|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:52:17   
šivilja
FB se mi je do konca obesil?????user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:52:41   
ledenka
naš pa spi, upam, da bo kake pol ure ali uro.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:57:02   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


A da bi bila pa gospa in mama, pa ni varjante?
Če sem prav zaštekala prevajaš - san to pa lahko tudi iz Južne Afrike.

Madona, ampak sliš se pa dobr (jaz ne bi šla za noben denar pomoje, sem preveč navezana na dom).


eh to tud ni slaba ideja...ja prevajam bolj kot hobi/honorarno, drugac pa delam v marketingu. ma ne vem kaj, nekak me je strah, ne vem zakaj, mi se zdi dalec, do sedaj sem lahko sla v PO do dvaktrat na mesec, iz j.afrike to pa ni tko lahk, a ne. ja res da me moja sluzba tolk ne interesira, mislim, je fajn sluzba, nimam sefa, noben me ne kontrolira, strah bi me blo zacet spet, pa ne ves kaksno sluzbo/sefa najdes. ker ne vem, brez sluzbe bi mi bilo dolgcas? a ne? mozno ne, ma ne vem!!?!??!?!!?user posted image
tud moj oce je eno dvakrat zavrgl ponudbe iz j.afrike, ker je moja mami rekla da ce gremo potem je to za vedno, no return, a to nam ni blo vsec.
ja lep del j. afrike tud - stellenbosch, tam bliz cape town, ta del kje so vinogradi, pa morje, lustno je....ampak to je res nov zacetek, v bistvu ne vem ce mi se da....

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:57:43   
FLASK_A
Južna Afrikauser posted image Uau! Ja to je pač nekaj kar bosta morala premislit samauser posted image Se pa res dobro sliši!

Ledenka, upam da ti uspe najt dobro varstvo. Mislim da je to kar loterijauser posted image

Šivilja, kakšna grozna izkušnja je za teboj... Sej si sploh mislit ne moremuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 15:59:47   
ledenka
ivana, to se morata vidva odločit, pluse in minuse pretehtat... jaz zase vem, da nisem tako navezana na starše, da ne bi šla. ne grem pa brez mojih dveh.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:00:45   
ledenka
flaska, sem že šefu povedala, da če ne dobim varstva, bo M. z mano v pisarni user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:00:48   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka



uf, jaz grem takoj user posted image na žalost ma moj tak posel, da je vezan na Slovenijo... v tem času maš še enga mulčka, pa čas maš zase in za otroka... je pa res, da je daleč, ne moreš kar tako letet na podaljšan vikend.


ja, ni ludo to!!! edino kaj si se enga ne mores glih tko narocit....mislim delamo na tem...user posted image ... mozno ce bi vedla da sm spet noseca potem bi res pa sli....edino tam ne bi rodila! nazaj v PO bi spet prisla!!!!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:01:57   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

ja, ni ludo to!!! edino kaj si se enga ne mores glih tko narocit....mislim delamo na tem...user posted image ... mozno ce bi vedla da sm spet noseca potem bi res pa sli....edino tam ne bi rodila! nazaj v PO bi spet prisla!!!!!!!


pol držim pesti, da rata čim prej user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:08:59   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka



uf, jaz grem takoj user posted image na žalost ma moj tak posel, da je vezan na Slovenijo... v tem času maš še enga mulčka, pa čas maš zase in za otroka... je pa res, da je daleč, ne moreš kar tako letet na podaljšan vikend.


ja, ni ludo to!!! edino kaj si se enga ne mores glih tko narocit....mislim delamo na tem...user posted image ... mozno ce bi vedla da sm spet noseca potem bi res pa sli....edino tam ne bi rodila! nazaj v PO bi spet prisla!!!!!!!



Če bi nas moj bral (no saj mogoče pa nas) bi se takoj ponudil, vsakemu se pohvali, da je štirikrat v prvo ratal in da obvlada (tretjič je bil SS)

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:09:46   
šivilja
Očitno ne bo nič s spanjem, grem moja mami odrešit, ki je na "obisku" (takoj ji nagrmadim dva otroka)

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:35:32   
ledenka
se je zbudil... cajt za malco user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:38:58   
KatMat
ivaaaaanaaaaaaaa nnnnnnnneeeeeeeee....dej pod minus....ne bom videla katje in tije!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:46:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
flaska, sem že šefu povedala, da če ne dobim varstva, bo M. z mano v pisarni user posted image


user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:47:50   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
flaska, sem že šefu povedala, da če ne dobim varstva, bo M. z mano v pisarni user posted image


user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:48:42   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
flaska, sem že šefu povedala, da če ne dobim varstva, bo M. z mano v pisarni user posted image


user posted image

user posted image user posted image user posted image

sam res, no user posted image kam pa naj ga dam?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:55:18   
eelyy
evo se je T. zbudil,zdej smo končno uredili to popoldne spanje....najhuše je,ker je zaspan se praska in vse,pa noče zaspati in je potem čez cel dan navihan in sitnari zdej pa je končno spet pridan in ubogljivuser posted image

ve si že iščete varuške bo treba ane.....mi smo pa uredili varstvo če v drgua dva vrtca nebo prišel noter bo sigurno 2011 v koncesijskega,za drugega je pa kao brezplačno če je eden že noter da je tak zakon.....bomo vidli,če res!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 16:59:34   
Dudica1
evo smo nazaj iz sprehoda smo šli peški mal po sončku in na obisk...nazaj zdejle je pa prav mrzlo ker ni blo več sončka.
Ampak smo mal prezračeni user posted image

ledenka upam da bo kaj sreče z varuškami user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:08:08   
maja1488
Zarja ima 8 mesecev danes!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:08:47   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Zarja ima 8 mesecev danes!


user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:14:34   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zarja ima 8 mesecev danes!

čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:14:40   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zarja ima 8 mesecev danes!



JUHUUUUUuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:15:50   
ledenka
jaz pa čakam mojga, da gremo v BC po ograjo za stopnice. pa v Pikapolonici in v Rutarja bomo šli pogledat... upam, da bomo v eni od teh treh dobili.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:17:02   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zarja ima 8 mesecev danes!
bravo!!!!kako cas leti!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:19:03   
ledenka
je rekel, da bo čez 15 min doma. grem komot še za pol ure na kavč user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Zmajčki 2009-9.del
20.1.2010 17:26:38   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

je rekel, da bo čez 15 min doma. grem komot še za pol ure na kavč user posted image
men je to reku ob 16.00

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?