|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 18:42:58   
noranate
Nenormalno, na prvi str. pa ni nč zaklenjenouser posted image Pa kaj sem jaz zmešana al to mene kdo zajeuser posted image a?! Nori dan je za mano in se čudim da sem sploh šepr sebiuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 19:07:31   
viroza
AAAAAjst bom pa uživala ha.Mladič v varstvu,možek se uči jaz pa si točim polno banjo vroče,brbončkaste vode user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 20:18:21   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Kerensa, a maš tigra?user posted image

Joj, pa kakšnega user posted image ... muke životne, ker moram it' zdajle po čike ven. Upam, da se me moja trafikantka ne bo ustrašila, ker dejansko ne izgledam najbolj... spočito. user posted image  S Shorty sva se priklatili domov okrog 02:30, revca je morala pa ob 7-ih vstat. Upam, da je preživela (na SMS mi namreč ne odgovori). user posted image
še živa še, sam ne vem zakaj se mi ne javiš če sva se o kavi pogovarjali?user posted image spiš mordauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 20:35:07   
Anonimen
ceeeeeeeeeer!
evo nas doma!
prvo hudi krizo brez cokov premagala!!!!



sem na dobri poti. bajeuser posted image user posted image user posted image user posted image


mater sem đekica!user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 20:55:00   
gita10
o vi ste že nove. Jaz sem bolj zaspane sorte danes. Imam podobne probleme kot Shorty in Kerensa ( predoligo zunaj - ampak se je splačalo) zdaj pa čakam, da drugi tek slaloma, da vidim, če so tudi Slovenci sposobni domov medaljo prinest ali je to domena samo slovenk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:06:01   
Anonimen
gita, kako je mama?

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:07:27   
Kerensa*
Dober večer. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:10:58   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

gita, kako je mama?


Hvala za vprašanje mama je že doma in celo v službi tako, da super. Okrevanje je bilo neverjetno hitro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:11:48   
Anonimen
no super! me veseli!


kerensa helou! kam pa danes?user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:12:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kam pa danes?user posted image

V posteljo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:14:40   
gita10
Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:21:35   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

Tako pride......user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:25:41   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

Tako pride......user posted image


ja ampak športnikim se forma spreminja- tako se bo pa meni- otrok odrašča in to pomeni za mene več svobode. Ta mesec sem že dva koncerta preživele- drugi mesec me čakajo že trije. Do decembra bo cela plača šla samo na vstopniceuser posted image - seveda če še bo plača

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:34:26   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

Tako pride......user posted image


ja ampak športnikim se forma spreminja- tako se bo pa meni- otrok odrašča in to pomeni za mene več svobode. Ta mesec sem že dva koncerta preživele- drugi mesec me čakajo že trije. Do decembra bo cela plača šla samo na vstopniceuser posted image - seveda če še bo plača

Zdaj uživaj,ko pride drugi otrok se bo zgodba ponovila (zlepa ne zraste)user posted image .... no upam da dobiš plačo...user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:41:45   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

Tako pride......user posted image


ja ampak športnikim se forma spreminja- tako se bo pa meni- otrok odrašča in to pomeni za mene več svobode. Ta mesec sem že dva koncerta preživele- drugi mesec me čakajo že trije. Do decembra bo cela plača šla samo na vstopniceuser posted image - seveda če še bo plača

Zdaj uživaj,ko pride drugi otrok se bo zgodba ponovila (zlepa ne zraste)user posted image .... no upam da dobiš plačo...user posted image


Aja mi smo proizvodnjo otrok končali- plača pa verjetno tudi bo- to sem tako brezveze dodale- zaradi stanja v Sloveniji ampak naša firma z lahka ne bo končala na kolenih

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:50:18   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem pravkar ugotovila, da nisem več v nobeni formi- me je brat povabil na nek žur v Celje - pa se mi neda. Če pomislim še par let nazaj ni smel bit noben žur brez mene sedaj dva en za drugin ne morem več skupaj spacat - to pa je emšo

Tako pride......user posted image


ja ampak športnikim se forma spreminja- tako se bo pa meni- otrok odrašča in to pomeni za mene več svobode. Ta mesec sem že dva koncerta preživele- drugi mesec me čakajo že trije. Do decembra bo cela plača šla samo na vstopniceuser posted image - seveda če še bo plača

Zdaj uživaj,ko pride drugi otrok se bo zgodba ponovila (zlepa ne zraste)user posted image .... no upam da dobiš plačo...user posted image


Aja mi smo proizvodnjo otrok končali- plača pa verjetno tudi bo- to sem tako brezveze dodale- zaradi stanja v Sloveniji ampak naša firma z lahka ne bo končala na kolenih

no to je v redu...user posted image zakaj je pa proizvodnja otrok zastala?user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:52:08   
madela
Čer user posted image

A vi pa o koncertihuser posted image No jaz grem aprila na Zečiča in Stavrosa,obvezno user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 21:55:10   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Čer user posted image

A vi pa o koncertihuser posted image No jaz grem aprila na Zečiča in Stavrosa,obvezno user posted image

ne mi o otrocih user posted image prov maš ,da greš user posted image ,pa drgač?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:01:46   
madela
A o otrocih user posted image Jaz imam tri mulčke,ki si včasih prav zlati,včasih pa mi tud lasje pokonci stojijo user posted image
Drugač pa uživam in lutam po svetu user posted image Pa ti?
Nisem še te vprašala,če si bil v Cerknici na karnevalu? Če si morda videl eno hudičevko,ki se trosi od mraza,sem bila to jaz user posted image Tako me je nazeblo,da sem skor pošizla tam dol...pa še s tistimi busi smo se mogli furatuser posted image
Me kar zebst začne,ko se samo spomnim user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:12:53   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: madela

A o otrocih user posted image Jaz imam tri mulčke,ki si včasih prav zlati,včasih pa mi tud lasje pokonci stojijo user posted image
Drugač pa uživam in lutam po svetu user posted image Pa ti?
Nisem še te vprašala,če si bil v Cerknici na karnevalu? Če si morda videl eno hudičevko,ki se trosi od mraza,sem bila to jaz user posted image Tako me je nazeblo,da sem skor pošizla tam dol...pa še s tistimi busi smo se mogli furatuser posted image
Me kar zebst začne,ko se samo spomnim user posted image

saj sem ti namignil (med vrsticami)da ne hodi v C. Ne jaz nisem bil. Naša pika nogavička in indijanka sta imeli karneval okrog domauser posted image . Drugač pa delavno ,še posebno ta teden je bil ubijalski tko da nisem nič pogledal semle kaj dogaja.A ti si bla pa hudičevka ? Sedaj nisi več?user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:16:55   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

saj sem ti namignil (med vrsticami)da ne hodi v C. Ne jaz nisem bil. Naša pika nogavička in indijanka sta imeli karneval okrog domauser posted image . Drugač pa delavno ,še posebno ta teden je bil ubijalski tko da nisem nič pogledal semle kaj dogaja.A ti si bla pa hudičevka ? Sedaj nisi več?user posted image


Vem,da si neki namigoval,da naj ne hodim user posted image Saj za pogledat je bilo zanimivo,sam kaj ko je mraz vse pokvaril...jaz pa tam v mini oblekici user posted image user posted image
Sem bila res pravi hudiček v tistem momentu user posted image
Ne drugače,pa sem jaz bolj angelček user posted image
Delavno,kje v službi ali doma?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:23:22   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco

saj sem ti namignil (med vrsticami)da ne hodi v C. Ne jaz nisem bil. Naša pika nogavička in indijanka sta imeli karneval okrog domauser posted image . Drugač pa delavno ,še posebno ta teden je bil ubijalski tko da nisem nič pogledal semle kaj dogaja.A ti si bla pa hudičevka ? Sedaj nisi več?user posted image


Vem,da si neki namigoval,da naj ne hodim user posted image Saj za pogledat je bilo zanimivo,sam kaj ko je mraz vse pokvaril...jaz pa tam v mini oblekici user posted image user posted image
Sem bila res pravi hudiček v tistem momentu user posted image
Ne drugače,pa sem jaz bolj angelček user posted image
Delavno,kje v službi ali doma?

V službi (s.p. imam) ,boljš da si angelček kot user posted image ... samo v mini oblekici po mrazu user posted image .... kaj če bi si jo prehladila?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:28:21   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco
V službi (s.p. imam) ,boljš da si angelček kot user posted image ... samo v mini oblekici po mrazu user posted image .... kaj če bi si jo prehladila?


Aja,S.P. imaš? Nisem vedela. Ja,to pa zna bit burno. No upam,da boš fajn uredil user posted image
Ja,če bi si jo prehladila,bi se pač morala zdravit. Saj veš,kako to gre...malo več razvajanja,počivanja,miru in seveda velik tekočine user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:32:31   
muco
user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: *mRRhe2010*
27.2.2010 22:41:18   
madela
No vidiš,sploh ni panike user posted image

Jaz grem pa zdaj počasi spat,ker mi že učke skupi vleče user posted image
Lahko noč Muco.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?