|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 12:52:54   
Leela
dudi inhalator: jaz imam tega od hoferja in je fajn. Sploh, če ti ni všeč ga vrneš in ne komplicirajo. Priporočam.


avtosedež velik imam 2 od cybexa, enga navadnega in enega izofix. Un isofix je boljši-kvaliteta.


Sva prišla od dermatologa. Po noricah se mu je dermatitis ful poslabšal. Bom več povedala pri večerji...Sem bila ful živčna.
Vzeli so mu še kri za alergijo ugotavljat. Iz žile, se je drl do doma.


Avto imam popravljen tako, da lahko peljem. Je bilo treba ležaj zamenjat. Se zvečer oglasim.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:17:26   
Dudica1
leela kakšen dermatitis pa ima L. mislim kako so mu napisali??
Samo da sta opravila,te krvne izvide sva pa midva čakala zelo dolgo,pred kratkim so prišli user posted image

Pol je ta cybex kar poznan sedež zgleda jaz priznam da sem prvič slišala za njega.A ima katera maxi cosi-ja mogoče?

Aja pa fino da ste zrihtali avto user posted image



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:34:25   
Leela
atopični dermatitis, je pa dermatolog dal za testirat celokupni ige. Mislim, da je to za ugotavljanje nekih protiteles pri alergijah. Pri alergologu pa sploh še nisva bila. Dermatolog je pa v Po, pride enkrat na teden zdravnik iz Ljubljane.

cybex mal sem teste počekirala in je bil ta vredu... Z maxi cosi skoraj nimaš kaj za falit. Romerji so fajn.


Mami je F. mirkala, zdaj ga je ven peljala, tavelik pa noče ven. je zelo lepo sončno. Zdaj moram iti pa kristale iskat...user posted image  (od L. pri legotih, da ne bo katera mislila kakšne).

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:43:23   
Dudica1
No ker pri našemu piše dermatitis numularis,pa ma parkrat na leto ene flekce take suhe...ima pa baje suho kožo ja,samo tud ne vedno.
Pri dermatologu sva bla ker sva šla odstranit ene pike moluskule al neki takega in je povedala za to in za suho kožo.


Zdej pa grem v vrtec in pol šibamo peš na kavico...sej ne da sm že 3 danes...user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:55:41   
ledenka
čvekulje user posted image

čakam varuško, da pride na razgovor... pa kosilo kuham. ena je že bila, pa mi nekako ni potegnila. kar zoprna mi je bila, ne vem, zakaj.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:58:09   
maja1488
Cybex-e so šele prek kratkim začeli pri nas uvažat kokr je meni znano. Je pa dober po testih. Jst sem gledala najprej teste, potem ceno in izgled seveda :) Edino slabo pri njih mi je to, da se ne da dokupit frotiraste prevlekce tko kot pri maxi cosi. Meni je bla pri tobiju fanj. Maša vedno neki je v avtu in je bla dostkrat nasrana. No zdej pa mal bolj pazimo in je glih tko v redu.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 13:58:35   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

čvekulje user posted image

čakam varuško, da pride na razgovor... pa kosilo kuham. ena je že bila, pa mi nekako ni potegnila. kar zoprna mi je bila, ne vem, zakaj.


user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 14:01:38   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
Aja pa jemo activia jogurt .. tudi po nasvetu gastro spec. me zanima a še katera daje probiotične jogurte otročičku ??? se mi zdi da ga šraufa pa nisem 100% da od jogurta (ker sem zdej mela par dnevno manijo z kislim zeljem pa še dojim user posted image ) ampak mogoče je tut to pripomoglo da se mu danes malce odpira ...


Ne, mislim, da je na seznamu odsvetovanih za tako majhne. Je imela pa starejša včeraj drisko in je P svetovala, da ji dam probiotični jogurt (poleg bobi palčk, prepečenca, prežganke, riža na vodi in še nekaterih živil).

Avtosedež - starejša ima Maxi Cosi Tobi, s katerim smo ful zadovoljni, samo ga je fino prej probat dat v avto, ker je visok. J. ga dobi pa šele enkrat spomladi, če ne šele za r.d.

Moram šibat, je enostavno preveč za prebrat, naša pa že kliče mamamama in .... nenenene. Krasno, ravno zlog, ki mi je najmanj pri srcu, je skoraj najprej pobrala. Pri starejši smo vsaj čakali 19 mesecev na prvi ne....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 14:12:03   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
Aja pa jemo activia jogurt .. tudi po nasvetu gastro spec. me zanima a še katera daje probiotične jogurte otročičku ??? se mi zdi da ga šraufa pa nisem 100% da od jogurta (ker sem zdej mela par dnevno manijo z kislim zeljem pa še dojim user posted image ) ampak mogoče je tut to pripomoglo da se mu danes malce odpira ...


Ne, mislim, da je na seznamu odsvetovanih za tako majhne. Je imela pa starejša včeraj drisko in je P svetovala, da ji dam probiotični jogurt (poleg bobi palčk, prepečenca, prežganke, riža na vodi in še nekaterih živil).


jaz mu dajem probiotike biogaia, jogurta pa še ne.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 14:27:55   
FLASK_A
Evo prebrala sem vas. Zdej grem pa po otroke.

Čau!

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 20.1.2010 14:28:04 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 14:44:57   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Evo prebrala sem vas. Zdej grem pa po otroke.

Čau!



čau!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 14:56:10   
tubby
Punce pa kok me čvekamo???? user posted image user posted image

ej M ma tudi nov zobek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zgoraj desno  enka

Tanja lepo te je blo srečat user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:04:36   
Leela
ellyy čestitke za NS user posted image

k.tja sem prebrala, grozno...sploh ne dojemam da se to res dogaja.


čestitke vsem za zobke user posted image

probiotiki so dobri tudi za krepitev imunskega sistema. Za dojenčke pa res menda niso user posted image

< Sporočilo je popravil Leela -- 20.1.2010 15:05:28 >

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:34:06   
Leela
Kaj je zdaj to? Zdaj imam jaz čas pa vas ni...user posted image

To pa res ni lepo...sem slabe volje

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:40:26   
ledenka
jaz sem tu, jem desert user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:40:45   
šivilja
kuku - dajem H. spat in bom malo tukaj, pol pa spet ne, ker so otroci doma

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:41:23   
šivilja
Ledenka kaj sreče z varuškami?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:42:44   
šivilja
Pa spet mi FB šteka - počas bom že mislila, da majo kaj proti meniuser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:43:08   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Ledenka kaj sreče z varuškami?

ne. ena je bila, pa mi ni bila simpatična, mogoče zato, ker je preveč govorila. druga pa ni prišla user posted image tud prav. mam še čas user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:45:55   
ivanamdb
uf...moj je dobil eno ponudbo za delo v juzni afriki......kaj bomo zdaj? ne vem, mislim celo zivljenje se "ciganim" po evropi, ma nekak mi je tam dol predalec, dokler je anglija, irska in to je ena stvar, mas rjanair pa easyjet in si v 5 min domov.... pa tud moja sluzba mi je vsec (cetud je na irskem kaj mi ni vsec).... morala bi spet vse znova, in ne vem ce bi lahk tam delala, ker ni EU, tam so vize pa dovoljenja in vsi ti k.... user posted image umpf.... a lahk ostanem na porodniskem celo zivljenje tko da ne moram mislit o vsem tem.....

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:48:29   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

uf...moj je dobil eno ponudbo za delo v juzni afriki......kaj bomo zdaj? ne vem, mislim celo zivljenje se "ciganim" po evropi, ma nekak mi je tam dol predalec, dokler je anglija, irska in to je ena stvar, mas rjanair pa easyjet in si v 5 min domov.... pa tud moja sluzba mi je vsec (cetud je na irskem kaj mi ni vsec).... morala bi spet vse znova, in ne vem ce bi lahk tam delala, ker ni EU, tam so vize pa dovoljenja in vsi ti k.... user posted image umpf.... a lahk ostanem na porodniskem celo zivljenje tko da ne moram mislit o vsem tem.....



A da bi bila pa gospa in mama, pa ni varjante?
Če sem prav zaštekala prevajaš - san to pa lahko tudi iz Južne Afrike.

Madona, ampak sliš se pa dobr (jaz ne bi šla za noben denar pomoje, sem preveč navezana na dom).

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:50:15   
šivilja
Dolgčas mi je, naša dama pa ne kaže zanimanja za spanec (ki je pa krvavo potreben).

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:51:01   
šivilja
Se bom šla pa monologe

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:51:38   
šivilja
Če bom zlo vstrajna še do 1000 prilezemuser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:51:49   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

uf...moj je dobil eno ponudbo za delo v juzni afriki......kaj bomo zdaj? ne vem, mislim celo zivljenje se "ciganim" po evropi, ma nekak mi je tam dol predalec, dokler je anglija, irska in to je ena stvar, mas rjanair pa easyjet in si v 5 min domov.... pa tud moja sluzba mi je vsec (cetud je na irskem kaj mi ni vsec).... morala bi spet vse znova, in ne vem ce bi lahk tam delala, ker ni EU, tam so vize pa dovoljenja in vsi ti k.... user posted image umpf.... a lahk ostanem na porodniskem celo zivljenje tko da ne moram mislit o vsem tem.....


uf, jaz grem takoj user posted image na žalost ma moj tak posel, da je vezan na Slovenijo... v tem času maš še enga mulčka, pa čas maš zase in za otroka... je pa res, da je daleč, ne moreš kar tako letet na podaljšan vikend.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?