|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:52:25   
vekybel
valen nimam besed ki bi opisale to bolečino, želim vama da gresta pogumno skozi vse kar vaju čaka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 10:56:30   
NM
valenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bodita z dragim pogumna in močna!!! Vem, da besede niso tolažba in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image z vama.

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 11:15:00   
t_anja
Valenuser posted image user posted image user posted image ne morem verjet. Človek na to sploh ne pomisli...user posted image user posted image user posted image dokler ima zdravega otroka. Želim vama in vsem sorodnikom čim lepše. user posted image user posted image user posted image Težko je...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 11:16:05   
Anonimen
valen - nimam besed. user posted image user posted image user posted image

Želim ti le veliko poguma, ter moči.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NM)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 11:21:56   
ursa_p
Valen ... tudi jaz mislim na vas, drugega pa ne spravim iz sebe, mi je tako hudo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bodita mocna in pogumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 11:26:51   
Jassika
Tjaša27, najlepša hvala za info. Danes verjetno ne pride v poštev ker je sobota, tako da bom poklicala v ponedeljek. Saj v bistvu bi samo to rada vedla, kaj vse lahko naredim zato, da bom mela več mleka. Ker mali je začel vleči na polno, samo na žalost nima zadosti. Je pa kar priden za jesti zadnje čase, tako da upam, da bomo v ponedeljek ko patronažna pride s tehtnico pridobili kar nekaj g.
Pa user posted image user posted image user posted image  za posvetovalnico, super je da user posted image  tako lepo napreduje. Le tako naprej.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 11:51:41   
zoey
Valen - ni besed, s katerimi bi lahko opisala svoje občutke ob vajini situaciji user posted image user posted image user posted image Mislim na vas, bodita močna user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 12:21:19   
plamen
Valen - držita se, to je vse kar lahko napišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 12:23:01   
lunka1
.... sem totalno šokirana, sploh ne vem kaj rečt... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 14:25:18   
lenčy
joj grozno, tudi sama sem ostala brez beseduser posted image upam, da boste dali to čimprej in čimlažje skoziuser posted image user posted image user posted image user posted image
to me je pa res čist šokiralo... dobr, da sm dala bris ta teden, upam da je vse ok. a prejšnič mi ga en dohtar ni hotu nardituser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 14:26:06   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: valen

Drage marčevke,

najprej vam želim, da bi imele zdrave user posted image . Ja, predvsem zdravja. Z  bolečino v srcu vam sporočam, da se z našo Valentino poslavljava s tega foruma, pa čeprav sem se oglasila samo za kratek čas. Naša mala sovica (ja, tako sem jo klicala srečnih 11 dni) se je okužila najverjetneje med porodmom s streptokokom agalacie (nisem vedela, da imam), ki se je pokazal šele čez 11 dni. Posledično je dobila meningitis, nato možgansko kap in poškodbo dobre polovoce možgančkov. Stanje je resno. Vseskozi sva upala, da se bo izvlekla a žal sedaj ni več upanja. Če si kaj z mojim drgaim želiva, je to, da gre mirno, brezbolečinsko med angelčke. Enega angelčka imam že gor. Takega vegetiranja ji ne privoščiva. Ji ne privoščiva niti zavoda, ker ko naju ne bo več... Ah... Srce se mi trga... Sedaj jo greva ponovno obiskat ampak je hudo gledat kako je vsa v cevkah. Pa oprostite, če sem delček svoje žalosti zlila na ta forum. user posted image user posted image user posted image



Sicer ne spadam k vam ampak taka zgodba pretrese vsakogaruser posted image user posted image user posted image  vem da trenutno ni besede za vaju ki bi te potolažila, user posted image  toda želim tebi in tvojemu da gresta pogumno in močna skozi to kar vaju čakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 17:13:47   
naty28
Valenuser posted image user posted image user posted image user posted image nimam besed in ne znam si niti predstavljat kak hudo vama je user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bodita močna!user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2010
6.3.2010 19:26:56   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: valen

Drage marčevke,

najprej vam želim, da bi imele zdrave user posted image . Ja, predvsem zdravja. Z  bolečino v srcu vam sporočam, da se z našo Valentino poslavljava s tega foruma, pa čeprav sem se oglasila samo za kratek čas. Naša mala sovica (ja, tako sem jo klicala srečnih 11 dni) se je okužila najverjetneje med porodmom s streptokokom agalacie (nisem vedela, da imam), ki se je pokazal šele čez 11 dni. Posledično je dobila meningitis, nato možgansko kap in poškodbo dobre polovoce možgančkov. Stanje je resno. Vseskozi sva upala, da se bo izvlekla a žal sedaj ni več upanja. Če si kaj z mojim drgaim želiva, je to, da gre mirno, brezbolečinsko med angelčke. Enega angelčka imam že gor. Takega vegetiranja ji ne privoščiva. Ji ne privoščiva niti zavoda, ker ko naju ne bo več... Ah... Srce se mi trga... Sedaj jo greva ponovno obiskat ampak je hudo gledat kako je vsa v cevkah. Pa oprostite, če sem delček svoje žalosti zlila na ta forum. user posted image user posted image user posted image



Sicer ne spadam k vam ampak taka zgodba pretrese vsakogaruser posted image user posted image user posted image  vem da trenutno ni besede za vaju ki bi te potolažila, user posted image  toda želim tebi in tvojemu da gresta pogumno in močna skozi to kar vaju čakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Enako.... Tudi sama imam enega med user posted image ..... hudo mi je ......  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim vam moč.....da prebrodite to.... (Meni je pomagala knj. PRAZNA ZIBKA - društvo solzice.)

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2010
7.3.2010 12:16:18   
7lina7
jutro!

valen user posted image user posted image user posted image user posted image
sem že včeraj prebrala, pa mi je blo tak hudo.... držita se!!



pa da se še tukaj pokaževa:

user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2010
7.3.2010 14:18:43   
lakaya
VALEN ostala sm brez beseduser posted image ... Drži se, mislim nate, čeprav te ne poznam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2010
8.3.2010 8:41:36   
Zvezdici
lina - jooj prelepega sineka imaš. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2010
8.3.2010 16:04:04   
Jessy
Valen, ne morem verjeti, kaj se vam dogaja!user posted image user posted image user posted image  Drži se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2010
8.3.2010 16:39:41   
branka28
Valen, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2010
8.3.2010 16:59:41   
lakaya
Ojla mamice

Po neopisnem dogodku z Valen in Valentino mi je kr mal neprijetno pisat o moji bejbiki...

Ampak bi vseeno rada, da se tud tu gori lahko kej zmenimo oz. izmenjujemo izkušnje, dogodke in vse kar se tiče naših user posted image

Sicer meni Tara vzame ogromno časa in verjetno se ne bom vsak dan javla, bom pa poiskusla bit čim bolj pridna user posted image

Evo mi2 se zaenkrat polno dojiva, čez dan je zelo veliko na joški, seveda tudi zaspi priklopljena user posted image ponoči me pa kar utruja, ker se futrava ene 3x na noč kar po uro oz, tudi dve uri user posted image Drugače je pa pridna im v bistvu bolj malo joka user posted image

To je zaenkrat to se še kaj tipkamo in beremo, pa upam da se vas čim več priljuči na ta forum

Pozdravček user posted image


(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2010
8.3.2010 22:06:52   
Jessy
Lakaya, tudi meni je kar neprijetno po tem dogodku pisat o bebiju, ampak imaš prav. Bo treba tudi kaj drugega pisati.

Midva sva preživela šele prvo noč doma, ampak je šlo zelo fajn skozi. Jedel je ob polnoči, ob 4h in ob 8h. Se pa tudi midva dojiva skoraj 1 uro in sicer najprej 20 min, potem 5 min počiva, nato spet 20 min in 5 min počitka in na koncu še parkrat povleče in je koma. user posted image

Čez dan se pa večkrat priključi na joško, tako da si danes nisem niti enkrat črpala ostanka ven, ker nikoli nisem vedela, kdaj bo spet hotel vlečt. user posted image

Lahko noč!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2010
9.3.2010 9:47:11   
Jessy
Dobro jutro!

Spet je noč naokrog. Ponoči mi je tudi danes spal po 3 ure v kosu, potem pa 1 uro hranjenja, vmes še previjanje, ker se je pokakal, tako da se mi je enkrat zavleklo na uro in pol budnega stanja. Bo treba danes malce čez dan zaspat, da dobim notri manjkajoče nočne ure.

Danes je bila na obisku patronažna. Mu je popek še malo podvezala, ker drugače bomo čakali še 14 dni, da odpade. Rahlo je tudi zaudarjal, tako da ga je dobro očistila in namazala z bivacinom. Naslednjič pride v četrtek, ko ga bo tudi stehtala (danes ni imela tehtnice s seboj).

Kako pa ostale?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2010
9.3.2010 10:12:03   
7lina7
jutro!

..ja, nas je tragedija kr malo ustavila na tem forumu... user posted image življene izbira čudne poti..žal včasih tudi boleče. vem, da smo v mislih in srcih vse pri Valen in mali pikici... user posted image user posted image


mi2 sva za enkrat vzorčni primerek user posted image . čez dan se hraniva na 2 - 2,5h. podoj traja 20min. najprej popije kolk me paše,ostalo si spumpam in mu ponudim po flaški,da spoje kolikor še želi. po hranjenju zaspi in ko je spet lačen se oglasi. ponoči pa jeva na 3 - 3,5h. ga ne zbujam za hranjenje,ker sem ugotovila, da itak ne je, ko mu ni. bo že sam pokazal kdaj bi papcal. ponoči ga ne previjam,da ga ne predramim preveč.
čez noč spi v posteljici,čez dan pa v dnevni na kavču. joka zelo malo - ko je res že sila in se mama obira z zizo..user posted image

vidno pridobivamo na teži - ni več sama kost in koža.. ju3 imava kontrolo v P, me prav zanima koliko sva že pridelala.mislim, da sva že presegla porodno težo. no, pri 11 dnevih bi jo že morala,ali? user posted image

mi je patronažna rekla, da efektivno hranjenje traja 20 - 30 min, vse ostalo je samo cartanje..

vsak dan mu skuham čaj iz kamilic, janeža in kumine (pijem tudi jaz) čez cel dan ga spije okrog 40ml. kakava kot velika in brez problemov! user posted image

to bi bilo to - v grobem in na hitro! user posted image

grem kavico do konca spit... pa gledat kak nas bo zasnežilo... user posted image - nič ne bo iz pomladi..pa glih zdaj,ko bi mi2 lahko šla že malo ven počasi.... bo treba plug montirat,pa talno gretje naredit v vozek! user posted image

lepo cartajte!

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2010
9.3.2010 10:13:13   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

lina - jooj prelepega sineka imaš. user posted image user posted image user posted image


hvala!! user posted image user posted image

.. ja, tak je to, ko imaš user posted image po naročilu delano.. user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2010
9.3.2010 10:29:20   
Jessy
7lina7, te moram prav vprašat, v kakšnem razmerju mu kuhaš čajček, ker mu ga bom tudi jaz ponudila. Pa še to, če vodo prej pustiš kaj vreti ali skuhaš čisto normalno, kot zase?
Jaz sebi tudi kuham tak čaj, a bolj v milostni obliki, toliko, da je malo okusa. Dam za 1 liter vode kake pol žličke kumine in pol žličke janeža, ter le 1 filter vrečko kamilic.
Jaz Neje tudi ponoči nisem previjala, ker je le lulala tekom noči, ta se pa tako nasračka, da je prav hudo. Ker je zlateničen, mi previjanje pride še za prav, ker ga najprej nahranim, potem se previjeva in se mi lepo zbudi, da potem poje še eno porcijo.
Zdaj mi je patronažna pokazala, kako naj ga sproti vzpodbujam, tako da bo morda šlo tudi brez previjanja, če se ne bo spet posračkal za 2. user posted image

A mu je precej padla teža od porodne? Ker Tobiju je padla za 90 g in ob odpustu je imel le še 10 g manj od porodne, tako da bi praviloma moral biti že čez. Bom videla v četrtek, ko ga bo stehtala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2010
9.3.2010 10:35:24   
Pikapolonica80

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

lina - jooj prelepega sineka imaš. user posted image user posted image user posted image


hvala!! user posted image user posted image

.. ja, tak je to, ko imaš user posted image po naročilu delano.. user posted image


user posted image user posted image user posted image pa še dostava je bila dokaj točna ne user posted image .

Punce dajte mi povedat ali vam kaj prav pride blazina za dojenje ? oz. kako to rešujete, jo uporabljate ali prakticirate kako drugače? Me zanima da vem al si jo kupim ali ne.

Valen in mali Valentini pa samo user posted image user posted image user posted image , nimam besed za to žalost user posted image ...

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?