|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slike
22.1.2010 20:00:58   
Anonimen
petka....dala sem jo ze iz rok, da jo bo imela....sla skoraj skozi vrata....pol pa mrzel piš.....fak!!!!!!!cez balkon jo bo zabrisala!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


prvic in zadnjic v zivljenju sem to obcutila. sem se obrnila in ji jo vzela iz rok....user posted image

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: slike
22.1.2010 20:07:06   
Petka09
Miška, grozno user posted image user posted image user posted image .

Res, sploh pri otrocih je treba bit strašno pazljiv.. sam najhuje je, ker si sploh ne misliš, da bi se res lahko kaj zgodilo. Tako zaupljiv si... pa pač srečuješ razne ljudi in ti na kraj pameti ne pade, da bi ti lahko kdo škodoval. Potem pa te taka "zona oblije" pri določenem dogodku in ne veš... al si paranoičen.. al je res!
Sam bodimo rajši malo paranoične kot pa da se res kaj zgodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: slike
22.1.2010 20:07:30   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Miška, ma srh me je spreletel, ko si napisala, da si doživela podobno...

joj,kr na jok mi gre. Dejmo čuvat naše otroke!

In bravo za opozorilo oz. odprtje teme o baby girl. Si predstavljaš, da ta ženska nekje preži in čaka... bogve kakšno priložnost? Da na forumu dovolj spozna katero: od kod je, kdo je, kako živi, koliko otrok ima.... In te potem celo najde in....... Eh, pretiravam, sam.... Dajmo res čuvat otročke in kot si rekla: šesti čut nam govori pravilno!


Ma nič ne pretiravaš. Točno o takih stvareh jaz že od včeraj razmišljam... Ko te takole leta in leta nekdo bere, pa saj ve več o tebi kot kakšen bližnji sorodnik ali prijatelj.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: slike
22.1.2010 20:09:15   
tasa_m
Miška ... user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: slike
22.1.2010 20:26:52   
alda
A je to ista "teta" , ki so jo pred kratkim raskrinkali na podobnem forumu (m.a.m.a./??

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: slike
22.1.2010 20:28:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: alda

A je to ista "teta" , ki so jo pred kratkim raskrinkali na podobnem forumu (m.a.m.a./??
da

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: slike
22.1.2010 20:38:29   
alda
user posted image user posted image user posted image kriza

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: slike
22.1.2010 20:42:46   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/uporabnik/baby_girl_29

a je to ista?

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: slike
22.1.2010 20:47:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nya

http://www.ringaraja.net/uporabnik/baby_girl_29

a je to ista?
da.
Toliko o blokadi a ne user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: slike
22.1.2010 20:54:51   
mika
ne morem verjet, res!!!!!!

Sem takoj zbrisala moje albume, pa čeprav niso bili vidni brez gesla.

Miška, pri kom si dobila  čuden občutek, da bi tvojo hčerko vrgel ?

< Sporočilo je popravil mika -- 22.1.2010 20:56:06 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: slike
22.1.2010 20:56:32   
arabela*
Katastrofa...kaj se dogaja....

Pred enim pol leta smo na podoben način razkrinkale tud eno "uporabnico"....najprej je bila kokica,nato mucica,pa mačkica.Vse možno.Pa tud namišljen lajf,otroci. Morda je sedaj to ista oseba.Čist možno.Pa tud z več nicki je bila prijavljena in nesmiselne stvari pisala...npr. razlika med prvim in drugim otrokom je bila 6 mesecev in tako....

res se groza.....morda sploh ni ženska,morda čita in preži na nas...
Res bi bilo lepo,da moderatorji upoštevajo prošnje,naj se te osebe blokirauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: slike
22.1.2010 20:58:55   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: nya

http://www.ringaraja.net/uporabnik/baby_girl_29

a je to ista?
da.
Toliko o blokadi a ne user posted image user posted image



Tasa_M z njenim nikom se je prijavil admin, da smo umaknili albume in slike...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: slike
22.1.2010 20:59:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Tasa_M z njenim nikom se je prijavil admin, da smo umaknili albume in slike...
Se pardoniram user posted image

HVALA vam še enkrat!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: slike
22.1.2010 21:02:59   
mika
Jerneja, avatarja ne morem spremenit...oz. ga ne morem izbrisat ...piše da je prišlo do napake ID :1

< Sporočilo je popravil mika -- 22.1.2010 21:05:12 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: slike
22.1.2010 21:09:45   
detelja
če se smem vmešat...kako pa si ugotovila, da ti krade slike??? pa daj prijavi jo moderatorju...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: slike
22.1.2010 21:13:04   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

če se smem vmešat...kako pa si ugotovila, da ti krade slike??? pa daj prijavi jo moderatorju...


Sej jo je. Je treba temo ornk prebratuser posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: slike
22.1.2010 21:13:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

če se smem vmešat...kako pa si ugotovila, da ti krade slike??? pa daj prijavi jo moderatorju...
je že prijavljena.

Nekaterim puncam je bila sumljiva, in so jo mal bolj podrobno spremljale...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: slike
22.1.2010 21:14:06   
mika
Jerneja, mi je uspelo spremenit, tako da ne potrebujem pomoči...hvala

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: slike
22.1.2010 21:51:06   
botrca
Moderatorji kdaj boste pa moj album zbrisali?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: slike
22.1.2010 22:01:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Moderatorji kdaj boste pa moj album zbrisali?


Lahko si ga sama....pod vsakim albumom imaš rdeč križec

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: slike
22.1.2010 22:24:27   
Anonimen
A je to ta, ki je pred kratkim, ne dolgo nazaj imela en kup nickov, otroke rojene vse možne letne čase, v istem letuuser posted image user posted image user posted image user posted image ? Klepetala je po vseh možnih forumih na RR-ju.user posted image Očitno si je upala še korak dlje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: slike
22.1.2010 22:30:27   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

če se smem vmešat...kako pa si ugotovila, da ti krade slike??? pa daj prijavi jo moderatorju...


Vklopila se je v pogovor pri avgustovkah 2009 in postala sumljiva tini.. da kopiram njeno objavo... jo je pa razkrinkala že enkrat prej, ampak očitno ni končala

In zdaj je pol naše teme zbrisane?




IZVIRNO SPOROČILO: 23tina

detektiv še vedno na delu!šokantne nove informacije!
objavila na temi mariborčank!
pozdravljene!

sem tina in dokaj aktivno sodelujem na forumu avgustovke 2009!jaz sem opozorila vašo prijateljico na zadeve,ki se dogajajo!
želim,da tudi ve veste da se tukaj in po drugih horumih dogajajo razne zlorabe!jaz sem takoj danes spremenila album,da je viden le mojim prijateljem!
naj vam povem celotno zgodbo!
imam preveč pridnega otrokauser posted image ,zato občasno prebiram tudi forum avustovk na mami.tam je bila neka pika-pokica,ki so jo punce razkrinkale,da laže in krade otroke s spleta.
čez kakšen mesec se nam je na našem forumu pridružila baby girl 29,že pogled na datum rojtva njenih otrok 6.6.2008 in 8.8.2009 mi je zbudil sume.potem me je dodala med prijatelje.pod sliko ene "njenih" punčk sem napisala koliko so tehtale ob rojstvu.podatki so bili drugačni kot jih je imela navedene v podpisu.ampak sem jo še kar nekaj časa zavajala.dala je gor slike otroške opreme,poročne slike,slike otrok(ki so me najbolj motile,ker jih nisem našla na spletu).vse te slike,ki jih je objavila so bile na googlu.sem ji rekla,da vem da laže in mi je napisala nazaj,da ne laže in vprašala,če moj otrok kaj kašljauser posted image čist neumesno,ker to lahko pričakuješ samo od psihično motene osebe.
ima pa kao na forumu 3 prijateljice,ki se med seboj poznajo.vse so bile registrirane v tednu dni,in vedno pišejo gor isti čas samo par minut razlike.to pomeni da je vse to ona.
kot sem že omenila,nič zlonamerno malo brskam po drugih temah,sem danes bila na temi nedonošenčki(redno spremljam zgodbe,ker me je ganilo).in vidim,da ima vaša prijateljica tasa v podpisu ime lija.tako je namreč ime tudi moji punčki.spet babji firbec želim pogledati njene slike in šok!takoj sm vidla,da je imela baby girl njene slike oznacene pod moja zoja!seveda sem obvestila taso,in ji povedala da ženska zlorablja slike njene punčke.
torej,pisala sem vam samo iz enega razloga.bodite previdne,kajti ljudje so pokvarjeni.nočem,še bolj napsihirat ampak jaz sem že velikokrat pomislila,kaj pa če se gre za moškega(pedofila)!

no kjub temu mirno noč vsem



< Sporočilo je popravil tulpek -- 22.1.2010 22:31:19 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: slike
22.1.2010 22:31:46   
Anonimen
ja, nasa tinca je poklic sfalila....monk ji ne seže miti do gleznjev!user posted image

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: slike
22.1.2010 22:37:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja, nasa tinca je poklic sfalila....monk ji ne seže miti do gleznjev!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: slike
22.1.2010 22:38:24   
clara23
o fak, sem zdaj vse prebrala...katastrofa od katastrofeuser posted image user posted image . Še dobro, da nimam nobenega albuma..svašta kako je folk pokvarjen...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?