|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če te mama ne mara
21.3.2010 21:25:35   
onka
Mene mama nikoli marala. Čeprav imam svojo družino ne mine dan,da se ne bi spomnila nanjo in z bolečino v srcu pomislila na njeno početje nad mano. Sedaj že nekaj časa nimava stikov, vem da je tako najboljše za mene, ampak vseeno...
Boli, ko druge slišim, pa je mami to, pa moja mami ono.....jaz pa nisem imela od nje drugega kot to, da me je imela za "one", da v težkih trenutkih nimam ob sebi cenjene osebe, ki bi ji naslovnila glavo na rame.
Rada bi delila izkušnje s tistimi, ki imajo podobne izkušnje in kako to prenašate.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 21:30:21   
thaiss
jaz z mamo že več kot 10 let nimam stikov, svojega vnuka sploh še ni videla...ampak je v svojem življenju niti malo ne pogrešam!!!
Biti mama še ne pomeni MAMA v pravem pomenu!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 21:46:23   
Anonimen
Onka user posted image . Jst sicer nimam take zgodbe in imam res prečudovito mamo, se mi pa tre srce ob takih zgodbah.user posted image

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 21:57:30   
Gina
Moja mama je bila sicer krasna, ampak je umrla. IN je res grozno biti brez mame. Tebi je gotovo še mnogo huje, ampak a veš, po moje je edina rešitev sprejet vse skup, pa iskat ljubezen kje drugje. Žal. NI druge. Če ne se lahko še požreš od hudega. NIsi kriva, da je tako. Ampak je vseeno to tako. Gledat moraš na sebe. Rešit se moraš tega, da ona upravlja s tabo na daljavo, pa čeprav na način, da ti je hudo, ker nimaš mame. Ne pustit da je to nekaj pomembnega. Najti si moraš pomembnejše reči in predvsem ljubezen drugje, da je ne boš tako pogrešala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 22:16:09   
Rožica I
Probaj gledat na celo stvar iz strogo racionalnega vidika-
morda je tvoja mati sama imela mamo, ki je ni marala in je zato ta vzorec prenašala dalje ali da je ta uboga zmedena ženska, ki v sebi ne najde ljubezni za svojo čudovito hčerko, le ena težka življenjska lekcija zate.

Zakaj se to dogaja, morda ne boš nikoli izvedela, ampak ne rabiš/smeš ostat suženj tega za celo življenje. Pojdi do kakšnega terapevta, govori o tem s prijatelji.. Probaj samo razumet, da ima ona ta problem za zrihtat, ne ti. Ti si samo eno ljubo bitje, ki potrebuje ljubezen- ne rabi pa biti ta ljubezen mamina. Lahko jo najdeš, (in močno upam, da jo boš), v 100-ih drugih oblikah, verjemi user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 22:43:46   
čebelica01
jaz sem imela tudi krasno mami , pa je žal ni več z nami . zato srčno upam , da ti bo dano , da najdete pravi stik . ker mama je le ena in edina .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če te mama ne mara
21.3.2010 23:09:41   
Nasy
Mi smo sicer v stikih a nikoli ne vem, za koliko časa in kaj lahko pričakujem. Mene tolaži točno to, da je ta vzorec podedovala od svoje mame, na srečo se je to do mene že nekako izgubilo, jaz imam svojo hčerkico najraje na svetu

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če te mama ne mara
23.3.2010 9:04:21   
pridna_janja
moja mama tudi me nima rada tako da če jo vidim enkrat na par let za 5 minut  mam jo dost ona pa mene user posted image zivi pa 1800km daleč 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če te mama ne mara
23.3.2010 19:33:26   
babyface
Tudi mene mama ni nikoli imela rada, vsaj tega občutka, da bi me imela
rada nisem nikoli imela. Ja to resnično boli ! Včasih se sprašujem zakaj
me je potem sploh imela. Stikov pa nimava že 20 let.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če te mama ne mara
23.3.2010 19:37:25   
babyface
Tudi mene mama ni nikoli imela rada, vsaj tega občutka nisem nikoli imela.
Včasih se sprašujem zakaj me je potem imela. To resnično boli!
Stikov pa nimava že 20 let.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 7:28:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy
Mi smo sicer v stikih a nikoli ne vem, za koliko časa in kaj lahko pričakujem. Mene tolaži točno to, da je ta vzorec podedovala od svoje mame, na srečo se je to do mene že nekako izgubilo, jaz imam svojo hčerkico najraje na svetu

Ravno to sem hotela vprašat, če, oziroma ali prenašate na svoje potomce, in kako se s tem soočate? Upam, da me razumete.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 7:59:51   
tažana
grozno mi  je tole brat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

zares mi je hudo za vas, ki vas mame nimajo rade. včasih je svet res narobe svet... moja mami je bila pa zlata mami pa je nimam več user posted image . upam, da boste nekoč našle vsaj pol toliko ljubezni, ki bi jo morale dobit od mame.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 9:16:35   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ravno to sem hotela vprašat, če, oziroma ali prenašate na svoje potomce, in kako se s tem soočate? Upam, da me razumete.

Nas je mama zapustila, tega je že...sej ne vem točno, ene 15 let
pa še na pamet mi ne pride da bi lastnega otroka zapustila, pa ne glede na to, al ima 3 leta ali 16, vedno bo moj otrok.
Tudi jasno mi je da gresta partnerja narazen, se ne razumeta, se zaljubiš v drugega, ampak da lastnega otroka zavržeš....no comment
Jaz sem jo v teh letih vidla mogoče 5x, pa živimo par km stran
na začetku mi je bilo hudo,z leti pa mine... Bi mi bilo huje če bi to naredil oče, ker mama je bila vedno egoist, najprej je poskrbela zase šele potem za otroke.. jaz imam vse spomine iz otoštva vezane na očeta. Vedno nas je on pripravljal za spanje, vozil na aktivnosti...ona je bila zelo malo prisotna.

Mi je pa žal za vse vaše zlate mamice ki jih žal ni več med vami!! user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 9:23:17   
Kamejka
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz z mamo že več kot 10 let nimam stikov, svojega vnuka sploh še ni videla...ampak je v svojem življenju niti malo ne pogrešam!!!
Biti mama še ne pomeni MAMA v pravem pomenu!!


Pri meni isto oz. enako.

Moj otrok pa misli, da je babica med angelčki. To je še najbolje, da ga ne boli srček, zakaj ga babica noče videti!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 9:35:27   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Kamejka

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz z mamo že več kot 10 let nimam stikov, svojega vnuka sploh še ni videla...ampak je v svojem življenju niti malo ne pogrešam!!!
Biti mama še ne pomeni MAMA v pravem pomenu!!


Pri meni isto oz. enako.

Moj otrok pa misli, da je babica med angelčki. To je še najbolje, da ga ne boli srček, zakaj ga babica noče videti!

naš pa še ni vprašal zakaj ima samo eno nono in dva nonota....ne vem pa, kako mu odgovorituser posted image  ?
Ko bo večji mu bom povedala resnico.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 10:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Kamejka

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz z mamo že več kot 10 let nimam stikov, svojega vnuka sploh še ni videla...ampak je v svojem življenju niti malo ne pogrešam!!!
Biti mama še ne pomeni MAMA v pravem pomenu!!


Pri meni isto oz. enako.

Moj otrok pa misli, da je babica med angelčki. To je še najbolje, da ga ne boli srček, zakaj ga babica noče videti!

naš pa še ni vprašal zakaj ima samo eno nono in dva nonota....ne vem pa, kako mu odgovorituser posted image  ?
Ko bo večji mu bom povedala resnico.


ne vem, zakaj je treba izkrivljat resnico?
mene je zapustil oče, moža je zapustila mama. sin ima tako enega dedka in eno babico. ve, da ima še nekje eno babico in enega dedka. ko je vprašal, kaj je z njima, sva mu povedala, da naju pač ne marata in ne veva zakaj. ne maramo se vsi med sabo.

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 10:08:57   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ne vem, zakaj je treba izkrivljat resnico?
mene je zapustil oče, moža je zapustila mama. sin ima tako enega dedka in eno babico. ve, da ima še nekje eno babico in enega dedka. ko je vprašal, kaj je z njima, sva mu povedala, da naju pač ne marata in ne veva zakaj. ne maramo se vsi med sabo.

jaz mu ne mislim skrivat resnico, ampak ne vem kako bom odreagirala ko me bo vprašal... si pa ne prestavljam kaj se lahko mota 3letniku po glavi ko mu razložiš, da je mama otroka zapustila ker ga ni marala....

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 10:12:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ne vem, zakaj je treba izkrivljat resnico?
mene je zapustil oče, moža je zapustila mama. sin ima tako enega dedka in eno babico. ve, da ima še nekje eno babico in enega dedka. ko je vprašal, kaj je z njima, sva mu povedala, da naju pač ne marata in ne veva zakaj. ne maramo se vsi med sabo.

jaz mu ne mislim skrivat resnico, ampak ne vem kako bom odreagirala ko me bo vprašal... si pa ne prestavljam kaj se lahko mota 3letniku po glavi ko mu razložiš, da je mama otroka zapustila ker ga ni marala....


ne smeš mu rečt, da ga je zapustila.to je premočna beseda za otroka. rečeš, da te pač ne mara in potegneš vzporednico s tem, da se tudi v vrtcu ne marajo vsi med sabo. eni smo bolj prijatelji, drugi manj. to je čisto dovolj razlage za malega otroka.

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 11:03:59   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ne vem, zakaj je treba izkrivljat resnico?
mene je zapustil oče, moža je zapustila mama. sin ima tako enega dedka in eno babico. ve, da ima še nekje eno babico in enega dedka. ko je vprašal, kaj je z njima, sva mu povedala, da naju pač ne marata in ne veva zakaj. ne maramo se vsi med sabo.

jaz mu ne mislim skrivat resnico, ampak ne vem kako bom odreagirala ko me bo vprašal... si pa ne prestavljam kaj se lahko mota 3letniku po glavi ko mu razložiš, da je mama otroka zapustila ker ga ni marala....


ne smeš mu rečt, da ga je zapustila.to je premočna beseda za otroka. rečeš, da te pač ne mara in potegneš vzporednico s tem, da se tudi v vrtcu ne marajo vsi med sabo. eni smo bolj prijatelji, drugi manj. to je čisto dovolj razlage za malega otroka.

ja no sej neki tazgauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 12:49:12   
Korina1
Jaz tudi nisem in ga še vedno ne dobim občutka da bi me moja mama imela rada. Sploh se ne spomnim da bi me kdaj objela ali stisnila k sebi, očitno sem ji bila in sem ji še vedno samo v nadlego in bi ji bilo brez mene bolje.
hvala bogu jaz imam svoje otroke rada in otroci imajo mene radi.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 14:31:03   
pridna_janja
kdaj objela ali stisnila k sebi, očitno sem ji bila in sem ji še vedno samo v nadlego in bi ji bilo brez mene bolje.


mene tudi ni nikol objela user posted image user posted image user posted image me niti ni poklicala za rojstni dan nikol da bi mi voščila,jaz pa njo sem poklicala pa se mi noče javit user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 15:57:14   
Korina1
Moja pa živi v isti hiši kot jaz

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 16:27:27   
Julija08
Pa saj ne vem kaj naj rečem. Kakšne so to ženske, da se tako obnašajo do svojih otrok.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sploh si ne morem predstavljati, da bi bila jaz taka do sina. On je moj sonček.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če te mama ne mara
24.3.2010 16:37:09   
Kratka
Ja res je čudno in nepredstavljivo kaj se tem ženskam dogaja v glavi. Resnično jih ne razumem...svojega otroka bi naj imel prezpogojno rad, a ni tako? Očitno ne. Poznam par primerov materine ne ljubezni. Med temi je tudi moja babica in sem hvaležna, da moja mama ni takšna do mene. Čeprav pa vseeno priznam, da se malo pozna njun odnos na najinem odnosu z mamo. No, sicer se super razumeva in vse, ampak mogoče manjka malo več topline med nama. Pa se ne pritožujem, ker je čist fajn tako kot je in vem, da bi zame naredila vse in nisem ničesar prikrajšana.


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če te mama ne mara
31.3.2010 20:02:18   
jeny
Groza,nikdar ne bom razumela zakaj mame to počnejo,kaj se ji je takega zgodilo,da zavrže,zasovraži,zapusti ali enostno nagaja in škoduje lastnemu otroku user posted image   user posted image   user posted image

Sama imam precej neprijetno izkušnjo,ki žal še sedaj živim in se mučim z njo,saj me lastna mama jemlje kot nekega tujca,lepše se obnaša do vseh okrog meme,le jaz sem nek user posted image ki sem ji uničila življenje,o tem je zelo teško pisat in razlagat ker če je kaj je najhuje da te lastni starši ne marajo,te prezirajo in ti nagajajo,škodujejo itd.. Živim doma,vrata vstran živijo moji starši imam še brata ki ima leto dni punco in mama se do nje obnaša tako kot da je njena mama,zagovarja jo,skupaj hodita okrog,jaz z lastnimi starši nikoli nisem imela tak odnos kot ga imata punca od brata in  moja mama in oče,hudo mi je,veliko jokam in enostavno nikoli ne bom tega razumela.
Sama sem mama kmalu bom rodila drugič in zame je družina sveta,če bi bi dala za svoje otroke vse.
Ko so izvedeli da sem drugič noseča so me zaprepadeno pogledali in mi rekli da sem neracijonalna in da se obnašam otročje,jemljejo me kot nekega zakasnelega nedoraslega otroka,ne kot zrele ženske. Poleg meme trpi še mož k vse to vidi in ker enostavno ne moreva nič naredit se držimo zase,pa čeprav je mama tako nesramna da se ves čas utika v nas in nagaja,ponižuje in se neprimerno obnaša predvsem do mene in do najine vzgoje do hčerke.

Zato pa vse ženske ki imate take izkušnje,ne dajte se pa čeprav je to zeloooo teška življenska izkušnja ki jo nosimo celo življenje v srcih,bodite sama dobre mame in povrnjeno vam bo dvojno user posted image saj naši otroci vse prej ko slej vidijo in slišijo in nam izkažejo dvojno ljubezen.  Pa lepo se imejte lpuser posted image


_____________________________

Jeny

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?