|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 16:06:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

"Tako kot si boš postlal, tako boš spal."


Krtačka, se povsem strinjam......samo, postiljanje in uživanje v postlanem ni pri vseh enako.....eni spijo odkriti, eni pokriti, eni imajo radi trde žimnice, eni mehke......



jp, se strinjamuser posted image Sej zato pa tisto "Kakor komu odgovarja"user posted image

In glede na to, da imaš mene za frajlo... bi se morali spoznati, boš v trenutku spremenila mnenjeuser posted image Večno v kavbojkah, lasje še nikoli pobarvani (naravni svetlo rjavi), make-up ob posebnih priložnostih itd.user posted image



No, potem sem pa jaz frajla.......user posted image s pobarvanimi lasmi, z make upom skoraj vsak dan, kavbojke nosim samo v prostem času......

Vidiš, da ni vse tako črno belo.......eni smo lahko srečni in zadovoljni tudi, če ne živimo po normah drugih......in to sem mislila povedati, ko sem uporabila izraz vaške in mestne frajle......

ker za ene to, da moški v prvih mesecih ne previja otroških ritk z izrednim entuzijazmom in vsaj tolikokrat na dan kot ženska ne pomeni apriori to, da mož ne mara nje in da ne mara otroka in da bi se bilo potrebno takoj ločiti.....in ne pomeni tudi tega, da taka ženska, ki nima tako "pridnega" moža grozno trpi in da zavrača svoje življenje......samo to.....

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 16:09:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....in to zgolj zato, ker vse vaške in mestne frajle pravijo, kako njihovi možje to z užitkom počnejo.....? 


evo....da ne iščeš....in jaz nikoli ne berem odgovorov, ampak samo začetni post....

sem pa napisala, da moj to počne z užitkom.






Aha.....in si se sama prepoznala.......user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 18:22:08   
rija
ne, sem se pa že v prvem razredu naučila koliko je 1+1 user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 18:30:08   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
A to se da, al kako? Spremeniti moškega? Sem zmeraj mislila, da je to največja iluzija in istočano zmota ženskega sveta user posted image .


Ce mojo tasco vprasas, sem jaz mojega moza spremenila v fundamentu. On enostavno ni vec ista oseba. prenehal je misliti, prenehal je vse.. zdaj samo mene uboga... user posted image user posted image user posted image

Potem je sinko izjavil pred njo, da jaz caram in delam carovnije.... (smo pa izvajali take: abrakadabra, koleno vec ne boli; abrakadabra , ni me vec strah...
Tukaj se je koncalo... moskega se da popolnoma spremeniti, pa se ne rabis bit zaprisezena carovnica user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 18:55:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

V bistvu se strinjamo, zato sem tvojemu predlogu, da ga je treba pustit samega z otrokom zgolj dodala "verbalni" dodatek, ker kot pravis... besede morda niso padle na plodna tla, vendar ce dejstva preorjejo in se malo predelajo tlo, se morda tudi kaka ze izrecena beseda naknadno prime.  


Načini in toleranca so različni -  v osnovi izhajava iz besed, ki pa jim ti pustiš daljši rok trajanja oz. daljšo inkubacijsko dobro, da pokažejo svoje pikice, jaz pa nekje po četrtem poskusu preidem na dejanja.

Glede na napisano je težko reči, za katero bolezen gre in kakšna je inkubacijska doba user posted image . Stvar posameznika in stvar njegove vpetosti v družino. Ni enotnega recepta, kaj in kako hitro zdravilo pomaga v posameznih okoliščinah in kakšni so neželeni učinki.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 18:56:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Pravi trigger gotovo ni dopovedovanje s štirimi klicaji!!!! in vsiljevanje občutka, kako globoko in oh in sploh povezan bo z otrokom, če ga previje.
 

Triggerja ni nasla - se.



Ker ga, vsaj po moje, išče na napečnem koncu in na napačen način.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 19:12:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
A to se da, al kako? Spremeniti moškega? Sem zmeraj mislila, da je to največja iluzija in istočano zmota ženskega sveta user posted image .


Ce mojo tasco vprasas, sem jaz mojega moza spremenila v fundamentu. On enostavno ni vec ista oseba. prenehal je misliti, prenehal je vse.. zdaj samo mene uboga... user posted image user posted image user posted image

Potem je sinko izjavil pred njo, da jaz caram in delam carovnije.... (smo pa izvajali take: abrakadabra, koleno vec ne boli; abrakadabra , ni me vec strah...
Tukaj se je koncalo... moskega se da popolnoma spremeniti, pa se ne rabis bit zaprisezena carovnica user posted image


Hehe, moževi kolegi mislijo, da ga imam pod kontrolo, moja mami pa da, ima on mene. Jaz mislim, da sva kompatibilnauser posted image .

Dejansko pa mislim, da smo odrasli v veliki meri že oblikovane osebnosti. Seveda se lahko spremenimo, a v le nekem določenem okviru, pa še to samo z zelo intenzivnim uvidom samim vase, samokritiko in intenzivnim delom na sebi. V osnovi pa smo to, kar smo.
In če nadaljujem pri zadnjem stavku: to kar smo, smo, kompleksni, polni mešanih lastnosti, kot mavrica. V takšnih in drugačnih odnosih potem prihajajo na plan različni deli naše osebnosti. Eni iz nas vlečejo najboljše, drugi najslabše, tretji nekaj vmes. Če imamo ob sebi ljudi, ki nas podpirajo in spodbuijajo, bodo na plan prišli tisti fajn, optimistični deli. In obratno. Zato še vedno menim, da se moškega ne da spremenit. Zihr pa nanj vplivamo s svojim pristopom. Negativizem bo iz njega potegnil eno, občutek podrejenosti drugo, občutek nadrejenosti tretje, občutek sprejetosti in podpore drugo, občutek nesposobnsoti spet nekaj tretjega....

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 12.4.2010 19:14:58 >

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:24:01   
Raho
Evo, babe, ampak jaz vas rez ne razumem. V temi: Mož nima potrpljenja, ste zagovarjale tezo, da koji klinac ima tip pravico, da bi si odpočil, ko pride iz službe, češ, da mora takoj pograbiti otroka in ga animirati, v tej temi pa sedaj razglabljate, kako se moškemu ni potrebno ukvarajti z otrokom, ker je to apriori delo amtere na porodniškem dopustu...

Ma, ku vetr ste, drage dame, ku vetr, enkreat pihate v eno stran, drugič v drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:40:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Pravi trigger gotovo ni dopovedovanje s štirimi klicaji!!!! in vsiljevanje občutka, kako globoko in oh in sploh povezan bo z otrokom, če ga previje.
 

Triggerja ni nasla - se.



Ker ga, vsaj po moje, išče na napečnem koncu in na napačen način.


Tukaj bi se pa strinjala. Clovek, ki so ga stregli spredaj in zadaj, clovek, ki je navajen, da dobi kar zeli, nima nobene potrebe gledati ali se kdo kaj potrebuje.
Sama sem zato proti priseljevanju k enim ali drugim starsem. Otrok ostane otrok, za njega se nic ne spremeni, vloge so zdavnaj razdeljene in dodeljene, samo sedaj nekdo ima se ljubo/ljubega doma.... kot dokladek... obstojeci odnosi se pa ne spremenijo.
Tako se tudi za tega moza, odnosi ne spreminjajo. On je jaz, ki ima kot dodatek zeno in otroka.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:42:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo, babe, ampak jaz vas rez ne razumem. V temi: Mož nima potrpljenja, ste zagovarjale tezo, da koji klinac ima tip pravico, da bi si odpočil, ko pride iz službe, češ, da mora takoj pograbiti otroka in ga animirati, v tej temi pa sedaj razglabljate, kako se moškemu ni potrebno ukvarajti z otrokom, ker je to apriori delo amtere na porodniškem dopustu...

Ma, ku vetr ste, drage dame, ku vetr, enkreat pihate v eno stran, drugič v drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi dojela. V tej drami ne nastopajo vsi igralci iz prejsnje drame. odpovedali so nastop, bodisi, da je drama prevec zahtevna, prevec zapletena ali kontradiktorna. Morda je pa zgolj altruizem v vprasanju in dajanje moznosti novim dramskim silam. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:50:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Pravi trigger gotovo ni dopovedovanje s štirimi klicaji!!!! in vsiljevanje občutka, kako globoko in oh in sploh povezan bo z otrokom, če ga previje.
 

Triggerja ni nasla - se.



Ker ga, vsaj po moje, išče na napečnem koncu in na napačen način.


Tukaj bi se pa strinjala. Clovek, ki so ga stregli spredaj in zadaj, clovek, ki je navajen, da dobi kar zeli, nima nobene potrebe gledati ali se kdo kaj potrebuje.


Odgovor se ponuja na dlani - ne daj mu tistega kar želi in opazil bo, da mu nekaj manjka. V bistvu bo šele začel opazovati, ko bo spet on v prvem planu.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:55:22   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo, babe, ampak jaz vas rez ne razumem. V temi: Mož nima potrpljenja, ste zagovarjale tezo, da koji klinac ima tip pravico, da bi si odpočil, ko pride iz službe, češ, da mora takoj pograbiti otroka in ga animirati, v tej temi pa sedaj razglabljate, kako se moškemu ni potrebno ukvarajti z otrokom, ker je to apriori delo amtere na porodniškem dopustu...

Ma, ku vetr ste, drage dame, ku vetr, enkreat pihate v eno stran, drugič v drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi dojela. V tej drami ne nastopajo vsi igralci iz prejsnje drame. odpovedali so nastop, bodisi, da je drama prevec zahtevna, prevec zapletena ali kontradiktorna. Morda je pa zgolj altruizem v vprasanju in dajanje moznosti novim dramskim silam. user posted image


Glede na zasnovo igre in na temo oz. še boljše lajtmotiv, je tudi avtor drug, a vseeno - občinstvo je enako.
Očitno je tuki občinstvo kot kritik enkrat bolj in drugič manj nakolnjeno glavnim igralcemuser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 20:56:07   
*miska.mcc*
raho, evo mene....
meni moj nič  ne pomaga. ne okoli otrok, ne pri gospodinjstvu. ok, denarno primakne svoj kos.

pa tudi prav! sama sem si tako zivljenje izbrala. in ni mi zal. zal bi mi bilo, ce bi mu vsakodnevno nabijala....daj to, daj ono, nic ni od tebe!!!!
in bi se kregala zaradi stvari in "del", ki meni sedejo in uzivam v njih s tem, da jih vsiljujem nekomu, ki mu je to odvec.



pa zakaj, za boga?
cisto O.K. funkcioniramo. (res , da sem jamrala kar nekaj tem nazaj....ma jbg. tazga mam, in tazga imam rada)

meni to "nesodelovanje" pri otroku odtehta vecer na sedezni ali postelji, ko opazujem ocija, ki se neobremenjen ukvarja, igra in heca z otroci.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 21:02:50   
Raho
MMC - ja, vsak si naredi tako, da mu ustreza. Jaz si npr,. ne morem zamišljati, da moj ne bi poskrbel tako za otroka kot za hišo, da ne bi vedel, kje imajo otroci oblačila (no, kombinacije so včasih srhljive...), da jima ne bi znal dati za jesti... potem bi najverjetneje sedaj že vsi bili mrtvi od lakote...
Je pa res, da je popolnoma družinski tip in ima v sebi (nekje globoko) skrit x kromosom - zaveda se, da se njegova dolžnost ne zaključi s prinašanjem denarja v hišo, ker to počnem tudi jaz.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 21:52:01   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo, babe, ampak jaz vas rez ne razumem. V temi: Mož nima potrpljenja, ste zagovarjale tezo, da koji klinac ima tip pravico, da bi si odpočil, ko pride iz službe, češ, da mora takoj pograbiti otroka in ga animirati, v tej temi pa sedaj razglabljate, kako se moškemu ni potrebno ukvarajti z otrokom, ker je to apriori delo amtere na porodniškem dopustu...

Ma, ku vetr ste, drage dame, ku vetr, enkreat pihate v eno stran, drugič v drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



To ti je pa sodobna RR. Včasih se je še dalo kaj debatirat, danes je pa vse skup en navaden šit in eno navadno prepucavanje.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 21:59:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Je pa res, da je popolnoma družinski tip in ima v sebi (nekje globoko) skrit x kromosom -



da bi tvojemu še sisike zrasle, te šiša z x-kromosomomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:02:27   
rija

To ti je pa sodobna RR. Včasih se je še dalo kaj debatirat, danes je pa vse skup en navaden šit in eno navadno prepucavanje.


hja, surle gredo preveč hitro gor....pa se žolčne debate takoj nehajouser posted image

škoda, škoda....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:06:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hja, surle gredo preveč hitro gor....pa se žolčne debate takoj nehajouser posted image


Stran 4, saj ni tako švoh za ponedeljek user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:10:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

hja, surle gredo preveč hitro gor....pa se žolčne debate takoj nehajouser posted image


Stran 4, saj ni tako švoh za ponedeljek user posted image



pozabljaš....ponedeljki so bili najbolj živahni....saj veš...čez vikend so otroci in dedci najedali, pa so nekateri prišli v službo in se spucaliuser posted image user posted image user posted image  pa je bil začetek tedna takoj lažji...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:12:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

hja, surle gredo preveč hitro gor....pa se žolčne debate takoj nehajouser posted image


Stran 4, saj ni tako švoh za ponedeljek user posted image



pozabljaš....ponedeljki so bili najbolj živahni....saj veš...čez vikend so otroci in dedci najedali, pa so nekateri prišli v službo in se spucaliuser posted image user posted image user posted image  pa je bil začetek tedna takoj lažji...user posted image


Recesija user posted image user posted image , zdaj je treba delat user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:13:24   
Raho
Rija - jutri ne bo nič, ker sva z damico na ORL. Danes sem klicala, ju3 greve...

Pa naj samo še kdo reče, da je slovensko zdravstvo na psu.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:13:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo, babe, ampak jaz vas rez ne razumem. V temi: Mož nima potrpljenja, ste zagovarjale tezo, da koji klinac ima tip pravico, da bi si odpočil, ko pride iz službe, češ, da mora takoj pograbiti otroka in ga animirati, v tej temi pa sedaj razglabljate, kako se moškemu ni potrebno ukvarajti z otrokom, ker je to apriori delo amtere na porodniškem dopustu...

Ma, ku vetr ste, drage dame, ku vetr, enkreat pihate v eno stran, drugič v drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image
Da te malo popravim......o porodniškem dopustu sem govorila jaz na tej temi......oz. o tem, da se bila kot mati jaz na porodniškem dopustu in da nisem pričakovala od partnerja, da bo povsem enakovredno z mano brisal kakce z ritke in kopal dete......

Na temi Mož nima potrpljenja, pa nisem zagovarajala nobene teze.....

Tako, da posplošuješ draga moja, posplošuješ......user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:14:22   
rija
ni še take krize, vsaj po državnih službah neuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:14:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ni še take krize, vsaj po državnih službah neuser posted image


No ja, tam je tudi "ustvarjalnost" zgleda manjša user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 22:15:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Rija - jutri ne bo nič, ker sva z damico na ORL. Danes sem klicala, ju3 greve...

Pa naj samo še kdo reče, da je slovensko zdravstvo na psu.





šajseuser posted image

daj me malo rufni na K. mobič, ker ne vem kje mam svojega, pa nimam tvoje cifreuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?