|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ven brez kape
29.3.2010 20:30:28   
uršula83
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78 

V nedeljo, ko je bilo prijetnih 10 stopinj, je bil eden od teh otrok oblečen v volneno kapo, body, majčko z dolgimi rokavi, jopico in še v bundo. Ker je pogosto bolan in ima velikokrat vneta ušesa. user posted image Ampak potem pa oni mene čukasto gledajo, ko je bil moj oblečen samo v body in toplo jakno, brez žabic, hlače pa niso tiste najtanjše, ampak take prehodne.

Eni smo pač zmrznjeni...js še sebe skor tkole oblečem pr teh stopinjah user posted image , mogoče pretiran ampk pč me zmr zebe.




_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kdaj ven brez kape
30.3.2010 10:19:33   
sanelaa
Moja mami je šla včeraj po našega v vrtec. In ji reče vzgojiteljica: a Luka nima kape? user posted image
In moja mami odgovori da ne, mislim, če pa pri 15 stopinjah rabi kapo, halo.
No, in ji reče vzgojiteljica da ko gredo ob desetih dopoldne na sprehod, mu dajo neko rutico iz vrtca na glavo.
Zdaj pa ne vem, a je ob desetih dopoldne še minus da rabi kapo? user posted image
Kr neki.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kdaj ven brez kape
30.3.2010 11:20:57   
koala.cek
fanta nosita trak.

žabic ne, razen če je  vsaj -10.

otroka oblečen vedno eno plast več kot sebe.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kdaj ven brez kape
30.3.2010 11:29:44   
gajči

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

otroka oblečen vedno eno plast več kot sebe.


Zakaj pa to? To naj bi veljalo za dojenčka, ki samo leži. Moj dvoletnik tako nori naokoli, da ga kvečjemu oblečem eno plast manj kot sebe.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kdaj ven brez kape
30.3.2010 19:44:50   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
otroka oblečen vedno eno plast več kot sebe.

Jaz tudi. Ampak zato, ker naša frajla še ne hodi.

Pa tanko kapico ali trak tudi dobi na bučko. Če piha. In ja, vem da veter ne povzroči vnetje ušes. Povzroči pa ohladitev ušes (preverjeno!) in posledično oslabitev imunskega sistema, kar pomeni avtomatično večjo dovzetnost za obolelost.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kdaj ven brez kape
30.3.2010 19:51:36   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: gajči


IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

otroka oblečen vedno eno plast več kot sebe.


Zakaj pa to? To naj bi veljalo za dojenčka, ki samo leži. Moj dvoletnik tako nori naokoli, da ga kvečjemu oblečem eno plast manj kot sebe.


to velja bolj za zimski čas. ali pa času primerljivo. recimo zvečer, če imam kratke rokave ima otrok čez še lahko majčko. pač po filingu. sloji oblačil so mi všeč, ker lahko slačim in oblačim po mili volji.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?