|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:13:14   
skuštrana
RR je javni forum in naj tak tudi ostane. Vsaj če mene vprašate.

Če pa želite privatnost si odprite svoj privatni forum, povabite tiste ki jih tam želite in čvekajte karkoli o komerkoli pa ne bo nihče nič videl, prebral....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:21:47   
Tanja55
Jaz se strinjam z Rijo in bumerang.

Premisli kaj pises in pisi samo tisto, kar ves, da drugi lahko preberejo. Zasebnost si lahko ustvaris s svojim krogom virtualnih prijateljic pac na druge nacine: emaili, MSN, Skype itd. itd. Imas polno izbire.

Nikoli nisem razumela ljudi, ki so pisali cele svoje zivljenjske zgodbe na RR; a nikoli ne pomislite na sirso sliko ali kako? se res clovek ne zaveda sirine modernih medijev in lovk t.i. socialnih strani? pac, mal je treba z glavo delat pa bo, sicer se ti v drzavi kot je SLovenija, kjer vlada kolektivno dolgocasje, pac hitro kaj vrne nazaj, ljudje v nasi lepi dezelici ze od pamtiveka raje vejo kaj dela sosed, kot da bi se ukvarjali sami s sabo. Sledje je pac tezje kot prvo.

Pa se komentar na "vohunjenje": jap, tud sama grem na cvek kdaj kaj prebrat, ker me zanima kako poteka cas pred rojstvom, kako ga razlicne zenske dozivljajo, ker me zanima kaksni so prvi tedni in meseci z novorojenckom in podobno. Sama dozivljam splet kot eno veliko ucilnico, kjer se spoznavam s stvarmi ki jih sama se ne poznam, pa upam, da jih kmalu bom. Vmes pa kaksni nosecki zazelim srecno, mladim mamicam cestitam ob rojstvu, kaksno, ki je dozivela nesreco SS virtualno objamem...ce se tebi in ostalim na forumu to zdi vohunjenje, mi je zal, ampak sama nimam slabe vesti ob tem. Ker vsak, ki tvoje poste bere ti tudi ne zeli slabo, a ves? In mnogi tudi samo berejo, ker ne zelijo pisat prav iz razlogov, ki smo jih ze nasteli. Po tvoje je treba vse omejit in postrojit v skatlice da se ja ve kdo kam pase. Kje ze je svoboda govora?Oz. svoboda kot taka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:42:37   
Anonimen
OK! Ker očitno ne preberete vsega in pišete kar neki, se umikam... 

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:56:14   
rija
živa...tudi sama sem se borila z neplodnostjo...pa bi si zato lahko odprla nick makar marička 1234 pa nobena živa sila ne bi vedela, da sem to jaz, rija...

sicer pa....WTF je rija?

kužiš?

anonimna si ravno toliko, kot sama želiš.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:04:05   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

OK! Ker očitno ne preberete vsega in pišete kar neki, se umikam... 


Ne živa25, sem prebrala vse in ne pisem kar neki,ker vedno premislim kaj napisem in kako. Zal imam obcutek, da tebi ne pase, da vsi ne beremo tako, kot ti zelis in da ne delimo s tabo vseh frustracij, ki jih dozivljas. Ce je nekdo zlorabil tvoje, na RR napisane besede ali zgodbo, mi je zelo zal, ampak vedet moras, da niso(nismo) vsi taki. In prav to ti nekatere zelimo tukaj dopovedat, da ker je RR forum javen, ljudje dobivajo informacijje, ki jih zelijo. Ali jih iskoristijo v poz. ali neg. namene je pa drugo vprasanje, ne vem pa zakaj je potrebno vsakega clana, ki ga vidis, da bere tvoj post tudi javno izpostavit, povedat zakaj bere in od kod je, ter kaksne motive ima zadaj. Razumes? tako namrec jaz berem tvoj predlog. pravis, da naj se clani registrirajo, torej da se ne da foruma brat brez registracije. A ves, potem cela podpora v googlu odpade, ker ti napises nekaj v google in ti ven vrze vse debate na to temo. Iskalnik na RR je prav temu namenjen. In po tvoje, ce nisi registriran, ne bi videl nicesar. Z registracijo pa vse. In kje je razlika? ce se hoces registrirat, se z enim cudnim nikom registriras v nekaj minutah in potem zijala pases enako kot prej. Moderatorji pa osebih podatkov o clanih nimajo, torej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:04:58   
skuštrana
anonimna si ravno toliko, kot sama želiš


Amenuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:06:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

anonimna si ravno toliko, kot sama želiš


Amenuser posted image


pod kamenuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:07:40   
oka
Samo malo več zasebnosti, kot je je sedaj...


Zasebnost in javen forum po mojem ne gresta skupaj. Zasebnosti na javnem forumu imaš ravno toliko, kot si jo sama ustvariš z razkrivanjem informacij o privatnem življenju.

Te pa razumem zakaj te skrbi, ker zadnji dogodki so bili res en tak udarec in wake up call, da forum pač ni prostor za razkrivanje osebnih informacij. In včasih se vprašam, če se vse uporabnice tega sploh zavedajo.

Bi bilo pa fino, če bi se dalo urediti tako, da ima vsak uporabnik lahko samo en nick. Je to sploh izvedljivo?


< Sporočilo je popravil oka -- 28.1.2010 12:10:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:07:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: živa25

OK! Ker očitno ne preberete vsega in pišete kar neki, se umikam... 


Ne živa25, sem prebrala vse in ne pisem kar neki,ker vedno premislim kaj napisem in kako. Zal imam obcutek, da tebi ne pase, da vsi ne beremo tako, kot ti zelis in da ne delimo s tabo vseh frustracij, ki jih dozivljas. Ce je nekdo zlorabil tvoje, na RR napisane besede ali zgodbo, mi je zelo zal, ampak vedet moras, da niso(nismo) vsi taki. In prav to ti nekatere zelimo tukaj dopovedat, da ker je RR forum javen, ljudje dobivajo informacijje, ki jih zelijo. Ali jih iskoristijo v poz. ali neg. namene je pa drugo vprasanje, ne vem pa zakaj je potrebno vsakega clana, ki ga vidis, da bere tvoj post tudi javno izpostavit, povedat zakaj bere in od kod je, ter kaksne motive ima zadaj. Razumes? tako namrec jaz berem tvoj predlog. pravis, da naj se clani registrirajo, torej da se ne da foruma brat brez registracije. A ves, potem cela podpora v googlu odpade, ker ti napises nekaj v google in ti ven vrze vse debate na to temo. Iskalnik na RR je prav temu namenjen. In po tvoje, ce nisi registriran, ne bi videl nicesar. Z registracijo pa vse. In kje je razlika? ce se hoces registrirat, se z enim cudnim nikom registriras v nekaj minutah in potem zijala pases enako kot prej. Moderatorji pa osebih podatkov o clanih nimajo, torej?



RAVNO TO JE TO KAR PRAVIM DA NE RAZUMETE!!!

Predlog je namenjen DELNI zaprtosti foruma.... Nas moti samo to, da lahko nekdo preko Googla ali Najdija najde tebe kako na temi o borbi z zanositvijo deliš svoje občutke z drugimi sotrpinkami. In kot nekdo mislim predvsem na tiste ki NISO uporabniki ringaraje in sicer ne spremljajo foruma....

Noben ni rekel da je treba CEL forum zapret. Noben ni rekel da je treba teme zapret... Noben ne želi nikogar linčat če kaj prebere... Samo želeli bi si MALO zasebnosti na občutljivejših temah....  Še vedno bi in ti in vsi ostali uporabniki lahko to brali in gledali, kar je meni popolnoma jasno in to sprejemam, ampak MIMOIDOČNEŽI... Nevem no.....

Zakaj pa na nekaterih temah lahko pišeš kot anonimen na drugih pa ne? Ker so občutljivejše!!!

A me zdej razumeš???

< Sporočilo je popravil živa25 -- 28.1.2010 12:14:36 >

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:21:03   
ajsek
NO, saj zato pa so vzdevki. Moji prijatelji iz resničnega življenja ( user posted image ), ne vedo, da sem tu ajsek. Hkrati pa tudi poskušam pisat tako, da ve ne boste pogruntale, kdo sem v resnici.
Tisto anonimno pisanje pa meni ni pretirano všeč, ker potem rata cela zmeda, ko se v eni temi pojavi 5 anonimnih in se začnejo kregat med seboj. Izgleda precej shizofreno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:41:22   
Tanja55
Ziva25, jaz tebe ze ves cas razumemuser posted image , samo ti mene neces. Rija ti je ze tudi dvakrat povedala: pisi stvari, ki jih zelis deliti, in ne drugih.

O anonimnosti je bilo ze nestetokrat govora, in bi blo super, da se jo uvede se na kater drug del RR, samo kaj ko imas potem toliko zlorab, da glava boli.

O neplodnosti pa: razumem, noces, da npr. sosedi vejo o tvojih bitkah in rezultatih, hkrati bi mela pa podporo deklet, ki so v isti situaciji. Nimam drugega nasveta kot to, kar sem ze zapisala: pamet v roke o tem, kaj delis in kaj ne. Pa morda malo bolj debelo kozo pri tem, kaj si drugi mislijo pa bo. Ker mene bas briga ce nek Jaka iz Oplotnice bere  moj post, pa ceprav jamram kolk mi manjka seksa (kot npr. Miskauser posted image ), pol pa se svojo slikico pripopa na RR (na eni drugi temi, ampak ok, 1+1 znamo vsi sestet). Torej, ce sem jaz ta Jaka se lahko hudomusno nasmehnem in mam mal zabave, al pa to trosim po celi Oplotnici. Vsekakor je na Jaki odlocitev kaj bo z informacijo. Samo ti sploh NOCES da drugi vejo, da si sodelujoca na tej debati. To je pa problem, ki je tvoj in ne od RR, ker ti svojo zgodbo dozivljas osebno in tragicno, vecina ljudi, sploh ce nimajo empatije, pa tega ne zmore deliti, lahko pa zlorablja. Vidis, da razumem user posted image . Ampak tezko, da bos to dosegla, ker ko zacnes postavljati omejitve na enem, jih lahko na vseh temah in torej, tako kot smo domnevale, pac na celem RR. Zato ti ostane, da sodelujes na debati ali pa ne, in si samo opazovalka.

A grem predalec, ce sklepam, da si v realnem zivljenju tudi Ziva?user posted image Glede na kraj, kjer zivim, kdor me pozna in bere moje poste ve, kdo sem, ampak vedno napisem to, kar bi cloveku povedala tudi v obraz. Zakaj bi se potem sekirala? In za moje probleme, kot sem ze napisala, lahk vejo tud sosedi al pa en Jaka iz Oplotnice (ce je tle slucajno kdo Jaka in iz Oplotnice -- vsaka podobnost je zgolj nakljucjeuser posted image ), me bas briga, ker delim samo to, kar lahko ve kdor koli ze. Ampak,  ko/ce bo postalo prevroce, si grem pa se vedno lahko spremenit nik.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:42:51   
Anonimen
(kot npr. Miskauser posted image ),



user posted image user posted image user posted image



user posted image

mene takoj najde kdor hoce....

ampak tud ce me, se lahko izvlecem, da se samo kratkocasim. v resnci imam pa cuuuuudoviiiit zakon, sex 3x na dan in moza ki dela z mano kot z malim bogecomuser posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 28.1.2010 12:44:31 >

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:45:41   
ZARA
Uf, spet same debate na dolgi rok danes... Nisem brala vsega, ampak povedala bom pa vseeno kar si mislim. Zaprt forum ni rešitev iz že zgoraj navedenih razlogov nekaterih uporabnic. Mene bi tudi skrbelo, če napišete za vsak premik tankega čreva 7 osebnih postov. Ker to je res osebno.

Aja, še to. Najboljša rešitev v tem primeru za vas, ziva25, je resnično, da si ustvarite svoj zaprt forum. Samo vaš, kjer po mili volji delate, zapirate in odpirate vrata samo preverjenim forumašicam. V tem stilu...

< Sporočilo je popravil ZARA -- 28.1.2010 12:51:34 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:47:27   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

(kot npr. Miskauser posted image ),



user posted image user posted image user posted image



user posted image

mene takoj najde kdor hoce....

ampak tud ce me, se lahko izvlecem, da se samo kratkocasim. v resnci imam pa cuuuuudoviiiit zakon, sex 3x na dan in moza ki dela z mano kot z malim bogecomuser posted image



E, vidis, tu sem te cakala. Znam te ja ticouser posted image user posted image user posted image . Pac prikladen primer si bla, nic drugega. Sej zameris pa ne a ne da ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:47:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uf, spet same debate na dolgi rok danes... Nisem brala vsega, ampak povedala bom pa vseeno, kar si mislim. Zaprt forum ni rešitev iz že zgoraj navedenih razlogov nekaterih uporabnic. Mene bi tudi skrbelo, če napišete za vsak premik tankega čreva 7 osebnih postov. Ker to je res osebno.

sam se zmer lahko zanikas,da si ti to sama pisala....
to je moja nevoscljiva soseda, ki me dobro pozna in se mi zdaj na netu mascuje, ker ji zadnjic nisem jotela dat cukra!user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:48:19   
Anonimen
tanja, nic ne zamerim....itak je pa to moja sosedauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:50:53   
*Star*
Js sm tud dons že ene 3x tole temo odprla ker mi je zanimivo brat user posted image  Upam, da nimate nič proti, al je preveč zasebno pol pa raj neham hehe.
No mal heca, vsekakor se pa strinjam, naj tukaj razkriva vsak tisto, kar sam želi razkriti.
Če pa kdo ve kdaj pričakujem naslednjo user posted image  in po tem sklepa, da sem to jaz, sosedova Pepca, potem pa tud prav user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:51:41   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

S par RRjevkami smo danes čvekale o zasebnosti na forumu. Dejstvo je, da je forum javen in vsak lahko vidi vse teme. Dobro je, da so splošni deli foruma javni, saj je tam vrsta uporabnih informacij. Problem so tisti deli, ki so namenjeni samo ciljnim skupinam (Starši čvekamo in podobno), tam se želeče zanositve, nosečnice in mamice pogovarjamo o tisoč in eni temi, ki niso ravno pretirano informativne. Na naši temi je prišlo že nekajkrat tudi do tega, da so uporabnice nehale sodelovati, ker so za njimi vohunili sorodniki, znanci, sodelavci...

Predlog, ki bi bil po mojem mnenju vreden razmisleka je, da se naredi en del foruma s čvekalnimi temami, ki je dostopen samo prijavljenim članom (in na katerem bi se zmeraj videlo, kdo teme prebira). To bi vsaj malo povečalo zasebnost pri čvekanju.

Razmislite in povejte svoje mnenje!
Vsega kar so druge napisale nisem brala se pa tukaj strinjam tem  z vami  imele debato.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 12:51:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Star*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:53:13   
Anonimen
kliki popravi post....ne stekam cistuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 12:54:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 12:56:33   
benika
Predlog je namenjen DELNI zaprtosti foruma.... Nas moti samo to, da lahko nekdo preko Googla ali Najdija najde tebe kako na temi o borbi z zanositvijo deliš svoje občutke z drugimi sotrpinkami. In kot nekdo mislim predvsem na tiste ki NISO uporabniki ringaraje in sicer ne spremljajo foruma....


Čaki mal, tole pa ne bo šlo. Recimo da je meni ime Pepca Kvedrova. Če ti v google vtipkaš Pepca Kvedrova ti sigurno ne bo ven vrglo stran RR in zraven moj nick. Razen, če nekdo pozna tvoj nick, potem je to druga pesem. Ampak sam od sebe ga najbrž ne izve, al kakouser posted image

Pa dejte no mal s pametjo razmišljat.

Kakorkoli obrneš, same dajemo podatke o sebi gor in se s tem hote ali nehote razkrivamo. Jaz imam v trakcih napisana oba otroka in tudi tako me lahko kdo prepozna. Tudi ti Živa25 imaš isto. In to je to, kar ti želimo dopovedat. Ni poanta v zapiranju dela foruma, poanta je, da smo si sami krivi, če nas kdo prepozna.

< Sporočilo je popravil benika -- 28.1.2010 13:10:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 13:04:57   
Felicita
zdej pa tiste, ki zagovarjate 'delno' zaprtje foruma pa pojasnite, kje potegnit črto? zanositev? DIPO? otrok? novorojenček in dojenček? čvekanje v 3 dni? mislm kdo in predvsem kako bi se odloču kaj zapret? kakšna merila? al bi pač randomly zapiral teme, kjer bi si uporabnice to želele? mah ne vem no... 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 13:25:39   
Anonimen
ravno v ta namen obstajajo usernami(anonimsnost).....drugace bi se bilo treba registrirat s praavim imenom in priimkom.


(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 13:27:40   
Kliki
Ja pomojem bi blo treba zapreti zanositev, nosečnoške tezave(spontani splav,..)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?