|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naprej
14.4.2010 19:43:09   
VERBATIM
miljonarka, spregledal sem eno številko, opozorila si me na napačno uporabo dvojine in na formulacijo o starših in prijateljicah, in seveda se strinjam, da lahko imaš vse to, moraš imeti, ampak prioritete so mi važne, ko imaš možnost v nedeljo jesti s partnerjem s katerim STA:-) noseča, ali jesti pri mamici in izbereš mamico, ko imaš možnost iti na kavico k prijateljici, ali k partnerju, ki te čaka, ker te ni videl 32 ur, ali sem potem res posesiven, potem priznam, sem posesiven, če so moje želje res posesivne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kako naprej
14.4.2010 19:46:19   
Anonimen
ampak prioritete so mi važne, ko imaš možnost v nedeljo jesti s partnerjem s katerim STA:-) noseča, ali jesti pri mamici in izbereš mamico, ko imaš možnost iti na kavico k prijateljici, ali k partnerju, ki te čaka, ker te ni videl 32 ur, ali sem potem res posesiven, potem priznam, sem posesiven, če so moje želje res posesivne


Razumem tvoje vprašanje user posted image , ampak - a lahko poskusiš malo razmišljati zraven user posted image ?

Lahko ti dam sicer premočrten odgovor na tvoje vprašanje, ampak dokler ne boš razumel sebe, bo odgovor sam sebi namen in zgolj potrjevanje tvojega ega.

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kako naprej
14.4.2010 19:55:57   
VERBATIM
milijonarka, poslušam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:01:58   
Anonimen
To je tvoja potreba, da je ona vedno doma in da se ves njen svet vrti okoli doma. Izhaja iz tebe, iz nekih tvojih počutij in tvojih nerazumevanj...poglej v sebe, kaj te tebe sili, da tako razmišljaš in zakaj potem siliš partnerja naprej?

Kaj pa ti, a ves tvoj svet se vrti okrog doma? V njem ni prostora za družino, za prijatelje tako kot praviš da jih ne sme biti za partnerko? Osamljen svet je to, ne potegni v njega še nekoga (in še enkrat, pusti težave perterke s pretirano navezanostjo ob strani), sploh ne na silo. Ne boš je spremenil preden spremeniš sebe. Šele potem lahko začneš pri njej. Samo ko nehaš zahtevati na silo (ali zelo zelo milo, kar je samo antipol sile), se stvari kot po čudežu postavijo na svoje mesto. Na vsak način želiš dopovedati, da njeno obnašanje ni ok, ampak, a si razmislil o svojem?

ps. 20€, za začetek user posted image .

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 14.4.2010 20:02:27 >

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:15:26   
VERBATIM
ves moj svet se vrti primarno okoli doma, ampak , verjetno se ponavljam, se pravi, počasi se bom spreminjal, je prostor za starše, prijatelje, ampak jaz imam zelo jasno izdelane prioritete, ne more se zgoditi, da bi, ko bi vedel, da me partnerka čaka, šel raje na pivo s kolegom, in da bi raje šel k mami na malico, kot da počakam in grem s parterko skupaj, za prioritete gre pri meni
še enkrat milijonarka, ne trdim, da imam prav, sploh ne
ko bova nabrala več kot 20 evrov boš javila transakcijski račun

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:18:47   
Anonimen
Verjamem, da gre za prioritete user posted image , pri tebi. Kaj pa pri vama, katere so vajine prioritete?

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:22:29   
VERBATIM
dobro vprašanje

ne bi rad bil krivičen do nje, sedaj bi rekel, da je vrstni red mamica, prijateljice, jaz, služba, hm, mogoče služba deli mesto z mano

moje prioritete ona, starši, služba, prijatelji

najine prioritete????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:30:18   
Anonimen
najine prioritete????


Ja, vajine, zakaj takšno začudenje?

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:31:11   
Anonimen
ne bi rad bil krivičen do nje, sedaj bi rekel, da je vrstni red mamica, prijateljice, jaz, služba, hm, mogoče služba deli mesto z mano


Zakaj bi bil krivičen do nje?

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:33:17   
*jesen*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
najine prioritete????

Ja, vajine, zakaj takšno začudenje?


Nekatera razmerja tega ne poznajo. Čeprav se sliši čudno. Žal.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:33:33   
*jesen*
...

< Sporočilo je popravil *jesen* -- 14.4.2010 20:38:15 >

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:42:58   
VERBATIM
ne, ne, nisem začuden, ampak ne znam odgovoriti, razen fraz, ki ne pomagajo, kaj dosti, se pravi, da se ma mela rada, bla bla bla, ne vem, če obstajajo najine prioritete, še za otroka nisem prepričan, da je najina prioriteta v tem trenutku, ker se je odnos pomembno poslabšal, in količina medsebojnih stikov med mamico in njo povečala ob izvedenju, da je otrok na poti
krivičen menim, da zato, ker morda niso take prioritete, ampak jih jaz dejansko tako vidim

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:53:17   
VERBATIM
milijonarka
ampak poglejva praktične posledice različnih prioritet, ne vem, kako ti živiš in kje, ampak dom kot funkcionalna enota zahteva nekaj vloženega dela, ne veliko, nekaj pa, in če bi še jaz v ostalem času, ko nisem v službi, bil pri starših, pri prijateljicah (torej devetkrat v devetih dneh na kavi tudi ni preveč, ok), ne bi bilo skoraj nič narejeno, ne skoraj, nič, in če me potem zelo razumevajočega kliče in sprašuje, kaj delam, ko je na kavi, in rečem, da kosim, pospravljam, mi njena pohvala, da sem priden, priden, grenko zveni

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kako naprej
14.4.2010 20:58:10   
*miska.mcc*
moment, moment!

tole moram negirat!user posted image

ne more se zgoditi, da bi, ko bi vedel, da me partnerka čaka, šel raje na pivo s kolegom


ce bi vedel, da te čaka iz dneva v dan, bi sel slejkoprej tudi rajsi na pivo!user posted image


zdaj pa se vprasaj kontra.
ce ona ve, da mjavkas, da bi bil srecen, ce je ona doma, in je doma in gre slejkoprej malo k mamiciuser posted image user posted image user posted image


beh....ne vem vec kaj sem sploh hotlauser posted image

ajd! napisi okvirno svoj tedenski urnik. pa njen tedensko urnik.
ce smo ze tako dalec, se pejmo konkretno.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:00:37   
baguSka
mah kukrkol gledamo in se sprasujemo in razgljabljamo in se pogljabljamo... tezko zelo tezko se bosta nasla na neki sredini... mozno pa sevede je, ce sta oba eden drugemu enako pomembna in si zelita ostati skupaj, kar pomeni, da se oba sama pri sebi toliko spremenita, da je obema v prid oz zadovoljstvo... cim se spremeni le eden za voljo drugega ni to to... na zacetku se gre neki casa, potem pa postanes scasoma nesrecen... ker to nisi ti in to niso tvoje zelje in prioritete... ce ti srce narekuje, da si srecen tam kjer je tvoj dom s tvojo partnerko, potem bo tako tudi vedno ostalo... njej pac srce narekuje drugace in vprasanje ce se bo kdaj okoli tega karkoli spremenilo... seveda pa je vse mozno, kot sem ze rekla, tudi cudezi obstajajo...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:07:28   
baguSka
miska jaz sem te cist razumela...

ko sem bla sama v svoji prvi resni vezi mi je blo tud to tumac zoprna zadeva... pa nisem rinla k mamici in prijateljicam, ko me je klical da me doma caka, ampak sem enostavno zacela zavlacevati z delom v sluzbi... ker mi ni slo nic bolj na zivce kot to, da mi je DAL VEDET da me doma caka, kar pomeni, da je to povdarjal! in sva se takrat po hitrem postopku razsla, ceprav sva bila prej 5 let skupi... ampak skupno zivljenje nama ni funkcioniralo in basta... pa ga mam se danes rada, ker sem se ogromno in se vec naucila od njega in od tiste izkusnje in hvalezna sem za vsak trenutek, ampak nebi pa mogla bit vec z njim... ker priznam, tud danes bi mi to slo orto na zivce, da bi me nekdo non-stop opozorajal nase... pri mojem mozu npr sama vem, a me caka al me ne caka in nardim cisto po filingu - svojem filingu! ni treba njemu govorit kako in kaj nej pocnem... ampak se pac ujameva brez besed in mava oba enake prioritete in poglede na dolocene stvari, katere se nama zdijo same po sebi umevne... normalno da nekatere stvari gledava tudi iz cisto drugih bregov, pa vednar so to stvari, ki nama niso prioritete, ki naju bi ovirale na najini skupni poti... se tisto nekaj kar je bilo, sva sporazumno resila, da greva lahko naprej...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:15:09   
VERBATIM
baguška in miška
saj jaz ne dajam vedeti, da sem doma, jaz pač sem doma, ker mi je v hiši všeč, ker imam kaj za početi, ker si najdem veliko reči, in ne klicarim, kje je, zgolj pri sebi se čudim, kako to, da če nekoga s kom si po svojem izboru, ne želiš pač videti, in si v trenutku, ko bi bil rad z njim, nekje drugje

kot je nisem razumel, kako mi lahko napiše msg, da me pogreša, potem, pa gre čez eno uro jest k mamici, ko bi lahko jedla skupaj, in se ne oglasi pri meni za minuto, če me že res pogreša
to mi je nerazumljivo

gotovo je pa res, kar si zapisala, da je pomembno, če se pri pomembnih rečeh poenotita

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:17:55   
Anonimen
VERBATIM, vrtiš se že malo v prazno.

Daj, poskusi....se o teh stavareh kot razumen odgovoren odrasel pogovoriti s svojo partnerko user posted image .

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:21:47   
baguSka
ocitno je njej doma dolgcas..... kar pomeni, da ji je dolgcas s tabo! sorry, ampak tako jaz to vidim...... mi2 z mozem sva npr lahko non-stop SAMO doma in se mava prou super!! nobenemu nic ne fali, ker ze eden drugemu zadostujeva.... pri vama je seveda to (po opisu sodec) zelo nemogoce..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:23:18   
m_o_i
kljub vsem analizam mocno dvomim, da se bo odgovor nasel na RR; ce kje, potem v tisti tolikokrat omenjeni hisi (no, al pa na kaki vecerji) user posted image
sem samo jaz dobila obcutek, da se v tem partnerstvu verbatim edini ukvarja s tem problemom!? in premleva, analizira, dela scenarije?! 

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:23:28   
baguSka
imam obcutek, da tudi ce zeli bit s tabo, rajsi kam gre in kaj pocne.... da bi morala s tabo doma 'zdet' se mi zdi, da je njej velika muka... user posted image zato rajsi hodi naokoli, da se zamoti in si zapolni svoj urnik in dan kar se da zanimivo....

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:28:53   
*miska.mcc*
pa te mam!

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

baguška in miška
saj jaz ne dajam vedeti, da sem doma, jaz pač sem doma, ker mi je v hiši všeč, ker imam kaj za početi, ker si najdem veliko reči, in ne klicarim, kje je, zgolj
pri sebi se čudim, kako to, da če nekoga s kom si po svojem izboru, ne želiš pač videti, in si v trenutku, ko bi bil rad z njim, nekje drugje

kot je nisem razumel, kako mi lahko napiše msg, da me pogreša, potem, pa gre čez eno uro jest k mamici, ko bi lahko jedla skupaj, in se ne oglasi
  --->   pri meni    <---   za minuto, če me že res pogreša
to mi je nerazumljivo

gotovo je pa res, kar si zapisala, da je pomembno, če se pri pomembnih rečeh poenotita



zakaj    --->"se ne oglasi PRI MENI "in zakaj ne  --->"se ne oglasi DOMA"?

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:29:25   
VERBATIM
vse zapisano v zadnjih štirih postih ima smisel

sem se poskusil pogovoriti o teh temah, kaj se je zgodilo, ko sem omenil, da bi bil vesel, če kdaj dan preživi tu, sem že povedal, ko sem omenil, da je devetkrat v devetih dneh na pijačo s kolegicami, in se nič drugega ne počne, postane kot na tržnici, kolikokrat pa lahko, vzeti mi hočeš prijateljice..., seveda non stop premlevam scenarije situacije, ni mi vseeno, zato toraj, dalje, ne gre samo, da bi ji bilo dolgčas z mano, saj ni v hiši predvsem, ko mene ni, se pravi, takrat ji je šele dolgčas, ker ne ve, kaj naj si počne, ker ne vidi, kaj je za početi

ampak oddaljili smo se od edine resnega problema v tej zgodbi, kaj bo, ko bo otrok, ali bo potem z otrokom ob sebi imela vse te poti?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:31:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa te mam!

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

baguška in miška
saj jaz ne dajam vedeti, da sem doma, jaz pač sem doma, ker mi je v hiši všeč, ker imam kaj za početi, ker si najdem veliko reči, in ne klicarim, kje je, zgolj
pri sebi se čudim, kako to, da če nekoga s kom si po svojem izboru, ne želiš pač videti, in si v trenutku, ko bi bil rad z njim, nekje drugje

kot je nisem razumel, kako mi lahko napiše msg, da me pogreša, potem, pa gre čez eno uro jest k mamici, ko bi lahko jedla skupaj, in se ne oglasi
  --->   pri meni    <---   za minuto, če me že res pogreša
to mi je nerazumljivo

gotovo je pa res, kar si zapisala, da je pomembno, če se pri pomembnih rečeh poenotita



zakaj    --->"se ne oglasi PRI MENI "in zakaj ne  --->"se ne oglasi DOMA"?



tole sem se pa tud jaz vprasala, ko sem prebrala!?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:31:44   
m_o_i
đizskrajstsuperstar-ne isci odgovorov tam, kjer jih niuser posted image

kaj in kak bo, ko bo dete tu, se vidva ne vesta; kak ti naj tu gor kdo odgovori?!

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 14.4.2010 21:32:36 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?