|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:31:09   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Meni so ok 18.2. (da bi bil še vodnarček user posted image ), 20., 22., 28.2., 1.,3.,5. in 8.3. , kasneje si pa RES ne želim. Bunda je tud pri meni zlo na knap user posted image Končno izbiro ti pa prepustim.



Madonca, izbire!!! user posted image  Se bova sproti menili. Kolk daleč si ti od PO? Jaz imam 40 min vožnje. user posted image



25 minutk, sporoč ko boste štartal user posted image user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:31:26   
Jessy
No, saj jaz za porod tudi ne vem, ker sem imela CR prej kot se je začelo. Sam praksa je pa taka, da nima neke sreče.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:31:48   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Ja, sej jaz bi se tudi, ampak če sem na križu me pa ledvica boli, tak da nimam dosti izbire.

A vam povem, da mi gre trenutno zelo dobro s hrano. Se sladkam s svežim korenjem. user posted image


Pazi, da tvoj user posted image  ne bo predobr vidu user posted image user posted image user posted image
Jest sm pa z apetitom na 0. Mi prov nič ne paše jest - res nič. Pol je pa zraven še lenoba, pa kličem mojga če lahka on naredi kosilo za naju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:32:30   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

No, saj jaz za porod tudi ne vem, ker sem imela CR prej kot se je začelo. Sam praksa je pa taka, da nima neke sreče.


Hm, mogoče jo boš mela pa lih zdej user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:32:31   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

25 minutk, sporoč ko boste štartal user posted image user posted image



O, zakon!
Drgač pa zmenjeno!!!!! Sam glej se, da si ne premisliš, pa te ne bo. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:33:10   
Jessy
Rožca, ko bi mene apetit minil! KO BI ME LE!!!!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:33:14   
rožca26
Zoey, sej mi nisi zamerla user posted image ?

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:33:28   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

No, saj jaz za porod tudi ne vem, ker sem imela CR prej kot se je začelo. Sam praksa je pa taka, da nima neke sreče.


Hm, mogoče jo boš mela pa lih zdej user posted image


Ne bi bilo slabo! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:33:52   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Rožca, ko bi mene apetit minil! KO BI ME LE!!!!!!


Ti prec mal tega posodim, če mi daš ti za kakšen lonček apetita user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:34:33   
Jessy
Ni problema! Ti podarim tudi nekaj kil špeha!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:35:20   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Rožca - drug teden pa v Portorož na kavo z novim citroenčkom al kako??? user posted image user posted image user posted image


A si mal "ckck" user posted image - pa ne zamerit tega (nič slabga ne mislim). Bi šla, če bi blo to en mesec nazaj, zdej se pa v avto zloooooooooooooooooooooo težko že spravim, ker me vse boli. Pa tok sem okorna da je au. Pa seveda upam na kavico v Mantovi s tabo user posted image user posted image user posted image


Veš da sm user posted image user posted image user posted image sej si me že vidla, halo user posted image user posted image user posted image
Jaz pa zdaj lažje vozim kot sem npr. novembra. Takrat sem bila čist razštelana, nobenega filinga za mere avta nisem imela, komaj sem spremljala dogajanje na cesti.. Lahko jaz peljem, sej je isti šmorn user posted image Ampak OK, tudi Mantova bo ok ... Sem pa mal pobezala Skodrano mamo, se vidiva v petek user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:37:08   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Rožca - drug teden pa v Portorož na kavo z novim citroenčkom al kako??? user posted image user posted image user posted image


A si mal "ckck" user posted image - pa ne zamerit tega (nič slabga ne mislim). Bi šla, če bi blo to en mesec nazaj, zdej se pa v avto zloooooooooooooooooooooo težko že spravim, ker me vse boli. Pa tok sem okorna da je au. Pa seveda upam na kavico v Mantovi s tabo user posted image user posted image user posted image


Veš da sm user posted image user posted image user posted image sej si me že vidla, halo user posted image user posted image user posted image
Jaz pa zdaj lažje vozim kot sem npr. novembra. Takrat sem bila čist razštelana, nobenega filinga za mere avta nisem imela, komaj sem spremljala dogajanje na cesti.. Lahko jaz peljem, sej je isti šmorn user posted image Ampak OK, tudi Mantova bo ok ... Sem pa mal pobezala Skodrano mamo, se vidiva v petek user posted image



Ja bravo. Ona se nam pa res že celo večnost ni oglasila. Ma zgleda ful dela na dopustu user posted image  Pri meni je problem, k se že ful težko obračam v L in D user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:37:43   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Zoey, sej mi nisi zamerla user posted image ?


Mogoče čist mal user posted image Ne draga, tipkala sem, pa po skypu se pogovarjam pa še film gledam, tko da se opravičujem za počasnost user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:38:22   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Ni problema! Ti podarim tudi nekaj kil špeha!


Špehca bi se pa kr vzdržala user posted image  Je mojga dost - predvsem na zadnji plati. Je pa res, da me pol manj rit boli, ko moram več sedet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:39:13   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Zoey, sej mi nisi zamerla user posted image ?


Mogoče čist mal user posted image Ne draga, tipkala sem, pa po skypu se pogovarjam pa še film gledam, tko da se opravičujem za počasnost user posted image



Ti pa maš dela!!! A si tudi multipraktik - tko kt Jessy??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:41:35   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Zoey, sej mi nisi zamerla user posted image ?


Mogoče čist mal user posted image Ne draga, tipkala sem, pa po skypu se pogovarjam pa še film gledam, tko da se opravičujem za počasnost user posted image



Ti pa maš dela!!! A si tudi multipraktik - tko kt Jessy??? user posted image user posted image user posted image


Jaz vse s kavča rihtam, Jessy mislim da je bolj leteča user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:43:26   
rožca26
A tako. Sam si še vseeno multipraktik user posted image user posted image user posted image  
Jest pa sem trenutno bogica, tak da bom počasi odpujsala user posted image  v posteljo. No, še prej pa v kopalnico user posted image
Lahko noč. Pa dobro spite.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:44:39   
zoey
Nočka 

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:53:33   
Jessy
Multipraktik izgublja na svoji zmogljivosti. user posted image  Sicer ga bom jutri spet "špilala" in v petek ponovno, saj moram jutri rolado spečt za v petek, ko grem počastit sodelavke. V petek moram narediti torto za 2. roj. dan nečakinje, tak da bom biskvite že jutri spekla. Spet bom koma.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:54:34   
Jessy
Jaz grem na sedežno noge v luft držat, potem odpujsam pod tuš, pol pa spat.

nočko

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 21:55:24   
zoey
Pridna user posted image user posted image user posted image Sam kaj pa če se rediš, ko delaš pa gledaš pa vdihavaš te stvari??? Men se včas zdi, da samo pogledam kaj, pa je že kilca več user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 22:11:37   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Pridna user posted image user posted image user posted image Sam kaj pa če se rediš, ko delaš pa gledaš pa vdihavaš te stvari??? Men se včas zdi, da samo pogledam kaj, pa je že kilca več user posted image



dihaj na usta skoz zaprte zobe ... baje pomaga. ( vem kak ti je.. user posted image ) hehehe user posted image

babike, lahko noč!!

_____________________________

Lin@


(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
27.1.2010 22:20:04   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Pridna user posted image user posted image user posted image Sam kaj pa če se rediš, ko delaš pa gledaš pa vdihavaš te stvari??? Men se včas zdi, da samo pogledam kaj, pa je že kilca več user posted image


Hehehe...vdihavam potem en dan pozneje, sam ne skozi nos! user posted image user posted image user posted image
Drgač so še zmerej krive pomaranče, tak da bo to jasno. user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:20:54   
zoey
Jutro!!!!
Moram takoj sporočit, imamo 1. marčevskega fantička!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem zdaj dobila sms od Tjaše27, bom kar citirala

Urban je hotel ujet še sneg, zato je prišel malo hitreje na svet! Težek 2,5 kg in velik 42 cm. Srečna mami in oči!!!!

Joj drage marčevke, res se je začelo tudi za nas!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:26:59   
branka28
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Jutro!!!!
Moram takoj sporočit, imamo 1. marčevskega fantička!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem zdaj dobila sms od Tjaše27, bom kar citirala

Urban je hotel ujet še sneg, zato je prišel malo hitreje na svet! Težek 2,5 kg in velik 42 cm. Srečna mami in oči!!!!

Joj drage marčevke, res se je začelo tudi za nas!!!




Ojej pa se je začelo!!!user posted image Kar jokat sem začela, kako lepouser posted image

Čestitke Tjaša27, vse lepo ob rojstvu Urbana obema veliko zdravja!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?