|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 20:41:15   
etna
user posted image  pričakujem 1.3.. Kar na seznam me dajte.
Lp


(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 21:51:32   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

xx.03. thevenus
1.03. etna

2.03. Arwenko
5.03. JB
8.03.Beba78

13.03. witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 6


OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
BOSTINA
didi82




< Sporočilo je popravil witch -- 4.2.2010 21:55:18 >

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo marca 2010
4.2.2010 21:57:28   
witch
Pa nas je že 6 user posted image upam, da bomo ta seznam res pobarvale z roza barvo (čeprav je ne maram user posted image )
Ajde punce user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 9:40:43   
jana84
punce, dajte še mene med navijačiceuser posted image user posted image user posted image ...Upam, da čimvečim uspe dočakati user posted image user posted image ...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 11:34:49   
mladika
jst se vam tut pridružujem na žalost(pa ne me narobe razumetuser posted image ) je danes prikapljala user posted image v vsem svojem sijajuuser posted image user posted image tako da marca je ne pričakujem 4.3. bo pa to najin 5 krog.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 11:50:43   
thevenus
O, nas je že nekaj!
Mladika, jaz tudi pričakujem user posted image /user posted image (a celo spol lahko izbiram) 4.3. Bova skupaj praznovali marca? user posted image
Jojjojjoj, že zdaj preveč tuhtam o tem user posted image


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 11:54:24   
thevenus
Witch,
jaz tudi ne maram roza barve. Če bom imela punčko, je ne bom v roza oblačila, edino če bo sama želela!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 15:22:56   
witch


user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna

2.03. Arwenko
4.03. mladika
4.03. thevenus
5.03. JB
8.03.Beba78

13.03. witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 7


OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
BOSTINA
didi82

jana_k




< Sporočilo je popravil witch -- 5.2.2010 15:29:36 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 15:26:04   
malajka84
šele februar se je dobro začel..pa se že v marcu kar hitro nabirate....no sej čez kak dan pridem verjetno tudi jst, čeprov bi z veeljem dala prostor na seznamu kakšni novi..sam me že neki špika tm spodi tk d se najavlja....

Drugače pa vsem želim upsešen marec,..če smo za februar rekle, da je mesec zaljubljenih...je pa marec materinski mesec...mogoče pa to kej pomeni in bo pomagalo.....

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 15:26:23   
witch
jana_k pa smo te dali (upam) da res samo za navijačico user posted image
mladika - dobrodošla. Upam, da bo ta mesec naš user posted image user posted image user posted image
thevenus - sem dala datum na seznam user posted image drugače pa jaz tudi sovražim roza barvo. Sem rekla, da hčerkice ko bo dojenček ne bom oblačila v roza. Ampak kaj ko so vsa oblačila v tej barvi. In je bom verjetno kar veliko dobila.. potem pa jo bom mogla tak obleči. Ah saj bo.. prvo moramo user posted image narediti user posted image
bostina - nehaj ****i. tam v februarju ostani pa se roza pobarvaj user posted image držim pesti, da zagledaš + user posted image user posted image user posted image če boš pa že prisiljena priti k nam, pa te z vseljem sprejmemo user posted image čepram močno upam, da vama je uspelo.
Moja user posted image je danes že zelo šibka. Tak da še verjetno jutri bo kaj, potem pa user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 5.2.2010 15:31:32 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 18:59:10   
mladika
thevenus pol ko se pa prikaže user posted image /user posted image pa ga greve pituser posted image
od kod pa si če smem prašat?(lahko tut na ZS pišeš če nočeš tu objalat)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 20:02:02   
JB
Jaz sem se čist zakalkulirala,ker sem pozabila da ima februar 28 dniuser posted image tako da naj bi moja user posted image prišla 8.3. prosim če me lahko popravite na seznamčku,hvala.user posted image

Jaz komaj čakam da mine user posted image in da začnemo delat na user posted image

Pa upam upam da bo marec rekorden mesec in da bo res največ nosečkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo marca 2010
5.2.2010 20:04:23   
JB
Boština mene je pri prvi user posted image ful špikalo spodaj kot da se bo ravnokar ulilo pa potem ni bilo nič,tako da dokler ne priteče je upanjeuser posted image pa sem čez par dni zagledala user posted image ,čez devet mesecev pa user posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 8:51:54   
malajka84
evo...po moji napovedi se vam pridružujem....ne pričakujem 5.marca....bo pa to najin 13.krog.....

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 10:56:25   
witch



user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna

2.03. Arwenko
4.03. mladika
4.03. thevenus
5.03. BOSTINA
8.03. JB
8.03.Beba78

13.03. witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 8


OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
didi82

jana_k




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 10:59:21   
witch
JB - evo sem te popravil.
BOSTINA - user posted image user posted image user posted image jaz sem pa res močno upala, da vama je uspelo. Dobrodošla med nami... Upam, da se bove obe selile pod novemberčke in tam naprej čvekale user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bodo te 3 res najine srečne. Mesec je 3, jaz mam 3 krog, ti ma 13.. naj bo to pomenilo srečo za naju user posted image
Pri meni je user posted image konec. Zdaj pa veselo na delo user posted image in upam, da bo čim bolj uspešno user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 11:17:41   
malajka84
witch tud jst upam...da bojo trojke srečne...pa 13.----če rata, bo mela bebika roj.dan glih takrt enkrt k jst.....ah. ja...mogoč pa le bo marec...materinski mesec..tud nas naredil bodoče mamice novembrčkov...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 11:26:38   
thevenus
Witch,
iz Maribora sem. Dovolj veliko mesto, da je moja anonimnost še ni ogrožena, ne? user posted image Drugače pa niti prijateljicam še nisem povedala, ker bi bila samo še bolj živčna, če bi me ves čas spraševale, kdaj bo, zato pazim, da preveč ne razkrijem  user posted image Poskušam biti realna in se pripraviti, da ne bo takoj. Nad vsem pač nimamo vpliva.

Bostina,
upam, da ti naš marec prinese srečo. user posted image


< Sporočilo je popravil thevenus -- 6.2.2010 11:34:49 >

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 19:34:45   
JB
Witch havala ker si me popravila na seznamčkuuser posted image

Boština user posted image user posted image user posted image

Jaz pa želim da nas v marcu zagleda čim več user posted image user posted image najprej pa tiste ki še nimate user posted image in tiste ki se zelo dolgo že trudite. user posted image

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 20:40:35   
malajka84

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna

2.03. Arwenko
4.03. mladika
4.03. thevenus
5.03. BOSTINA
8.03. JB
8.03.Beba78

13.03. witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
SKUPAJ NAS JE: 8


user posted image

OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
didi82

jana_k

ZANIMIVE POVEZAVE:
http://menstruacija.si
http://www.ringaraja.net/zanositevKoledarOvulacije.asp
http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo marca 2010
6.2.2010 20:41:37   
malajka84
evo..mčken slikc sm sam dodala...pa tud jst upam, da bo ta seznam roza...no vsaj prevladuje naj roza barva na koncu...tak da punce..pridne bit..pa šparat živčke....pa mogoč le bo user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo marca 2010
7.2.2010 8:19:02   
doloress
Punce kaj slucajno katera ve, ce se po HSGju lahko dela ze isti mesec, ali se more pocakati?

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo marca 2010
7.2.2010 8:23:23   
katra55
Punce, jaz navijam za vas da obarvate marec čimbolj rozauser posted image

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo marca 2010
7.2.2010 12:22:41   
witch
katra55 - te damo na seznam. samo da se jih kaj več nabere, da nebo vsak drugi post seznam user posted image
BOSTINA - super za slikice user posted image
pa ostale? Nič se ne javite..
Midva pa greva zdaj na en sprehod po kosilu. Imava v načrtu 10 km prehodit user posted image uuu to bo fajn za mojo rito user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo marca 2010
7.2.2010 12:49:13   
malajka84
witch to pa bolušna tura:)uživajta:)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?