|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odvajanje od plenichttp://www.ringaraja.n...
29.3.2010 14:31:01   
sami0804

So res tudi taki, ki so povsem suhi že po nekaj dneh - ampak to so v večini primerov že malo starejši otroci (tam proti tretjemu letu ali čez)
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Z mojim fantkom sva prvič probala brez plenice pri starosti 20 mesecev,pa se ni obneslo.Lužice so bile povsod,ker pa imamo skoraj povsod tepihe,sem hitro obupala...Naslednje poletje pri starosti 2 leti in 7 mesecev,pa je šlo resnično z danes na jutri.Tak da,bo kar držalo to,vsaj v našem primeru je.Če je pa bil to zgolj slučaj,bom pa videla letos,ko se začneva s tamalo lotit zadeveuser posted image .

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odvajanje od plenichttp://www.ringaraja.n...
29.3.2010 14:34:14   
sami0804
Ups,malo me j....citiranjeuser posted image user posted image user posted image
Sorry,zmajaz.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odvajanje od plenichttp://www.ringaraja.n...
30.3.2010 11:20:08   
barni
Se eno vaso pomoc rabim!

Nasa deklica zdaj doma ze lpo pove, dajo lulat, tudi kakala je ze v WC, prakticno je cez dan nimamo vec v plenici, za vikend je spala v avtu in ni imela plenice in se tudi ni polulala.

V vrtcu pa je vse narobe. Noce povedati da jo lulat in noce na njihov WC. Kaj lahko naredimo? Ima se kdo take izkusnje?

Z mano gre brez problema povsod lulat, tudi v naravi sem jo uspela prepricati da zalijeva drevo, seveda z veliko rpigovarjanja ampak sedaj gre.

Kaj lahko naredimo?

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odvajanje od plenic
13.3.2015 12:53:19   
racmancek
Lep pozdrav,

iscem mamice, ki so se lotile podviga odvajanja plenic pri svojih user posted image , ko so bili stari 7, 8, 9 mesecev. Namrec, moj miceni je star 9 mesecev in pol in pred 14 dnevi sva zacela z odvajanjem od plenic. Zanima me, kako ste se ve tega lotile in kdaj so potem vasi otroci bili popolnoma brez plenic.

Hvala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?