|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poganjalec - dvokolo
6.3.2012 18:31:32   
malaMravljica
Rozilu, za tvojo puncko bo 10 col definitivno premali, nujno 12 col. Meni je ze septembra za LM-ja v trgovini reku naj vzamem 12 col, sam mu je manjkal lih 1 cm do dol in sem si jaz mislila, da bo na tem manjsem bolj stabilen za zacetek, pa bi bilo boljse prodajalca poslusat. Je tudi rekel, da 12 col ima mal vecje in napihljive gume kar pomeni, da so bolj udobne za vozit, pa se bremzo ima se bo se to naucila, pri mojem grejo pa cevlji, ce se mu ravno da bremzat. LM ima sedaj sedezek in balanco cist do konca gor, sem ga pa danes v trgovini zmerla in meri 89 cm. Aja, mi je pa en vceraj reku, da bi mu lahko sedez rekonstruiral in mu zasvajsal tisti drog, da bi bil daljsi.  Za LJ ne vem, sej oprostis a ne user posted image  sam pri nas imajo Puky-ja vse specializirane kolesarske trgovine.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Poganjalec - dvokolo
6.3.2012 21:15:13   
rozilu
Aha, hvala z info! Pol res ne bom niti razmišljala o 10 colskem.

Oprostim za LJ, lahko pa poveš za Obalo user posted image No, sem mislila če katera druga ve... Saj pravim, da sem zaenrat pogledala samo v bolj takih trgovinah, ki niso specializirane... in za njih je še prezgodaj user posted image . Nimam pa časa vse preletet, bi šla nekam kjer jih imajo...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Poganjalec - dvokolo
12.3.2012 21:54:16   
diwali
Hmm, res je kar drag. Je pa res, da kvalitetne zadeve ne morejo biti poceni.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.3.2012 7:18:24   
ksenja55
V trgovini kakadu v mercatorju zgoraj imajo ful znanih poganjalcev, puky, strider, wishbone, earlyrider in likeabike. najboljše da greš pogledat. Blizu jih imajo pa še v BC

(odgovor članu diwali)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.3.2012 9:54:46   
diwali
OK, se bom odpravila. Mi pa lahko svetuješ kakšen model za 1 leto starega otroka?

(odgovor članu ksenja55)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.3.2012 10:03:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: diwali

OK, se bom odpravila. Mi pa lahko svetuješ kakšen model za 1 leto starega otroka?

Za eno leto starega, pride v poštev 10 colski, tega imajo pa mislim da samo pri Kettlerju in Punkyju. Sicer če pomislim kako se je naša gibala pri 1 letu, mislim, da bi ti bolje kot dvokolo prišel v poštev Punkyjev 4-kolesni poganjalec ... no pri letu pa pol je bila pa čisto druga zgodba potem user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 16.3.2012 10:05:24 >

(odgovor članu diwali)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.3.2012 10:31:08   
diwali
Hvala Otika :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.4.2012 15:10:51   
Marjetka78
Poglej tega 10"

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html

(odgovor članu diwali)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.4.2012 15:21:45   
diwali
zanimivo. ga bomo sprobali.

(odgovor članu Marjetka78)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 8:27:35   
ozzy
pOZDRAVLJENI!

No po dolgem času sem spet gor.
Rabim pa vašo pomoč. In sicer naš skoraj 2.letnik, še 14 dni mu manjka je visok 90 cm. Imamo mu namen kupiti poganjalca. Po prebiranju vaših komentarjev sva se odločila za kettlerjevega 10 colskega, tudi finančno nam ustreza. Zdaj pa nastane problem, ker bi rada stvar izprobala preden naročiva po netu.
Sva doma v okolici novega mesta in naju zanima kje bi lahko izprobala ta poganjalec pa da ni potrebno v Lj.

Hvala

(odgovor članu diwali)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 15:18:03   
knorbalbo
Hej, mi imamo od Early -Rider Lite poganjalček, sicer je narejen za te malo manjše otroke ala 1,5 let naprej, pa je vseeno 12colski in jaz osebno ne bi vzela 10colskega za 2 leti starega otroka. Naša tudi še ni 2 leti stara (bo čez par dni) pa je tudi tam nekje okoli 90cm velika in smo ji pri tem poganjalčku mogli že dvakrat sedež dvignit. Ko smo se odločali za nakup je bil Puky tudi v ožjem izboru in ko smo jih šli sprobat smo takoj vidli, da je 10colski čisto premajhen za njo, še prodajalka je tako rekla.
Se mi zdi brezveze kupovati tako majhnega, ki ga bo otrok prerasel v parih mesecih, ker za začetek (prvih 14 dni) je mogoče res fajn da se navadi, ampak ko enkrat dobijo občutek, zelo hitro obvladajo stvar, in npr. za našo tamalo mi je skor žal da nisem običnega ER vzela.
Tako da svetujem za 90cm in več, da se kar 12colskega kupi, sploh ker to ni nakup samo za eno sezono (vsaj pri nas ni bil).
Lp

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 16:15:29   
K_a_t_i
Definitivno sprobajte višino poganjalec preden ga kupite!
3 leta nazaj so imeli 2 različna in si rekel starost pa si imel cole avtomatsko zraven. Zdaj je pa tako kot so že povedali pred mano - imaš 12", ki ustrezajo 90cm višini. In 12", ki nikakor ne ustrezajo 90cm višini (odvisno tudi od dolžine nog otroka).
Naš skoraj 2 letnik že 3 mesece goni 10" Kettlerja kot zmešan (ima od bratca) in me ima, da bi mu kupila zdaj 12" z napihljivimi kolesi (ta star je res čisto zgonjen). Velik je pa 88cm. Je pa tako - ko poganjalca enkrat obvlada, je vseeno, če nima podplata trdno na tleh. Dokler se še uči, je pa to nujno.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 16:16:45   
Hope2
Naš je imel pri 1,5 letu 92 cm. Takrat je dobil kettlerja in je komaj dosegel tla. Pri 2 letih je bil kettler idealka zanj, bil pa je velik cca 98cm. Vozil ga je vse do 3 let, ko pa ga je že res nekoliko prerasel (103cm). Ampak naš je šel za svoj 3 rojstni dan direkt na bicikel brez pomožnih koles. Tak da ja, lahko je tudi samo za eno sezonouser posted image , nikakor pa ni premali za 2 letnika. Nekje na prvi ali 2 strani je celo en 4 letnik na njem- a nisi glih ti katiuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.5.2012 16:26:27 >

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 16:24:22   
K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Nekje na prvi ali 2 strani je celo en 4 letnik na njem.

Moj prvi user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 16:28:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Nekje na prvi ali 2 strani je celo en 4 letnik na njem.

Moj prvi user posted image


sem prepozno videla tvoj post nad manouser posted image

Kolk je včasih bilo lažje, imel si 2 modela in se odločil, čeprav so še nekateri rabili celo znanostuser posted image , zdaj s emi prav smilijo vsi starši, ko imajo toliko modelovuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.5.2012 16:29:18 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
7.5.2012 19:09:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 19:30:01   
Anonimen
Naša ima tudi pri 3,5 letih in 100cm še 10-colskega Kettlerja in nič čudno ne zgleda ... jo bomo pa letos poleti dali na 12-colsko kolo brez koleščkov ... upam, da nismo preveč optimistični user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.5.2012 21:03:07   
knorbalbo
Moj point je bil v tem, da če je otroku prav 12colski poganjalček (kar pri 90cm ponavadi je) nima smisla kupovati 10colskega. Ja ok, itak da se lahko na 10colskem vozi 3,5 ali 7 letnik, sam če je sedaj, kot pravite, velika izbira poganjalčkov, ki so primerni tudi za najmanjše in so že 12 colski, potem res ne razumem zakaj bi kupili 10colskega, a ni bolš da (glede na to da so pri otrocih fuuuul popularni) je poganjalček uporaben čim dlje?To je pač moje mnenje. Vsekakor je pa nujno pred nakupom probat kateri poganjalček otroku najbolj ustrezna, znamka oz. leseno ali kovinsko ogrodje je potem stvar staršev.
Pa uspešne nakupe želimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Poganjalec - dvokolo
18.7.2012 11:18:13   
tashq
pozdrav!

kdo ve, če se da kje sprobati kettlerja 10 colskega?

mala je stara dve leti, velika pa le okoli 82 cm, torej pride v poštev le ta ali pa puky. puky-ja lahko sprobaš, sem prebrala, v lj v kakaduju, za kettlerja pa nikjer nisem zasledila.

hvala.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Poganjalec - dvokolo
18.7.2012 15:50:31   
tana-2
Uvoznik Kettlerja je ENIM doo. Vem, da ima trgovino v Mariboru:http://b2b.enim.si/.
Nekaj časa (pred leti) so imeli poganjalce v Baby centru, zdaj pa več ne, ker se menda ne morejo dogovoriti glede cene. Baby center pa tudi uvaža neke svoje iz Kitajske. Ne vem, mogoče pokličete in vprašate. mi smo pri njih kupili že ogromno stvari, ker smo zadovoljni z odnosomuser posted image . Vedno nam prisluhnejo.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Poganjalec - dvokolo
18.7.2012 17:04:34   
Anonimen
Kettlerjeva kolesa prodaja tudi Bauer v BTCju ... pokliči in vprašaj če imajo tudi najmanjšega iz flote na zalogi.

(odgovor članu tana-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Poganjalec - dvokolo
28.7.2012 13:01:06   
Marjetka78
Tudi mi smo kupili 10colskeg Kettlerja pri Enim-u - Igrarija.com - imajo brezplačno dostavo...Dobili smo ga že naslednji dan :)

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html


Za eno letnega otroka ti priporočam - kaj takega

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-big-motor.html

ali

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/stiri-kolesni-poganjalci/poganjalec-big-bobby-slk-benz.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Poganjalec - dvokolo
28.7.2012 15:26:35   
Aninchy
Mi smo našemu kupli za 2. rojstni dan 10 colskega, pa mu je še vseeno bil skor mal velik... se pa noče vozit z njim, niti slučajno...

potem je od mojih staršev dobil kolo (12col) s pomožnimi kolesi, na tega se pa vsaj vsede, peljat se pa ravno tako noče... tako da... upam, da bo naslednji kej bolj koristil tele zadevščine user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Marjetka78)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.8.2012 13:58:59   
K_a_t_i
Vidim, da je tema še vedno živahna. Bom še nekaj dodala na vse moje poste -> zgoraj nekje sem napisala, da me ima, da bi 2 letniku kupila 12'' poganjalca z napihljivimi kolesi. No, se nismo odločili. Pa ne, da ni dosegel do tal, na tem 10'' ketlerju je celotno ogrodje toliko krajše kot pri 12'' (probali smo jih nekaj iz Kakaduja), da ga mulo komot obrne, brez problema zapelje na pločnik,... 12" je pa po ravnem sicer super zapeljal, ko je pa prišel do ovinka, mu je bilo pa poganjalca pretežko dvignit in obrnit.
No - kot rečeno - smo ugotovili, da višina sedeža še zdaleč ni vse.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Poganjalec - dvokolo
1.9.2012 11:58:21   
natura22
Kakorkoli

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?