|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:15:03   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy superca za obe tvoji pupiki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa bravo za sankanje, jaz Žiga še nisem na sanke dalauser posted image tuki pa jaz kompliciram, da bi ga pa skupi z Nejcem jao mislim da ne bi preživeluser posted image


zakaj ne...veš kako lepo se sankata....padeva pa lahko ravno tako midve kot onidve....
Mamo sanke...dva stolčka gor in en lep ne preveč visok.ravne za otročke dovolj velik hribček v naselju.....en je gor , drugi dol čaka...in to je to..



Ajvy sliši se zelo lepo user posted image Mogoče se za vikend skorajžim, ker zdej pošljem možeka z nejcem sankat, midva z Žigom pa gledavauser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:16:12   
Urša08
Jaz morm povedat da sem prejle prvič dala Žigu žličko pri kosilu, da sva skup jedla. Sem mu ene trikrat pokazala kako gre in a veste kako lepo je jedel, nobene packarije, jao kok sem ponosna mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:18:33   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS


IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

tamika ta cucelj je meni full slab. Smo ga kupli in je grozen. Sirok in vse tece ven. Tako, da midva vzameva navaden cucelj in mu narediva zarezico z olfa nozkom, da tece bolj gosto tudi ven (uporabljamo za nocno mleko v katerega damo se kasico). Drugace navadno mleko pije iz trojke TT.
Imam dva, tak da ti lahko enega prinesem na srecanje. Se ni bil uporabljen. Tako, da probas, ce ga se nisi kupila.


hvala, navadnega imam, pa me zanima ta z Y zarezo



Ja sej tega bi ti dala enega v soboto :)
mal nerazumljivo sem verjetno napisala. Ker nam ne odgovarja in sta v paketu dva, je eden se neuporaben in komot ti ga dam, da ne kupujes.


user posted image     user posted image user posted image   zlata si user posted image user posted image    upam, da pridemo user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:19:23   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

imam eno vprašanje - glede nato, da bo nik kmalu star eno leto in od takrat naprej mu lahko dajem navadno mleko me zanima ali ža katera kaj prakticira z njemu. Aja pa še to a je mleko potrebno redčiti z vodo ali ne??? Vem, da je potrebno kupovati mleko 3,5 mm.
No sej skuto in jogurt mu že dam, v mislih imam če mu dam čokolino z navadnim mlekom in ne aptamilom.


mi2 že tu in tam pojeva gres na navadnem 3,5 mleku ali pa čokolino...mu je všeč...ful rad poje....kolikor jz vem , ja treba redčit SAMO tisto pravo dpmače mleko od kmeta..ker ima menda kar 6% maščobe


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:19:39   
Onasiss
brkn....glede na to, da gre naša v ponedeljek že  v vrtec, no pa tud če ne bi, pije mleko že kak mesec in pol. Sem ji ga azačela postopoma dodajati.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:20:21   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz morm povedat da sem prejle prvič dala Žigu žličko pri kosilu, da sva skup jedla. Sem mu ene trikrat pokazala kako gre in a veste kako lepo je jedel, nobene packarije, jao kok sem ponosna mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



vau...upam, da imata z Majem tud tle kej telepatije k jima že pri tečkanju tko fajn uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:22:25   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

imam eno vprašanje - glede nato, da bo nik kmalu star eno leto in od takrat naprej mu lahko dajem navadno mleko me zanima ali ža katera kaj prakticira z njemu. Aja pa še to a je mleko potrebno redčiti z vodo ali ne??? Vem, da je potrebno kupovati mleko 3,5 mm.
No sej skuto in jogurt mu že dam, v mislih imam če mu dam čokolino z navadnim mlekom in ne aptamilom.


pije AM3, ostale zadeve s KM


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:22:54   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.... a dam lahko tud mlete mlete lešnike v jogustovo testo??? Bom naredila polovico z mletimi lešniki (bi jih dodala testu) in polovico s kokosovo moko???????



ja, seveda...lešnike, orehe, mandlje...ali pa rožičevo moko...sam pol moraš to količino odštet od dejanske količine moke...pa sej to vešššuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:24:31   
BarbaraGS
Ajvy bravo za taksno lepo sankanje in sem prav srecna, da ni bil kriv vrtec za jok in da se je vse razreslo. Mi se tudi sankamo in prevrnili smo se ze tudi :) sam ni bilo nic reakcije hehe

ursa blagor tebi, priden otrocek... jaz bi tudi bila ponosna ;)

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:25:15   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi..preveč ste napisale da bi človek lahko komentiral.....

S Tarjino vzgojiteljico sem se kar včeraj pogovorila....je rekla ,da je vse ok v skupini....da se ni nič spremenila...nakar sva ugotovili ,da je Tarja ugotovila,da je meni hudo zaradi Tise in se je zato ,privila k meni in me čuva..in objema in k meni hodi spat....
LEpo sva se s Tarjo pogovorili, danes je brez problema odšla v vrtec....včeraj sploh ni htela it domov...še dobr da sem sanke privlekla s seboj ,da jo je zanimalo.....

Tisa je bila včeraj spet lepo pridna in je lepo spančkala.......moja pogumna punca......
in če jo smem še malo pohvalit....je najmlajši človeček ki se sanka na hribu....brez mamice...s svojo sestrico

Smo se potem skoraj celo popoldne sankali....je bilo fino....

Vse en lep hvala ko ste mislile na nas........



ooo, ful lepo...joj, kako znajo bit otroci občutljivi, če smo mamice občutljive....moji so tudi tako...posebej ta mlajša dve...ma je lepo...in super ua vrtec brez solzic in seveda za pogumne sankačice!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:25:54   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=156568


tole sem kupila..upam da je za čaj...

faaaaak...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



drugače je ok, samo poliva user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:26:05   
Urša08
Brkn jaz sem začela tako da sem nardila pire s tem mlekom, potem je pa dobil kake dve žlički za probat ko sem za Nejca delala kak gres ali polento, mal pred enim letom bom pa postopoma v flaško dala 1/3 svežega mleka, pa 2/3 adaptiranega, al pa zjutraj kako kašico tko da bom šla postopoma. 

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:28:26   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

Ajvy bravo za taksno lepo sankanje in sem prav srecna, da ni bil kriv vrtec za jok in da se je vse razreslo. Mi se tudi sankamo in prevrnili smo se ze tudi :) sam ni bilo nic reakcije hehe

ursa blagor tebi, priden otrocek... jaz bi tudi bila ponosna ;)

Oh Brarabara hvala za te besede ampak veš otročki so ful različni, sem pa prvega tok scartala da mu še pri treh letih mal pomagam pri hranjenjuuser posted image . Tvoja ma pa nočke poštimane ane? No mi to še čakamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:28:54   
sjmm
je mali že vstal...a zdej ima soigralca...je Miha že doma in seje že namalical...joj, babnce...kok sm smotana...sva bla včeri v šopingu pa sem sam 1,6 ali 1,3 jogurte kupla....Maj ima pa tok rad jogurteuser posted image ..pol sem mu pa polnomastno navadno skuto med 1,6 % sadni jogurt zamešala, pa kruhek not nadrobila...a mislite, da je ok...sej vem spet ista pesem..kompliciram

no, zdej grem pa čist zares pomivalca spraznit...me čaka na pol razložen že en cajtuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:31:43   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.... a dam lahko tud mlete mlete lešnike v jogustovo testo??? Bom naredila polovico z mletimi lešniki (bi jih dodala testu) in polovico s kokosovo moko???????



Jaz mislim da komot lahko, sej je fletno mal improvizirat. user posted image Mam en simpl recept z jabolki in lešniki oz. orehi če te zanima.


ja zakaj ga pa nisi že napisala no???? user posted image user posted image napiši, nč spraševat....user posted image  hvala

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:33:05   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.... a dam lahko tud mlete mlete lešnike v jogustovo testo??? Bom naredila polovico z mletimi lešniki (bi jih dodala testu) in polovico s kokosovo moko???????



ja, seveda...lešnike, orehe, mandlje...ali pa rožičevo moko...sam pol moraš to količino odštet od dejanske količine moke...pa sej to vešššuser posted image


hvala

_____________________________

So what....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:34:52   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz morm povedat da sem prejle prvič dala Žigu žličko pri kosilu, da sva skup jedla. Sem mu ene trikrat pokazala kako gre in a veste kako lepo je jedel, nobene packarije, jao kok sem ponosna mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi to še čakamo user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:35:37   
Onasiss
Urša....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:37:07   
Onasiss
Evo mal za smejat....


Nekega dne sem pogledal ženo in ji rekel:
Pred 25 leti sva bila brez avta, imela sva majhno sobico, sedela sva na
oguljenem divanu in gledala črno-bel TV, jaz pa sem bil poročen s čudovito
plavolaso petindvajsetletnico ...

 
Sedaj imava Veliko hišo, mercedesa,
usnjeno sedežno in najnovejši plazma TV, jaz pa sem poročen z debelušno
petdesetletnico ... to nikakor ne gre skupaj ....

 
Pa je rekla žena:
Ah, dragi, ti si kar poišči čudovito plavolaso petindvajsetletnico, jaz pa
bom poskrbela, da boš spet imel le majhno sobico, divan in črno-bel TV...


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:37:14   
TAMIKA3
se mi pridružite pri

user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:38:58   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Evo mal za smejat....


Nekega dne sem pogledal ženo in ji rekel:
Pred 25 leti sva bila brez avta, imela sva majhno sobico, sedela sva na
oguljenem divanu in gledala črno-bel TV, jaz pa sem bil poročen s čudovito
plavolaso petindvajsetletnico ...

 
Sedaj imava Veliko hišo, mercedesa,
usnjeno sedežno in najnovejši plazma TV, jaz pa sem poročen z debelušno
petdesetletnico ... to nikakor ne gre skupaj ....

 
Pa je rekla žena:
Ah, dragi, ti si kar poišči čudovito plavolaso petindvajsetletnico, jaz pa
bom poskrbela, da boš spet imel le majhno sobico, divan in črno-bel TV...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:39:24   
Urša08
Onasiss eto

Pecivo z jabolki

1kg jabolk - olupljenih na krhle narezanih
cimet, vanilij sladkor
malo sladkorja in vode  -
vse skup dušiš

biskvit:
1 jogurtov lonček sladkorja
1 jogurtov lonček olja - jaz dam malo manj
2 jajci

vse skup zmešaš in dodaš še:
1 jogurtov lonček mleka
2 jogurtova lončka moke
1 pecilni prašek
1 lonček mletih lešnikov ali orehov

Polovico biskvita zlijemo na pomaščen pekač in pečemo tako dolgo da otrdi in začne rumeneti. Nato položimo nanj zdušena jabolka, prelijemo s preostalim testom in pečemo še toliko časa da površina svetlo porjavi. Simpl in dobrouser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:40:33   
tanci29
HELO

midve sva pokropile...oz. je hana kar zunaj počakala. pol sva šle še u štacuno po mal futra. dam mal papcat zdej bova pa počasi šle spet mal do dm morm toto krpice it kupit ker je zmanjkalo, pa kake vlažne robčke, ker mi je prej cel paketek robčkov ven zložila, sej se mi je zdela malo preveč tiha ampak sem mogla vse prebrat na rruser posted image

sjmm*-hvala za recept, je že pospravljen

urša-uau, se pravi je kar za poskusit...bom probala en dan pri hani ji dat žlico

ajvy-superca za lepo popoldne s sankanjem, in fajn da ste pogruntali kaj daje Tarjo, kok je skrbna punca. a dones greste pa en krog z avtomuser posted image

barbara- a misliš na tole posteljco za user posted image  na avionu, a tega te je strah. tega te ni treba bit strah, ker je ful fajn zadevca. jest edino svoje dekice sabo vzamem eno dam spodaj z eno pa pokrijem, zgleda ful majhno ampak user posted image  prov komot in fajn spi v tistem. jest sem ko smo leteli nazaj kar še erika notr dala in je spal 5 ur, drugače na stolu se je pa non stop prebujal ker ni mogu lepo pančkat. sem mela srečo da je en gospod zraven nas sedel k ni kompliciral. glede spremembe ure so pa otroci veliko bolje prenesli kot mi. erik ni imel popolnoma nobenega problema prvič, bil je star pol leta ko smo šli, zdaj pa mogoče kak dan ampak nobene panike, tko da kar se s te strani tiče te nima kaj skrbet.

ej ostalo pa sorry nimam pojma. o flaškah ne znam nič napisat ker jih imamo, hana pije samo po slamici, erik ma pa že od skos magični lonček od avent

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:44:09   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS
Katjusa nisem zasledila tvojega odgovora...kaj ti prinesem igrico?

nič ne igramo tako, da hvala..... smo smotani sam nimamo časa dan je prehitro okoli in še florjan ne igra svojih najljubših tako da... hvala res ni potrebe:)

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 10.del
13.1.2010 13:45:11   
TAMIKA3
ZOBEK ŠT. 5, ZG. DVOJKA DESNO, JE ZUNAJ user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image

št.6 se tudi že vidi skozi dlesen user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?