|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 19:00:22   
rija
Tejča, sama si si kriva.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 19:01:13   
baguSka
Ej Tejča, a lahko se jst pridm druzbo delat!?user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:27:34   
x_srečka_x
Ko mi je mož rekel da je prvi bivši šla z njo rodit njena mami sem debelo pogledala user posted image   Ampak, da bi pa meni tašča rekla da gre z mano rodit bi se pa kar smejala user posted image .  Prav si se odločila in jo zavrnila user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:36:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi.


user posted image  tale tašča preveč španske nadaljevanke gleda user posted image

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:46:00   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

Ko mi je mož rekel da je prvi bivši šla z njo rodit njena mami sem debelo pogledala user posted image   Ampak, da bi pa meni tašča rekla da gre z mano rodit bi se pa kar smejala user posted image .  Prav si se odločila in jo zavrnila user posted image



jst tud poznam eno punco, k je rekla, da ce bo sla kdaj rodit, bo ob sebi zelela izkljucno svojo mamico in NOBENGA drucga!!user posted image

pa je se dons ne stekam zakaj, ceprav mi je ze nestetokrat razlozila... user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:51:27   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ti bodi lepo vljudna do nje in ji ponudi, da ce si tako zeli, ji lahko se bolj ustrezes.

lepo jo povabis na kavo in poves...


draga moja ljuba tascica. vidim, da vam zelo veliko pomeni, da ste pri rojstvu vnuka/vnukice.
bom zelo vesela in pocascena, da mi boste stali ob strani in obcudujem vas, da ste pripravljeni sodelovati.
da vam izkazem vso svojo hvaleznost, pa vas vljudno in ponizno prosim,. da naso povezanost nadgradimo, zato vas vabim, da bi prisostvovali tudi pri delanju naslednjga vnucka, saj vidim da so vase izkusnje neprecenjive.
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:56:59   
nina166
Vprašaj jo če bo popkovino tudi prerezala...pol pa naj jo še s svojim sinekom

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 20:57:30   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Vprašaj jo če bo popkovino tudi prerezala...pol pa naj jo še s svojim sinekom


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:01:20   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

Ko mi je mož rekel da je prvi bivši šla z njo rodit njena mami sem debelo pogledala user posted image   Ampak, da bi pa meni tašča rekla da gre z mano rodit bi se pa kar smejala user posted image .  Prav si se odločila in jo zavrnila user posted image



jst tud poznam eno punco, k je rekla, da ce bo sla kdaj rodit, bo ob sebi zelela izkljucno svojo mamico in NOBENGA drucga!!user posted image

pa je se dons ne stekam zakaj, ceprav mi je ze nestetokrat razlozila... user posted image


Ja enako, ne razumem. Pa imam svojo mami rada ampak da bi me pa gledala, ko rojevam pa user posted image
Je bil pa možek z mano pa ni nič videl, ker je bil CR user posted image  

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:04:03   
FLASK_A
Ko sem jaz predihavala popadke na hodniku pred porodnimi sobami je uletela ena taka mamcauser posted image Je imela piškote, pijačo, pa medvedka u eni vrečki. Je hotla kar v porodno it- in to po hodniku za osebje user posted image user posted image user posted image Itak so jo spokali stran.

Mater je bla jezna ker ni mogla dostavit svoje hrane in pijače porodnici v sobouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 15.2.2010 21:05:06 >

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:08:23   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

Ja enako, ne razumem. Pa imam svojo mami rada ampak da bi me pa gledala, ko rojevam pa user posted image



Mah to je se najmanjsi problem. Sej jo mam tud jst rada, ampak v porodni sobi bi pa mela izkljucno le svojega moza, saj je njegov otrok in ON je moja druzina in oseba s katero si stojiva ob strani!! In mi niti na kraj pameti ne pride, da bi se mogla svoje mamice drzat za roko, ker bi me porod bolel user posted image user posted image user posted image

No odg. te moje prijateljice je seveda tak, da ona izkljucno zaupa le svoji mamici in iz tega razloga si ob sebi zeli le njo in nobenega drugega!!! Vsi ostali zraven bi jo mocno ovirali oz se nebi mogla tok zanest na njih kot nanjo.. user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil baguSka -- 15.2.2010 21:10:10 >

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:11:50   
liliana
A pa morajo tašče tudi opraviti šolo staršev, če želijo dobiti popust za prisotnost pri porodu......user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:21:51   
ajsek
Eno s tem povezano vprašanje. A je kakšen nadzor nad tem, kdo prihaja v porodnišnico? Recimo da obstaja nekdo, ki ga tam res ne želiš, pa si tega ne pusti dopovedat. A ga kdo ustavi, preden uleti v sobo, a se moraš 2 uri po porodu sam ubadat z njim?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:22:45   
mateyka
No odg. te moje prijateljice je seveda tak, da ona izkljucno zaupa le svoji mamici in iz tega razloga si ob sebi zeli le njo in nobenega drugega!!! Vsi ostali zraven bi jo mocno ovirali oz se nebi mogla tok zanest na njih kot nanjo.. user posted image user posted image user posted image


hm, potem je pa bolje, da kar spermo kupi. moža itak ne rabi, saj bo mama ponoč vstajala, pa pomagala pr otroku.. vse do šole in še naprej. problem je samo, ker mamica ni večna I suppose..

ajsek, vem kaj hočeš povedat. samo to se mora tejča sama z možem zment. res. nima veze kaka je tašča. ko bo sin postavil meje, ne bo mogla tega več počet. tako ali drugače. ok, lahko bi rekla, da bi se morala to že prej z možem zment. samo lahko se tudi zdaj.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:31:06   
Anonimen
ha ha ha, tvoja tašča me pa po vsiljivosti in izvirnih idejah precej spominja na mojo. Čeprav take ideje pa še moja ni imela. Ne se sekirat, tako bo kot boš ti želela in nič drugače, pa če se pol sveta postavi na glavo, le zavedaj se tega in bo vse ok!

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 21:50:20   
aprilčica07
Tašča v porodni? madona, ideje...user posted image user posted image user posted image vidim, da imam res super taščo, tako, da jo moram prav pohvalit, ker je res zlata in ve do kje lahko gre..

v porodni? ma grozaaaaaaaaa..................če samo pomislim, da bi me ko je blo najbolj težko gledal še kdo drug, razen partnerja....

ma a je tašča to resno mislila? nevem, no... kr ne zastopim..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 22:00:41   
x_srečka_x

[/quote]

Mah to je se najmanjsi problem. Sej jo mam tud jst rada, ampak v porodni sobi bi pa mela izkljucno le svojega moza, saj je njegov otrok in ON je moja druzina in oseba s katero si stojiva ob strani!! In mi niti na kraj pameti ne pride, da bi se mogla svoje mamice drzat za roko, ker bi me porod bolel user posted image user posted image user posted image


[/quote]

Podpis

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 22:07:06   
poli*
Niti v najhujših tv grozljivkah tašče tega ne predlagajo. Domišljija scenaristov ne seže taščini d. niti do gležnjevuser posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 23:00:50   
Tejča05
Punce da vam povem v čem je glaven problem. Sej men je jasno da ne more zravn če jaz tega nočem in sem ji tudi dala to jasno vedet. Problem je v tem, ker ima veze v porodnišnici. Pozna en kup babic, sošolke... in ja me skrbi da bo prišla mimo moje volje. Sej drgač je men vseen ker vem da ne bi mogla, tukaj pa me vseeno malo skrbi. Priznam!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 23:52:35   
Vijoličarka
Nobena babica ali katerokoli drugo zdravstveno osebje ne sme dovoliti, da pride k tebi kdorkoli, ki ga ti nočeš zraven. Pa nima veze, če jo njihova prijateljica, sošolka ali sam papež.

Če bo v najslabšem primeru res kdo tako nesramen in šel čez vsa pravila in dober okus ter boš zagledala taščo v porodni sobi, odločno zahtevaj da jo odstranijo in če je ne bodo, zagrozi s tožbo.

Mirno prosi moža, naj jo umiri, ker je nihče, razen njega ne more. Če je kaj dedca in če mu je kaj do prihajajočega otroka, bo to uredil, saj mu ne more biti vseeno, da si ti, ki ga nosiš, pod takim stresom zaradi njene sebičnosti. Sploh pa je sama rekla, da je porod intimna zadeva. Če že mož, ki mu lahko brez problema pokažeš svoje telo in intimne prodele, po njenem nima kaj iskati zraven, potem res ne vem, zakaj misli, da ima ONA pravico gledati v tvoje intimne organe. Temeljna človekova pravica je, da sam odloča, pred kom se bo razgalil.

Umiri se tudi sama in si ne dovoli, da ti njeno vsiljivo sanjarjenje pride do živega. Če ne živite skupaj, potem res ni nobene potrebe, da jo sploh obvestita, da greš v porodnišnico. Obvestita jo, ko bo že vse mimo.

Drži se!



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 23:55:07   
silvya
Če bi meni tašča rekla, da gre zraven, bi ji jaz kar lepo povedala, da ni bila zraven ko sta vidva otroka delala in tudi pri porodu ne bo. user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 0:05:28   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Punce da vam povem v čem je glaven problem. Sej men je jasno da ne more zravn če jaz tega nočem in sem ji tudi dala to jasno vedet. Problem je v tem, ker ima veze v porodnišnici. Pozna en kup babic, sošolke... in ja me skrbi da bo prišla mimo moje volje. Sej drgač je men vseen ker vem da ne bi mogla, tukaj pa me vseeno malo skrbi. Priznam!!!
user posted image user posted image user posted image



Jst bi ji jasno dala vedet, da je ne bo zraven in pika in tudi ne sme biti zraven, pa če se poseksa z direktorjem porodnišnice!

Jst sem mela pa tako "štalo" s vojo taščo, da je enkrat (bila sem nekje 7 m. noseča) prišla nepovabljena na obisk, ko je dobro vedela, da moža ni doma...zraven je prinesla tudi nekaj pajackov za dojenčka...vsedla se je in mi začela razlagat, kako si je ona želela še enega otroka in blabla...in zdaj bo ta otrok prišel na svet...mislim, kot da sem navadna maternica za izpolnjevanje njenih želja...sem najprej milsila, da narobe slišim, potem pa pristavi, da ko bom šla rodti, hoče bit VKLJUČENA v moj porod user posted image Pa sem ji odvrnila:Seveda boste vključeni, ko bom rodila, vas bomo obvestili...kaj več pa ne boste vključeni, razumete?" Sej ne vem, kaj je mislila s to vključenostjo, je pa nekaj omenjala med vrsticami, da bi bla rada vsaj v porodnišnici, ko bom rodila. Hahaha! Ko sem to povedala možu, je samo zamahnil: eh, pusti mojo matko, sej veš, da ma čudne včasih...

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 0:06:32   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Če bi meni tašča rekla, da gre zraven, bi ji jaz kar lepo povedala, da ni bila zraven ko sta vidva otroka delala in tudi pri porodu ne bo. user posted image



No, tudi ta ni slaba user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 0:07:31   
Andromeda
tejča - btw, kaj pa tvoj partner pravi na mamino izjavo? Valda ji ni rekel: super mami, boš snemala user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 0:41:12   
Colt
Hm...Tejča, glede na to da se dandanes že skor vse da tržiti...si razmišljala da bi morda naprintala ene par deset kart in jih začela prodajat okoli? Osebje bi zgradilo tam v porodni, eno tako kjut malo tribunico...pa kakšen separe morda...bi se dal fajn tržit vse skupaj. Pa ne pozabi na ''akcijo'', kupiš dve karti, tretjo dobiš zastonj varianta. Tako kot Royal puding občasno user posted image

G

ps. Taščica bi seveda z mikrofonom v roki poskrbela za strokoven komentar...če pa bi se vključila kaka web kamera pa bi zadeva dobila še dodatne razsežnosti...user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?