|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.8.2010 21:55:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Februarčki 2010
10.8.2010 22:03:57   
ne_ja
Babajči jaz sem za!!! 17.8. načelo torej na Loki v NM:)user posted image

Valentinčica30 si ziher, da se o februarčkih pogovarjamo???user posted image Ker moja punčka ne sedi sama več kot par sekund, več ali manj se samo še dojimo. Za kosilo dobi kašico+ dojenje in ob ene 18 uri dobi mlečno kašico in, ko gre spat tam okoli 19-20 ure, mi še vedno obe zize sprazni.

Punce zanima me, če katera od vas že telovadi oz. hujša? Jaz hujšati še ne bi začela, mi je prezgodaj, ker se še vedno dojimo in gre vse tiste škodljive snovi v mleko, namesto, da bi se izločile. Bi pa počasi začela s telovadno, kakim počasnim tekom oz. hitro hojo, kako aerobiko jeseni...Je prezgodaj? Načeloma mi je ostalo še 8-9 kg, pred zanositvijo sem jih imela 53, sedaj jih imam tam okoli 62-63. To bo ziher šlo dol, vsaj tam do 55, sam ne vem, kdaj lahko začnem, verjetno dokler dojim ne? to poltlej še kako leto ne bo ničuser posted image pol bom pa že drugič noseča-upam, pa spet ne bo nič...zgleda, da se bom morala navaditi na tisto 6 spredaj na tehtniciuser posted image


(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   [Brisano sporočilo]
10.8.2010 22:07:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ne_ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Februarčki 2010
10.8.2010 22:11:30   
ne_ja

IZVIRNO SPOROČILO: zimska

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Punce zanima me, če katera od vas že telovadi oz. hujša? Jaz hujšati še ne bi začela, mi je prezgodaj, ker se še vedno dojimo in gre vse tiste škodljive snovi v mleko, namesto, da bi se izločile. Bi pa počasi začela s telovadno, kakim počasnim tekom oz. hitro hojo, kako aerobiko jeseni...Je prezgodaj? Načeloma mi je ostalo še 8-9 kg, pred zanositvijo sem jih imela 53, sedaj jih imam tam okoli 62-63. To bo ziher šlo dol, vsaj tam do 55, sam ne vem, kdaj lahko začnem, verjetno dokler dojim ne? to poltlej še kako leto ne bo ničuser posted image pol bom pa že drugič noseča-upam, pa spet ne bo nič...zgleda, da se bom morala navaditi na tisto 6 spredaj na tehtniciuser posted image




Hehe, a ti mene opisuješ? vse isto razen tega, da v drugo ni več 6ke, ampak sedmica!user posted image


LOLuser posted image 7???? resnično upam, da ne...že zdej nimam neki velik hlač...in jaz mam tak način pri kupovanju hlač, če mi 36 oz. 38 ni prav(odvisno kje), si jih pač ne smem kupit, pa shujšaj-si rečemuser posted image pa ful manj zapravišuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Februarčki 2010
10.8.2010 22:21:55   
bili83
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Punce zanima me, če katera od vas že telovadi oz. hujša? Jaz hujšati še ne bi začela, mi je prezgodaj, ker se še vedno dojimo in gre vse tiste škodljive snovi v mleko, namesto, da bi se izločile. Bi pa počasi začela s telovadno, kakim počasnim tekom oz. hitro hojo, kako aerobiko jeseni...Je prezgodaj? Načeloma mi je ostalo še 8-9 kg, pred zanositvijo sem jih imela 53, sedaj jih imam tam okoli 62-63. To bo ziher šlo dol, vsaj tam do 55, sam ne vem, kdaj lahko začnem, verjetno dokler dojim ne? to poltlej še kako leto ne bo ničuser posted image pol bom pa že drugič noseča-upam, pa spet ne bo nič...zgleda, da se bom morala navaditi na tisto 6 spredaj na tehtniciuser posted image




Hehe, a ti mene opisuješ? vse isto razen tega, da v drugo ni več 6ke, ampak sedmica!user posted image


jaz se bom pa malo pohvalila.... VSE kilce so šle adiiiiijouser posted image  hmmm... v bistvu imam že pol kile manj kot pred nosečnostjouser posted image user posted image

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Februarčki 2010
10.8.2010 22:23:19   
bili83
IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Babajči jaz sem za!!! 17.8. načelo torej na Loki v NM:)user posted image

Valentinčica30 si ziher, da se o februarčkih pogovarjamo???user posted image Ker moja punčka ne sedi sama več kot par sekund, več ali manj se samo še dojimo. Za kosilo dobi kašico+ dojenje in ob ene 18 uri dobi mlečno kašico in, ko gre spat tam okoli 19-20 ure, mi še vedno obe zize sprazni.

Punce zanima me, če katera od vas že telovadi oz. hujša? Jaz hujšati še ne bi začela, mi je prezgodaj, ker se še vedno dojimo in gre vse tiste škodljive snovi v mleko, namesto, da bi se izločile. Bi pa počasi začela s telovadno, kakim počasnim tekom oz. hitro hojo, kako aerobiko jeseni...Je prezgodaj? Načeloma mi je ostalo še 8-9 kg, pred zanositvijo sem jih imela 53, sedaj jih imam tam okoli 62-63. To bo ziher šlo dol, vsaj tam do 55, sam ne vem, kdaj lahko začnem, verjetno dokler dojim ne? to poltlej še kako leto ne bo ničuser posted image pol bom pa že drugič noseča-upam, pa spet ne bo nič...zgleda, da se bom morala navaditi na tisto 6 spredaj na tehtniciuser posted image




jaz tudi že študiram, če ima valentinčica ziher februarčka.... 2010.... hmmmm.... mi bomo pa do osnovne šole na ziziuser posted image

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Februarčki 2010
10.8.2010 22:28:21   
ne_ja

IZVIRNO SPOROČILO: bili83

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Babajči jaz sem za!!! 17.8. načelo torej na Loki v NM:)user posted image

Valentinčica30 si ziher, da se o februarčkih pogovarjamo???user posted image Ker moja punčka ne sedi sama več kot par sekund, več ali manj se samo še dojimo. Za kosilo dobi kašico+ dojenje in ob ene 18 uri dobi mlečno kašico in, ko gre spat tam okoli 19-20 ure, mi še vedno obe zize sprazni.

Punce zanima me, če katera od vas že telovadi oz. hujša? Jaz hujšati še ne bi začela, mi je prezgodaj, ker se še vedno dojimo in gre vse tiste škodljive snovi v mleko, namesto, da bi se izločile. Bi pa počasi začela s telovadno, kakim počasnim tekom oz. hitro hojo, kako aerobiko jeseni...Je prezgodaj? Načeloma mi je ostalo še 8-9 kg, pred zanositvijo sem jih imela 53, sedaj jih imam tam okoli 62-63. To bo ziher šlo dol, vsaj tam do 55, sam ne vem, kdaj lahko začnem, verjetno dokler dojim ne? to poltlej še kako leto ne bo ničuser posted image pol bom pa že drugič noseča-upam, pa spet ne bo nič...zgleda, da se bom morala navaditi na tisto 6 spredaj na tehtniciuser posted image




jaz tudi že študiram, če ima valentinčica ziher februarčka.... 2010.... hmmmm.... mi bomo pa do osnovne šole na ziziuser posted image


ja, jaz se tudi sprašujem, če resno misli febrarčka 2010user posted image , ker mi smo še vedno skos na zizi...na dve uri ziher, samo zelenjavno in mlečno kašico sem uvedla, dojenja ni nič manj...

bravo za kile Bili83user posted image

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 8:02:51   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

ja, jaz se tudi sprašujem, če resno misli febrarčka 2010user posted image , ker mi smo še vedno skos na zizi...na dve uri ziher, samo zelenjavno in mlečno kašico sem uvedla, dojenja ni nič manj...

bravo za kile Bili83user posted image



Aha, se tudi jaz sprašujem user posted image . Midve se tudi več ali manj dojiva; o kakšnem samostojnem sedenju ne duha ne sluha, še manj o kakšnem dvigovanju. Kje, še obračat se ji ne da, ker itak vedno mami prihiti, če malo zajokca. Ah ja ... tako je to user posted image . Ma, še prehitro bodo odrasli ... potem nam bo pa žal za temi mičkenimi, nebogljenimi bitjeci.

(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 8:03:54   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

Vegeta:
1kg paprike
1kg paradižnika
1kg čebule
1kg soli
1kg korenčka
pa še malo petršilja po želji

Tko jo jaz nardim in je super, jaz jo dam v kozarčke in v shrambo.



O super, hvala. Kakšen je pa postopek? Kuhaš, sušiš, pasteriziraš?

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 8:05:22   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Jutri imamo sistematiko in cepljenje. Malo sem že pozabila... A je treba tud v laboratorij, a ne? Pa lulanje lovit v tisto vrečko? Al je to pri 1 letu?


To je pri pol leta. Mi smo že dobili "ukaz", da je treba naslednjič tudi to zrihtat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 8:36:08   
punsha
Sem klicala patronažno...me je zanimalo glede kravjega mleka, kdaj mu lahko na njem skuham mlečni gres, riž in ostale stvari. Vem da za samo pitje je pač po 1 letu. No in mi je rekla da sploh ni problema, lahko poskusim. Mi je tak čudno dajati AM, glede na to, da dojim. In bom kar poskusila z navadnim mlekom...poročam...

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 9:05:53   
bipi
Punsha, se že toliko časa spravljam, da ti odpišem na tvoja vprašanja o kravjem mleku, da me je kar sram, ker že prej nisem. No, takole je bilo z mano. Prejšnji teden me je tako uščipnilo v križu, da so mi morali dati inekcije in mi prepovedali dojiti dva dni. Kriza, ker ne samo da AM ni hotel nikoli piti ko sem poskusila ampak tudi po flaši ni znal. On je samo cucelj dal na stran dlesni in ga grizel. Takrat smo poskusili vsega in svašta, da se nauči po flaši vendar vse neuspešno. No, in ko sem bila postavljena pred dejstvo flaša ali stradanje ponoči sem poklicala P in ji povedala kakšna je situacija. Pa je rekla, če je to samo dva dni, da ni druge kot mu dati navaden mlek(ne alpski), ga razredčit z vodo(1  del vode in dva dela mleka), ga malenkost posladkat in bo. In glej ga zlomka cele tri deci mi je spil. To sem naredila štiri-krat v dnevu in pol in mu ni bilo hudega. Sicer tega ne prakticiram več ampak od takrat je naš otrok vse. Tudi špinačo z mlekon in česnom. Vse kar mi jemo je tudi on, le da predno malo več osolim dam zanj na stran ampak mu vseeno dam malo soli. Mislim, če boš dvakrat do trikrat na teden prakticirala mlečne jedi s kravjim mlekom mu po moje ne bo hudega - vsaj pri našem je bilo vse v redu.

Upam, da sem ti kaj pomagala

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 11:43:34   
punsha
bipi, najlepša hvala za tvoj odgovor. Si mi dala še malo podpore user posted image . Hvala user posted image [

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 12:05:34   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: bipi

Punsha, se že toliko časa spravljam, da ti odpišem na tvoja vprašanja o kravjem mleku, da me je kar sram, ker že prej nisem. No, takole je bilo z mano. Prejšnji teden me je tako uščipnilo v križu, da so mi morali dati inekcije in mi prepovedali dojiti dva dni. Kriza, ker ne samo da AM ni hotel nikoli piti ko sem poskusila ampak tudi po flaši ni znal. On je samo cucelj dal na stran dlesni in ga grizel. Takrat smo poskusili vsega in svašta, da se nauči po flaši vendar vse neuspešno. No, in ko sem bila postavljena pred dejstvo flaša ali stradanje ponoči sem poklicala P in ji povedala kakšna je situacija. Pa je rekla, če je to samo dva dni, da ni druge kot mu dati navaden mlek(ne alpski), ga razredčit z vodo(1  del vode in dva dela mleka), ga malenkost posladkat in bo. In glej ga zlomka cele tri deci mi je spil. To sem naredila štiri-krat v dnevu in pol in mu ni bilo hudega. Sicer tega ne prakticiram več ampak od takrat je naš otrok vse. Tudi špinačo z mlekon in česnom. Vse kar mi jemo je tudi on, le da predno malo več osolim dam zanj na stran ampak mu vseeno dam malo soli. Mislim, če boš dvakrat do trikrat na teden prakticirala mlečne jedi s kravjim mlekom mu po moje ne bo hudega - vsaj pri našem je bilo vse v redu.

Upam, da sem ti kaj pomagala


O, super! Jaz bom tudi tako delala. Mi je malo mimo tista ideja o AM, če ga nikoli do zdaj nismo dajali. Po 6. mesecu, a ne user posted image ?

(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 12:56:06   
punsha
Naš mali spi, jaz pa delam lazanjo. Tako, še naše poročilo iz razvojne ambulante. Smo bili fuuuul pohvaljeni user posted image . Je rekla, da se vidi, da pridno delamo doma (kar je 100 res) in mali zelo lepo napreduje. Sedaj imamo kontrolo konec novembra, ko bomo videli kak je in če bo tako mi napiše priporočilo za podaljšanje porodniške. Je sama rekla. Tak da bomo videli. Meni bi sicer čisto pasalo biti malo dlje doma, da ne vletim v vrtec sredi leta (naj bo vsaj poletje), drugače pa seveda veliiiiko raje vidim, da je mali čim prej vredu. Bomo naredili vse kar se le da da bo kul user posted image . Zdej pa šibam gledat kaj je z mojim mesom na štedilniku user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 13:51:02   
Lara73
možek dela, otroc na morju, jaz pa sama z Moniko... in nama ni nič dolgčasuser posted image . Se potepava brez slabe vesti user posted image .

Moram povedat, tale naš mulc...ga kličem kako se imata in s kom je v sobi, pa pravi: imamo štiri postelje, dve omarici in okno. Ok, normalno da imate okno. Ja, ampak mi smo v pritličju. Pa ga vprašam, ja kam jo boste pa tam zbrisal, ko pa ni nič tam okoli. In kakšen odgovor dobim? Samo do sosednje sobe, kjer so punce. Ah, ni mu pomoči....


_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 13:52:53   
Lara73
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Naš mali spi, jaz pa delam lazanjo. Tako, še naše poročilo iz razvojne ambulante. Smo bili fuuuul pohvaljeni user posted image . Je rekla, da se vidi, da pridno delamo doma (kar je 100 res) in mali zelo lepo napreduje. Sedaj imamo kontrolo konec novembra, ko bomo videli kak je in če bo tako mi napiše priporočilo za podaljšanje porodniške. Je sama rekla. Tak da bomo videli. Meni bi sicer čisto pasalo biti malo dlje doma, da ne vletim v vrtec sredi leta (naj bo vsaj poletje), drugače pa seveda veliiiiko raje vidim, da je mali čim prej vredu. Bomo naredili vse kar se le da da bo kul user posted image . Zdej pa šibam gledat kaj je z mojim mesom na štedilniku user posted image


bravo za razvojno user posted image . Očitno smo dosti držali pesti user posted image . Jest bi tudi, da bi mi kaj podaljšali porodniško, pa (HB) nimamo razloga. Bo pač treba službo iskat.


_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 13:54:27   
Lara73
aja, pa danes sva jedli marelični frutek. Sem ga skuhala in malo sladkala, ker je bilo kislo ko vrag. Pa je kar jedla. No ene 50. Napredujemo user posted image .

_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 14:02:31   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Naš mali spi, jaz pa delam lazanjo. Tako, še naše poročilo iz razvojne ambulante. Smo bili fuuuul pohvaljeni user posted image . Je rekla, da se vidi, da pridno delamo doma (kar je 100 res) in mali zelo lepo napreduje. Sedaj imamo kontrolo konec novembra, ko bomo videli kak je in če bo tako mi napiše priporočilo za podaljšanje porodniške. Je sama rekla. Tak da bomo videli. Meni bi sicer čisto pasalo biti malo dlje doma, da ne vletim v vrtec sredi leta (naj bo vsaj poletje), drugače pa seveda veliiiiko raje vidim, da je mali čim prej vredu. Bomo naredili vse kar se le da da bo kul user posted image . Zdej pa šibam gledat kaj je z mojim mesom na štedilniku user posted image


user posted image user posted image user posted image za razvojno!

Jaz tudi delam lazajno danes, ampak zelenjavno.

Punce, ste že probale dati user posted image jajčevce? Kako se to sploh da pripravit? A kar spečt in potem spasirat al kaj ... ker kuhani so meni malo mimo...

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 19:10:31   
valentinčica30
user posted image user posted image user posted image  super za razvojno.

Ja naš mali je res kr napreden. Motorika mu je strašna, je tut P rekla da že kr neki časa ni videla kaj takega.
user posted image
Tako se midva z mojo veliko sestro igrava.




< Sporočilo je popravil valentinčica30 -- 11.8.2010 19:14:29 >

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 19:15:34   
valentinčica30
Sem probala še eno slikico napopat pa ne greuser posted image . Bom mal kasnej probala sicer pa je albumu

< Sporočilo je popravil valentinčica30 -- 11.8.2010 19:17:52 >

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 20:36:19   
zvesta
no, mene bega dejstvo kako hitro lahko drug za drugim nadomestim obroke GH... še 3 dni nazaj je jedla samo po 40-50 ml GH 1x na dan, zdaj je pa v dveh dneh nadomestila dopoldansko in popoldansko malico.... ali bi ve že dale vmes še kosilo? ker ona bi na žlico menda pojedla vse obroke, če bi ji dala... jaz pa ne vem, koliko je to pametno tako na hitro vse menjat...

drugače pa jeva:
7.30 150 ml mleka
10.30 150 ml sadne kašice (prej zelenjavne)
13.30 150 ml mleka
16.30 140 ml riževe mlečne kašice
19.30 150 ml mleka

sem pa danes zamenjala malico in večerjo, pa je zdaj zvečer pojedla 150 kašice in še 70 mleka na vrh.. pa bi še, pa ji nisem upala več dati...

svetujte, prosim..

aja, pa če se nam še katera ni pridružila na FB v privat skupini: http://www.facebook.com/group.php?gid=140501122648430#!/group.php?gid=140501122648430

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 20:37:27   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Sem probala še eno slikico napopat pa ne greuser posted image . Bom mal kasnej probala sicer pa je albumu



nori ste... to je naš Izak delal šele pri 9h mesecih :) prav lušno vas ej videt :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:21:22   
ne_ja
Punsha super za razvojnouser posted image Jaz bi TAKOJ OSTALA ŠE MALO Z MOJO PUNČKO, tako da jaz bi kar "zatežila" tam, da naj ti dajo na tvojem mestuuser posted image Tako brez veze, če se v redu razvija pa ne bi NIKOLI prosila za podaljšanje in navajala lažne razloge...samo, če bi pa bilo tako, bi pa ziher prosila za podaljšanje. Če bi lahko izbirala, bi bila z mojo punčko doma do septembra 2011, pol eno leto privat varstvo, nato pa vrtec. pa ne bo ničuser posted image

Valentinčica30 tvoj je pravi korenjak. user posted image Kako pa je bilo, ko si opustila dojenje?

Punce že ene par postov nazaj sem vas spraševala, če ve že kaj telovadite?

Glede mleka: tiste, ki dojite boste začele že sedaj uporabljati KM in AM? Ali sem prav prebrala?


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:29:34   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Punsha super za razvojnouser posted image Jaz bi TAKOJ OSTALA ŠE MALO Z MOJO PUNČKO, tako da jaz bi kar "zatežila" tam, da naj ti dajo na tvojem mestuuser posted image Tako brez veze, če se v redu razvija pa ne bi NIKOLI prosila za podaljšanje in navajala lažne razloge...samo, če bi pa bilo tako, bi pa ziher prosila za podaljšanje. Če bi lahko izbirala, bi bila z mojo punčko doma do septembra 2011, pol eno leto privat varstvo, nato pa vrtec. pa ne bo ničuser posted image

Valentinčica30 tvoj je pravi korenjak. user posted image Kako pa je bilo, ko si opustila dojenje?

Punce že ene par postov nazaj sem vas spraševala, če ve že kaj telovadite?

Glede mleka: tiste, ki dojite boste začele že sedaj uporabljati KM in AM? Ali sem prav prebrala?




A niste dobili vrtca ali kaj?

Ja...jaz kar telovadim, pravzaprav že od kmalu po porodu ... ne pretiravam - redno delam jogo, malo tečem ... in se psihično pripravljam, da bo treba kaj v hribe user posted image . Nisem pa neka huda športnica user posted image

Glede mleka pa mislim, da je tako - tiste, ki dojimo, bomo seveda dojile, dokler se bo dalo ... potem bomo pa probale s KM in ne z AM.

(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




CEPLJENJE KLOPI
Lelly28 RR

Zanima me, če so vaši otroci cepljeni proti klopom?

da (48%)

ne (52%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!