|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lunin post
1.2.2010 21:23:33   
aurora28
Jaz sem v soboto, ko je nastopila polna luna sklenila, da se bom postila 24 ur in v tem času samo pila veliko tekočine in ratalo mi je. Sem res ponosna nase, ker si nisem mislila, da nekaj takšnega zmorem. In vam povem, da sploh ni bil problem, nisem bila lačna, mogoče me je želodec s kruljenjem malo opozarjal na to, ampak želje pa nisem imela. In tako je prišla nedelja in ob 7.18 zjutraj se je polna luna končala in spet sem lahko jedla, ampak v mejah normale. Shujšala sem za 1,5 kg, vem da je to samo voda, ampak začetek je. Zdaj je moj stil prehranjevanja slednji: 5 obrokov na dan, veliko sadja in zelenjave, za večerjo pojem nekaj mlečnega (probiotični jogurt) in vam povem, da je počutje bistveno boljše. Več imam energije, bolj sem pozitivno naravnana...in vem, da še vedno je vse v glavi. Hočemo, zmoremo!!!

Se je katera probala postiti na podoben način?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lunin post
21.2.2010 14:59:57   
josephine27
živjo

moj tast se je luninga posta drži že kar nekaj let, ne zaradi hujšanja ( čeprav je v prvem letu izgubil cca. 5 kg na ta račun) ampak je rekel da se potem bolje počuti. postil se je pari vsaki lunini meni 24 ur, pije samo vodo. drugače pa ne poznam nobenega, ki bi tako dolgo vztrajal  in se nikoli ne pregrešil. tašča je obupala že po dveh mesecih. meni je tast rekel da ti mora stvar samo preiti v navado, potem je to pač kot večerno umivanje zob, včasih ti mogoče ni prijetno pa veš da se boš potem boljše počutil user posted image


_____________________________



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 22:03:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lunin post
3.3.2010 6:30:33   
2violina
Sama sem se postila na postno sredo, nato sem se odločila, da se bom vsak petek do velike noči (izuzet 1 petek takoj po sredi). Tudi po ločevalni sem imela že dva postna dneva in naj povem, da ni noben bau bau. Je pa res, da se veliko po kuhinji ne smem sprehajat.
Glede na sam post neke drastične izgube telesne teže ni za pričakovat. Za to je treba spremenit ves način prehranjevanja in količino zaužite hrane.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lunin post
15.5.2019 21:54:28   
Lelly28 RR
tudi sama sem preizkusila postenje po luni in priznam, da je super za telo. Takrat je namreč super ,če imamo možnost da malce več počivamo saj tako telo odstrani lahko mariskatero težavo. Sami vemo,da med boleznijo nimamo želje po hrani, takrat namreč telo lahko samo pozdravi bolane celice in podobno se dogaja med postom.
Kar se hujšanja tiče pa ne deluje, izgubljena voda se kmalu vrne. Rajši spremeniti prehrano in vključiti telovadbo pa bo =)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?