|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 18:17:48   
Kerensa*
Moram pripisati današnjo izjavo moje ge. Tašče:

"Če gresta vidva narazen (mišljeno je bilo jaz in moj mož), potem bo sodišče otroka določilo meni."


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 18:40:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moram pripisati današnjo izjavo moje ge. Tašče:

"Če gresta vidva narazen (mišljeno je bilo jaz in moj mož), potem bo sodišče otroka določilo meni."


user posted image user posted image user posted image


pa si jo vprašala katerega?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 18:41:32   
Kerensa*
Ni bilo potrebe user posted image , ker je poleg tega stavka dodala še nekaj, kar je mojemu g. Možu tako dvignilo pritisk, da smo vstali in šli domov.

In sedaj smo skregani. Vsi.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 18:47:09   
ajsek
Dobro, ampak to je itak prfu.njena izjava, ki jo težko jemlješ resno. Nekaj čisto drugega se mi zdi to, kar je tašča rekla SibilRR. Prvič zaradi vsebine, drugič pa zaradi primerjave z dojenčkom. Bolno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 18:56:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ni bilo potrebe user posted image , ker je poleg tega stavka dodala še nekaj, kar je mojemu g. Možu tako dvignilo pritisk, da smo vstali in šli domov.

In sedaj smo skregani. Vsi.
user posted image



no, pa daj napiši še zadnji stavek, ki te je odrešil user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 19:00:53   
Kerensa*
V bistvu je bilo takole...

Sredi tedna je rekla, da bo konec tedna posodila avto, da greva z g. Možem po posteljo za Pubertetnika (njen avto ima strešne nosilce, tako, da bi zapakirano in razstavljeno novo posteljo iz trgovine lahko peljali na strehi - kombija pač nimamo). No, in tako sva šla danes z g. Možem po jutranji kavi k njej gor, da ji poveva, da greva v Rutar/Dipo na Rudnik. Jasno, da stroške bencina krijeva midva - ponudila sva ji pravzaprav 5x več, kot bi porabila. Ona je pa skočila v zrak, začela zmerjati z neodgovornimi budalami in podobnim (meni je šlo skozi eno uho noter, skozi drugega ven), ampak ko je pa mojemu g. Možu rekla "Mujo" (to je pri njih približno enaka kletvica, kakor pri nas "idiot" ali podobno), mu je pa dvignila pritisk in je vstal in šel (jaz in Mladič pa za njim).

Zdaj naj pa kuha mulo.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 19:05:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zdaj naj pa kuha mulo. user posted image


za jutrišnje kosilo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 19:07:37   
Kerensa*
U, je*enti... si me spomnila, da imam še en njen lonec. Ampak ga zaboga ne nesem gor, pa če bo na krožniku kuhala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 19:09:25   
Anonimen
ta bi bila res fora, da neseš lonec nazaj in rečeš, da lahko v njem skuha mulo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 19:11:39   
Kerensa*
Ko ga bo dovolj nujno potrebovala, ga bo že prišla sama iskat. Vprašanje je samo, če bo kdo od nas takrat doma. user posted image

Poleg tega pa je rekla, da ji jaz nimam kaj telefonirati (kvečejmu moj g. Mož), tako, da se tudi jaz ne bom javila, če se bo ona "zmotila" in telefonirala. Moj g. Mož je pa tudi rekel, da je nima za kaj klicati, saj ne živi ne z njo, ne na njen račun.

E, tole bo še pestro, ja...
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   [Brisano sporočilo]
13.3.2010 20:02:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 20:05:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
se ko ji crno na belem dokazujes, da nima prav, ne bo priznala, da je nekaj zeznila. user posted image

Takšen je bil pa danes moj g. Tast, ki me je poskušal prepričati, da nimaš šans, da dobiš neprofitno stanovanje, če si moški oz. če kot prosilca navedeš moža namesto žene. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 20:22:39   
skuštrana
hehe, matr so tele nase jugo tascice zakon


He,he, jaz imam Bosansko Hrvatico, ki misli da moraš otroka pljunit, ko ga prvič vidiš da ga ne urekneš user posted image user posted image In ne smeš mu rečt da je lep, ampak puj, puj, ko si grd user posted image user posted image Mene je skor kap strofla, ko sem to prvič videla (hvalabogu ne na svojem otroku)

Ampak mi2 kar lepo laufava, sva se parkrat skregali, pa nisva govorili, pa mi je rekla da sem čarovnica, pa tista Slovenka, ki je njenega sina čisto zacoprala,itd... pa sva si potem bili spet najboljši prijateljici ( vsaj po njenem mišljenju)...Mah, meni pri enem uhu noter, pri drugem ven pa je... Zdej je pa tako ali tako privezana na posteljo, pa mi jo je kar malo žal....user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 20:44:33   
Onasiss
ej Kerensa.... maš pestro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A nismo 13. tega slučajno? Sam da je sobota....

Iz lastnih izkušenj ti povem, da ti bo tuj človek vedno raje pomagal pa še manj zaračunal. Sicer pa glede na to, da sta ji plačala, bi bilo bolj enostavno, da bi kar Rutarjev kombi najela.

Drugače pa...bom huda... - si bila na Rudniku pa nč poklicala....user posted image  in jaz imam avto s strešnimi nosilci..... ti ga psoodim za dva pilsa....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
13.3.2010 20:48:22   
Kerensa*
Nisva ji plačala, bila pa sva ji pripravljena natočiti 5x več goriva, kot bi ga midva sama potrebovala. No, zdaj avta ne vzameva niti zastonj več.

Na Rudniku smo bili pa v shoppingu danes, ja, ampak po treh urah trgovin + eni uri vožnje in pešačenja med trgovinami mi kakšen obisk niti na kraj pameti ni padel, poleg tega pa postelje, ki bi nama bila všeč, sploh nisva našla, tako, da greva naslednji teden pogledat še v JYSK in Lesnino. Dipo sicer ima prevoz do doma za 15€, ampak za 10€ dobiva že taxi-kombi, tako, da ne bo krize, ne glede na taščo.
user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
14.3.2010 20:13:42   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Lolalala

kaj pa ko npr to delajo vaše mame, vas to nič ne moti? ali one pač tega ne počno kot vaše tašče?



Me tudi moiti, ampak z mojo mamo imam drugačen odnos in je tudi sicer precej drugačen karaktre od moje tašče in če mi kaj ni všeč, ji to povem, tašči pa če kaj rečem, takoj zaviha nos do severnega tečaja in me ignorira še lep čas...

(odgovor članu Lolalala)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
15.3.2010 11:45:46   
mate0ja
ek za hranjenje. Tudi sicer ima neke čudne fore, edini vnuk ji je, čisto nora je na njega (no, lepo, da ga ima rada), ampak bog ne daj, da bi mu kakšno igračo kupila - za domov. Vsakič, ko pridemo k njej na obisk, nas pričaka nova igrača, ki mora seveda pri njej ostati user posted image No, bo
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: limonita

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


Ji pač ne boš zaupala otroka v varstvo.


Jah, tak je plan, ampak ona bi kupla kar postlco, da bi otrok spal spodaj pri njej... eh... bo že moj dragi uštimal ko bo cajt za to user posted image




Eh, moja tašča je tud svašta govorila, kaj vse da bo kupila, pa da si bi del dnevne sobe preuredila v otroško sobo in podobne scene user posted image , celo avtosedež si je hotela nabavit...no in kupila je "le" stolček za hranjenje. Tudi sicer ima neke čudne fore, edini vnuk ji je, čisto nora je na njega (no, lepo, da ga ima rada), ampak bog ne daj, da bi mu kakšno igračo kupila - za domov. Vsakič, ko pridemo k njej na obisk, nas pričaka nova igrača, ki mora seveda pri njej ostati user posted image No, bo kmalu tako velik, da ji bo povedal svoje ali pa si preprosto vzel domov. Ni mi jasno, zakaj to dela, mislim, al se ona igra potem z njimi? Prav hecno, da ima pri njej goro igrač, k njej gremo pa ponavadi 1x na mesec, ker bolj ona k nam hodi. Joj, res nočem bit ne taka tašča ne babica user posted image


Moja tašča naši malčici ni kupla še niti ene stvari, ki bi bila uporabna. Kot darilo dojenčku je nabavila 4 bodije s kratkimi rokavi številka 50 (sploh nisem vedela, da teke tud delajo) in pržamico s kratkimi rokavi in brez stopal številka 56 ter zmagovite copatke, ki so imele spredej pol kilograma težkega kužka (prisežem, ker sem tehtala). Ko je bla tamala stara dva meseca ji je prinesla iz Lidla sončna očala. Ko je mela tamala eno leto ji je kupla dve grizali in ropotuljico. Letos za novo leto je dobila pižamo za 8 let in nogavičke številka 37 (stara je 20 mesecev). Pred enim tednom ji je dala pliškota, ki se goli in sm ga vrgla proč, ker je bla tista dlaka po celem stanovanju. Seveda pa od rojstva naprej kadarkoli nas vidi tamali pod nos moli milko s celimi lešniki user posted image user posted image user posted image user posted image .

Obljubljala pa je seveda svega in svašta. Ampak deluje bolj po principu tresla se je gora, rodila se je miš. Sicer mi to dol visi, ne bom pa dovolila, da bo otroku ne vem kaj obljubljala, pol bo pa otrok razočaran, ker obljube ne bo izpolnila.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
15.3.2010 11:48:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
"Če gresta vidva narazen (mišljeno je bilo jaz in moj mož), potem bo sodišče otroka določilo meni." 

user posted image user posted image user posted image         Crkneš od smeha. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
15.3.2010 13:55:00   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Eh, moja tašča je tud svašta govorila, kaj vse da bo kupila, pa da si bi del dnevne sobe preuredila v otroško sobo in podobne scene user posted image , celo avtosedež si je hotela nabavit...no in kupila je "le" stolček za hranjenje. Tudi sicer ima neke čudne fore, edini vnuk ji je, čisto nora je na njega (no, lepo, da ga ima rada), ampak bog ne daj, da bi mu kakšno igračo kupila - za domov. Vsakič, ko pridemo k njej na obisk, nas pričaka nova igrača, ki mora seveda pri njej ostati user posted image No, bo kmalu tako velik, da ji bo povedal svoje ali pa si preprosto vzel domov. Ni mi jasno, zakaj to dela, mislim, al se ona igra potem z njimi? Prav hecno, da ima pri njej goro igrač, k njej gremo pa ponavadi 1x na mesec, ker bolj ona k nam hodi. Joj, res nočem bit ne taka tašča ne babica user posted image


Moja tašča naši malčici ni kupla še niti ene stvari, ki bi bila uporabna. Kot darilo dojenčku je nabavila 4 bodije s kratkimi rokavi številka 50 (sploh nisem vedela, da teke tud delajo) in pržamico s kratkimi rokavi in brez stopal številka 56 ter zmagovite copatke, ki so imele spredej pol kilograma težkega kužka (prisežem, ker sem tehtala). Ko je bla tamala stara dva meseca ji je prinesla iz Lidla sončna očala. Ko je mela tamala eno leto ji je kupla dve grizali in ropotuljico. Letos za novo leto je dobila pižamo za 8 let in nogavičke številka 37 (stara je 20 mesecev). Pred enim tednom ji je dala pliškota, ki se goli in sm ga vrgla proč, ker je bla tista dlaka po celem stanovanju. Seveda pa od rojstva naprej kadarkoli nas vidi tamali pod nos moli milko s celimi lešniki user posted image user posted image user posted image user posted image .

Obljubljala pa je seveda svega in svašta. Ampak deluje bolj po principu tresla se je gora, rodila se je miš. Sicer mi to dol visi, ne bom pa dovolila, da bo otroku ne vem kaj obljubljala, pol bo pa otrok razočaran, ker obljube ne bo izpolnila.


Ja tale tašča je pa tut frajerka ej..user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
15.3.2010 16:59:55   
poli*
Joj, slabo sem citirala. Moje sporočilo je samo zadnji stavek user posted image .

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
15.3.2010 17:55:02   
kaya2007
no, po novem sem tudi jaz na bojni nogi s taščo user posted image do zdaj nisem imela kakšnih večjih težav z njo, čeprav živimo v isti hiši, niti se nisem obremenjevala z njo...nekaj dni nazaj pa je šla čez vse meje dobrega okusa, med drugim mi je rekla, da ona ve, da pretepam svojo mamo, nje pa že ne bom user posted image saj bi se smejala tej nori izjavi, ampak sploh ni bilo tako smešno. sploh ker mi ni všeč, da moj otrok odrašča v hiši s tako-očitno moteno-osebo user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
16.3.2010 7:21:42   
Antilopa
cev). Pred
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hehe, matr so tele nase jugo tascice zakon user posted image  moja je za povrh vsega se taka, da je prepricana, da ima zmeraj prav. se ko ji crno na belem dokazujes, da nima prav, ne bo priznala, da je nekaj zeznila. user posted image


Moja ni jugo, pa je glih taka user posted image user posted image  


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
17.3.2010 9:08:44   
ronja
Nisem skregana, se lepo pogovarjava, še nikoli se nisva drli ena na drugo, niti se kaj pričkali. Se spoštujeva. jo pa imam veliko manj rada in jo tudi manj spoštujem, kot sem jo. Razlogi: najprej nikakor ni doumela, da Ronja ni njena hči, ampak najina, ampak to sem ji še oprostila, ker sem pač mislila, da jo ima pač rada in je to to. Pa ni čisto tako simpl. Namensko sem se pa odločila, da je ne bom več imela tako rada, ko ni in ni nehala delat ogromne razlike med mojima punčkama. Tu imam pa jaz mejo oz. to je zame čez.
Sem se poizkušala kar nekajkrat pogovorit z njo, pa brez uspeha. Zato ne vidi več tamalih sama, jih pa vidi vsaj 1x na teden, da se ne bo spet kdo usajal. Ji je pa tudi lubi povedal, zakaj je tako in od takrat se trudi, to ji čisto priznam. Vendar pa je bilo to prepozno: moje zaupanje je izgubila, ker je več kot 1 leto delala zelo narobe za moje pojme in jaz zaupanja ne morem na ukaz pričarat nazaj, zato ker je parkrat pohvalila Lejlo. Sem mogoče čudna, ampak pri svojih otrocih pač nerada tvegam.

Tako da pač je kot je, se ne obremenjujem več. (prej sem se namreč mnogo preveč, ves čas sem se bala, da ji ne bi naredila krivice, pa da bi se verjetno vseeno dalo zmenit itd... ampak če človek tega ne čuti, itak nima smisla. Tudi za Ronjo je boljše, če vidi, da ima babica obe rada, ker ima tudi Ronja rada Lejlo... tako da to, da je razlog silna ljubezen, zame ni razlog.) In odkar se ne obremenjujem več z njo in se manj vidimo, sem neskončno bolj srečna. Priporočam vsem, ki imate težave! "lakše se diše"user posted image

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
18.3.2010 7:20:25   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

meni tudi NIKOLI ne meče naprej ničesar! kar se tega tiče je ful ful uvidevna, razume... prav zanimivo je... z njo se da vse pomenit, pa bo vse svetovala, samo razmišljanje ima pa res tako čudno, sploh ne paše v ta svet in valda se je brezveze prepirat in razlagat kdo ima prav... priznam pa, da me je že marsikdaj užalila in prizadela z izjavami, ampak verjamete ali ne... sploh ne nalašč.. taka je, reče kar misli in ne glede na to, da ve, da drugi delamo drugače..

eh, pa sej se mi zdi, da to pride z leti...



enako. se popolnoma strinjam s teboj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
18.3.2010 12:46:23   
NiNiBo

IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira

Heja punce,

Jaz pa sem danes spoznala potencialnega tasta... in lahko rečem samo - wow!!  če bo tudi moj takole zgledal čez 35 let.... :)))))




Hoila!

Samo komentar, pac moja izkusnja!!

Tud jaz sem si mislila tocno tako. Sem ga imela rada vse stiri leta predno sva se z mojim porocila. No potem pa je pred poroko pokazal pravi obraz, ko je sklical sestanek in me postavil pred dejstvo, da moram podpisati poroco pogodbo s katero podpisem, da nimam nobene pravice do sinovega denarja. Smo prisli tolk potem tako dalec, da se je sin moj moz postavil na mojo stran, in glasno povedal, da te igre pa on ne bo dovolil in se je odpovedal denarju.


Kakorkoli, moj se je odpovedal denarju, jaz pa vseeno podpisala pogodbo, tako da sedaj tast mirno spi. Greva pa se vedno na obisk, se trudim biti zelo prijazna, vendar tistega tesnega in toplega objema iz moje strani pa tast in tasca ne dobita vec. Sedaj je le uradni stisk rok, distanca in spostovanje, ki pa je bolj ko druzina spomina na poslovne parterje.

Se ne kregam z njimi, se ne pregovarjam, v bistvu ce se izrazim po domace, meni se jebe za njih. Za lep odnos z njimi se trudim le zaradi tega, ker vem da nek normalen odnost veliko pomeni mojemu mozu. Ce sem pa odkrita mi je pa vseeno ce jih nikoli vec ne vidim, meni sta se zelo zamerila.


(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?