|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 11:22:58   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Ledenka - je prišla roba


pa super za robo, je najboljše, če se naslednji teden kaj vidimo user posted image

kar se zdravil tiče - najboljše, da vprašaš zdravnika. ker marsikaj, kjer je napisano v navodilih, da se jemanje odsvetuje, se lahko vzame. v porodnišnici po CR smo dobivale vraga in pol, zaldiar, tramal... pa mislim, da oni vejo, kaj se lahko daje.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 11:40:06   
PapuaNG
šivilja, nalgesin komot vzameš user posted image Se mi zdi, da so nam tut v P to že rekli...kadar me kaj boli, je vedno nalgesin v igri, nisem človek za bolečino.

Malega sem pospravila spat, se je najprej nekaj upiral, potem pa kot ponavadi zaspal na trebuhu. Zgleda mu je postalo všeč tako spanje, sploh ko od zaspanosti kar pade dol in se ne premakne več user posted image

Mojga pa nisem mogla prepričat, da vstane in gre rebro slikat. Je spet delal do ne vem kdaj in je preveč zaspan. Itak. Jst nej pa vse delam, ker on ne sme težkih bremen dvigat. Wooohoooo user posted image

Upam, da vsaj tamal potegne kakšno uro pa pol, se ne bi branila user posted image

Aja, za velikonočne scene se bomo pa mi kar povabili. Čeprav mi od vse hrane pašejo samo jajca. Šunka mi ni, hren tut ne, potica pa tko tko. Bi mi bilo bolj všeč pica al pa krompirček pa ribice user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 11:43:14   
Leela
ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 11:45:00   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.


ja , pa sem ga šele pri tretjem pogruntala - prej smo se šli pa borbe

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:07:58   
maja1488
Šivilja user posted image user posted image

Ko sem Z peljala k ortopedu zaradi kolkov, mi je rekel, da se pri nerazvitih kolkih (tisto kar ni 1A že v P), če se ne povija široko, v poznejših letih pojavljajo bolečine, izpahi...ker se hrustanec ne naredi povsod tam kjer bi mohu bit. Upam, da sem OK povijala in dovolj dolgo, ker ji ne privoščim bolečine. Sploh pa ne takšne, proti kateri bi lahko sama pripomogla.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:11:10   
KatMat
MUŠIM dobrodosla!

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:11:40   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.


ja , pa sem ga šele pri tretjem pogruntala - prej smo se šli pa borbe
kaksen prijem?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:15:21   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

jest si jih sama sebi pošljem na mail, pa imam tudi shranjenouser posted image


user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:15:27   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Šivilja user posted image user posted image

Ko sem Z peljala k ortopedu zaradi kolkov, mi je rekel, da se pri nerazvitih kolkih (tisto kar ni 1A že v P), če se ne povija široko, v poznejših letih pojavljajo bolečine, izpahi...ker se hrustanec ne naredi povsod tam kjer bi mohu bit. Upam, da sem OK povijala in dovolj dolgo, ker ji ne privoščim bolečine. Sploh pa ne takšne, proti kateri bi lahko sama pripomogla.


Jaz sem mogla vse tri široko povijat - H. je imela 1D na eni nogici (samo še spahoval bi se ji lahko, da bi bilo slabše)
Jaz sem pa tako ali tako imela šince, sestra pa celo gips. Kaj čemo družinski š... - moja mami je mogla pri dveh letih skoraj celo leto preležat, oz. ni smela hodit

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:16:09   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.


ja , pa sem ga šele pri tretjem pogruntala - prej smo se šli pa borbe
kaksen prijem?


Za apliciranje kapljic otročkom v oko.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:19:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.


ja , pa sem ga šele pri tretjem pogruntala - prej smo se šli pa borbe
kaksen prijem?


Za apliciranje kapljic otročkom v oko.
aha....nisem prebrala tega....kje najdem tole? na 11. ali 12 delu?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:19:53   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Šivilja user posted image user posted image

Ko sem Z peljala k ortopedu zaradi kolkov, mi je rekel, da se pri nerazvitih kolkih (tisto kar ni 1A že v P), če se ne povija široko, v poznejših letih pojavljajo bolečine, izpahi...ker se hrustanec ne naredi povsod tam kjer bi mohu bit. Upam, da sem OK povijala in dovolj dolgo, ker ji ne privoščim bolečine. Sploh pa ne takšne, proti kateri bi lahko sama pripomogla.


Jaz sem mogla vse tri široko povijat - H. je imela 1D na eni nogici (samo še spahoval bi se ji lahko, da bi bilo slabše)
Jaz sem pa tako ali tako imela šince, sestra pa celo gips. Kaj čemo družinski š... - moja mami je mogla pri dveh letih skoraj celo leto preležat, oz. ni smela hodit


O hudiča. Jst bi na tvojem mestu poklicala dohtarja al pa G. Cimri v sobi so dajali Tramal. Ene 3x na dan, če ne več. Pa je dojila.

Mušim dobrodošla.

Grem naprej likat.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:24:33   
ledenka
flaska, a teranova jajca daš v teran surova in skuhaš al jih najpre jskuhaš, pa pol daš v teran? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:31:58   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

flaska, a teranova jajca daš v teran surova in skuhaš al jih najpre jskuhaš, pa pol daš v teran? user posted image


kuhaš v teranu...nisem flaška user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:34:23   
Dudica1
hello

midva opravila psihološko user posted image ...vse je vedi edino stavka ni ponovil za njo user posted image


moj gre zdej nazaj delat user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:35:46   
koala.cek
a ni škoda terana ? user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:39:36   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

flaska, a teranova jajca daš v teran surova in skuhaš al jih najpre jskuhaš, pa pol daš v teran? user posted image


kuhaš v teranu...nisem flaška user posted image


Obvladaš pa ko flaškauser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:41:51   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ajej šivilja to je res grozno, da nič ne moreš proti bolečinam vzet. Sem sprobala tvoj prijem in je dober.


ja , pa sem ga šele pri tretjem pogruntala - prej smo se šli pa borbe
kaksen prijem?


Za apliciranje kapljic otročkom v oko.
aha....nisem prebrala tega....kje najdem tole? na 11. ali 12 delu?


pomoje na enajstem, bom probala poiskat

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:43:16   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ugotovitev št. 1: za dajanje kapljic otroku v oko rabiš 3 roke.
paradoks št.1: zakaj ni problem dati karkoli v usta, prežvečiti, sprobati; pri antibiotiku, ki ima okus po jagodi, pa doživi živčni zlom user posted image


petrazg slikce so res luštne. maja vaše manekenske tudi.

majana, ko ne boš več dojila pa daj J. malo na počitnice. Zelo paše.


Vidim, da imava enke probleme.
Sem pa danes odkrila način dajana kapljic, ki se nam še kar obnese - H. položim na tla pred sebe, z vnetim očesom bližje meni, potem ji dam svojo nogo čez njen prsni koš in roke - nič se pritiskam dol, samo toliko, da ne opleta in potem z eno roko razprem uček z drugo pa kapljam. Še bolje pa je, če medtemK. nad njo izvaja kakšne oslarije, ker ga potem opazuje z odprtimi očniin jaz samo kapnem.

AB pa delajo K. velike probleme - Ospen mu komaj uspem dat, se tako upira, trenutno ima pa Amoksiklav, mu gre pa malo lažje po grlu.
So pa ti sirupi groznega okusa, najhujši pa mislim, da je Claritine.


Majana - za tolažbo - He. in K. nočeta nikamor brez mene ali moža user posted image


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 12:44:23   
šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

a ni škoda terana ? user posted image


En liter na leto pa ja lahko žrtvujemo - jaz ga moram sploh še kupit.

Se bom začela premikat kot H. - kot specialci - po trebuhum, pa se bom vlekla z rokami.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 13:00:30   
FLASK_A
O, ta način dajanja kapljic sem pa tut jaz spregledala. Hvala, to je super prijem. Ko pride do tega da je treba dat kapljico v oko postanejo ko živaliuser posted image Midva ju oba drživa pa še nama komaj uspe kaj narest.



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 13:01:27   
Dudica1
jaz sem lani kupila liter najcenejšega terana in je prišla še kolegica in sva skuhale notr obe nekaj jajc...ker če bi sama bi šlo res dost v nič...ker jaz pobarvam 10 jajc od tega nekaj pisanih nekaj teranovih.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 13:06:29   
MušiM
Jaz pa sem prejle dala skuhat oranžne..z mleto papriko..pa zgleda sem jo dala premalo..ni bilo haska..
zdaj bom pa preiskusila z črnim čajem...kuham samo po enega, ker v soboto jih bomo barvali več pri mojih pa se ne bir ada se takrat učila in da mi jih 20 ne uspeuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 13:08:14   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

jaz sem lani kupila liter najcenejšega terana in je prišla še kolegica in sva skuhale notr obe nekaj jajc...ker če bi sama bi šlo res dost v nič...ker jaz pobarvam 10 jajc od tega nekaj pisanih nekaj teranovih.

jaz bom nardila par teranovih in par oranžnih - s papriko user posted image

bom v petek poročala, kako je ratalo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
31.3.2010 13:08:39   
Dudica1
mušim dobrodošla user posted image
Lahko si pogledaš če hočeš  naš seznam in poveš vse podatke da te vpišemo

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?