|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nagradna igra L'Occitane
26.1.2010 15:13:35   
valerija77
Pri nas pa postavljamo smrekico 1.12. ker takrat sin praznuje rojstni dan. In zelo rad pomaga okraševati.
Miklavž pri nas obdaruje le kakšne sladkarije in sadje. Skledo sin postavi pod smrekco in naslednje jutro takoj ko odpre očke že teče gledat kaj mu je prinesel.
Za Božič gremo ponavadi k mami na družinsko kosilo, zvečer pa imamo bolj družinsko večerjo - jaz, ati, tavečji sinko in pa naš mačkon, ki seveda gleda od kod bo kaj padlo.user posted image
Malo pred božičem sem namreč pekla piškote, pa mi je malo testa padlo na tla in je mačkon hitro "izkoristil priliko" ter pojedel surovo testo.user posted image
Po božični večerji spravimo otroke spat, vključno z atijem, jaz pa medtem pripravim darilca pod smrekco. In zjutraj je prav užitek gledati z kakšnim veseljem išče sin "svoja" darila in kakšne svetlikajoče očke ima.
V decembru obiščemo tudi kakšen trgovski center, kjer pač imajo napovedan obisk Miklavža ali Božička, pogledati si gremo tudi pravljično deželo v centru mesta, letos pa smo si ogledali tudi žive jslice v Postojnski jami in so čudovite; no ja jaz sem si jih ogledala že 2x, ampak so zmeraj čudovite.
Novo leto pa praznujemo pri sorodnikih, vendar se odpravimo domov nekje okoli 2 ure da se otroci naspijo, no pa tudi midva. Za 1.1. pa gremo v Logarsko dolino, kjer se malo sprehodimo, spijemo kakšen čajček in potem nazaj domov.

(odgovor članu zvezdica63)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nagradna igra L'Occitane
26.1.2010 15:51:01   
Oceania
Pri nas obdarujeta Miklavž in Božiček, kar pa z zamudo pride daril, jih prinese Dedek Mraz.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nagradna igra L'Occitane
26.1.2010 16:10:07   
Getreal
jeeej l'occitane user posted image

Pri nas nismo verni, ampak je to vseeno ena lepa tradicija iz časa naših nonic in nam zato Mikavž prinese čokolado, dateljne, mandarine, mandulat (tudi kakšno šibo kdaj user posted image ).. se pravi bolj hrano, sladkarije - manjše malenkosti, samo tolko da se Miklavž "spomni nate" user posted image ponavadi ta darilca poštima nona v skledo, da zjutraj pričakajo na kuhinjski mizi..

Božička ne praznujemo - nikoli ga nismo, saj se nam zdi preveč komercialno izmišljen praznik, niti ga nimamo namena uvajati sedaj ali kdajkoli..ok zadje čase na božični večer postavimo smrekico, ne promoviramo pa Božička - pri nas ne obstaja..

Dedek Mraz je pri nas glavni obdarovalec - prinese igrače, obleke, "tehnikalije",...izpolnjuje želje, piše se mu pisma, etc... ponavadi vsak kupi oz. izdela nekaj za vsakega družinskega člana in prijatelje, tako da je pod jelkico veliko daril, ki jih odpiramo na novoletno noč. Ta dan je vedno nekaj posebnega - dobro kosilo, novoletna večerja, šampanjec, sladice in seveda dariilaaa user posted image ----aja pa vsi brez izjem smo lahko pokonci do 24:00   in komaj čakam, da bo naša mala punčka prišla na svet, da bo tudi ona postala del te tradicije user posted image  

< Sporočilo je popravil Getreal -- 26.1.2010 16:13:45 >

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nagradna igra L'Occitane
26.1.2010 16:22:17   
Anonimen
Pri nas Miklavž pri eni babici pusti za vsakega ene štumfe, pomarančo in šokolado. Drugače pa se obdarujemo za Božič, pe ne za to ker bi praznovali Jezusovo rojstvo ali kaj podobnega, temveč iz čisto enega praktičnega razloga ... ko sem bila majhna, je doma vedno nosil Miklavž in z bratom in sestro smo bili najbolj nesrečni, ko smo se zbudili pa videli vsa tista lepa darila, mi pa smo morali v šolo ... za Božič pa smo vsi doma in imamo čas, da smo en z drugim in da v miru odpremo darila ter zraven še kaj dobrega pojemo ...

(odgovor članu franc1955)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nagradna igra L'Occitane
27.1.2010 12:03:31   
marija1932
Tudi pri nas ohranjamo tradicijo, da vse domače ter sorodnike obdari Miklavž.
Darila pogledamo na njegov datum zgodaj zjutraj - 6. december.

(odgovor članu franc1955)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nagradna igra L'Occitane
27.1.2010 21:59:45   
stuhica
No glede na to da nsimo kristjani in doma spoštujemo drugo vero, čeprav bi se dala bolj pod ateiste... bi rekla takole... Že kot otrok sm izhaja iz družine z  druigo mulsimansko vero...A h sreči so me tudi moji starši že vzgojili vtem duhu da sm vedno dobila datila za miklavža... pa za dedka mraza, sploh pa sem bila vedno obdarovana pri naših praznikih...

Kot mama  seveda ne želim svojega otroka učiti nekih razlik, saj smatram da vse vere učijo isto, nobena te ne uči slabih stvari....

tako pravzaprav želim da moj otrok ne gleda ozko ampak da je široko razgledan in da pozna tudi tisti del kulture  v kateri živi in kateri se prilagodi Zato je pri nas sledeča zadeva...

Za miklavža dobi naš mali pobalinko vedno  samo sladkarije  in sadje ki jih po ( stari metodi naše mame) dobi zjutraj v mali košarici ...

Za božička mu v naši občini kupimo karto za gledališko predstavo kjer dobi darilo direkt od božička

Za dedka mraza je poskrbljeno že v  podjetju , ko zaposleni pripeljejo svoje otroke,

Doma ponavadi okrasimo smrekico okorg božička, saj naš mali sploh letos ko je malo večji neizmerno uživa v okrasitvi in sploh o tem, da se pod smrekico nabirajo darila, ki jih še bolj z zavzetostjo skupaj  odpremo.

Je pa tako, da ga pa tudi razveselimo za Bajramske praznike ( ki so pri nas vedno na drug datum ) takrat je pa deležen bolj denarnega darila...
Tako da ja pri nas se prilajajamo vsemu, sicer darila sama po sebi niso nekaj zelo vrednega - po vrednosti in ceni, dovolj je že majhna pozornost.... saj z majhnim včasih lahko dosežemo veliko...



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu marija1932)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nagradna igra L'Occitane
27.1.2010 22:09:20   
francisek1929
Pri nas "male in velike otroke" obdaruje Miklavž.
Darilca prinese ponoči.

(odgovor članu franc1955)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nagradna igra L'Occitane
28.1.2010 9:38:23   
marija1959
Tudi pri nas doma ponoči prinese Miklavž darila v peharčke, katere vsi družinski člani nastavimo na mizi v dnevni sobi.

(odgovor članu francisek1929)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nagradna igra L'Occitane
28.1.2010 21:11:36   
dašabina
Pri nas doma je glavni Miklavž...zvečer vsi trije otroci nastavijo peharje in se veselijo...zjutraj pa seveda zgodnje vstajanje...dobijo pa igrače in za oblečt..pa seveda kaj sladkega...veselje neizmernouser posted image
Pri babici nosi Božiček in sicer za vse male in velike otrokeuser posted image pa seveda obvezen dodatek - brat oblečen v Božička in krasna božična večerja....user posted image
Dedek mraz je pa "občinski " za malega in se ga nagleda, pa pri očitu v službi...tako da na novoletni dan dobijo še vsi trije (bolj zato da je fino videt darilca pod smreko) še kakšno malenkostuser posted image ...

Drugač pa smrekico postavimo par dni pred božičem, v miru, ker ponavadi smo za božični večer pri babici, punce pa si v svoji sobi postavita še svojo umetno smreko - pravita, da mora bit vzdušje cel mesec - tista še danes stoji...ja ne se smejat do svečnice...2. februar user posted image
u glavnem komaj čakamo nove praznikeuser posted image

< Sporočilo je popravil dašabina -- 28.1.2010 21:12:16 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu marija1959)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nagradna igra L'Occitane
28.1.2010 21:17:32   
Tanja_
Pri nas je glavni Božiček!Običaj je tak, da na sveti večer večerjamo pri mojih starših in po večerji smemo pogledati pod smrekico, če nam je kaj pustil in seveda tudi odviti darila. Doma pa darila odpriamo na božično jutro!
Miklavž pa nosi samo pri mojih starših, ampak kako malenkost-ponavadi sladkarije, pomaranče, suho sadje in kake nogavice.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nagradna igra L'Occitane
28.1.2010 21:21:19   
janez1953
Tudi pri nas je glavni Miklavž in vsi otroci - mali in veliki pogledamo zgodaj zjutraj, kaj nam je prinesel ponoči.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nagradna igra L'Occitane
29.1.2010 9:16:37   
Anonimen
Ocitno si nekdo zelo zeli nagradeuser posted image , janez,marija,francisek,marija.....

Pa se jaz svoje napisem....

Miklavz pri nas nosi sadje in kaksno cokoladico. Skupaj se zberemo tri familije z otroki in tapravi Miklavz pride v spremstvu parklja....

Dedek Mraz hodi smao v vrtcu.

Bozic...Na predbozicni vecer imamo skupno vecerjo, zopet 3-4 familije skupaj. Potem pa pride Bozicek z vreco daril. Vsakmu,da svoje darilo in ta cas,ko jih odvijamo se gre v naslednja nadstropja....Za otroke so vecja darila,za ans odrasle pa manjsa....Smrekico smo pa skupaj postavljali en dan pred predbozicnim dnevom.

(odgovor članu janez1953)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nagradna igra L'Occitane
29.1.2010 9:20:32   
sunprincess
Najprej nas v decembru obdaruje Miklavž s sadjem sladkarijami, kako uporabno malenkostjo (poredni s(m)o tudi že dobili parkljevo šibouser posted image ), glavni pa je seveda Božiček, ki nosi na božični večer, ko je vsa družina zbrana - nekako ne gre, da bi počakali do jutrauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nagradna igra L'Occitane
29.1.2010 18:27:09   
Hope2
Obdarujejo vsi trije.
Največje doživetje pa je miklavž in parklji. Darila prinese ob večernih sprehodih po vasi. Nosi samo otrokom, včasih kak bonbonček še partnerju.
Božiček prinese malo večja darila, posebnih obredov še nimamo. Drugo leto, ko bo otrok že razumel pa bomo nekaj scumprali, glede odpiranja daril. Darila nosi le ožjim družinskim članom.
Dedek mraz pa nosi na silvestrovo in to le prijateljem, s katerimi praznujemo novo letouser posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nagradna igra L'Occitane
9.2.2010 13:23:34   
Anonimen
A je ze bilo zrebanje?

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nagradna igra L'Occitane
9.2.2010 19:11:01   
Wahoo RR
Pozdravljeni

Nagradna igra se je zaključila.

Imamo srečno nagrajenko: Kerensa

Prosim da mi na mail pošljete svoje osebne podatke in davčno.
Podatke potrebujemo petka 12.2.2010, na mail info@ringaraja.net.

Iskrene čestitke

RR Team


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nagradna igra L'Occitane
9.2.2010 19:56:38   
Kerensa*
Jaz? Na Ringaraji? Ena in edina? user posted image


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nagradna igra L'Occitane
9.2.2010 19:59:52   
Oceania
Ja čestitam enainedinanaRR.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nagradna igra L'Occitane
9.2.2010 23:08:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller

Ja čestitam enainedinanaRR.user posted image user posted image user posted image

predlog za nov podpis KeRRensa, čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nagradna igra L'Occitane
10.2.2010 13:12:47   
tweetek
user posted image Kerensa

_____________________________

Glasujte za Alples sobico št. 17! Naš Lovro rabi posteljico ;)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nagradna igra L'Occitane
18.2.2010 8:42:10   
Kerensa*
Čestitke in zahvala L'Occitanovemu zastopniku - paketek je bil v petek, 12.02., že pri meni. Takšna brzina je na RR prej izjema, kakor pravilo. user posted image
 
Diši pa kot sto mater. user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?