|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:17:21   
krtekxx
No, Ronja, za umret pa po moje še nisi, a ne? Ena modrost ene naše 86-let stare ledih tete je, da ko nič ne moreš je najbolj, da si naliješ deci šnopsa, spiješ in zaspiš (tako ona naredi ko se pripravljajo nevihte, ki jih ne mara oz. jo je strah). Drgač je pa tako: včasih nič ne gre tako kot mora it, ampak vedno je potem bolje. Antibiotik ti bo v kakem dnevu prijel, zob bo nehal bolet, Ronja bo šla v vrtec, poskusi bodo zlaufali, zdravje se bo poštimalo...
Ploha, ti si čist divja!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:24:16   
farfala
ronja se strinjam s khurde - ti moraš vsaj tu pa tam bit vsaj malo lenauser posted image , na izi, nič delat, nič razmišljat, kaj boš delala, kaj še moraš narediti, kaj bi rada  še naredila...., odklopuser posted image  pa naspi se, telo to sigurno potrebuje, čeprav se tebi mogoče zdi, da ne.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:34:19   
farfala
Nagajivček:

user posted image



Moj mali čmokec ima pa čist rdeč lulek in vsake toliko vidim, da mu je neprijetno, sem mu včeraj malo potegnila kožico dol, ker je imel že vse belo pod kožico. Revček moj mali. Pa še koprivnica se je spet malo pojavila, mislim, da zaradi paradižnikauser posted image



kje je pa naša zvezdica??

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:36:41   
ronja
pri tebi se mi zdi, da šele, ko padeš čez, opaziš, da je bil nekje rob.

ja, to so mi pa že rekliuser posted image .
Sicer sem točno to, kar si svetovala, naredila včeraj - mava balkon, samo redko malidve zaspita tako zgodaj, da bi se še kaj videlo, hehe. no, mamo srečo, da je drevo ob balkonu, tako da ga tudi v temi vidivauser posted image . To ful paše, se strinjam. problem prej je bil, da sem mela take alergije, da če sem samo okno odprla, je bila štala - če sem pa šla ven, pa toliko večja. Vsak dan, ko sem ju vzela iz vrtca, sem potem na igrišču sam smrkala ko nora (ne moreš otrokom rečt, da ne morejo na igrišče, no...), ko smo prišle domov, se mi je navadno že ornk vrtelo...
ma, štos je v tem, da se meni zdi, da sem ful izpregla. Da skor nimam več kaj manj. ne pucam kaj dosti, itak nikoli nisem bila frik na to, da bi moralo bit vse zglancano, šivam zdaj sploh nič, Fimota se skor dotaknila nisem,... Se mi zdi, da sem dala hobije čist na stran...
ok, ti sladoledi so res zadnje čase - ampak to je tudi za lubijevo žurko (on ma tudi zdaj rd) v službi - pa da mi ni treba neki delat tik pred zdajci, rajši vsak dan naredim kak sladoled, pa še vsi so zadovoljni, če ot prinese... Pa stvari se mi vedno nekaj zaciklajo: dobim jajca, pa mleko, pa potem še kako zelenjavo in potem je treba to porabit, da je plac v hladilniku... In potem greš nardit, tudi če nisi glih super duper. Ampak saj mi lubi ful pomaga, pa tudi tako se mi ne zdi, da bi imela tako zelo veliko dela - pa saj ma veliko ljudi dva otroka, ap niso skoz bolani... Sploh ne štekam!

Drgač je pa tako: včasih nič ne gre tako kot mora it, ampak vedno je potem bolje. Antibiotik ti bo v kakem dnevu prijel, zob bo nehal bolet, Ronja bo šla v vrtec, poskusi bodo zlaufali, zdravje se bo poštimalo...

kdo je o kakem umiranju govoril? Jaz mam dost bolezni, ne pa življenja! Živela bi rada - ful - tako normalno rutinsko življenje, nad katerim se vsi pritožujejo, meni pa nikoli ni danouser posted image
Antibiotik sicer rabi vsaj 2 dni, da prime (poznam, lubi to delaluser posted image , glih Augmentin, ki je original od Amoxiclava).
Vem, da bo šla Ronja v vrtec, samo jaz mam še ta dva tedna, da zaključim en set poizkusov! In rabim vsak dan! ker ko pridem nazaj, ne bom več mogla tu delat...
Da se bo zdravje poštimalo, pa poslušam že 3 leta in 9 mesecev... Pa se zaenkrat še kar ni, ampak je skoz nekja novega... Tak da mam dost čakanja. Jaz ne bi rada počakala, da se bo zadeva rešila, ampak bi rada zadevo rešila - zdaj!

pa še Ronja ima danes RD in ni mogla niti v vrtec it praznovat, njeni prijatelji so že na morju (2 od 3, ki jih je želela povabit na domačo žurko), pa še domače praznovanje s prijatelji bomo prestavili zaradi te njene nogice, ker zdaj jih niti povabit ne more,... In se mi smili, revček! Sem ji hotela naredit eno lepo luštno praznovanje, da bi res uživala - majhno - zaželela si je 3 prijatelje iz vrtca, glih idealno za tok stare... Pa ji niti darila nisem mogla naredit! in ga res nisem šla delat! Ker sem bila zadnje čase vsa taka... niti lubiju. Pa ne vem, kaj naj še izklopim... V službi skoraj ne morem ne delat, če pa moram naredit... Al kako naj si to zorganiziram?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:45:17   
Zvezdica
o lepi otročki so :)
Pa samo na tej sliki je tak cortko, pa tinejeva usteca, pa špelca... sami cukri.

Vse sem pozabila, kar sem imela za napisat ....utrujenauser posted image

V glavnem, tinej pozdravi se. Upam, da ne bo nič hudega.

nia, kako priden je o. kar sam pospravi čevlje, naš še vedno vse v smeti nosiuser posted image

Šibam na pošto potem pa po moja dva sončka.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:54:54   
ronja
Farfala, tale luštko je pa še vedno nam obljubljen, a ne?user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:58:36   
krtekxx
Ronja, nobena od nas ti verjetno ne more pomagati. Svetlo lučko boš morala sama najti. Še pred tem pa moraš najti ČAS ZASE. Se ne morem primerjati s tabo. nimam alergij, ne delam doktorata, otroci niso več toliko (zaenkrat) bolni... Se mi kar smiliš, ampak po drugi strani boš pa ti stara 40, imela boš dr, punci bosta popolnoma samostojni in takrat boš gotovo bolj sproščena in z manj težavami. Pri tvojih letih sem bila jaz frej kot ptiček na vej in če sedaj pogledam nazaj, bi bilo verjetno bolje takrat imeti otroke in sedaj biti frej...no, saj nikoli ni vse optimalno.
A poznaš un rek: Na koncu je vse OK, če še ni Ok, potem to še ni konec.

Sem mal na trnih, ker sem pozabila zapreti okno v otroški sobi, mamo pa menda hudo nevihto. Upam, da ne bo prehude poplave...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 14:01:20   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Farfala, tale luštko je pa še vedno nam obljubljen, a ne?user posted image


zaenkrat še ja, ampak bo izgleda njegov big brother imel zadnjo besedouser posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 14:20:18   
ronja
A poznaš un rek: Na koncu je vse OK, če še ni Ok, potem to še ni konec.


ja, saj vem... Samo predolgo se mi že vleče - vsak ma nekje mejeuser posted image . Moje so ble tle nekjeuser posted image . Ne vem, točno kje, ker sem jih očitno pregazilauser posted image .

Pa saj ko pomislim na ostale stvari, mi sploh ni slabo: imam krasnega fanta (a se še reče fant, če je oči od dveh?), ki je nevarjetno potrpežljiv in mi probava res povsod pomagat (zato mi je še manj jasno, kako da mi ne sfolga eno normalno življenje, zakaj je to očitno preforsiranje, saj nič takega ne počnem - ali pač?), imam super punčki, ki sta obe nastali takoj, ko sva si zaželela, praktično nobenih problemov z vzgojo, vsi ju hvalijo, kako sta fajn, radi gresta v vrtec, imata prijatelje tam, se razumejo, vzgojiteljice in študentke v vrtcu so zadovoljne z njima, v trgovini sta čisto obvladljivi, itd... Imam sorodnike, s katerimi se dobro razumemo, z mami sva se celo ful zbližali, z bratom sva si itak bila vedno blizu, s sestro si kdaj kaj napiševa (pač živi v Am), z očetom se štekava, gremo dostikrat k njemu, celo tašča ne teži več in nam da mir, vse ok! Nič me psihično ne mori trenutno - razen teh bolezni...

Imava majčkeno stanovanje, pa še tega ne folgam očitno, če se non stop nekaj zalomi z mojim zdravjem... Zakaj torej to? Razmišljam, da mora bit neka fora, ki jo očitno nekateri vidijo, jaz pa ne. Velikokrat mi ljudje rečejo, da se ne smem toliko forsirat, celo sodelavke v službi... Samo po pravici povedano, včasih pojma nimam, kaj mislijo s tem... Meni se zdi, da živim normalno življenje - oz. se trudim, kolikor pač gre poleg tega sranja od raznoraznih bolezni, ki se kar seštevajo... Sploh ne vem, kako naj bi drugače živela - mislim kaj delam takega, kar drugi ne? Tega, da malidve nič kaj dosti ne spita, ne morem spremenit... Torej moram nekaj drugega...

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 14:21:16   
ronja
zaenkrat še ja, ampak bo izgleda njegov big brother imel zadnjo besedouser posted image user posted image


kaj naj bi to pomenilo - da mu bo on punco zbral?user posted image Sicer imam pa dve, hehe, za vsakega enouser posted image . Joj, če bosta to punci brali v kakih najstniških letih: mami, pa kako si lahko kaj takega napisala???user posted image Ne bo nič pomagalo, če bom rekla, da je bil to nedolžen hecuser posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 14:26:28   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

zaenkrat še ja, ampak bo izgleda njegov big brother imel zadnjo besedouser posted image user posted image


kaj naj bi to pomenilo - da mu bo on punco zbral?user posted image


to si ta veliki misli, ja, da mu bo on povedal, katera je dovolj luštnauser posted image user posted image , saj Lejla je kar v redu je rekeluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 14:29:13   
ronja
haha, faca je mali (veliki)user posted image ! No, še sreča, da mam luštni punciuser posted image . Da bosta odobreni pri tej strogi oceniuser posted image .

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 18:22:34   
khurde
sitna user posted image

greva prej s tamalo ven, srečava taščo, k pride iz službe. v bistvu sem jo slišala že zdavnaj in bi se ji lahko izognila, če bi hotela, pa sva malo počakali, da sta se videli. in ne vem, a pretiravam a kaj, sam mi je prav na živc stopila. začela je tamali govorit, da kako nič dol ne pride, da je dediju dolgčas, da je fuuuuuuuul vesel, ko pride dol, da ima knjigo, ki bi jo z njo bral... ma svašta... in pol še men, da naju ni nič več dol... pa sem rekla, da zato, ker nazadnje, preden nas je začel ignorirat, je rekel, da nas noče dol, da hoče, da smo čimbolj na svojem in čimbolj ločeni. pa mi mirno pribije: "ne," kao on to ni rekel... sej je zmer tko, da on tega al ne reče al pa ne misli tko user posted image  in jezi me, ker ni šans, da bi s tamalo kaj gledal. še nikoli ni sam od sebe. ponavadi mu jo tašča uturi in mal sforsira, da si 2 minuti časa vzame. pol pa tko ne pokaže interesa do nje in tamala gre. pa ni šans, da bi bil vesel, da dol hodiva, če mi je rekel, da on tega noče. in ona še kar naprej, da naj pride kaj dol, NJEGA pogledat user posted image  mislim, iz koga se norca dela user posted image  pa sem ji rekla, da komot ona gor pride in se igrata skupaj in mi reče "bom prišla, ampak sam po njo"... ma svašta, res user posted image user posted image user posted image  in mi je grdo, ne do mene, do tamale. ker kao da je tok neumna al kaj, da verjame oz. da bo verjela, da jo en, ki jo ignorira, HOČE dol... ne vem... pa nikoli, ko ga je klicala, se ni obrnil, dokler mu ni tašča rekla, če "nič ne sliši", pa še to se je obrnil za pol minute al pa še manj... in ne vem, meni je tak odnos do vnukinje grd, s strani obeh. naj se že tašča sprijazni, da on pač ne mara otrok. če bi jih tok zelo maral, bi tudi ostale vnuke pogrešal, ne pa da živijo 5 km stran in jih več kot dve leti ni videl user posted image  ker se mi zdi, kot da vso to njeno govorjenje prihaja iz njenih želja, kako bi ona ŽELELA, da bi bilo in ne kot dejansko je. in sem prav besna, ker še tamalo meša v te pravljice. in pol je užaljena, ko ji povem razloge, zakaj nas ni dol in zakaj nas ne bo user posted image  ne vem, dejte povedat, a pretiravam user posted image  ampak takega odnosa si odrasli ne privoščijo med sabo, zakaj bi bil pa ok za odnos med odraslimi in otrokom user posted image

ostalo preberem kasnej. sem se mogla mal spihat, da mojmu ne sitnarim preveč user posted image  pa že tok mam dost vsega, da bi tut spokala, ker me vse to sam živčno dela, cukr se mi poviša, sploh se ne počutim doma, ma nič... user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 20:12:14   
Najki
Bravo meta za bit brez dude user posted image .

Z Janom sva bila cel teden na bolniski, pa nic mu ni bilo, jaz imam pa itak glezenj zvit. Nadomestna pediatrinja mu je dala pregledat kri za slabokrvnost in virozo, pa blato za prisotnost krvi, vse negativno, sam mal nas je strasila. Je pa slisala sum na srcku se enkrat in smo se ze narocili za UZ pri kardiologu. Ce je luknjica prisotna in velika, jo bojo krpali, sicer pa brez posegov.
Mali je cel hiperaktivec, cel teden me je ob zivce spravljal in ni imel casa niti spat podnevi, je bil kt kuza, ki bi se sel zlaufat ven 3x na dan po dve uri, js pa nogo povito pa naj bi jo v luft drzala. Tko da nisem imela casa pocivati gleznja in se zmeraj natece, ce dalec hodim. V ponedeljek imam glukozni test, potem gremo na morje za 9 dni, potem ena poroka, potem se 10 dni morja, potem kardiolog, potem Francija, potem 3d ultrazvok s kontrolo rasti, potem je pa ze sredi septembra in moram na hitro zrihtat se papirje za porodnisko, pol je porodniska in cakanje na puncko. Naporen urnik pa samo par dni med vsako potjo, dragi je se uber siten zarad guzve v sluzbi in treh izpitov v septembru, tako da upam, da prezivimo do poroda user posted image . Cisto mozno, da se do septembra ne bom oglasila, ker ne bo casa al pa bom v tujini. Aha na poti v Francijo bova skocila se na kaksno svicarsko, francosko ali nemsko jezero, so vsa na kupu sam enga morava zbrat. Potem ima dragi 6 dnevno konferenco v Reimsu in bomo se ksne gradove Loare pogledali pa seveda Pariz. Aja pa mogoce nas Disneyland premami =0. Aha seveda septembra je treba se kuhno sestavit user posted image , sem kar pozabila.

Jao Ronja tole z urgenco, ne vem al bi se smejala al jokala. Btw mobi signal dobis, ce se na sajbo napopas na urgenci, tam blizu cakalnic. Upam, da le ni bila igla v nogici. Moj brat je enkrat sunil skatlo sivank mami in jih po nesreci raztresel po debelem volnenem tepihu. Enkrat kasneje je fasal eno v koleno in par tednov kasneje je zacela ven rint. Najprej modrica, pa bunka, pa rdece in on je tko okol hodu user posted image . Pol je pa spica vn pokukala po ksne dveh tednih. Pa so moral dat slikat, ker so mislili, da je cvek, pa je bla hvalabogu sam igla. Pa se to domaca sivanka, men bi se sfuzlal, ce bi mislila, da je mali na narko iglo stopu, pa k slisis, da se to na popularnih plazah dogaja, js ga niti v javni peskovnik ne bi spustila. Pa se k macke pa psi radi serjejo not, ce ni primerno zasciten.
Se pridruzujem khurdinemu nasvetu, da mal izprezes. Naj ti dragi prevzame obveznosti celega dne enkrat na teden, ti pa pocivaj. Naj on pelje malcici v vrtec, pripelje iz vrtca, pripravi kosilo, magari prinese narejeno ali odmrzne kaj, pripravi vecerjo, ju pelje ven, en dan naj jih ima on cez. Izberita dan, ko ima najmanj obveznosti.

Ploha kje sta pult kupila? Pa kaksen material? Mi je vsec.

Khurde ful nesrecni odnosi. A ostale vnuke tasca kaj vidi? Ma dej naj ji dragi pove v faco, kaj se dogaja in da naj ona to sprejme. Pada naj pusti starca ven iz tega in rajs kvalitetno prezivi cas s tamalo sama, da ni vse skupi stran vrzen odnos.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 20:25:29   
Zvezdica
khurde user posted image
prav je, da si ji povedala, sam nažalost so to taki ljudje, ki se slepijo in slepijo. In nikoli nič ne naredijo, da bi bilo boljšeuser posted image
Koliko boš pa tamalo izpostavila takemu odnosu je pa na tebi. Vsekakor ti želim, da se ne razburjaš preveč, ker kot sem že rekla, to so taki ljudje, ki ne upajo pogledati resnici v oči  in pričakovat kak napredek je nesmiselno.




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 20:48:23   
krtekxx
Ronja, vzemi si čas zase. ne za punčki, žlahto, moža - samo ZASE. Naredi si kratkoročni cilj, kdaj boš lahko sama v miru an balkonu spila čaj. 15 minut. Potem, kdaj boš lahko na tak prijeten večer sama šla pod tuš za 15 minut in pustila teči vodo po sebi. Potem, kdaj boš lahko sama šla za pol ure na sprehod in tako naprej do celega dneva frej. Ko boš našla čas zase, boš anšla energijo tudi za druge stvari. In ko ne boš 24 ur pod pritiskom zaradi družine službe in okolice, tudi zdravje ne bo več problem. In ne mi rečt, da ni mogoče. Je. Z dvema otrokoma je prav z lahkoto en sam odrasel. In vidva sta dva odrasla.
Evo, to je najin zaseben recept, ki se ga večino časa drživa. Ko se ga nehava držati prej ali slej hudo poči.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 21:09:23   
khurde
najki, ostali so vnuki otrok iz njegovega prvega zakona, tko da tašča nima nič pri tem. pa ona itak njemu verjame, da so vsi ostali čudni... jaz pa zmer bolj ugotavljam, da imajo verjetno dobre razloge za to, da niso ravno v solzah, ker tudi njih očitno ignorira user posted image

zvezdica, hvala. ma ja, spremenila se ne bo. 100%. samo meni taki odnosi niso pošteni do male in mene sam zanjo skrbi. pa za tega drugega, seveda. nepošteno se mi zdi, da navkljub temu, da vsi nekako vemo, pri čem smo, ona še vedno prav forsira svoje. in se mi zdijo odnosi nezdravi za otroke. ker se malo skos poriva naokoli in k njemu, pa čeprav sam ne pokaže interesa do nje. in tega ne morem ravno mirno dopuščat in opazovat. se mi zdi neumno in ne vem, neumno se mi zdi tudi, da bi otroc dobili občutek, da je okej kar okrog enega lazit, tudi če te ne je.be 5% in čakat in prosit za one pol minute (izsiljene) pozornosti user posted image user posted image user posted image

sej razburjam se ne kaj veliko glede tega. sam dejstvo je, da to pač vpliva na vzdušje v hiši in da je človek skos po malem napet že zaradi tega. pa še na malo je začel vplivat. ker pomoje se mal filingov naleze.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 21:19:54   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Razmišljam, da mora bit neka fora, ki jo očitno nekateri vidijo, jaz pa ne. Velikokrat mi ljudje rečejo, da se ne smem toliko forsirat, celo sodelavke v službi... Samo po pravici povedano, včasih pojma nimam, kaj mislijo s tem... Meni se zdi, da živim normalno življenje - oz. se trudim, kolikor pač gre poleg tega sranja od raznoraznih bolezni, ki se kar seštevajo... Sploh ne vem, kako naj bi drugače živela - mislim kaj delam takega, kar drugi ne?



men se zdi, kot te virtualno poznam, pa mogoče sem totalno mim kiksnila, da se skos probaš dokazovat. pa ni važno, a to počneš zavestno, podzavestno, a se dokazuješ sebi a drugim, sam tak filing sem dobila. in jaz tudi ne bi rekla, da delaš kaj takega, kar drugi ne. bi prej rekla, da ne delaš stvari, ki jih drugi delajo. vsaj kar nekaj ljudi, ne vsi in sploh ne nujno, da večina. to je, da si ne vzameš časa zase. samo zase. in za svojo dušo. za mir. za možgane na off. in noben te ne bi linčal glede tega časa zase, vsaj kolikor si zadovoljna z ljudmi, ki te obdajajo. prav tako ti noben ne bo postavil spomenika, če se na pol pregrizneš v trudu, da boš ustregla vsem ljubim in malo manj ljubim.

aha. je krtek tudi fajn napisala user posted image  šele zdaj videla

in pa še...

farfala, kok je luštkan s temi laski user posted image

tut ostale slikce (marta, snikolina) so super user posted image

< Sporočilo je popravil khurde -- 6.7.2010 21:22:30 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 22:07:11   
Ploha
najki: pult sva kupla tam kjer kuhno...merkator pohištvo, pol maš pa tm vzorce pultov in sva tega vzela, k je bla tud razstavlena s tem pultom...je pa to leseno, pa ultrapas al kva že čez prevlečen, da zgleda kot en marmor, pa gladko, da lahko tud vroče stvari gor postavš...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 23:05:24   
*x*y*z*
Ronja, nobena od nas ti verjetno ne more pomagati. Svetlo lučko boš morala sama najti. Še pred tem pa moraš najti ČAS ZASE. Se ne morem primerjati s tabo. nimam alergij, ne delam doktorata, otroci niso več toliko (zaenkrat) bolni... Se mi kar smiliš, ampak po drugi strani boš pa ti stara 40, imela boš dr, punci bosta popolnoma samostojni in takrat boš gotovo bolj sproščena in z manj težavami. Pri tvojih letih sem bila jaz frej kot ptiček na vej in če sedaj pogledam nazaj, bi bilo verjetno bolje takrat imeti otroke in sedaj biti frej...no, saj nikoli ni vse optimalno.
A poznaš un rek: Na koncu je vse OK, če še ni Ok, potem to še ni konec.


o kako lepo napisano user posted image se strinjam


nimam časa se vam kaj oglasit, jst sem super, mali je imel zdej po res dolgem času virozo, seveda smo imeli za it na morje, pa smo en dan prestavli, zdej je že dober, vročino je imel samo v soboto popoldan, pikice ki jih je imel po celem telesu pa počasi izginjajo, tko da danes ponoči štartamo in gremo uživat.... fajn se mejte vse...

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 23:44:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *x*y*z*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Januarčki in januarčice 2009
7.7.2010 9:40:54   
kiara24
jutro,

no RR me zajebava v glavo....

sitna sem ko user posted image , pa še sama ne vem zakaj, jtri imam delavnico za S.P.....

Če bo vse po sreči gremo v nedeljo za par dni na morje, tokrat kar na Slo obalo, ker dlje ne smemo.

Khurde- joj upam, da boste kaj uštimali s tastom in taščo. Držim pesti.

ostalo sem oa že vse pozabila.

ronja- vzemi s i malo časa zase, to ti bo najbolje pomagalo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Januarčki in januarčice 2009
7.7.2010 9:55:39   
Jancci
user posted image user posted image luštni teli vaši januarčki... vsi po vrsti!!

Kiara upam, da se čimprej zrihtaš! Vse smo mal firbčne, ker si nam tako malo kostko vrgla.. lahko tut na zs napišeš če tukaj ni varno. user posted image

Ronja... se strinjam z Khurde in Krtekxx. Vzami si čas zase..pojdi sama v hribe, na kolo, plavat.. karkoli ti je zapolnjevalo čas pred lubijem in punčkami. Vsaj enkrat na teden. Kar se tiče alergij.. mojemu je zelo pomagala alternativa.. granule, k isem jih naročila v Arniki 040850770. Pogovori se z gospo. Je zelo prijazna. Kaj imaš pa za izgubit?? Pa srečno!!

Khurde... probaj tvojega nahecat da greste enkrat vsi trije dol in naj on svojega očeta v pričo vseh vpraša kaj je na stvari in kaj je tebi rekel in zakaj. Pa nej se zjasni, da še tašča sliši od njega. Če pa vi2 nista za to, pa poskusi odmislit vse skupaj. Jest sem ugotovila, da tastarih ne moreš spremenit in jim govorim samo še uredu in ok in naredi kakor hočeš.. ker itak naredi posvoje ne glede na to kaj se zmenimo, jest pa tut naredim kakor meni paše in se več ne obremenjujem (trudim se da se ne), ker jih ne premaknem. Moram pa svoje mišljenje o z njimi povezanih zadevah spremenit. Njih itak ne bom!!!! Tko je.

Sem pa tut zadnje dneve malo slabe volje, ker še vedno ni lučke na koncu tunela v smeri naše (moje) selitve stran od staršev.... se mi zdi, da sama brcam v temi... user posted image

No ja, važno, da smo zdravi, da je misica pridna, da je z dojenčkom vse ok.. razen da jest čist premalo pijem (je včeraj rekla, da imam konjsko kri user posted image ). Mislim, da mali rastejo petke, ker je bila včeraj mal tečka, pa roke si tlači v usta. No, je pa zvečer spet lepo sama zaspala in spala celo noč. Včeraj sem jo tehtala in ima 9.9 kil. Pa se mi zdi ful težka ko jo dvigam user posted image Zadnje čase bi samo jedla skos. Prst tišči v usta in tuli amamamaama in stoji zraven stolčka. Pa ful lepo že reče oči. Se moj kar taja zraven ko ga zjutraj masira in govori oči aja... faj nse mamo!!! Za vikend gremo pa na morje h kolegici. Komaj čakm.


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Januarčki in januarčice 2009
7.7.2010 10:07:14   
symona
Kiara, tudi mi gremo v nedeljo na slo obalo, lahko se kje srečamo. Ti pošljem z.s. Kako si pa drugače?
Jaz sem danes v službi, amadejo pa ima ata doma. Upam, da se ji do nedelje začnejo vodene koze že sušiti, lucija pa jih še ni dobila, tak da bomo vseeno šli na morje.



(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Januarčki in januarčice 2009
7.7.2010 10:20:52   
kiara24
jancci- bom povedala kaj več ko vse mine... in, ko bom pripravljena na to. A tolk je lahka tvoja miška i jih imamo tam nekje orog 11kg najbrž že kje blizu 12kg, saj itaq skoz je.

Syomna-sem ti poslala z.s

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?