|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:10:39   
Onasiss
Dons sem mislila, da bom zaspala u službi....user posted image user posted image user posted image ...po moje me je sprememba vremena zmučila.....user posted image

Potem smo se šli vozičkat....in smo fulll uživali....user posted image user posted image user posted image  ČE SLUČAJNO BERE... HVALA TI MOJA ZLATA DIREKTORICA, KER SI MI DALA TKO DOBR ŠIHT..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image S TAKO DOBRIM URNIKOM.
 
 
....grem delat šamrole, otroke spat zbrcat, ta starga poseksat....user posted image user posted image user posted image , učit in spat.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:13:47   
Onasiss
Aja.... še to... u službi en žmilion novosti, sploh ne vem kaj naj si mislim.... vem samo to, da je marsikaj pisano meni na kožo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:32:38   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Dons sem mislila, da bom zaspala u službi....user posted image user posted image user posted image ...po moje me je sprememba vremena zmučila.....user posted image

Potem smo se šli vozičkat....in smo fulll uživali....user posted image user posted image user posted image  ČE SLUČAJNO BERE... HVALA TI MOJA ZLATA DIREKTORICA, KER SI MI DALA TKO DOBR ŠIHT..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image S TAKO DOBRIM URNIKOM.
 
 
....grem delat šamrole, otroke spat zbrcat, ta starga poseksat....user posted image user posted image user posted image , učit in spat.....


mejdunej..ti si pa zaposlena...tko in tko....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa dobr ga dejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja, no, pa ostalo naj ti tud ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:36:23   
sjmm
Vsem, ki se mučite....naj hitr pride zajtrkuser posted image

pa vsem bubanim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas za spremembo že spančkamo....je sam 1x čez dan, ostalo smo bli kr zuni....sam, bejbe....naš je kljub samo 1x spancu zvečer naspidiran 100 na uro...on sploh ne bi šel spat...mislim...le po kom se je vzel...hm, najbrž po mamici...je bla tud taka, ha, ha

evo čakam če bo kak alarm...pa kruh čakam, da ga vzamem iz kruhomata, z Mihcem se še mau pocrkljava, pol pride še ata na vrstouser posted image ....pa skoz gsm pr seb stiskam, da mi Janči sporoči novosti dnevauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:36:47   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Aja.... še to... u službi en žmilion novosti, sploh ne vem kaj naj si mislim.... vem samo to, da je marsikaj pisano meni na kožo....user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:45:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

MA KAJ SI TI NOR?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KJE SO ČEBELE???????????????''user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:46:27   
Onasiss
ej sjmm.......... si ti tud pridna...njami...dobr se voha tale tvoj kruhek...študiram, da bi si kruhomat kupla...sam se morm naučit testo delat....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:47:38   
Čebel@
onasiss........vav čist si naspidiranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm........sej bo kmalu petekuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:48:18   
Onasiss
čebela....KAKO ŠOLA?????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:50:27   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

čebela....KAKO ŠOLA?????user posted image user posted image user posted image user posted image
ehuser posted image ......me ena prfoksa ne spusti pa fertikuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:51:28   
simonakr
Čer! A že kar na novem delu al kaj? MIslim mene je čas povozil user posted image

Mesec marec bo nor oz je že! Jest imam dopoldne predavanja v ljubljani, popoldne pa službo in obratno. Moj lubi gre za 2 tedna na Kitajsko. Larisa bo bolj ali manj pri tašči al pa pri moji svakinji (ki je hvala bogu še doma) me sploh ne bo več poznala user posted image
Tko da če preživim marec sm sposobna vsega! user posted image

Se bom javila takoj ko bom mela mal več energije se pravi čez vikend user posted image
Grem spat! Nočko!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:54:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Čer! A že kar na novem delu al kaj? MIslim mene je čas povozil user posted image

Mesec marec bo nor oz je že! Jest imam dopoldne predavanja v ljubljani, popoldne pa službo in obratno. Moj lubi gre za 2 tedna na Kitajsko. Larisa bo bolj ali manj pri tašči al pa pri moji svakinji (ki je hvala bogu še doma) me sploh ne bo več poznala user posted image
Tko da če preživim marec sm sposobna vsega! user posted image

Se bom javila takoj ko bom mela mal več energije se pravi čez vikend user posted image
Grem spat! Nočko!
en velik user posted image  zate

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:57:38   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Čer! A že kar na novem delu al kaj? MIslim mene je čas povozil user posted image

Mesec marec bo nor oz je že! Jest imam dopoldne predavanja v ljubljani, popoldne pa službo in obratno. Moj lubi gre za 2 tedna na Kitajsko. Larisa bo bolj ali manj pri tašči al pa pri moji svakinji (ki je hvala bogu še doma) me sploh ne bo več poznala user posted image
Tko da če preživim marec sm sposobna vsega! user posted image

Se bom javila takoj ko bom mela mal več energije se pravi čez vikend user posted image
Grem spat! Nočko!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sej mesec je tko na brzake naokol....boš vidlauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:58:27   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

ej sjmm.......... si ti tud pridna...njami...dobr se voha tale tvoj kruhek...študiram, da bi si kruhomat kupla...sam se morm naučit testo delat....user posted image user posted image user posted image user posted image


sej ti vse piše...sam not namečeš..pol pa sam dela...vsaj nekiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 21:09:09   
Čebel@
user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 21:15:02   
Katjusa
za kredit zvema ju3..... sicer ne dokončno ampak na 99% komi čakam.... sem kr mal nervozna....

florjan je danes imel klopa in to na ličekuuser posted image

lepo ajajte in stiskajte psti... pridne steuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 22:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 22:18:03   
Ajvy
OI....

Lepo pozdravljene v novem delu...čestitke vsem malčkom palčkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamika....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 22:18:31   
Ajvy
Brez zamere, k nisem vse pokomentirala...ne gre....

Bodite v cvetju......


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 6:26:07   
baki
jutro.....URŠA....a bo?jst sem že popila kavico.imam zdej ful energije.spat tudi ne morem več tk fajn.KOLUMBO.... vsi so naspidirani razen tebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 6:59:21   
Urša08
jutro

Naša nočka solidna. Kavico sva z možekom skup popila preden je šel v službo.

Baki super za energijouser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz je pa nimam. Pojma nimam kaj je z mano, sem brez energije, zaspanauser posted image Ma sej bo, mogoče me pa spomladanska utrujenost daje.

Ajvy lepo da si se oglasilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo super za roka, da je boljšiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 7:01:28   
Urša08
Onasiss iiii lepo te je brat sploh tok lepih stvari na kupuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrušk kako gre tebi?

Grem sebe iz pidžamice dat, pa otročka zrihtat, potem zajtrk, mal kuhno pospravt, ob pol devetih pa frizerka pride.user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 7:03:20   
Urša08
Deja jutrouser posted image Kako ste? Je Žiga zdrav? Je še vedno v domačem varstvu pri možu?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 7:21:46   
Deja
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Deja jutrouser posted image Kako ste? Je Žiga zdrav? Je še vedno v domačem varstvu pri možu?


Jutro!

Ja mi vsi smo OK.

Žiga je zdrav ko ribica.
Res presenetljivo, glede na to da lahko jaz iz vrtca prinesem vse in svašta...
Ja čuva ga če zmeraj možek. Se je kar malo razvadil (možek) user posted image .
Skupaj spita do 9h, potem gresta spat po kosilu in potem med vikendom, ko sem jaz doma, grem jaz z Žigcem spat, pa možu kar manjka popoldnevno spanje...user posted image

Moj možek pa si je zdaj dal rihtat da bo delal le 4ure, do dopolnjenega 3.leta... upam da bo uspelo!

Pa pri vas?



_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
3.3.2010 7:25:01   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Onasiss iiii lepo te je brat sploh tok lepih stvari na kupuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrušk kako gre tebi?

Grem sebe iz pidžamice dat, pa otročka zrihtat, potem zajtrk, mal kuhno pospravt, ob pol devetih pa frizerka pride.user posted image



ojla....men kr laufa....sm že eno kilco skenslala, za dons sm si pa tud solatko pa jajčka u službo prnesla, tko da mislm, da bomo zdržal....moj tud z mano drži in res upam na uspeh - volje ne manjkauser posted image user posted image

lp pa dobro jutro vsem


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?