|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
7.1.2013 21:45:55   
banga
če te zanima posvojitev iz daljne sibirije mi pošlji zs, z veseljem pomagam...sicer pa da se še pohvalim, 2. januarja smo štartali z vrtcem, nobenih problemov, otrok je presrečen, ker je zopet med vrstniki, probleme ima samo mami, ki se mora šele navaditi, da ni več cele dneve skupaj s svojo princeskouser posted image , saj mi dopoldne, čeprav sem v pisarni polno zasedena zelo manjkauser posted image Še naš kužon je danes cvilkal, ko sva se zjutraj odpravljale v vrtec...

< Sporočilo je popravil banga -- 7.1.2013 21:46:59 >

(odgovor članu *lejka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 10:48:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Posvojene mame ;)
7.2.2013 0:14:45   
tihavoda
Pozdravljene, mamice.

Berem in berem, celoten forum o posvojitvah nocoj, zelo me je pritegnila zgodba Ize12345. Vendar nisem nikjer zasledila nadaljevanja, ko je s svojim otročkom prišla domov?
Se opravičujem, če vpadam v čisto **** debato, vidim, da so tukaj letošnji posti. Res me zanima kako se je to razpletlo?? S takim guštom sem brala njeno zgodbo, da joj. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Posvojene mame ;)
7.2.2013 12:37:24   
limonca*
Če se ne motim, je Iza domov pripeljala dva sončka.

(odgovor članu tihavoda)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   [Brisano sporočilo]
7.2.2013 16:32:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Posvojene mame ;)
7.2.2013 21:42:34   
Pinky12
Pozdravljene punce!

Ma neeeeeee, Iza ima enega sončka, pa ta je kjut za dva user posted image . Kaj več pa naj sama pove.
Da pa ne začnem o princeski od bele.kave. Kaj je to ena brihtna punca z razorožujočim nasmehom. Ni kaj, naša deca so najlepši pa pika.

Mi pa se pripravljamo na vstop v vrtec, gremo 1.3. Začenjamo govorit, tako da poleg MAMA slišiš tudi BABA, DADA in GOGO, pa ponavljamo že (po svoje, seveda) besede. Na "komando" odnesemo smeti v koš, pri čemer z nogo pristisnemo na ročko, da se odpre in vržemo v koš, pa seveda izsiljevat znamo z zelooooooooooo trpečim izrazom na obrazu, pa TAKOJ pritičejo solze. Jokamo izključno samo takrat, ko česa ne dosežemo. Ampak načeloma smo pridni. Ampak HIPERAKTIVNI 100 NA URO. Niti sekunde pri miru, no razen ko je Ribič Pepe. In veliiiiiiiiiiko se lubčkamo, malo preveč, ker kakšne tete v trgovini tudi dobijo lubčka, ne samo mami in ati pa babi in dedi user posted image .

Ja, tak je to, čisto obična familija, kaj naj rečem. Sva (no, predvsem jaz) razmišljala še o eni poti gor v Moskvo, pa je naš zaenkrat kar velik zalogaj, če hoče mama še kaj v pisarni naredit. Pa bajto je treba naredit... Ampak mogoče pa enkrat le pojdemo po kakšno princesko, nikoli se ne veuser posted image

Ahja, sem šele danes videla, da imam zs od enye, sem odgovorila. Nimamo cajta, kaj naj rečem, INTENZIVNO.

Fajn se mejte in NE OBUPAT!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   [Brisano sporočilo]
8.2.2013 9:06:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pinky12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Posvojene mame ;)
23.3.2013 8:41:52   
Anonimen
Neprecenljivo, ko prvič zagledaš, dobiš v naročje in stisneš s sebi drobno, še ne dva dni staro, bitjece, ki potrebuje samo in izključno tvojo ljubezen. Nama z možem se je ta želja po dolgih letih uresničila, iz porodnišnice sva dobila v posvojitev najlepšega otroka na svetu, ki nama s svojo prijaznostjo, pridnostjo, vedrim značajem in zadovoljstvom vrača čisto vsak trenutek nežnosti.
Pari, ki še čakate na svoje sončke, samo obupat ne....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Posvojene mame ;)
23.3.2013 8:55:17   
thaiss
Anonimna, iskrene čestitke!! uživajte v cartanju vajinega sončka!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Posvojene mame ;)
23.3.2013 12:30:39   
enya
Anonimna, iskrene čestitke... veliko zdravja, nepozabnih trenutkov in vse najboljše novi družinici user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Posvojene mame ;)
18.6.2013 6:38:22   
Iza12345
Hello punce,

pa res, ko smo bile "naša generacija" v akciji, je bilo tu gor kar napeto..... zdaj pa čakamo na nove punce, da grejo na pot.... da povem, mi smo 2010 dobili prekrasnega sinkota, trenutno delamo novega user posted image , že vemo, da jeseni pripeljemo domov še enega gaunarja.

V glavnem, pogumno naprej, če vas zanima kaj več, se javite, vse mame, ki smo to že dale skozi zelo rade pomagamo. V bistvu vsa birokracija kar naenkrat ni tak problem. Pa še to, ko sončka pripelješ domov, je za nazaj vse pozabljeno in žal ti je za vsak mesec, leto, passing by...... Tako da, POGUM v roke, če se odločate.

Srečno, ena od posvojenih mam user posted image

< Sporočilo je popravil Iza12345 -- 18.6.2013 6:39:02 >

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Posvojene mame ;)
24.6.2013 8:58:40   
limonca*
Iza, lepo te je spet brat!!! user posted image user posted image user posted image Pa super za še enega mulčka!! Že veste kaj bo tokrat, koliko je star....? Daj malo info. user posted image

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   [Brisano sporočilo]
24.6.2013 9:46:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Iza12345)
  Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Posvojene mame ;)
26.6.2013 9:29:36   
Anonimen
Iza, ste se mogoče pripravljeni srečati s parom, ki razmišlja o posvojitvi? Iz kje ste?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Posvojene mame ;)
11.10.2013 18:05:47   
pia87
Pozdravljene (bodoče) mamice!

Vas spremljam dober mesec in mi je prav toplo pri srcu ko berem lepe zgodbe. Posebej občudujem, kako pozitivne ostajate, tudi v slabih trenutkih in kako ste "stopile skupaj". Sicer bom malo "udrla" v vašo temo, pa vseeno, poskusit ni greh.
Področje posvojitve me je zelo pritegnilo. Sicer sama (še) nisem v fazi ko bi imela svojega otroka, pa me zgodbe posvojiteljev in njihovih (posvojenih) otrok pritegnejo vedno znova. Sem v obdobju zaključevanja študija na Pravni fakulteti in sem si (kaj pa drugegauser posted image ) izbrala za diplomo področje posvojitve. Naslov sam je orientiran na posvojitev otrok s strani samskih oseb, ki so mnogokrat spregledane. Ker pa vsi vemo, kako težko je priti do otroka v Sloveniji, da ne govorimo še o manjših možnostih samskih (ki so skoraj nične), se osredotočam predvsem na mednarodne posvojitve. Še konkretneje, posvojitev v Rusiji.

Ker želim da moja diplomska naloga služi kot neke vrste smerokaz bodočim posvojiteljem, bi si želela pridobiti informacije od ljudi, ki so skozi postopek že šli. Zelo bi bila vesela, če bi bili pripravljeni odgovoriti na nekaj vprašanj, oz. mi dati informacije predvsem tam kjer se še nisem dokopala do natančnejših informacij.

V kolikor ste mi pripravljene pomagati, bi vam posredovala vprašanja, pa magari kar na forum. V kolikor to ni v vašem interesu, mi povejte, bom seveda razumela.user posted image

Hvala Vam!

V kolikor želite ostajati anonimni ni nobenega problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Posvojene mame ;)
9.12.2013 9:09:34   
Anonimen
Punce, jaz bi pa rabila malo pomoči - kako ste napisale tisto prvo vlogo/prošnjo za vaš CSD? user posted image

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Posvojene mame ;)
9.12.2013 17:57:36   
Anonimen
Najprej napišeš nekaj o vaju dveh, potem napišeš zakaj sta se odločila za posvojitev. Ni potrebno veliko pisati, ker te potem itak pokličejo na razgovor. Srečno, pa poročaj kako gre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Posvojene mame ;)
12.12.2013 7:26:13   
limonca*
Kako ste punce? user posted image

Večkrat pokukam sem, pa se nobena nič ne javi.

< Sporočilo je popravil limonca* -- 12.12.2013 7:27:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Posvojene mame ;)
16.12.2013 9:06:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najprej napišeš nekaj o vaju dveh, potem napišeš zakaj sta se odločila za posvojitev. Ni potrebno veliko pisati, ker te potem itak pokličejo na razgovor. Srečno, pa poročaj kako gre user posted image



Hvala za pomoč. user posted image user posted image
vloga je že napisana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Posvojene mame ;)
20.12.2013 10:05:58   
Anonimen
Pozdravljene.

Dolgo časa že berem tole temo, sedaj pa sem se odločila, da tudi sama napišem. user posted image
Je mogoče tukaj kakšna mamica, ki je pred kratkih posvojila iz Rusije ali pa iz Sibirije?
Bi imela par vprašanj.
Hvala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Posvojene mame ;)
8.2.2014 9:56:25   
paprika2589
pozdrav vsem!

ma super, simpatičen, pozitiven forum je tole :)

no, tudi midva razmišljava v smeri posvojitve... nimava nobenih posebnih zahtev, kakšen naj bi bil otrokec, mogoče le to, da je zdrav...
imava pa veliko težavo, ker povsod, kjer bereva o posvojitvah, se omenjajo takoooooo veliiikiii stroški (tudi do 30.000 eur) :/ ali pa sva kaj spregledala in je posvojitev iz katere države vendarle možna tudi z manjšimi stroški? ni nama problem opraviti pot kamorkoli na svetu, dati skozi celoten dolgotrajen postopek in ni nama važno, iz katere države prihaja otrok. ampak tako velikega stroška si enostavno ne moreva privoščiti... :(

ima kdo tukaj kakšne informacije, kako je v zadnjih časih s temi zadevami?

hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Posvojene mame ;)
9.2.2014 19:43:53   
blanč
Punce, držim pesti, da vse kmalu pridete do svojih otrok, vsem, ki pa ste že postale posvojene mame pa čestitam in uspešno starševstvo...

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu paprika2589)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Posvojene mame ;)
9.2.2014 20:23:09   
Anonimen
a se samo meni zdi ali je na tem forumu kar nekaj objav izbrisanih ... ?

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Posvojene mame ;)
12.2.2014 7:51:11   
limonca*
Če včeraj kdo ni gledal preverjeno..

http://www.24ur.com/novice/slovenija/posvojitev-otroka.html

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Posvojene mame ;)
16.1.2015 18:09:38   
Anonimen
paprika, kaj pa Bolgarija ali Češka?

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vprašanje.
пеперутка16

Ste na tem forumu vedno 100 % iskreni?

Vedno. (100%)

V glavnem. (0%)

Po potrebi. (0%)

Redko. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!