|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:07:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

kako prst???? pa Hanika???user posted image user posted image
prst se še drži....malo me kluje,na cajte srbi(kar pomeni da se celi)-je pa včeraj mi ena rekla da si je ona isto tkole poškodovala blazinico in da je po 10tih letih prst še vedno full občutljivuser posted image ......Hanika je super......je ko mali vampirček-2 zobka sta čist pod površjemuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:10:40   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Živjo!

Mi smo čist v pakiranju in pranju in likanju ... user posted image user posted image
Moj v ponedeljek štarta za Kitajsko, mi je prinesu že pol garderobe za oprat in speglat in prisežem če mi še ene gate prinese mu jih bom nekam zatlačla! user posted image user posted image user posted image


ok...si pridna..zelo...ampak neki mi ne gre kupaj... od kje ti je pa prinesu....user posted image user posted image user posted image ...a ne živita skupaj???? Sicer pa...reci mu, da če se želi izliti z njimi naj nosi samo ne hlače in eno majco.....user posted image user posted image user posted image


To sm mislna iz garderobe v pralnico user posted image
Sej pol pol teh stvari ne vzame s sabo, pa zdej bo itak mal bolj pameten, če mu bo kej zmankal bo pa dol kupu user posted image Pa še men kej! user posted image

grem ninat! Nočko!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:12:10   
Onasiss
u... grdo... naši pa štirice ven lezejo in jo tok boli, da se kar trese.... drugače pa je non stop lačna.... ravno dobro pospravimo od enega obroka že se dere AM AMA AM....user posted image user posted image user posted image

PRST pa čimbolj gor drži....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:14:38   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

u... grdo... naši pa štirice ven lezejo in jo tok boli, da se kar trese.... drugače pa je non stop lačna.... ravno dobro pospravimo od enega obroka že se dere AM AMA AM....user posted image user posted image user posted image

PRST pa čimbolj gor drži....
pri nas je tudi skos ama ama-sploh če vidi koga jest-pa je lahko ona v nulo sita......u pri vas pa štirke-avč-naj bo čimprej mimo.....sej ga držim gor,samo zgleda kot da žugamuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:15:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Živjo!

Mi smo čist v pakiranju in pranju in likanju ... user posted image user posted image
Moj v ponedeljek štarta za Kitajsko, mi je prinesu že pol garderobe za oprat in speglat in prisežem če mi še ene gate prinese mu jih bom nekam zatlačla! user posted image user posted image user posted image


ok...si pridna..zelo...ampak neki mi ne gre kupaj... od kje ti je pa prinesu....user posted image user posted image user posted image ...a ne živita skupaj???? Sicer pa...reci mu, da če se želi izliti z njimi naj nosi samo ne hlače in eno majco.....user posted image user posted image user posted image


To sm mislna iz garderobe v pralnico user posted image
Sej pol pol teh stvari ne vzame s sabo, pa zdej bo itak mal bolj pameten, če mu bo kej zmankal bo pa dol kupu user posted image Pa še men kej! user posted image

grem ninat! Nočko!
full si pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image spočij seuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 21:32:43   
Čebel@
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 22:09:34   
MIHAILO
JEEEEEEEEEE,teta bom,moja sestra je srecka noseckauser posted image user posted image tok sem veselauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
6.3.2010 22:54:43   
Balonchy
Ojla... sam pozdravim!!!  user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 6:42:07   
baki
jutrooooooo.nem kaj pisala k itak ni nobene tleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 6:57:38   
baki
sem ugotovila da nika nem smela več umivatuser posted image user posted image user posted image .kadar ga umivam se mi zvečer obvezno zbuja.včeraj sem ga kr stuširala se je dvakrat zbudo.je moj reku se pa ja ni kopal.sem rekla ne umival se jeuser posted image user posted image user posted image .dons ga nebom bomo vidli kaj bo.dol padešuser posted image user posted image user posted image user posted image .bomo šli med umazanceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:16:28   
Ajvy
jutro....

NOčka za spoznanje bolja.....

Onasiss.
..boga Evita...naj zobki čimprej pridejo na plano....

Čebela....človek je res eno čudovito bitje...je pa res...da se vsaka poškodba dolgo pozna in kljuva....boš pa napovedovalka vremenauser posted image

Balonchy....hello

Mihailo..
..jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeee..the best...čestitke

BAki.
..he he ...vsak ima kakšno svojo foro...zanimivo...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:31:02   
Urša08
jutro

Kako ste? Mi smo že pokonci, jaz kuham kavico, tamalkedva se igratauser posted image Včerej zjutraj sem malce dalj spala - beri do pol osmih, potem je možek skuhal kavico, šla pod tuš, nato v trgovino po par malenkosti. Mal čez 10 smo šli že n na sprehod in se sprehajali do pol dveh z eno pavzico na čajčku. Potem smo na hitrco skuhali kosilo , malo pospravili in smo dobili obiske. Je blo tok luštno, štirje otročki na kupu po dva iste starostiuser posted image Zvečer sem samo še v postlo popadala. Zdej vas moram  mal za nazaj prebrat da bom natekočem. user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:33:33   
baki
urša sem že mislala da je kaj narobe ko se nisi nič javlauser posted image a diete se še držiš?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:37:03   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: baki

urša sem že mislala da je kaj narobe ko se nisi nič javlauser posted image a diete se še držiš?


Baki
ne nč ni narobe sam med vikendi se pri nas ful dogaja, smo čist leteči tako da včasih zmanjka časa za računalnik. Diete se še držim, joj sem bla včerej karakter sem dala spečt marelične rogljičke ampak nisem niti enga probalauser posted image Tako da vztrajam. Danes gremo k mojim na kosilo - sem mamic povedala kaj zame narestuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa ti? Sem prebrala da si že na - 5 kg - uvauuser posted image user posted image user posted image user posted image kar tako naprej

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:39:15   
Urša08
Ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoji pupi Danes pa spet delovna ane? A maš to 8 ur al med vikendi cel dan?

Onasiss in čebel@ naj zobki čim prej vn pokukajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo v istem klubu, se tud mi s tem ubadamo trenutnouser posted image

Simonakr a si vse popedenčkala za tvojga?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 7:55:46   
Ajvy
Urša---jutro...krasno za lep dan......in igranje....
8 urni delavnik imam..od 12- 20....včeraj je kar hitro minilo.....bomo videli kako bo danes...
Pridne glede diete user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 8:01:17   
baki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: baki

urša sem že mislala da je kaj narobe ko se nisi nič javlauser posted image a diete se še držiš?


Baki
ne nč ni narobe sam med vikendi se pri nas ful dogaja, smo čist leteči tako da včasih zmanjka časa za računalnik. Diete se še držim, joj sem bla včerej karakter sem dala spečt marelične rogljičke ampak nisem niti enga probalauser posted image Tako da vztrajam. Danes gremo k mojim na kosilo - sem mamic povedala kaj zame narestuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa ti? Sem prebrala da si že na - 5 kg - uvauuser posted image user posted image user posted image user posted image kar tako naprej


bravo za karakter.....sploh pa rogljički..mjammmmmmm.za to pa rabiš res močno voljo.drgač gremo na vikend na kosilo sam gremo šele ob 14.00 ko moj konča z službo.tk da bom jst kr pri mami pojedla malo mesa+solato.še en teden,pol bo pa rezultat tudi viden ne sam cifre na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 8:24:52   
baki
a je kera tu.?

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 8:25:24   
baki
ajvy....dobro jutro

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 9:45:11   
simonakr
Jutro!

Urša še ene par stvari je za speglat (je reku da bo sam!) pa v kufer zmetat, samo to bova počela ko bo tamala spala.

Mihajlo - čestitke!

grem malico pripravit za našo miss

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 11:52:49   
Čebel@
mihailo......vav čestitke tetauser posted image user posted image user posted image ga bomo s kolumbo skupi pileuser posted image user posted image

balonchy.....pozdrav nazajuser posted image

baki...našo tudi voda zbudi če je tik pred spanjem,tko da mi se kopamo/tuširamo že pred večerjo

ajvy.....joj upam da ne bom napovedovalka vremena -da ne bo tako zelo občutljivuser posted image user posted image ...user posted image user posted image user posted image za bolj uspešno nočko-naj trajauser posted image

urša....user posted image user posted image user posted image za lepo soboto-upam da se boste imeli tudi danes fino.....a pri vas tudi zobki?-res so revčki ko jih zobki matrajouser posted image

tudi ostalim lep dan

mi smo se dopoldne malo spravili vozičkat,pa tko grozno piha da smo se kar hitro nazaj noter spokali......zdele pa Hanči že pančka,možek pomiva posodo,jaz pa zabušavamuser posted image




(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   [Brisano sporočilo]
7.3.2010 12:30:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 13:01:33   
sjmm
Dan!

mi pospravlamo k smo včeri zabušaval...zuni piha k user posted image

mali spi, no, se že neki oglaša

kuhamo cvetačno juhco in pekli bomo pice...dans še po jančkovem jedilniku

no, pol pa šibnemo k enim sosedom na popoldanski kofetek

pol pa v banjo en kup mulcov nametat, nohte strišt, lase sušit...jutr pa ital again nov delovni dan

fajn bodite, fajn hujšajteuser posted image user posted image user posted image user posted image
pa se zvečer kej nazaj nalimamuser posted image

POZDRAV!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 13:19:33   
črticaa
živjo punce
kako ste kaj,..upam da vsi zdravi in čim več na svežem zraku user posted image


mi imamo sedaj obdobje trme,..in to ima res hude popadke user posted image

drgač imajo pa dnevi ponovno premalo ur,..še dobro da imam svetovno taščo in tasta,..da mi rahlo krijeta rit user posted image ker drugače bi bla kriza,....sicer pa komaj čakam na september da dam dominika v vrtec da se bomo lažje organiziraliuser posted image potem pa če bo šlo vse po sreči,...gremo next year na TENERIFE,..jej letela bomuser posted image user posted image user posted image


dominik,..je sedaj zdrav, tako da se mporava prijaviti na posvetovalnico,..hodit še ne namerava, je tako fino na vseh 4ihuser posted image evo angelček se je prebudil,..lp
papap

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 18:15:50   
baki
čerrrr......ja je sploh keras tle?

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?