|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 8:26:12   
mateyka
sicer je ena opcija, da greš rodit v drugo porodnišnico. ali pa je ne pokličete dokler ni "prepozno" user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 8:28:12   
kalbo
In kako si cenjena gospa predstavljajo bit v porodni sobi. V porodni blok ima vstop le porodnica in oče otroka in nihče drug, pa če se velecenjena gospa na glavo postavi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:30:31   
CLAUDY11
SE PRIDRUŽUM!!! Če boš ti rekla da ne gre zraven nima kaj v porodni delat!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!  zmen se v porodnišnici da ne želiš da gre tašča zraven!!!!!!!!!!!!!!!!!
sploh ne vem kaj bi una zraven !!!!!jaz m am dobr odnos z vsem domačtm vendar v porodno si želim samo partnerja pa še ta je včasih na trenutke v napoto!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image
lej če pa ne bo tvoj na tvoji stran pa mu reč da greš pa čisr sama pol bp pa mal razmislil o tem!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:47:23   
pridna_janja
tašča je moji sestri vzela otroka ko je bil star eno leto zdej je 6 let star in ga vidi enkrat na leto čeprav zivita 10km narazen user posted image user posted image user posted image user posted image ima pa malega otroka in tega nima rada tašča user posted image moja sestra je na konc z zivci ker pač tašča njena ima pa velik vpliva vsepovsot in ne more pridobit nazaj otroka je pa poročena z mamin sinčkom(vojak afganistanc)zivita gor že 10 let in vam povem nic ne more ker je tujka in ne pozna nobenga pa razmerje tam so hude se pa zelo dobro razume z možem se imata zares rada 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:49:37   
Anonimen
janja?


kaksne ocene si imela ti pri pisanju spisov pri slovenscini?


kakor obrnem na zastopim kaj hoces povedat...user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:52:35   
baguSka
kakor obrnem na zastopim kaj hoces povedat...


ne trudi se... ce razumes razumes, drugac pac ne...

in kot vem ona ni mela slovenscine v soli!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:53:22   
Anonimen
in kot vem ona ni mela slovenscine v soli!user posted image


no, pol pa pol oproscenouser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:55:55   
baguSka
in naj ti pomagam miska:

citiram janjo:

njena sestra je porocena z afganistanskim vojakom, ki ma zelo vplivno mamo, celo tako zelo, da je njeni sestri pri enem letu vzela otroka! danes je ta otrok star 6 let in ga njena sestra vidi le enkrat na leto, ceprav sta narazen z mamico le 10 km.. ima pa se enega otroka, katerega pa njena tasca ne mara (predvidevam da zato, ker je drugi sin!?)... ampak taki so tam obicaji oz navade in ona zal nic ne more... kljub temu se imata z mozom noro rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 9:57:25   
Anonimen
v afganistanu?


hvala za razlago....
sem morala tud tvoje 3x na glas prebratuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:02:52   
Tejča05
Moj noče bit zravn, ker seveda mu je ona vbila da je grozn in da nima kje delat tam. Meni seveda ni prav. Imam že enega otroka od prej z drugim in sploh nisem vedela da so možne take težave kar se poroda tiče. Jst sm tako znervirana da ne spim skos se živčarm za brezveze.
Sm pa že čisto na tem da tudi njemu rečm da mi ne hodi blizu ko se bo dogajalo. Vem pa da jo bo sigurno poklical ko bom šla, ker je pač zelo navezan nanjo.
Sem pa tudi že na temu res, da celo skrijem njemu da grem rodit, in mu sporočim ko bom, če se bo seveda dal.
Mori me do konca, ne spim, živčna sm, skos se kregava.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če mu bom pa še kaj posebi omenila glede mame je pa itak užaljen. Sploh ne vem kaj naj nrdim. K bi vedla da bojo taki problemi in da se bojo vtikal v moj porod bi 6x premislila predn bi se spustila v to.
Ni mi pa jasno kako lahko nekdo ki sploh ni povezan z mano pride do take ideje. Jst moji mami ne bi tega rekla pa jo mam rada se razumeva, ne pa popolnoma tuji osebi, ki dejanko nima nič z mano.

Men se bo zmešal. user posted image user posted image user posted image user posted image
K bi me vsaj na miru pustil pa da nobenga ni blizu mene ko se bo dogajal res. Kljub temu da imam lep spomin na prvi porod in da mi je prejšni partner stal ob strani. Kar se mi zdi res lepo in tudi logično da imaš takrat nekoga ob sebi ker res ni vse tako lahko pa še fajn je da nisi sam.

Mah sej ne vem kaj si naj mislm, vem sam da sm na koncu z živci....

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:17:36   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kakor obrnem na zastopim kaj hoces povedat...


ne trudi se... ce razumes razumes, drugac pac ne...

in kot vem ona ni mela slovenscine v soli!user posted image


točno tako mi smo imeli nemščino in angleščino ,hvala da me razumeš


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:20:18   
pridna_janja
Mah sej ne vem kaj si naj mislm, vem sam da sm na koncu z živci...

hudo mi je zate user posted image samo moraš bit dobre volje ker si noseča in sigurno dojenček čuti.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:24:16   
tlb

Hej tejča; a maš mogoče kako sestro, prijateljico, ki pa bi šla s teboj?
Mož pa naj bo lepo doma in klepeta s svojo drago mamico, naj se za rokce držita.....
če pa nimaš nikogar, pa si tudi dovolj "močna" in lepo vse "opraviš sama".....
mogoče pa bi res kakega prjatla "našuntala" (negovorila), da možu opiše, kak je to RES edinstven dogodek in da mora bit on tam, da s emu bo rodil otrok in to je neprecenljivo, da mu bo kasneje žal...pa naj mu ta prijatelj še malo po "moško" pove, da je pa ta njegov odnos z mamo pa ekstremno čuden; naj ga kar malo zaj_ _ _ va okol tega.....

držim pesti, daugodno zase rešiš to "situacijo".....
LP

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:26:11   
benika
Jaz se bom pa podpisala pod rijo, ki je rekla, da si v veliki večini sama  kriva za nastalo situacijo.
Najbrž to, da je tvoj partner mamin sinček nisi izvedela šele sedaj. In če je tako zelo navezan na mamico si najbrž morala pričakovati, da bo ona vedno pred tabo. In takih žensk jaz ne razumem. Zakaj za vraga jih ne brcnete v rit dokler ni prepoznouser posted image  Ti si svojo priložnost že zdavnaj zamudila.

Tašča pa dela s tabo tako kot ji ti dovoliš. Če bi ji takoj, ko je s svojo vehamentno idejo prišla na dan, na lep ali grd način povedala, da tako ne bo, da ona nima pri porodu kaj iskati in da sta družina ti in tvoj partner, bi bilo mogoče (čeprav težko verjetno) kaj drugače. Močno slutim, da se težave s taščo šele ornk začenjajo. Sedaj pa je odločitev na tebi: ali se boš najprej usedla dol z možem in vidva razčistita med sabo, kdo vse paše med vajino družino in potem na realna tla postavila še taščo, ali pa ti bo tašča kaj kmalu požrla vse živce in bo šel tvoj zakon po gobe (ker malo je maminih sinčkov, ki bi dali prednost ženi pred materjo).

< Sporočilo je popravil benika -- 16.2.2010 10:27:31 >

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:43:19   
Tejča05
Benika, da te razsvetlim. Ne nisme vdela da je tako močna naveza. Skupaj sva dobri dve leti. Tri tedne pa živiva skupaj, tako da marsikaj spoznavam zdej in verjemi mi da ta otrok ni bil načrtovan. Ja ja zdej me boste napadale zarad kontracepcije in ne vem kaj še vse. Po bitki so vedno vsi generali to je men jasno. Ja zajebala sm in zdej bom to požrla iz lepa al pa iz grda. To mam kar sm si nrdila. Sam so pa tuki stavri ki jih ne rabim prenašat in jaz imam z njegovimi staši res malo stikov. Samo tole me je pa orto zmotilo. Priznam, zato sem se tudi obrnila sem gor. Če me ni bi verjem da ne bi tukaj pisala. Je pa nažalost res da marsikej šele zdej prihaja ven ker pač začenjamo živeti skupaj. Sej on je do mene dobr, nimam problemov me spoštuje, me ima rad. Ampak veste kje je problem in glede na to da je to zame neki novega in sploh ne morm vrjet da se kaj tazga lahko dogaja pač pišem tukaj. Ni pa res da sem že prej vedla kaj bo. Nisem, ker če bi se ne bi spuščala v to tako ali drugače, ker sem preveč obremenjujem.

Mah sej ene pač razumete druge ne tretje mi boste govorile da sm si kriva sama. Vsaka ima po svoje prav. Nič ne rečm.

Sam men je pa še vedno grozn in mi bo dokler nam rodila ko bom videla kako in kaj se bo sploh rešilo. In to me skrbi in to me dela živčno. Pa vseeno, mogoče me bo kera zdaj malo lažje razumela.

Mi je pa smešno to da se sploh lahko dogaja kaj takega, ker prej se mi ni in sploh ni bilo nobenih problemov glede poroda, pač ko se je začelo smo šli not mal s težavo rodli in to je blo to. Tuki pa spo težave še predn se je sploh kej začel. In to mi je smešn in bolano. Naj me pustijo pr mir da umiru rodim, ker bog ne daj da se mi zamerijo res. Nočm niti oni se n eželijo tega. Ker pol bo vsega konc in ne bo drugega kot to da se bomo grdo gledal.

Ma sej rodit bom mogla in pika pa če se na glavo postavm. Sam grozn mi je k se živčarm zarad osebe k se vtika v stvari k ma najman za delat zravn.


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:52:10   
benika
Glej tejča, da se ne bova narobe zastopili. Meni je res žal, da se ti dogaja to kar se ti. Vem da ti ni prijetno, saj sem bila sama v zvezi z maminim sinčkom in najina skupna pot se je končala tedaj, ko so mu doma postavili pogoj naj se odloči med mano ali kmečkim turizmom, ki so ga imeli doma. Pa me je njegova mamica zmerjala s k.u.r.b.o, praasico in ne vem še s čim. 2 leti sem trpela, potem pa spokala. Tako da vem, kako ti je pri srcu.

Ampak še vedno stojim za svojimi besedami. Usedi se s partnerjem, razčistita pojem družina, potem pa razsvetlita še taščo. Ker v nasprotnem primeru se to ne bo dobro končalo.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 10:52:30   
Anonimen
glede nacrtovanja otrok.
imam 3 in noben ni bil nacrtovan.


tejča, ti se pa ne sekiraj zaradi tasce.

nima kaj delat v porodni. basta!
sploh ni treba debatirat o tem. lahko gres sama rodit, lahko gre moz zraven,lahko kaka tvoja prijateljica.
sama sem 2x rodila sama, tretjic pa je bila z mano prijateljica. ampak sem ji dala vedet, da ce me med popadki zagrabi in jo posljem v 3pm in ven iz porodne, nima kaj zamerit.

porod je intimno dejanje in se nima kdo vsiljevat zraven.

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:03:22   
baguSka
Če mu bom pa še kaj posebi omenila glede mame je pa itak užaljen.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a samo to da se vmesavajo v 'tvoj' porod te moti!? do zdej je blo pa skoz vse ok!!????

potem si si kriva sama - sorry, ampak nisi postavila svojih mej in nisi bla dovolj jasna! pustila si, da pocnejo s tabo kar jih je volja in zdaj ni nic drugace!

ni pa se prepozno - zase se VEDNO lahko postavis, vprasanje pa je, kako bodo oni odreagirali.. to pa ni vec tvoja stvar..

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:08:50   
Anonimen
ma tuki nimas kaj debatirat in razmisljat in se sekirat.
ce ti ne pase, da je tasca zravn, NE BO! KONEC!

nisi dolzna niti razlagat zakaj noces, niti se  opravicevat.

NE! finito, konec debate!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:11:36   
noranate
Kar po kratkem postopku bi jo jaz skenslala, ker to je po mojem nemogoča zahteva. Zraven bo tisti, ki je otroka narediluser posted image , bi ji pojasnila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:12:09   
baguSka
Sam men je pa še vedno grozn in mi bo dokler nam rodila


sori, ampak pr teb se bo takrat sele vse skupi zacelo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:12:58   
noranate
Prehitela me je rokauser posted image , sem hotla napisat še, če pa on noče, pa ne rabi, boš mela vsaj mir in se bodo posvetli sam tebi. Ne mi zamert, sam tvoj mož je en navaden obesek na maminem kriluuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:13:47   
Splišni
Ja a pa si ti tašči že rekla, da ne želiš, da je ona zraven?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:14:01   
baguSka
Sam grozn mi je k se živčarm zarad osebe k se vtika v stvari k ma najman za delat zravn.


Ona se bo v vase zivljenje se mnogokrat! Ampak na zalost si to sele sedaj spoznala... oz niti se ne ves kaj te caka.

Mogoce pa se ni cist prepozn, glede na to, da sele 3 tedne zivis z njimi. ZDAJ IMAS PRILOZNOST, DA JIM POSTAVIS MEJO!!!

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Do konca bolano!!!!
16.2.2010 11:14:27   
Anonimen
Mislim, da te nobena tukaj gor ne obsoja za tvoje življenje. Sej nas je kar nekaj ločenih, pa spet ,,zvezanih,,... To je v bistvu tvoj najmanjši problem, če lahko temu tako sploh rečeš. Tvoj problem sta tvoj partner in tašča. Za partnerja se zaenkrat še poskusi borit, taščo pa daj preprosto na čevelj. Zlepa ali zgrda ji razloži, da ona ni tvoja družina ampak samo del sorodstva, pa še to silom prilike. In da otrok, ki ga boš rodila bo striktno tvoj in partnerjev in niti pod razno njen. In da če namerava preveč vpletat lovke v vajino življenje ji boš primorana močno omejiti obiske. Povdari ji še, da si odrasla in odgovorna oseba in predvsem edina mati svojih otrok. Partnerju naj pa res nekdo opiše porod...seveda na kar se da simpatičen način in kot je že nekdo prej rekel, najdi osebo iz prijateljskih krogov, ki ga bo vsake tolko mal špiknil glede te bolne navezanosti na mamo. Pa poskušaj se ne kregati z njim. Raje sprobaj drugo taktiko. Veš, ženske včasih narobe in preveč burno odreagiramo. Do njega bodi prijazna, umirjena, dotikaj se ga, stisni se k njemu....Vem da sedaj v tebi divjajo hormoni in da bi ti morala biti na prvem mestu, ampak če ga želiš zase, je sedaj pravi čas. Bistvo je, da zamenja mamino varno zavetje s tvojim. Ob tebi se mora počutiti varno, ljubljeno....in seveda tudi odgovorno....za mamo je še vedno le otrok, ti pa mu daj vedeti, da je moški. Spodbujaj ga, hvali ga, čimveč stvari počnita skupaj. Sej mogoče se ti to sliši čudno, ampak mama je na žalost spustila en del vzgoje pri njem. Spustila je njegovo odraščanje in zato ga še vedno obravnava kot svojega otroka. Pa srečno!!!

Pa nikjer nisem zasledila kdaj bo srečni dogodek.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?