|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse najboljše
20.3.2010 18:52:46   
DaisyE
Na sosednji temi sem obljubila, da bom poročala. Ker vsebina nekako ne paše tja, jo bom pa kar tule objavila. Ker je prav, da se malo slišimo, glede na to, kaj se nam dogaja.

Moj malčik ima danes rojstni dan. Vreme je oblačno in vetrovno. Veter daje občutek, da je bolj mrzlo kot je v resnici. Ura je pol sedem zvečer, počasi se mrači.

Ne vem, kako je preživel dan, ne vem, kaj je počel. Ne vem kakšno je bilo vreme, ne vem kakšne volje je bil, ne vem kako se je počutil. Vem, da je zanj ura pol devet in da verjetno že spi. Moj malčik je 1930 kilometrov stran. Upam, da kaj lepega sanja. Upam, da se bo zbudil v lep dan.

V moje življenje je vstopil pred 18 dnevi. Videla sva se petkrat, skupaj skoraj pet ur. Čisto malo je potreboval, da mi je zlezel pod kožo. Ko je bil z mano, nisem imela nobene skrbi. Zdaj čakam. Čakam na pošto, na vabilo na sodišče. Takrat bo tudi uradno postal moj. Samo uradno, v srcu je moj že zdaj.

Skrbi me zanj. Pa ne zato, ker ni z mano, vem, da je zanj lepo poskrbljeno. Skrbi me, ker mu bom postavila življenje na glavo. Jaz nisem pomembna, važno je le, da mu bo lepo. Bom znala biti prava mama, bom znala skrbeti zanj? Pa ne fizično, to bom zmogla.

Moj malčik bo vedno drugačen. V njegovem kratkem življenju se mu je zgodilo toliko stvari, ki ga delajo drugačnega, pred njim je še ena, ki ga bo zaznamovala za vedno. Jaz. Bom znala celiti rane, bom znala vlivati moč, bom znala stati ob strani, bom znala dokončati, kar je njegova biološka mama začela?

Vedno sem sanjala, da mi je namenjeno nekaj velikega. Da je veliko včasih zapakirano v čisto majhni embalaži, me pa nikoli ni prešinilo. user posted image

Vse najboljše malčik moj.


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse najboljše
20.3.2010 19:20:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.3.2010 19:28:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse najboljše
20.3.2010 20:37:04   
DaisyE
user posted image user posted image user posted image

Ma, tolk je lepo... Jaz sem tako vesela, da naju je lajf tako daleč pripeljal. Neplodnost ma veze s posvojitvijo glih tolk, da te prisili, da razmišljaš o njej. Pol se pa začne. Najtežja je verjetno odločitev, vse ostalo je pa tako nepopisno lepa zgodba, da vse birokratske zadeve postanejo popolnoma nepomembne.

Ponosna sem, da mi je bilo dano, da se mi to zgodi.

Pa še ena posebna zahvala vsem mojim IVF/ICSI bejbam, ki so me naučile govoriti o stvareh, biti pogumen takrat ko to rabiš (pa čeprav sredi koruznega polja user posted image ) in jemati hude stvari, ki se ti dogajajo v lajfu z glih pravo mero humorja. Zdaj vidim, da je imelo vse svoj namen. Če ne bi bilo njih, zdaj ne bi čakala. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse najboljše
20.3.2010 20:38:40   
Anonimen
daj napisi se malo o tvojem maličkemuser posted image


te je lepo brat!

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse najboljše
20.3.2010 20:57:02   
DaisyE
Moj malčik je eno pogumno dete, ki ni nič jokalo, ko je prvič zagledalo dva tujca, ki imata postati njegova bodoča starša. user posted image Malo naju je čudno gledal, drugi dan pa sva ob srečanju že prejela nasmeh. Kdor zna, zna (pa s tem ne mislim naju).

Eni pravijo, da takoj, ko ga vidiš, veš, da je vse kot mora bit. Ta radost je bila dana mojmu možu, mene je bilo tako strah, da sva se z malčikom najprej kar gledala. Pa ne vem, koga od naju je bilo bolj strah. user posted image

Ma nimaš kaj, te začara. Zdaj pa, kot je reku Šifrer: "Hočeš al ne, čist vseeno mi je. Jaz te čakam..."

Je pa to najlepša izkušnja v mojmu življenju, pa ne samo zaradi malčika, pač pa tudi zaradi vseh ljudi, ki so okoli mene. Pravijo, da prijatelja spoznaš v nesreči. No, jaz sem v svoji sreči ugotovila, kako neverjetni ljudje me obkrožajo. Ožje in širše. Edini šit je, da pravzaprav ne vem, kako naj se jim zahvalim. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:00:42   
Anonimen
glede zahvale....najlepse in najmocnejse je preprosto HVALA!


kolko pa je danes upihnil sveck vajin malčik?

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:05:02   
DaisyE
Eno, srotka moja mala. user posted image

zdaj moram pa šibat. Hvala tud tebi, paše kaj lepega prebrat. user posted image Pa seveda kind lady isto.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:09:34   
Anonimen
no.....zelim vam, da drugo svecko pihnete vsi trije skupaj kot druzina!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:10:05   
emaa
Lepo, pa res vse najboljše za prvo svečko, še malo pa boste uživali skupaj. 

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:11:13   
lučka 25
Oh, ti moja "nora kravica", kako sem jaz vesela ko to berem. res sem presrečna za vaju, za vse občutke, za vse radosti,...za vse kar se vama dogaja, ker je to nekaj, kar je nepopisno lepo. Vajin malčik pa ima srečo, ker nanj čakata tako čudoviti osebi, ki bosta zanj dihala in živela še pa še.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:27:41   
MTFP
So mi kar solze stopile v oči. Upam da boste čim prej skupaj :)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vse najboljše
20.3.2010 21:30:53   
Najaa
Kako lepo... preprosto samo srečo v življenju vam želim. user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vse najboljše
20.3.2010 22:02:55   
thaiss
kako lepo si napisala user posted image user posted image
želim vam vse najlepše !!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vse najboljše
20.3.2010 22:41:41   
TaMaSa
Tako custveno si napisala,da me srh se kar spreletava.
Vam vsem trem zelim veliko srece in ljubezni v skupnem zivljenjuuser posted image .

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vse najboljše
20.3.2010 22:51:10   
Fargesia
Daisyka, vse najboljše vajinemu malčiku!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vse najboljše
21.3.2010 7:50:06   
alda
čestike "malčiku" ob prvem RD.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil alda -- 21.3.2010 7:52:12 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vse najboljše
21.3.2010 8:27:27   
Urska09
Daisy, jokam. Od ganjenosti. Bodite srečni in radi se imejte. Vse ostalo pride samo po sebi. user posted image user posted image user posted image

Pa vse najboljše malčiku! user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vse najboljše
21.3.2010 9:21:29   
Abra
O ti naša super kravica user posted image user posted image user posted image jaz kar jokam, ko tole berem. To je takoooo lepa novica, kot že dolgo ne.
Vsenajboljše vajinem malčku, vsenajlepše vsem trem.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vse najboljše
21.3.2010 10:13:26   
ledenka
vse najboljše malčiku! user posted image user posted image user posted image

in user posted image user posted image user posted image za pogum,najgre sedaj čim hitreje!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vse najboljše
21.3.2010 14:21:01   
mama_milchy
to si pa tako lepo napisala, da sem kr user posted image pa čeprav sem v službi...

tvojemu malčku želim vse najnošlje za prvo svečko user posted image

vama z možem pa vse najlepše, veliko ljubezni, lepih, veselih, nasmejanih trenutkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vse najboljše
21.3.2010 18:18:52   
DaisyE
Ena lepa hvala vsem za čestitke in lepe misli. user posted image Tako je človeku toplo pri srcu, ko vidi, kolk so ljudje fejst. user posted image

Lučka, za krave je pa itak jasno, da so nore. Če gre pri tem pa še za točno določeno letečo kravo, pol je pa to samoumevno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vse najboljše
21.3.2010 18:41:43   
tanjusi
saj mogoče ni prav , da sem firbčna, ampak ali lahko poveš od kod je tale tvoj malčik...
Drugače pa želim vam vso srečo tega sveta....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vse najboljše
21.3.2010 19:01:01   
DaisyE
Naa, nič ni narobe bit firbčen. user posted image Zato pa so forumi, da se malo pomenimo. Meni kar malo fali. Včasih smo dnevno čvekali na IVF/ICSI, pa je blo super.

Naš malčik je iz Rusije. Zato mu pa pravim malčik. user posted image Kaj ekstra več po rusko pa ne znam povedat, razen, če si s translejterjem pomagam. Nekaj besed. Ampak vsakič, ko grem gor, se kako novo naučim. No, glavno, da se zmenimo. S tem pa do zdaj ni blo problemov.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vse najboljše
21.3.2010 19:13:02   
nokes
iiiii, ti krava žabasta, kam to objaviš???!!!! user posted image  fse najboljše vajinemu malčiku!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

in dejzič, kak dalje? kdaj boste popolni? ga pogrešaš, jl?

ahhh, eno leto! to so tabolš leta! in leto, ki pride, bo tabolš leto!! bosta videla user posted image  



_____________________________

nokes

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?