|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 12:22:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 17:03:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 18:32:52   
3jeMi
... evo, tudi naš je že v mižulah, prej popoldan je spal samo pol ure, pa konec... ej, ne vem no, prej je pa zasitnaril, da gre spat in je šel, še mleko sem ga mogla malo prisilit, da je popil, ker je že kar s tabelim gledal... mu pa proti večeru temp. še kar naraste, vedno okoli 38...

almera... user posted image user posted image user posted image user posted image za Bora, revež mali... P imata pa tako zgodaj user posted image ... ma, ja so full zategnjeni ratali okoli telih bolnišk pri nas... se full bojijo, ker je eno od P na lepe oči, celo preko osebnega mobitela dajala bolniške in celo bolniške liste brez datumov, kar so starši zvesto izkoriščali, je omenjena P kar nekajkrat plačala kazen, zato so pa ostali P toliko bolj posrani user posted image ... tudi jaz sem v petek klicala, mi reče sestra, če rabim bolniško, rečem ja, pa mi je kar uro pregleda rekla, pridem tja, pa mi druga sestra reče, da za norice pa sploh ne bi rabila hodit, rečem, da rabim bolniško in ona, ah, no, za to pa morate priti... user posted image

no, grem še malo službene maile prekontrolirat, da si malo adrenalin našopam... user posted image ... ne ne ne...

aja, pa tole... metuljcek... ne se sekirati za vrtec user posted image ... tu je letos še materinski dan, pa bodo menda ja tudi za ta dan kaj naredili... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 18:54:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 18:56:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 18:56:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 18:57:23   
metuljcek321
Evening, ladies!

Srkam martini & se imam megastično - he, heuser posted image

Midve sva bili danes pri P, vse OK, jutri v vrtec. Je bla pa mala tak cukrček - je šibala naokoli, se smejala, čekirala otročke, slikce, ma ni, da ni. Sem bla prav ornk ponosna nanjouser posted image In pri dr. celo ni jokala - prvič v zadnjih 3 mesecih. Ouje (čeprav en mal me pa skrbi, ker je to mogoče tud znak, da prevečkrat hodimo tjauser posted image )

mojcek, ko sva prišli z dolgega sprehoda, sva v nulo preštudirali vaše glasilo, k si ga zadnjič poslala, spila sem en kapučinček - mnjamsi - pojedla absintove čokoladice (na skrivaj, da me Anja ni videlauser posted image ), najbolj sva se ustavili pri tvojem uvodniku, obeh intervjujih, malečki pa je bil zakon dedek Mraz - čist se ji je zmešalo, k je zagledala slikci. Thanks again!

Možek se oglaša iz Egipta - vroče k pr norcih, uživajo pa tud k pr norcih. Koralni greben, izležavanje na hotelski plaži, šopingiranje po tržnicah in podobne super kul scene. Blagor enimuser posted image

V šoli delamo s polno paro - ta teden so testi - jupiiiiii ...user posted image  user posted image  user posted image

Kako ste ve? Malčki?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 18:58:17   
metuljcek321
vau, kolk ste načvekale

če mislim vse pokomentirat, bomo že na novem deluuser posted image

ste se že zmenile, katera ga odpre, btw?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 19:02:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 19:03:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 19:03:56   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_


IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

vau, kolk ste načvekale

če mislim vse pokomentirat, bomo že na novem deluuser posted image

ste se že zmenile, katera ga odpre, btw?


nov del je že odprt. UmpaLumpa ga je odprla. user posted image


http://www.ringaraja.net/forum/Julijske_%C4%8Dveke_2008_-_5%25del/m_5014280/tm.htm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:14:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:14:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:15:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:16:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:16:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:17:27   
Majuska
Ajaj, že vse napišem, pol pa dobim prazno okno ... niti errorja si ne zaslužim več user posted image

Skratka, bom na kratko - med vami je ena ornk neroda. Grem popoldne iz službe in na parkingu zgrmim po tleh, sploh ne vem, kako mi je to uspelo. Gleženj me je tako zabolel, da niti vstat nisem mogla, mi je ena punca pomagala, ful je bila prijazna. Z ornk bolečo nogo sem prikrevsala do tašče in jo prosila, da malega prinese dol, ker peš ne bi zmogla do 3. nadstropja ... do doma sva imela same rdeče semaforje in še cesto popravljajo pri nas, jaz pa z bolečim levim gležnjem. Doma sem malega z veseljem prepustila očiju, najprej na gleženj dala led, kasneje glino - še vedno je zatečen in še vedno boli. Desno koleno je tudi preč, se mi že dela hrastica.

Do zdravnice grem jutri, mislim da zdajle sploh ne bi mogla več vozit, ko je šok popustil. Hm, ima morda katera izkušnje s tem, kako prijaviš poškodbo pri delu?? user posted image

No, vsaj pišem še lahko ... čisto možno, da jutri ne bom šla na delo, bomo videli, kako se bom jutri počutila. Zdaj pa konec jamranja user posted image

metuljček, tvoj mož se ima krasno. Jaz ne bi imela nič proti 30 stopinjam in kakšnemu ležalniku ob bazenu user posted image

mojček, čestitke dragemu!! user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:17:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:19:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:21:40   
Majuska
Torej ni samo meni štekalo ... mahhh kr neki user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:24:34   
neboglasnica
Hoj, hoj!


Evo mene spet...


IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1
moj dragi ima RD danes...na otvoritev knjižnice morem popoldan... pa moral bi biti lep dan, pa mi ga pokvarijo... user posted image  



Vse najboljše, ata Mojcek1. user posted image user posted image



Kali in Iraya: super da sta bolje user posted image user posted image

Bor: user posted image user posted image , pridem jutri te malce pocrkljat.


Majuska: če hočeš uveljavljati, potem pot pod noge in na UKC. Druge ni. Tam pa itak napišeš kdaj se je to zgodilo. Tudi zate  user posted image user posted image .


Glu:
TX za danes.


HD:
zdajle mi je novinarka poslala mail, da je bil članek kjer sem omenjena v teh sobotnih Primorskih novicah. Jih mogoče imaš? Kakšna soseda? Ali pa katera druga tu? Poznate koga, ki ima sobotne Primorske novice? Datum: 13.03.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:26:01   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

uf majuska, neprijetno! nimam pojma, kako to zrihtaš, samo upam da ni kak hujši zvin! user posted image user posted image user posted image

sem pa jaz tudi nerodna... zadnjič sem zlomila plastični predal od skrinje, danes se pa v živo porezala na njem. user posted image


kako to misliš? user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:26:44   
nanka
Majuška jaz bi šla na tvojem mestu na urgenco, da ti slikajo in že tam prijaviš nezgodo pri delu. S temi papirji poiščes osebo, ki je pri vas zadolžena za varstvo pri delu ( pošilja zaposlene na zdravstvene preglede) in pri njen izpolniš oziroma ta oseba izpolni obrazec za nezgodo pri delu.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 20:28:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
15.3.2010 20:33:31   
metuljcek321
 
o, Umpa, nova slikca ... kaj pa je gor? ne vidim najboljš ... could be because of the martiniuser posted image  user posted image  ... aaaa, vidim, da si povečala - pametna poteza ... dobra fora ...

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Ej, pupe, eno nagradno vprašanje: who''s that girl?user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image
cel ata postaja user posted image  


ti to resno?

men se zdi, da je izrezana mami (beri: jaz)user posted image

3jemi, kako kaj mali "norček"? Se pike manjšajo/izginjajo? Hope so. Ojej, ojej, že vidim slikco. Mali pikasti fantič. Šccc, šccc, hitro stran, pa nikol več nazaj. Držte se, še malo, še čisto malo zdržite, pa ste na konju.

Thanks vsem za besede tolažbe ob temle foto/prireditev fiasku ... there''ll be other opportunities, I know, ampak še vseeno sem žalostna. Ah, če ni hujšega, bomo preživeli, I guess.

user posted image  user posted image  user posted image  za megastično preživeto nedeljo - naj bo čim več takšnih!

Almera, pa si nazaj - WB. Kanarski? Oh yes, baby! Sounds great!

populis, te je Robert začaral?user posted image

Umpa, kdaj pol zacahnamo datum za poroko? In ostale neveste-to-be? Kako priprave?

Majuška, hi, hi, dobra kontracepcija, ni kaj.

rebeca, Iraya gre jutri v vrtec? Je bla potem OK čez dan? In jp, tudi meni se zdi, da je tale del kar švignil mimo ... dobr smo tipkale, ni kaj, še znamouser posted image , odličen je ta naš yummy mummy clubuser posted image

populis, moram mal čekirat tole s prireditvijo, vidim - tomorrow, k peljem mišk v vrtec oz. ko jo bom šla iskat (zjutraj bova prezgodnji, bodo še v drugi skupinici - moram bit ob 7 o''clock že v službi - tekmovanje za angleško bralno značko) ... anyway, na FB se mi je oglasila frendica, k ima deklico v isti skupini, pa ni nič vedela o nastopu - ergo: could be, da se ni so vse skupinice predstavile (glede na to, da je bla njena deklica dan prej v vrtcu na fotkanju, pa ni nič vedela o prireditvi za mamice - sumljivo, sumljivo, there''s something fishy hereuser posted image  ... anyway: could be, da nismo zamudili ... no, dost predvidevanja/kalkuliranja ... vse bo jasno jutri).

neboglasnica, držim pesti, da je mišica! Na pregled pa se le naroči - zihr je zihr. Btw: kako kaj house-hunting? Boste prišli na naš prelepi konec?

Umpa, kdaj bo bratec po TV? Koliko so že posneli? Goooooood luck!!!!!

mojček, are you feeling any better now? Happy b''day tvojemu, lepo praznovanje!
nanka, res si prava zakladnica zdravniških nasvetov in znanjuser posted image & we like and appreciate that a lot! Thanks.

zimska, kako tvoji fantje?

3jemi, ja, sigurno bodo kaj lepega ustvarili za materinski dan ... mogoče bo celo kakšen mini šov za mamice (prim. zgoraj)user posted image .

rebeca, se že kaj boljš počutiš? Dneva bo kmalu konec, jutri pa: "Things can only get better ..."
Bor, Kali, Lanuser posted image user posted image user posted image  ... get well soon!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?