|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 11:41:08   
malajka84
punce en lušen dan vam želim....pa še teden bo hitreje minil, k je en delovni dan manj:)

No drugač so me pa dans nehote spet u slabo voljo spravli. Sm mela na obisku teto pa sestrično ...pa začnejo o tem kere vse so noseče pa da je ena kolegica rodila,..pol pa napad....in kaj ti čakaš, kdaj bota kej mela, sej sta pa že kr stara....majo že velik mlajši otroke...dwejta kej narest d bomo mal pestval....a res neb....
Sovražm take debate, sam sej ne vejo kaj delajo..sam....mene pa boli ,.in pol mam cel dan uničen kr sam na to tuhtam!....eh...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 11:51:37   
witch
BOSTINA - te popolnoma razumem. Meni se je isto zgodilo v soboto. Je kolegica prišla na obisk. Pa seveda so vse okrog noseče. In potem je tekel pogovor samo o tem. Seveda je začela da nama je že čas, kaj čakava.. AH.. Tudi mene to v slabo voljo spravi user posted image Drugače pa je težko potem to odmislit. Jaz se učim in imam v glavi samo user posted image
Veš kaj? Jim bove že pokazale da zmoreve. Ta krog bo najin srečen krog!! user posted image Zdaj nama bo uspelo user posted image oziroma bo seznamček kar lepo roza

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 11:51:45   
mladika
draga moja BOSTINA,okoli mene se lih ne odvijajo take debate,kdaj bova pa midva kej mela,zato,ker enostavno mislijo,da sem jaz še premlada za user posted image in da je še velik pred mano in da mam še čas za bebija.me pa enako boli ko so okrog mene same nosečke al pa ki so že rodile...ti svetujem da naslednič ko ti bo kdo kaj takega rekel,povej nazaj mal z nasmeškom mal z jezo,da pa otroci ne rastejo na drevesu in da jih ne moreš dobit ko tebi pade na pamet.nek sem brala(na drugmu forumu) ko je rekla da si otroci sami izbirajo starše,pa še kako prav ima!!ne sekiraj se,saj zato imaš pa nas na forumu,ki te še predobro razumemo!!pa en lep ponedeljkov dan ti želim oz. vam vsem!!user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 12:16:54   
Arwenko
Ugh, vas še kako razumem, ker vem kako je to zoprno. Se tudi meni to dogaja. Pa vam povem, da najbolj vse utiša resnica. Če povem po resnici, se že 2 leti trudimo, pa še ni uspelo, zaprem vsem usta za nazaj in za naprej in imam enostavno mir. Izgovori nimajo smisla, samo podaljševanje agonije se mi zdi. Pa glede na to, da je tega danes ogromno, itak ni nobena sramota da pač ne uspe. Tako pa poveš odkrito in debata zaključena. 

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 12:27:24   
malajka84
ja sej tud jst tuhtam, da bi jim povedla pa je mir..vsja ne objo me nonstop s tem.kdaj bomo zibali...po moje bo tko še najbolš...sej naši vejo..pa tud nč ne omenjajo..kr sma jim tud ovedala zato, ker so že kr sprašval...pa d bi bli babice pa dedki govoril..no odkar sma povedala d se trudva pa d ko bo bojo prvi zvedl..je mir...in noben tud omeni ne..tk d očitno bo treba še komu povedat pa bo...

ah ja ta mesc bomo pa tk vse rozike!:)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 14:21:46   
witch
Punce moram se vam spovedati..
Na faksu še imam 7 izpitov za opraviti. Pa sem imela ful voljo da to naredim, dobiva dojenčka in potem počasi iščemo službo. Potem dojenčka kar ni... Izpita sem dva naredila, tretjega pa padla. In ta me je zdaj psihično tak uničil da mi ni za nič več.. S tem profestorjem nimam dobrih izkušenj. Sm hodila na en njegov izpit večkrat. In se ga ful bojim.. Zdaj se  mi pa sploh ni za učiti, delati izpite.. Jutri grem na enega, danes še nevem skoraj nič. Da bi vsaj vedela za ka se gre v seminarski. Niti to ne. Sem jo naredila že poleti, ker sem nameravala na izpit in sem do zdaj pozabila ka je bilo pomembnega. user posted image Potem imam spet v glavi ka če tega tudi padem.. potem sploh ne vem od kje in kako bom dobila energijo in voljo za učnje.
Saj vem, moram se spraviti učit pa bom naredila pa bo volja takoj tukaj.
Hvala da ste me brale user posted image mogla sem dati to iz sebe.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo marca 2010
8.2.2010 14:33:02   
malajka84
witch te čist razumem..jst mam do konca še 3 izpite pa diplomo--že zdavnaj bi lahk nardila 2 no en je tak da na vsakem roku nardijo trije....no in sm mela enake plane k ti..nardim te izpite, diplomo, otroček,..iskanje službe,...in ja tud men ni da bi se učila zdej sploh se ne spravim, kr odjavlam se od izpitov...sploh rraj ne grem k vem d nimam pojma...pač bebike ni..in ni tud volje d bi se ostali plani potem lepo iztekli tk k sm si zamisla...kaj pa vem...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 12:05:19   
thevenus
Smo pa vse kar v podobni situaciji. Tudi jaz še imam izpite, a ravno zaradi izpitov ne bom tako zelo nesrečna, če ne uspe takoj. Sva se pogovarjala s fantom, da mogoče ne uspe kmalu ali pa sploh nikoli in da morava znati biti srečna tudi sama. Mislim, da otrok ne sme biti edina želja in edini cilj. Jaz bi bila sicer vesela, če se zgodi, nekje vmes, medtem ko počnem vse ostale stvari in uživam v dvojini... No, res pa je lažje reči, ker te to kar potegne in če preveč razmišljaš o tem, kar ne vidiš več ničesar drugega.
Punci, veliko volje za učenje vama želim, z malo prijetnega sanjarjenja vmes!

< Sporočilo je popravil thevenus -- 9.2.2010 12:09:18 >

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 14:12:15   
lidik
hej punce sem vas prišla malo sem pozdravit, ker zaenkrat sem
jaz še vedno bolj v februarski temi, samo imam tudi jaz ta mesec
občutek, da se bom spet selila zraven vas v marec....

drugače pa zaradi izpitov: no sej vam moram povedati, da tudi jaz
sem imela en čas obdobje, ko sploh nisem mogla zbrati volje, da bi
se šla učiti. tako da kar pridno knjige v roke, najdite kakšen dober
motiv za učiti (mogoče tudi to, da ko končate izpite in diplomo bo življenje
veliko manj stresno kot je sedaj in posledično tudi kakšno user posted image uspete
narediti) pa boste videle. ko bo en izpit šel mimo, bo takoj volja in
motivacija za naslednjega. v glavnem jaz navijam za vsako posebej od
vas in držim pesti, da vse čimprej narediti vse izpite, da čimprej oddate in
zagovarjate diplomo ter pa seveda da čimprej zagledate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 18:29:11   
malajka84
mislim, da e bo tale seznamček tule še močno povečal....vse februarke bomo pršle sem..vsak dan barvam z modro..ne vem kaj je to ...s tem februarjem letos...

Pa da še tu vprašam, je že katera poskusila Maco mogoče?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:16:00   
witch
Prvo vam moram sporočiti veselo novico user posted image naredila sem ga user posted image pa še 7 sem dobila user posted image uuuuu kak sem vesela. Pa bo spet več volje za naprej user posted image
thevenus - saj user posted image ni moj edini cilj. Je pa pač velika želja. In tisti izpit zadnjič me je res zlomil. Ko narediš pri profesorju izpit v peto in obvladaš stvar že v drugo, sem pač do tega profesorja dobila velik strah in odpor seveda. Potem pa je prišlo naprej vse od izpita do dojenčka do mojih želja načrtov... Ampak vse bo.. Saj še nisem stara user posted image
lidik - daj ti lepo tam februar roza pobarvaj user posted image ti držim pesti da bo + user posted image user posted image

pa seveda hvala vsem za dobre želje glede faksa in user posted image user posted image

BOSTINA - ka je Maco? Ne se smejat ampak res ne vem user posted image

Punce imam eno vprašanje. A že vse živite v svojih stanovanjih/hišah? Midva sva še namreč pri mojih starših. Si še ne moreva privoščiti svoje hiše/stanovanja. Bila sem danes pri kolegici, ki si je s fantom naredila pri svojih stariših posebej kuhinjo in dnevno. Ma sem se kar zaljubila v tisto stanovanje. In dobila pošteno voljo da grem na svoje... ampak kaj ko so to le želje, ki jih še dolgo ne bom mogla uresničiti..

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:19:06   
mojamura
tudi jaz se pridružujem! user posted image pričakujem 1.3.user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:19:27   
JB
Čau punce! Meni se počasi končuje menzes in sem naročila pre seed,nevem če bo kaj pomagal ampak jaz imam po porodu ful probleme z vlažnostjo,tako da sva vedno uporabljala lubrikant,kateri pa baje ni dober za semenčice,pa bom zdaj probala stem...ampak je pa draguser posted image

Glede vprašanj kdaj boste imele user posted image je šlo pa tud meni vedno na živce,ko so spraševali kdaj bomo imeli user posted image jaz osebno tega sploh ne sprašujem.Ko se bosta dva odločila bosta že povedla,zakaj še nimata user posted image

Lep večer vsem,pa upam da bo res tale marec bolj roza obarvan kot februar.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:21:24   
JB
Sem pa malo žalostna ker ravno ko bom imela plodne dneve bova z mojim možem delala kontra izmene in sploh nevem če bo čas zauser posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:22:14   
JB
mojamura dobrodošlauser posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:26:42   
malajka84
Midva mava stanvanje v hiši mojih strašev..tko je na vrh so moji starši u sredini stara mama, spodaj mava pa midva urejen. Sicer mava malo stanovanje, je pa najino in skrbiva zase...se naši ne vtikujejo v nič. Delimo stroške vse.tk da nama je čist fajn tk k je. Mava tud svoj vrt, čeprov na maminem učas kej bl dobrga zrase:)
Je fajn, da se pač zastopma z našimi oba, mojga majo še raj k mene.:)

Drugač Maca je pa neka zadeva, k tud pomaga pri zanositvi, bl močne spermije nardi pa kaj vem kaj še vse, ap tuhtam, da bi kupla...evo link-eden izmed mnogih:)

http://www.aperio.si/artikel/167714/Maca-Guarana-Vec-spolne-moci-60-kapsul

Drugač pa ja, dejmo punce nardit neki, da bo marčevski seznam lepši kot februarski....tam se je začelo porazno...

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 19:56:34   
witch



user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna

1.03. mojamura
2.03. Arwenko
4.03. mladika
4.03. thevenus
5.03. BOSTINA
8.03. JB
8.03.Beba78

13.03. witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
SKUPAJ NAS JE: 9


user posted image

OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
katra55
didi82

jana_k

ZANIMIVE POVEZAVE:
http://menstruacija.si
http://www.ringaraja.net/zanositevKoledarOvulacije.asp
http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar
http://www.iskreni.net/nosecnost-in-porod/nacrtovanje-druzine/392.html
http://translate.google.si/translate?hl=sl&langpair=en|sl&u=http://www.beginnerbaby.com/improve-fertility
http://www.fertility.com/en/index.html


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo marca 2010
9.2.2010 21:40:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image se pridružujem!!! 
user posted image user posted image pričakujem 23.3. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 8:28:56   
*viva*
Pozdravljene!

Tudi jaz se pridružujem!
user posted image aliuser posted image pričakujeva po 4.marcu.
To bo najin prvi zaresni krog.
Mi je pa drugače zelo poznano to, kako okolica dreza. Tudi okrog mene jih je veliko nosečih in potem tudi nama vsi kaj čakava, da zdaj pa bi že res lahko imela... mi2 pa samo rečeva vse ob svojem času!

Vedno sem sicer rekla, da bom mela leta 2010 ampak pravzaprav mi je vseeno kdaj bo, da le bo in da bo zdravo ;)

Drugače pa tudi jaz še študiram, cca 10 izpitov in diploma sem pa na bolonjskem programu in je potem še druga stopnja. In dobro vem kak je ko ni neke motivacije. Jaz bi najraje izpite preskočla pbi že diplomo pisala :D

ginekologinja mi je svetovala, da naj kar začnem jest elevit, imam probleme s slanokrvnostjo, pa zelo je bila prijazna in mi kar sama malo potetirala kri.

Držim pesti, da nam uspe.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 8:31:54   
korinca
Jutro.
Evo, se vam še jaz pofočkam user posted image

user posted image pa bi hotla videt 10.3.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 8:42:47   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Prvo vam moram sporočiti veselo novico user posted image naredila sem ga user posted image pa še 7 sem dobila user posted image uuuuu kak sem vesela. Pa bo spet več volje za naprej user posted image




BRAVO !!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo punca, tako se dela..... bravo še enkrat !!!
evo zdaj pa s takšno voljo naprej v nove zmage - seveda na vseh področjih

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 10:03:41   
witch





user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna

1.03. mojamura
2.03. Arwenko
4.03. mladika
4.03. thevenus
4.03. *viva*
5.03. BOSTINA
8.03. JB
8.03.Beba78
10.03. korinca
13.03. witch
23.03. Anonimna

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
SKUPAJ NAS JE: 12


user posted image

OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
katra55
didi82

jana_k

ZANIMIVE POVEZAVE:
http://menstruacija.si
http://www.ringaraja.net/zanositevKoledarOvulacije.asp
http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar
http://www.iskreni.net/nosecnost-in-porod/nacrtovanje-druzine/392.html
http://translate.google.si/translate?hl=sl&langpair=en|sl&u=http://www.beginnerbaby.com/improve-fertility
http://www.fertility.com/en/index.html




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 10:08:27   
witch
user posted image za korinco, ki se je iz februarja preselila. Upam, da marec tvoj mesec user posted image
viva - dobrodošla, upam, da vama uspe, naredit letnik 2010 user posted image user posted image
dobrodošla tudi anonimna user posted image veliko sreče tudi tebi user posted image
lidik - hvala za čestitke user posted image in dobre želje user posted image vam moram povedati, da mi take vzpodbude dajo res energijo in voljo za naprej user posted image tako da hvala vam user posted image user posted image
Pri nas danes lepo sneži, jaz pa pospravljam zapiske včerajšnjega izpita, in že pripravljam nove.. Čez dva tedna imam zagovor 5ih knjig. In ko to opravim me še čaka, zagovor 20ih knjig user posted image ne jamram.. IMAM VOLJO user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 11:24:02   
korinca
Witch, tudi jaz upam, da bo tale marec uspešnjejši kot februar.
Kar se pa knjig tiče, kwa pa je 20 napram tistim par stotim, ki jih bomo obnavljale našim malčkomuser posted image ;)
Skratka kjer je volja je tudi pot. Le tako naprej!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 11:49:03   
lidik
evo mene tudi tukaj. je pritekla user posted image . kot sem že pri februarju napisala je ta mesec prišla po 25-ih dneh. tako da očitno iz rednih 28 je prejšnji mesec imela 26 dni, ta mesec 25 dni - kaj bo naslednji mesec pa ne vem. tako da ta mesec pa bom rekla takole - vzela bom 28 dni - torej je ne pričakujem tam najkasneje do 10.3.. bo pa to najin 6 krog. 

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?