da se vam bom bolj redno pridružila pri čveku in vzpodbudi.
Veliko srečeuser posted image vsem nam.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: hujšanje na dolgi rok
17.1.2010 19:57:23   
tojeto1
Bravo anajmad! Le tko naprej!

Jutri zjutraj vaganje, pol pa gre čist zares -> ma da mi pol vse stradate in migate he, he, he!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 7:30:37   
halgato
Lepo pozdravljene!

Sama sem že sprobala vse diete, pa mi nobena ne "paše". Tko da sem se zdaj odločila in se "včlanim" v vaš klub, če lahko.

Torej, začetna teža je 64.4kg, željena 57kg. Upam, da mi uspe do poletja.
Sama imam največje težave z sladkarijami. Ne bom se jim čistso odrekla, ampak si bom enkrat na teden privoščila nekaj sladkega.

Torej, veselo novim zmagam naproti!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 8:06:50   
skuštrana
Hojli, hojla...

Da se malo javim, evo, sem se zvagala zjutraj 68kg, še 8 do željene teže...Uhhh

Crknil mi je orbitrek, danes ga peljem popravit pol pa spet v akcijo. Sem pa začela še s pilatesom in mi je super.

Pa po 18 uri ne jemuser posted image , drugače pa jem vse, ampak bolj malo.

Našla sem eno super stran, za vse, ki si želite shujšati zdravo ( samo je v  hrvaščini, če vam to ni problem)
www.zdravakrava.hr




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 8:34:24   
LERO
Še ena, ki je stopila na tehtnico. Pokazala je 91 kg (v enem tednu -1 kg). Želena teža 72 kg.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 10:02:00   
miška17
Zdravo vsem!

Tudi jaz sem se danes tehtala. Tehtnica je to jutro pokazala 94,1 kg ( od letošnjega 1.1.: -3,4kg). Željeni kilogrami 81,0 kg , če uspe pa 76,0 kg.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 10:54:03   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: austen

se lahko pridružim????
Kile bi javla naknadno......da vidim,koliko nas bo v mojem rangu user posted image



a bova skupaj hujšaleuser posted image user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: hujšanje na dolgi rok
18.1.2010 10:55:52   
n€na
Jutro,

sem se zjutraj tehtala in tehtnica mi me pokazala trenutnih 71,6 kg, željeni kilogrami pa so 60..seveda če bo uspelouser posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?