|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bogi bogi moški
7.7.2005 16:46:50   
Joe
Nisem bral odgovorov, ampak vsi očitki so izmišljeni. Debate je konec. Problema ni. Willma, imaš preveč prostega časa?!? 8)8)8)8)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   bogi bogi moški
7.7.2005 17:18:05   
digi
Tko je, ni para, ki se ne bi skregal! Morda ne glasno, morda tudi en ne ve za to, da je drug jezen, vendar popolnih parov ni.... Pa naj reče pia73 kaj hoče ali kdo drug tud.... Pa to sedaj ni slabo mišljeno, tudi pesimistično ne. Gre pa za to, da se lahko ženska spove (wilma) in da je potem ne potolče vsak in to še 100 krat- mislim halo?! Kaj pa ji bo pomagalo, če ji rečeš: izbrala si si napačnega moškega za očeta tvojega otroka?! Halo?! A si 85 let stara?! Poslušaj žensko in ji reči, da ti nimaš teh problemov in da se naj poskuša pogovorit z njim ali ne vem kaj, pa ne tko.... HAlo? Pa reci otroku: tvoja mami pa si je napačnega atija zate zbrala!! Brez zamere, samo malo razumevanja..,.

PA pa

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   bogi bogi moški
7.7.2005 17:31:55   
Jutra
Zakaj se meni moj :love: včasih smili?

Ker mora prenašati vse moje muhe. Ja, težko je z menoj shajati8)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   bogi bogi moški
7.7.2005 19:50:36   
Pia73
digi preden se razburjaš si najprej dobro preberi kar imaš namen komntirat.

1. Nikoli nisem napisala, a se midva nikoli ne skregava,......

2. wilmi nisem napisala, da si ni izbrala pravega,.......

3.............

Pa saj nima veze; brat se nauči!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   bogi bogi moški
7.7.2005 20:07:58   
Anonimen
Pia73, saj meni pa lahko z lahkoto rečeš tisto pod točko 2. Saj to ni nič takega. Se zgodi. Šit hepens.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   bogi bogi moški
7.7.2005 20:32:04   
viv_
Ne vem zakaj ni več lezbičnih zvez - stanovanje bi se sijalo, ker bi obe takoj opazili da je pajek nazidou novo bajto, računi bi bili plačani v roku, ponoči bi se tepli katera lahko dežura ob sončku, bilo bi skuhano, pomito, prihranili bi, ker bi lahko odpovedali dnevni časopis, ker ga tako ali tako nobeden po kosilu ne bi bral... popolno sožitje.


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   bogi bogi moški
7.7.2005 21:19:37   
BigWhale
viv,

Ti ne poznas nobene lezbike, a? ;) Se vidi. :P

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   bogi bogi moški
7.7.2005 21:22:06   
Anonimen
Pia, men tud ;)

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   bogi bogi moški
7.7.2005 21:24:13   
Pia73
Danes sem bila dopoldne tako komentatorsko razpoložena pa nekak nisem več.

Pa saj ni problem jaz itak vse povem, samo to, da si ni izbrala pravega sem napisala taji,........

Splišni in al bina za vaju pa je še čas,.....

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   bogi bogi moški
7.7.2005 21:30:17   
viv_
Splišni in al bina: najdt si morta kšnga mal mlajšga - tko ene 22 let - taki padajo na ženske, ki so kakšno leto starejše od njih (a sem lepo napisala) - s svojim intelektom in izkušnjami tazga tipa lahko čist namešata - bo naredil vse za vaju...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   bogi bogi moški
8.7.2005 7:10:19   
Anonimen
22-letnik bi bil lahko moj sin ...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   bogi bogi moški
8.7.2005 7:22:41   
Anonimen
ja, lepo, viv...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   bogi bogi moški
8.7.2005 7:54:53   
k1
joj taja, kake pa ti sekaš? :zmeden2:?!?? do sedaj si otroka dobesedno lastiš, mu ga ne pustiš niti malo, da sta sama, povsod ga s sabo voziš, pol pa maš namen zaropotati, če ne bo tako kot sta se zmenla??

halllllooooooo?

kako pa bo pol dedc znal z otrokom, če si ti najboljša, on pa ne zna nič:zmeden2:??!?? saj to ne pride od dans do jutri! pol pa bo naenkrat moral bit perfect father?? le od kje?? mislim.... vse skup pri tebi je zgrešeno že od samega začetka... me prav zanima, kako bo, ko boš šla delat - javi takrat.:sloncek:






(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   bogi bogi moški
8.7.2005 10:28:44   
corfu
Bravo k1!!!

Meni tudi ne gre to v glavo, da svojega partnerja čisto ignoriraš, kar se tiče otrokA, KJE PA PIŠE, DA TO KAR TI DELAŠ, DELAŠ PRAV?!

Ah..mal si čudna, s temi svojimi izjavami, ne prikrajšaj otroka in ga pusti z očetom, ne bodi tako posesivna. Bogi otrok:zmeden2:

sorry za velike črke

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   bogi bogi moški
8.7.2005 13:59:47   
Tinna
Taja oprosti ampak mislim, da je napaka pri tebi. Zakaj pa ga ne postaviš pred dejstvo, da je pač tudi njegova naloga, da skrbi za otroka. Mogoče bo na začetku res zmeden ampak vedno manj. Saj tudi me verjetno, ko smo dobile svojo štručko v roke nismo vedele kaj nas čaka, kako ga točno previt, kako ga obrnit. Človek se vsega nauči le če hoče.

A te po porodniški čaka služba? Kaj bo pa potem, če se bo otrok samo nate navezal?
Mislim, da delaš krvico tudi otroku, ker ga boš preveč priklenila samo nase.

Predlagam ti, da se resno pogovoriš s tvojim :love:, da tako pač ne gre več naprej in verjemi, da lepa beseda vedno lepo mesto najde.

LP:rozica:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   bogi bogi moški
8.7.2005 14:31:56   
Tinna
Ma veš kaj jaz bi ga postavila kar pred dejstvo. En dan bi si razervirala kozmetičarko al pa šla k kakšni aerobiki - vsaj tako mu rečeš pa tud, če greš pol samo na sprehod. In tačas naj samo on pazi na otročička. Verjetno bo obema težko prvič. Tako njemu kot tebi, ki boš non stop razmišlala, če joče. Ampak po parih poskusih se boste pa že navadili vsi trije. Mislim, da je zdej skrajni čas, da to storiš in ne popustiš. Bo tudi tvoj :love: te znal bolj ceniti, če bo več časa sam z njim, ker bo videl, da ni ravno tako enostavno bit ves čas sam za vse.

To pa je samo moj nasvet lahko pa še naprej maš vse breme ti na tvojih rokah, če ti je tako prav. Ma verjetno, da bo tudi tebi enkrat prekipelo, če ti še ni.

Ko boš šla v službo bo pa kar naeenkrat postavljen pred situacijo zato ga probaj že zdej česa naučit.

Lp:rozica:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   bogi bogi moški
8.7.2005 16:53:55   
Tinna
Taja pa za kaj ga ne misliš silit, da je z otrokom? Saj je tudi njegov in ima ravno tako kot ti dolžnost bit z njim.????
Praviš, da se ti trga, ker ti leži na kavču ti pa si sama za vse. Ma zakaj - zakaj dovoliš, da to sploh počne? Ne pusti se mu. Poberi se in pejdi najprej za eno urco in pol vaskič več vn in naj bo sam z otrokom. To pa mislim resno, ker drgač se boš samo smilila sami sebi, vedno več dela boš imela in on zgleda, da itak ne posluša tvojih prošenj. Torej ukrepaj in to takoj!
Zmeni se, da bo dvakrat na teden po eno uro sam z njim in nato vsak teden podaljšaš tvoj sprehod. Pa če mu je tako prav al pa ne!!!! Ukrepaj, ker drgač bo prepozno. Postavi se zase.
Ej upam, da boš res rešila tvojo težavo, ki to sigurno je!! :bravo:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   bogi bogi moški
9.7.2005 10:01:25   
digi
Pia73.... samo za info.... ni važno komu je bilo namenjeno tisto, to se ne počne in ne govori! Hvala bogu, da je tebi lepo, da imaš vse urejeno, malo je takih. Vsaka ti čast, vendar obsojat ženske zato, ker se malo potožijo in niso popolnoma srečne pa je nezaslišno! Zapomni si to! Pa še naprej ti želim srečno zvezo, naj traja do konca življenja!

Pa pa

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   bogi bogi moški
9.7.2005 10:36:35   
Pia73
Če se izpoveš na forumu, ki je javen medij lahko pričakuješ take in drugačne odgovore. Kdor jih ni pripravljen sprejeti naj ne piše na forum. Tako je pač moje mnenje, ki ga upam povedati in še vedno stojim za njim.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   bogi bogi moški
9.7.2005 11:51:04   
digi
Nikoli ne veš kdaj se lahko tebi kaj pripeti... in takrat si bi morda želela tolažbe, na javnem forumu ali kje drugje, pa te bo lahko kdo pohodil....

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   bogi bogi moški
9.7.2005 11:55:10   
Pia73
Če bom jokala na forumu bom pričakovala taka in drugačna mnenja. Res! Sem človek, ki ve, da ne more 10,100 ali več ljudi enako mislit. In ravno različna mnenja, kritike ipd. ti včasih pomagajo iz dreka.

Če tega ne bom pripravljena sprejeti ne bom jokala na forumu! 100%

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   bogi bogi moški
9.7.2005 12:00:30   
digi
ZAREČENEGA KRUHA PA SE NAJVEČ POJE!!!!! Pa pa, brez zamere

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   bogi bogi moški
9.7.2005 12:03:39   
Pia73
To ni stvar zarečenega kruha. To je meni jasno kot mi je jasno, da dobim kazen, če se peljem prehitro, če nisme pripasana ipd.

O zarečenem kruhu se govori v drugačnih situacijah.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   bogi bogi moški
9.7.2005 12:11:41   
digi
Aja? to je draga moja ravno taka situacija!!!! Ko ljudje govorijo nikoli, nikdar, to jaz ne bom itd.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   bogi bogi moški
9.7.2005 12:15:06   
Pia73
digi očitno je da me ne razumeš! Pa tudi, da me ne poznaš in da so najini mnenji različni. Nič zato, podpiram različnost, zato tudi sodelujem na forumu.

Še vedno pa imam namen napisati svoje mnenje, četudi bo drugačno od večine. To mi nihče ne more preprečit.

S tem bom to debato zaključila, pa razumi kot hočeš. Dopovedati ti tako ne morem!

Pa srečno!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?