|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 6:33:54   
anajmad
Ekola mene. Tukaj sem. Jaz zaenkrat se še kar držim. Včasih mi malček pobegne,pa kej sladkega v usta vtaknem. Drgač pa mi že kaže 2kg manj...juhu. No,z malim se začne. Upam,da bo še šlo kej dol. Fajn bi bilo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu aki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 7:59:53   
skuštrana
Hojla...

2ursae, a to to resno, da naj bi delale pol ure trebušnjakov. A si ti čist not padlauser posted image Madonca, če bi jih jaz delala pol ure potem tri dni ne bi mogla hodit. Je pa res da pri pilatesu trebušnjaki delajo cel čas in to mi je full všeč. Pa še nekaj je glede trebušnjakov, tistih tavelikih se sploh ne splača delat, ker ne delajo prave mišice, dvigneš se samo malo, toliko da so ramena v zraku, potem delajo prave mišice, če pa se dviguješ čisto gor do kolen pa dela neka druga mišica tam spodaj nekje in to ni to, pa še za hrbtenico je nevarno ( to mi je stric povedal, je iz stroke)...
No, jaz jih naredim 20 pa pol še 20 stranskih in to je to...Samo je pa res da jaz s trebuhom nimam problemov, so pa zato boki in rit malo prevelikiuser posted image

Drugače pa jaz jem tudi sladko, recimo kakšen košček čokolade, se je pa ne prenažiram kot prej. Pa kak keks pojem in to..Pa desert tudi...Mi pa načeloma full manj paše slkadko odkar malo gibam, kar je tudi super.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 10:22:54   
Evica22
Tudi jaz sem se včeraj pregrešila in pojedla trojanski krof - njam:) Bom pa danes malo dlje telovadila! 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 10:44:51   
tojeto1
Jaz sem se tud včeri ob 22h pregrešila: senvič. Ma mož si je delu za jest, jst pa nj ga kr gledam al kwa?
No, sj bo boljš! Drgač se kr dobr držim, dekagramiuser posted image pa padajo.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
22.1.2010 15:08:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tojeto1)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 15:46:37   
majch
gešim ravno ne, orbitrek vsak dan malo, ker nimam kondicije sploh...se mi zdi pa, da imam vsakič več na vagi...a naj še zrak ukinem?user posted image Punce, držite se.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 16:14:49   
Petka09
Joj, vidim, da se nas kar več zvečer pregreši... Sam men res ni šlo še nič dol. Oz. četut vidim kak dan, da pa sm kao na kilo manj, pa je potem drug dan spet tista kila nazaj... Pa ne vem od kje. Če recimo enako jem in vse. Čudno res.
Očitno bo to res hujšanje na doooooolgi rok user posted image .

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 16:16:25   
majch
joooj petka...ne preveč oooo-jevuser posted image se mi bo zrolalo, če bo takooooooooo doooooolgooooooooouser posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
22.1.2010 17:02:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 18:16:14   
Evica22
Jaz pa se vmes sploh ne vagam, se bom šele v ponedeljek. Ker če se vsak dan, tudi meni enkrat opkaže več, drugič manj....za znoret. Bomo  v ponedeljek videli, če je odrekanje zvečer kaj pomagalo. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 18:45:46   
LERO
Inf. glede trebušnjakov pa je zelo zanimiva. Jaz vedno delam tako, da telo dvignem do kolen. Zdaj bom namesto teh delala polovičke, pa jih bom naredila več, če bo mi uspelo.
A res kateri uspe delati trebušnjake 20 min? Koliko vmes počivate? Jaz jih delam v enem kosu 50 ali več, več pa ne zmorem.
Glede ure - še kar gre, če pa že prekoračim, je to s sadjem. Če gre kaj dol, pa ne vem, ker se že dva dni nisem tehtala. Načeloma to počnem vsak dan, zdaj pa sem se odločila, da se bom vsak ponedeljek, saj bo tako več upanja, da bo šlo kaj dol. Prevečkrat me tehtanje kar zasvoji in nenehno visim gor, dol pa nič ne gre.
Po občutku pa se mi zdi, da je trebuh manjši, počutim pa se super.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 20:23:14   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Hojla...

2ursae, a to to resno, da naj bi delale pol ure trebušnjakov. A si ti čist not padlauser posted image



ja no seveda, itak, jasno user posted image . Jaz jih komot delam 20 min, naredim 5 serij. Včeraj sem jih med Gray's anatomy naredila najprej 50, čez nekaj minut še 60, nato 70, 80 in 100. Delam te ta nizke, tko da niti ni panike.

Hrana: danes sem bila pridna, do kosila sadje, za kosilo ribo, solato in malo kruha (brez tega ne morem!!!), pol spet sadje, sem si pa zvečer dovolila akademskih 15 - sem ob 18.05 prišla domov in šibala gledat, kaj bi lahko jedla, pa sem si naredila skodelico kakava in kos kruha. Vem pa, da me bo začelo zvečer črvičit, tko da upam, da bom zdržala. Z možem zvečer igrava eno igrco in zraven ful paše malo grickat.
user posted image a je po 18.00 absolutni embargo ali lahko jem sadje?

In še pomemben preboj: kupujem orbitrek user posted image in se že počutim par kil lažja user posted image , čeprav ga nisem še niti dobro izbrala.




_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: hujšanje na dolgi rok
22.1.2010 20:29:29   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

In še pomemben preboj: kupujem orbitrek


ima morda katera kak pameten predlog, katerega in kje naj vzamem? Kettlerji so ful dragi ... imam nagledanega enega Diadorinega Neckermannu, izgleda solidno.




_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
22.1.2010 23:32:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 13:21:54   
2ursae
ja no, kaj zdej, a ste že vse nehale user posted image .

Meni kar gre, sem za kosilo pridno jedla meso in solato z minimalno krompirja in, kar je najvažnejše, kot po našem dogovoru, res zmanjšano porcijo. Pojem, kar si dam na krožnik, nikoli ne vzamem še, razen, če gre za zelenjavo.
Pri Neckermannu sem naročila orbitrek, katerega že nestrpno pričakujem, našla sem pa tud elastiko in navodila za vaje, tko da bom zvečer mal s tem telovadila.

Jutri pa vaganje, kajne? Me prav zanima, čeprav nekih pričakovanj niti nimam ...

javite se kaj, rabimo idejo za dodatno tedensko nalogo, ne user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 14:48:43   
LERO
Katerega pa si naročila?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 14:58:20   
2ursae
tegale:
http://www.neckermann.si/si/nm2/sport-prosticas/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8yMjc2OSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTgmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmbmVja2VybWFubl9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fc2lfc2lfMTk1OCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX3NpX3NpXzE5NThfc2lfMTk2OSU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/

(žal slike ne morem prilepit, a imamo na RR blokado leplenja slik user posted image )




< Sporočilo je popravil 2ursae -- 24.1.2010 14:59:21 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 16:30:38   
ona
Še moja malenkostuser posted image

Jaz ne bi niti preveč se hvalila,ker smo imeli včeraj hčerkih rojstni dan in verjetno sem dobila nazaj uni kilo,ki sem ga izgubila prejšnji teden...mah,nič zato,upajmo,da bo zdej kaj šlo dol:)

Se javljam jutri z kilažouser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 20:16:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 20:24:05   
Petka09
Eh, js ga serjem user posted image . Sem se prej vagala, pa je isto user posted image . Bom vidla jutri zjutraj, čebo kaj manj user posted image . Sicer globoko dvomim.

Sladkarij sicer ne jem nič, razen sladkano kavo. Telovadim nič, ker sm prelena. Probam pač pazit s hrano, čeprav dejansko pojem malo.... Mislim,da je fora v tem, da bi morala začet jest bolj pravilno, ker če jem malo, potem telo pokuri takoj tisto, kar mu dam in komaj čaka zaloge. Tko da bi mogla res jest večkrat a pomalem. Eh, sej več ne vem....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 20:36:30   
majch
ojla...jaz ne bom komentirala vikendauser posted image ...tak da jutri bo vaganje sam se groza....user posted image

Dva malčka se pogovarjata:
Ti, kaj je sploh vaga?
Joj, nimam pojma, samo vem, da če gor stopiš, postaneš zelo slabe volje...




_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 21:02:57   
2ursae
petka, saj vsak sebe nabolj pozna, ampak zase vem, da mi brez telovadbe mi ne gre nič dol. Tako je bilo, ko sem imela 20 let in še toliko bolj velja zdaj, ko jih imam 30 (pa še kakšno čez user posted image ). Za totalno stradanje pa tud nisem karakter ....

punce, s kakšnim tempom pa pri sebi računate, da bodo šli kg doluser posted image Jaz upam na 2 kg na mesec, bom ful vesela, če bo tako user posted image . Je pa pri meni ponedeljkovo vaganje tudi malo varljivo, ker je takoj po vikendu, ko zelo malo pijem (ni časa user posted image ) in bom imela zihr manj kg kot npr v četrtek, ker se v službi kar fajn nacejam.

Ima katera kakšno dobro alternativo za sladkarije user posted image Danes sem jedla jabolko s cimetom (ki menda raztaplja maščobo), je bilo ful dobro, kot štrudl, le brez grdih-grdih ogljikovih hidratov user posted image . Priporočam.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 21:42:05   
Mala_Ajda
Ojla, pri meni kilce mal stagnirajo, 300 g v enem tednu (300 se mal več bere). Na začetku je šlo hitro dol (začela konec novembra, bi morala mal v dnevnik pogledat), potem pa decembra nihanje gor in dol, sedaj pa počasi gre. Iz 66 kg sem danes zjutraj pristala na 60,8 kg, še slabe 3 kg. Pa kako se to vleče, da ni res.
Kakor pregovor, en korak naprej, dva nazaj user posted image ...
Ursa user posted image  za nakup. V teh "mrtvih" mesecih je orbitrek ena izmed rešitev. Po tem snegu se dobesedno pobijam med tekom, bi mi pa pasal, če bi imela domači orbitrek pred TV in ne v kleti, ko me zabava le muzika in odštevanje minut. Bi rabla kako mind machine na glavi user posted image . Sem pogledala na link, pa je orbitrek, ki si ga naročila videti čisto soliden. In če je zadevica doma, porabiš najmanj časa, da se spokaš k gibanju. Tudi pri meni je gibanje edino, ki mi bo prineslo manjko kg, če štartaš na BMI 25 ali še manj, gredo kg peklensko počasi dol.

Aja, ju3 bom probala papat malček razširjeno verzijo 14 dnevne diete user posted image . Priznam, res je podn dieta ampak men se ne da več zaj... Ugotovila sem, da z Montijem v takšnem obsegu kot ga furam od novega leta ne pridem nikamor. Po moje sem shujšala (pa še to borno) le od tega, ker sem trikrat na dan v pogonu za najmanj pol ure. Ko sem prečekirala kalorije, sem se globoko zamislila. Res, da inzulin ne spravljam v obrate, med obroki je najmanj 5 ur , zvečer nič očitno OH in še kaj bi lahko naštevala, ugotavljam, da je beljakovin vseeno preveč. Za normalne smrtnike je to 0.6 do 0.8 g na kilogram teže. Potem pa zračunajte, če maznem 200 g skute, že pri večerji nahranim potrebo po dnevnem vnosu beljakovin. Da ne omenjam kosila. Vse ostalo pa gre lepo v... Saj veste kam. Še link do strokovne razlage: http://www.trenira-me-bostjan.com/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=38&limit=1&limitstart=2
Spomnim se, da sem na nekem predavanju o prehrani slišala to, da je za odraslega moškega dovolj beljakovin v zrezku, velikem kot zavitek igralnih kart in da je za dlan velik zrezek že pretiravanje.

Bolje, da se spravim kaj počet, da ne bom zamorila še dodatno vseh, ki rahlo obupujete nad sabo. Pravijo, da se novoletne obljube drže v povprečju do 3. tedna v januarju.

Me pa ne bomo obupale, a nede?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: hujšanje na dolgi rok
24.1.2010 22:33:13   
2ursae
glede beljakovin: ful priporočam uživanje pivskega kvasa. Ima ogromno koristnega: vitamine B kompleksa za dobro počutje, lepo kožo in lase (pa še kaj) in beljakovine (na 100g kvasa je 45 g beljakovin).

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: hujšanje na dolgi rok
25.1.2010 6:00:26   
halgato
Dobro jutro!

No, bom pa jaz prva poročala kilograme. Po kakastrofalnem vikendu (žretjuuser posted image ) vam sporočam, da imam 64,1kguser posted image .
To se pravi 0,3kg manj. Hja, bo treba delat, ne pa okol ga sratuser posted image .

Zdaj pa novim delovnim zmagan naproti!!

Lep začetek delovnega tedna!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?