|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 13:32:40   
ajsek
Jaz po pravici povedano ne vem, kaj želite doseči. Itak ni nobenih omejitev in pogojev pri registraciji. Tudi pri zadnji aferi s krajo slik je šlo za registrirano, aktivno uporabnico. In uporabnikov je več 1000, torej zasebnosti in varnosti kljub zaklepu ne bi bilo. Kaj bi bilo drugače, če bi bil forum zaklenjen?
Pomoje bi to samo dodatno spodbudilo nekatere uporabnice k razkrivanju informacij, ker bi dobile lažen vtis, da je tu varno objavljat vse mogoče. Pa v resnici ni.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 13:43:43   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Če pa kdo ve kdaj pričakujem naslednjo user posted image in po tem sklepa, da sem to jaz, sosedova Pepca, potem pa tud prav user posted image



sem že cel čas slutila, da si to ti! user posted image



Oh no, zdej k si me razkrinkala pa kar pokam dol s foruma user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 14:02:18   
benika
Ja pomojem bi blo treba zapreti zanositev, nosečnoške tezave(spontani splav,..)


Zakaj?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 14:06:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

zdej pa tiste, ki zagovarjate 'delno' zaprtje foruma pa pojasnite, kje potegnit črto? zanositev? DIPO? otrok? novorojenček in dojenček? čvekanje v 3 dni? mislm kdo in predvsem kako bi se odloču kaj zapret? kakšna merila? al bi pač randomly zapiral teme, kjer bi si uporabnice to želele? mah ne vem no... 


za vsako temo, ki bi jo uporabnik odprl, bi določili pravice, kdo lahko gleda, kdo piše, kdo kopira besedilo in kdo lahko kopira slike user posted image

sorry, sem morala user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 14:26:22   
Anonimen
ajajaj,... mi firbci, bi radi imeli dostop do vsega, da vse izvemo,... da vse vidimo,... pa da bi bili kljub temu v ozadju in sebe ne bi izpostavljali: informacija je moč (to že vem, so me učili v šoli, kljub temu, da sem med tistimi, ki še nismo verjeli v verjetnost globalizacije... mogoče me ravno to tepe...)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 16:39:54   
koala.cek
sem definitivno ZA. ideja je vredna razmisleka. nisem pa pc heker, da bi se na te reči spoznala, tako da nimam nobenega pametnega predloga.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:05:59   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

sem definitivno ZA. ideja je vredna razmisleka. nisem pa pc heker, da bi se na te reči spoznala, tako da nimam nobenega pametnega predloga.



eh, to sam tak praviš, da se ne izdaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce, malo previdnosti pa bo.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:10:24   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO:
Ja pomojem bi blo treba zapreti zanositev, nosečnoške tezave(spontani splav,..)


Zakaj?
Zato ker je tam napisano marsi kaj kar se določenih ljudi ne tiče in bi bilo boljše če bi bile te teme odprte samo za registrirane člane.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:20:44   
rija
pa kak si ne daste dopovedati, da registracija ne spremeni ničesar?


mislim.....tikve trde....user posted image

zdaj pa ste me že kar razkurileuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:23:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa kak si ne daste dopovedati, da registracija ne spremeni ničesar?


mislim.....tikve trde....user posted image

zdaj pa ste me že kar razkurileuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:23:59   
Kliki
Spremeni to da lahko berejo samo tisti ki so registrirani, ne mi govorit da če nekdo vohuni da se bo samo za to registriral.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:24:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Spremeni to da lahko berejo samo tisti ki so registrirani, ne mi govorit da če nekdo vohuni da se bo samo za to registriral.user posted image

KLIKI, SORRY...AMPAK se bouser posted image

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:26:27   
Kliki
Jest v to mal dvomim, če pa že jih pa vseno ne bo toliko kot jih sedaj vohuni. A je tako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:28:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Spremeni to da lahko berejo samo tisti ki so registrirani, ne mi govorit da če nekdo vohuni da se bo samo za to registriral.user posted image


ja kaj pa je ta ena registracijauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:30:41   
Kliki
Pa sej ni to tak problem se registrirat samo nekateri imajo pa odpor do tega.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:40:34   
Anonimen
Jst resnično ne bom več komentirala....

Vsi bi me radi pripričali, da želilmo privat forum... NE! TEGA NE ŽELIMO!!! ŽELIMO SI NOVIH UPORABNIC!!! Ampak želimo si samo, da bi občutljivejše teme lahko prebirali zgolj uporabniki RR-ja.

Nobena od vas ne bi bila prikrajšana za pikre podrobnosti mojega življenja in noben ne bi dovoljeval ali prepovedoval aktivnosti in branja na temah kjer sem aktivna. Samo mimoidoči bi bili za moje pikre podrobnosti prikrajšani.

In ne... Nisem v realnem življenju Živa!

In ja... Če v Google vpišeš Živa25 odpre RR...


< Sporočilo je popravil živa25 -- 28.1.2010 17:47:06 >

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 17:54:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Nobena od vas ne bi bila prikrajšana za pikre podrobnosti mojega življenja in noben ne bi dovoljeval ali prepovedoval aktivnosti in branja na temah kjer sem aktivna. Samo mimoidoči bi bili za moje pikre podrobnosti prikrajšani.


stojiš na postaji in čakaš avtobus. znanki razlagaš, koliko tamponov si si danes že vtaknila. tisti, ki stojijo okoli tebe in prav tako čakajo avtobus imajo pravico slišat vse podrobnosti. tisti, ki pa gre samo mimo, nima pravice se ustavit in poslušat vajin pogovor. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 19:01:52   
Anonimen
živa, torej zelite ključ od RR-ja.
težka bo. forum je forum. in kaj takega je na forumu utopicno pricakovat.

glede novih uporabnic....lahko lobirate na RR in blefirate. za resne debate pa jih povabite na svoj forum.

ampak se vedno ne boste sigurne, ce je nova uporabnica res nova, ali samo špijunira....

ne mi zamerit. ti si meni cist fajn. sploh si nasa avgustovka. samo skusam ti dopovedat, da to ne pelje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 19:18:39   
skuštrana
Joj, meni je pa tole full smešno. Resno. Pa kako za vraga ne razumete da je RR javen forum in da ena ušiva registracija ne bo nič spremenila. Vse javne forume lahko bere kdor želi, za zasebnost pa obstajajo privat forumi... Če nočete da se razve potem pač ne pišite na forumihuser posted image user posted image Ma, res ne vem al sem jaz neumna al kaj....



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:15:49   
koala.cek
ja sej do neke mere je vse logično in oh in sploh. sama sem doživelo to neprijetno izkušnja. znanka je vohala za mano in dotične podrobnosti razlagala naprej. včasih tudi malo po svoje. kakor ji je pasalo. pa nisem pisala nekih slabih stvari ali kaj takega, da ne bi smeli izvedeti. mene je zmotilo to, da nekdo vohlja za menoj. da nimam zasebnosti. in da si dejansko toliko časa vzame, da vse to čebljanje bere. verjetno se ji je zdelo v svojem bednem življenju vredno brati o naših posranih plenicah, o prismojenem kosilu, o kičastem vremenu, o počenem kondomu in bla bla bla....in zato sem za določeno mero ustvarjanja zasebnosti. sej se tudi na FB nekdo lahko pojavi z **** imenom, pa bo kljub temu vaš prijatelj. jah, sukcs ane ?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:28:19   
Anonimen
koala.cek

samo si ji morala nekak na nek nacin dat vedet(znanki) , da si ti-marija novak. koala.cek...


ane?

imam veliko net prijateljev, ki so tudi real prijatelji. ampak ko smo v real skupaj, peljemo cist drugo stimo. na netu, se pa tudi kregamo....user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:30:35   
koala.cek
ja itak. sej če sem tukaj gori napisala da smo bili včeraj tam pa tam, pa je ''znanka'' tudi vedela da smo bili tam pa tam, ji je verjetno kaj kapnilo ane ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:31:37   
Anonimen
ja, koala. sam si po sama sebe zaj.ebala.....ni te pa RR...
NE KREGAM SE!user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:35:25   
BAMBINA_
Ja seveda, RR bodo zaklenili in si tako zmanjšali število klikov user posted image
Pa kaj vam ni jasno? RR je javni forum, obnajšajte se torej tako, kot bi se sicer na javnem mestu.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 20:41:57   
Jerneja_
Portal RR je javni portal, sestavljen iz različnih področnih rubrik, storitev in koledarjev. Ena izmed storitev, ki jih uporabnikom ponujamo je tudi javni forum. Z informacijami, ki jih starši, nosečnice, družine...najdejo/izmenjujejo na forumu, širši skupnosti omogočamo dostop do brezplačnih informacij. Med njimi je veliko koristnih.
Vsak obiskovalec na medmrežju se mora zavedati prednosti in slabosti, ki jih je lahko deležen ob uporabi tovrstnih storitev. Ob registraciji na portal sprejmemo pravila, ki na portalu veljajo, vsak obiskovalec bi moral upoštevati tudi internetni bonton.

Drastičnih sprememb na področju forumov v kratkoročnem obdobju ni pričakovati.

Temo počasi zaklepam.


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?