|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 23:04:22   
Joe
Jaz pa na Jančiko ne gledam kot na prijateljico, ker me njena seksapilnost vedno znova premoti. To pa ne gre v definicijo prijateljice.

Resno: nimam občutka, da je Jančika moja prijateljica. Je partnerka. Počneva vse, kar počno prijatelji, pa še vedno nimam zares občutka, da je tudi prijateljica.

Morda je to podobno, kot če bi za svojega otroka hotel reči, da je moj kuža. To ne pomeni, da so prijatelji zame psi :) , ampak to, da z otrokom ne hodiš samo na sprehod, ga češeš, dresiraš, se pogovorjaš, igraš, imaš ob sebi itn. Od otroka/partnerja si obetaš tudi tehtni razvoj odnosa, stalno sobivanje, da njegova ravnanja in želje neposredno vplivajo nate in se te tako vedno tičejo (pri prijatelju lahko npr. odmislim, da se vozi kot norec, pri partnerju ne) itn. itn.

Prijatelj je vedno zunanji sodelavec, partner pa je insider.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
11.7.2005 9:23:53   
zoya_
Normalno... vsakdo ima prijatelja oz. prijateljico. Jaz imam prijatelja, ki je moj bivši in se z mojim čist razumeta. Ko sva se z mojim preselila, je prišel na obisk in smo skupaj čvekal. Tudi moj:love: ima nekaj kolegic in ena izmednjih mi je zadnjič prav pritisk dvignila. No midve sva bile predstavljene na eni novoletni žurki, potem smo se pa enkrat srečali na busu in ona tko:"Živjo, kako si?" In tko mojga gleda... Pa si jest mislem oki... v redu... sem bila tiho, mogoče je oba misla, pa sem jest čudna... Potem naslednjič se srečamo, smo bili vsi tudi tamale... spet: Živjo, kako si? Ja kva hudiča smo pa mi tle. A jest sem pa nevidna, pa otroc tud al kva. Takrat mi je pa kri zavrela in se mojmu rekla, da naslednjič, ko jo vidva, da če spet praša, kako je SAMO on, potem ji naj pa on reče, da SVA SUPER....
Jaz nimam nič proti kolegicam, kolegom... niti moj, me pa grozno motijo taki primeri, da je kao kolegica in kao samo kolegica, potem se pa tako obnaša k zaljubljena najstnica in ignorira od tipa bebjo, ki zraven stoji...:grrr: Po tem lahko samo sklepaš, da nima samo prijateljskih namenov. Tudi moj kolega, če bi kakšen s takimi ven prihajal in kej hotu, bi ga samo na realna tla postavila, samo prijatelja in nič več, če se ne moreš sprijazniti, potem pa tud to ne več... To sem mogla z enim kolegom naredit, ker je hotel od mene še nekaj več.... Ne rabim jaz takih kolegov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?