|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
23.8.2012 20:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za info.
Ma zanima, če bo katera pripravljena dati/poslati vse dokumente potrebne za posvojitev, zasebno po mailu, ko bo to potrebno iskati/urejati/pisati itd.


definitivno, saj brez tega ne  gre ali kot je enkrat rekla ena posvojiteljica ... postaneš del žive verige in z vsem srcem daješ informacije dalje, ker veš kakšna vseobsegajoča sreča je, ko imaš otroka enkrat doma in si iz srca želiš, da bi še več otrok našlo družino in še več čakajočih mam svoje otroke

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Posvojene mame ;)
25.8.2012 18:33:19   
DaisyE
ooo

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 25.8.2012 18:46:44 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Posvojene mame ;)
25.8.2012 18:46:05   
DaisyE
Ufff kako je tole grdo zrihtalo. Pa še popravit ali zbrisat ne morem - mi ne dovoli. :)

U glavnem - naj še jaz čestitam naši bangi, za ostale približno vem, kaj se dogaja. user posted image  Morebiti se pa še mi kje srečamo banga, ne?

Kar se tiče papirjev, je pa res tako, da je fino imeti kontakt enega posvojiteljev, potem pa on že zvoha, kaj se novega na sceni dogaja. user posted image  In ja, vsi so pripravljeni pomagat.

Čestitke tudi atiju in mamice naše majhne slovenske malčice. Mi v Sloveniji ne moremo posvojiti. Sem vprašala mojo socialko, če imava kaj šans, pa se je najprej zarežala, potem ko je pa videla, da mislim resno, mi je pa kar naravnost povedala, da ne. user posted image  Ne pri dveh otrocih.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Posvojene mame ;)
25.8.2012 18:49:28   
DaisyE
Jesss, uspelo mi je zrihtat uno skrupocalo od zgoraj! user posted image

O punce, kolk ste vi fejst! Zalutam tu gor po dolgem, dolgem času in vidim, da se me še spomnite. user posted image  Kjut.

Kako smo? Zmatrano! user posted image  Počasi bo že pol leta odkar smo doma štirje. Dobro je.

Kako je šlo? U izi. Ko si v drugič na terenu, živci 90% manj trpijo. Veš, da bo vse uredu. In je res.

Za vtis pa malo februarskih razmišljanj - sem se kar režala, ko sem brala za nazaj.



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Posvojene mame ;)
25.8.2012 18:51:21   
DaisyE
Februar 2012 - Luck is a matter of attitude
Na štuk se nama je vselilo pol osnovne šole. Taekwondo klub iz bogsigavedi kod. Kar pomeni: trkanje po vratih, glasno loputanje, smeh, kričanje, tekanje po hodnikih in glasna glasba, ki jo začnejo vrtet ob sedmih zjutraj. Sama sreča, da so še tako majhni, če ne bi glasbo ob jutrih zamenjala glasba ponoči. Že davno sem obupala nad tem, da bi lahko tej starostni skupini, ki me vedno znova spomni na službo, kam ušla. Ko sem jih enkrat med počitnicami srečala visoko v hribih, sem se vdala v usodo. Kamor grem, tam so organizirane skupine osnovnošolskih otrok. Zdaj se jim pač samo še smejim.
Ura je pol devet in Moskva se počasi prebuja. Ko se vrneva iz kave, naju (poleg Taekwondo kluba na hodniku) pričaka razgled na čudovit sončni vzhod. Pričenja se predzadnji dan najine Moskve. Jutri letiva domov. Sama. Naslednjič bomo na letalu trije.
Kdaj se vračava po malčico, ne veva. Datum, ki bo zaradi tridesetdnevnega pritožbenega roka kasnejši, bova izvedela šele doma. Za biti, da bova pozno izvedela. Upam, da pravočasno. Na sodišču sem prevajalko vprašala, če se lahko odpoveva pritožbenemu roku. Nasmejala se je iz srca in jaz sem to vzela kot znak, da zadeve ni smiselno forsirati dalje. Pred koncem marca torej nič. Pa saj bo hitro minilo. To so natanko štirje tedni in par dni. Dovolj časa, da se v miru pripravimo, da v službi uredimo vse, kar je treba, zrihtamo vize in po potrebi še eno prevedeno in overjeno kopijo mojega potnega lista, ki naj bi se izgubila kdo ve kam.
Danes je praznik. Danes je dan za poležavanje. Če bova kje našla kakšno odprto trgovino ali štant, greva v boj za darila. Kaj pa vem, kako Rusi delajo čez praznike. Danes je dan za urejanje vtisov. In teh je toliko. Preplavljena sva od njih. Sediva na kavi, čisto tiho in zreva drug mimo drugega. Kaj delaš? Razmišljam. O čem? O malčici. O tebi. O našem fantu. O rojstnih dnevih, starih starših, tetah in stricih, o bratrancih, alergijah, vozičkih, hrani, o čevljih in oblekah. O vsem in o ničemer. O sreči. O tem, kaj je in kaj še pride.
Naša punca je odločna punca. Ve kaj hoče in se hitro uči, kako to dobiti. Pritisnem ji lubčka na ličko in se umaknem. Majhna roka se stegne do mene in me potegne nazaj. Še mami, še. Položiva jo na tla. Dajmo punca, dajmo. Pokaži, kako se sama igraš. Gleda. Najprej njega, potem mene. Zacmiha. In zopet gleda. Mene, njega. Kdo me bo dvignil? Če ne reagirava, se tarnanje stopnjuje in proseče očke so vedno bolj zazrte vame. Res je, v treh dneh se je naučila, da mami veliko prej popusti kot ati. Potem se uleže na tla in milo joka. Čisto potihem in čisto nežno. Seveda jo dvignem. Zato sem tukaj. Njeno majhno glavo položim na svojo ramo in jo zazibam. Saj znam. Isto kot doma. Jok v trenutku poneha. Malo se crklja in potem me pogleda. Smeji se na vsa usta. Zmagoslavni nasmešek rečeva temu. Pa ni pravi izraz. Zaenkrat se v njem zrcali samo veselje. Ni zmagoslavni nasmešek. Ne še.
Včeraj, po končanem drugem obisku, sem v gostilni, kjer sva jedla, na steni zagledala napis, ki govori o tem, da je sreča stvar odnosa. Še zdaj mislim na to. Lahko bi sedela doma, sanjala neuresničene sanje in hrepenela po vsem, česar nimam. Ne. Jaz sedim na postelji v razsuti hotelski sobi v enem izmed moskovskih hotelov in poslušam kako Taekwondo klub ropota po hodniku. Sanjam majhno punco, ki čaka na svoj zadnji obisk staršev preden za vedno zapusti dom ribjonka in sanjam velikega fanta, ki mi na letališču priteče v objem in me do avta ne spusti več iz rok.
Pogum? Ne. Samo sreča. Pure luck. And luck is a matter of attitude.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Posvojene mame ;)
25.8.2012 19:14:09   
Anonimen
DaisyE user posted image ... kako lepo je to brati. V naslednjih mesecih bom verjetno rabila tudi tvojo pomoč.
Seveda ti bom pisala pm in upam, da se bo tudi moja zgodba tako lepo končala kot tvoja. user posted image

M. user posted image

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 4156
   [Brisano sporočilo]
27.8.2012 9:07:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Posvojene mame ;)
27.8.2012 11:39:45   
thaiss
o Dejzika kako lepo!!!
posvojene mame, vsem en kup user posted image , da bi čimprej objele male sonček ki na vas čakajo!!

mi še vedno navijamouser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Posvojene mame ;)
27.8.2012 12:00:50   
thaiss
o Dejzika, kako lepo user posted image user posted image
tudi vsem ostalim posvojenim mamam želim da čimprej objamejo svoje zakladke, ki jih čakajo tam nekje!!

mi pa še vedno navijamo user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Posvojene mame ;)
27.8.2012 12:34:29   
thaiss
ops


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Posvojene mame ;)
27.8.2012 13:37:33   
banga
Mala spi, jaz pa imam čas za branje mejlov in internet in tako sem zopet malo pokukala na to stran, ki je bila dolgo časa med mojimi priljubljenimiuser posted image Daisy iskrene čestitke, pripravila si me do tega da sem spustila par solzic sreče, zate, za tvoja dva zakladka, zame in mojo princesko in za vse posvojene mame, ki so to že ali bodo kmalu...Mi smo krasno, ja, že dobro vem kaj pomeni zmagovalni nasmešek, ko naša princeska s svojo odločnostjo in trmo doseže tisto kar si je pač zamislila v svoji glavici. Napredek je viden vsak dan, pri skoraj 18 mesecih govori v svojem jeziku, ki ni ne ruščina in ne slovenščina kot raztrgan dohtar, razumljivo je le mama, ne - ta zna biti zelo odločen in ime nšega kužona, ki ga kliče čim ga nima pred očmi. Spomnim se, da je enkrat Tiana napisala, da je že pozabila na kakšen način so postali družina, točno to se dogaja tudi nama z možem, očka je zaljubljen v svojo hčerkico, ta pa hoče vsak trenutek ob sebi tudi mamo, ki ji je pa to v največje zadovoljstvouser posted image pozdravčke vsem

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Posvojene mame ;)
27.8.2012 20:25:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

predvsem za belo.kava me zanima, se je samo med vrsticami pohvalila user posted image



a je potem še treba kaj dodatuser posted image
Dejzi kot vedno super poročilceuser posted image

banga čestitke, ja punce male in velike smo čvekice, še par mesecev in boš vse razumela, zagotovo pa rožica že sedaj jasno sporoča kaj ji je všeč in kaj neuser posted image

vsem, ki se odpravljate v RU, dajte pohitet, sporazum se nezadržno bliža $%X&%$user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 7:52:51   
limonca*
Daisy, kako lepo te je spet brat.. user posted image user posted image user posted image Sem pogrešala tvoje poste.. Daj povej, sta bratec in sestrica ali ne? Koliko je bila stara ko ste jo dobili?

banga, tudi tebe je lepo brati.. user posted image user posted image Dajte se večkrat spomnit na nas in kaj napisat.

Anonimen - je tole s sporazumom 100%? V kolikem času bo to speljano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 8:04:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

predvsem za belo.kava me zanima, se je samo med vrsticami pohvalila user posted image



a je potem še treba kaj dodatuser posted image  



Ni potrebno. Bi pa bilo nekako lepo, glede na to , da se je veliko punc izpostavilo z imenom in priimkom za njeni deklici. Veliko jih ima še vedno v podpisu link do akcije.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 8:20:13   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

predvsem za belo.kava me zanima, se je samo med vrsticami pohvalila user posted image



a je potem še treba kaj dodatuser posted image  



Ni potrebno. Bi pa bilo nekako lepo, glede na to , da se je veliko punc izpostavilo z imenom in priimkom za njeni deklici. Veliko jih ima še vedno v podpisu link do akcije.




tudi mene zanima kako je z Belo kavo in ˝njenimi˝ deklicami?

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 12:34:12   
bela.kava
če pa je tako, potem pa je čas, da nadaljujem zgodbo ...
lani spomladi se je mk zgodba za nas zaključila, zadnje sporočilo je bilo pismo A Kopač Mrak, da bo na skupnem sestanku mk slo naredila vse, kar bo lahko ... po tem pismu ni bilo ničesar več; na tem forumu je bila tik po tistem srečanju objava enega uporabnika, ki je zapisal kaj se je tam točno dogajalo (očitno gre za osebo, ki je bila tam prisotna), a je bila objava v roku parih dni izbrisana ... kolikor se spomnim je bilo zapisano, da sta koordinatorja posvojitev na ravni Slo in Mk postala Vodičarjeva in ne boste verjeli naš faktor X user posted image  (hladen tuš je understatement)

In potem je bela.kava polna bušk, prask in odrgnin do konca nezaupljiva do takšnih in drugačnih ljudi, ki želijo pomagati (ni vsak prijatelj, ki ...)  končno nehala silit z glavo skozi zid, premislila vso zadevo in še vedno z močno vero, da dobiš samo tistega otroka, ki ti je namenjen, zbrala zadnje moči in se podala v novo zbiranje papirjev. Zbrala, poslala in celo poletje zelo prestrašena čakala na september. Ali bo srce zdržalo, če bo spet kaj narobe, kolikokrat lahko padeš in se znova pobereš. Pa so vsi strahovi zbledeli ob pogledu na še ne leto dni staro princesko ... vsi koščki so padli na svoje mesto, nebo se je zjasnilo in marsikaj prej nerazumljivega je postalo jasno. Moralo je biti tako, morala je biti ta dolga vijugasta pot ... če verjameš v pravljice, te za devetimi gorami in devetimi vodami čaka zaklad. V našem primeru prava pravcata princeska. Samo pot je treba zdržati, premagati kakšnega zmaja, pobegniti pred kakšno čarovnico in nikoli in nikdar odnehati ... Od januarja dalje smo trije, družina ... nekaj tako običajnega in hkrati popolni čudežuser posted image


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 12:38:46   
thaiss
bela kava user posted image

nimam besed, samo to
Vsaka pravljica ima svojo princesko, in vidva jo imata!! Vse najlepše, in naj vam večno sonček sije

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Posvojene mame ;)
28.8.2012 14:57:07   
hedviga
Joj punce kar solzim se od lepegauser posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   [Brisano sporočilo]
29.8.2012 7:34:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bela.kava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Posvojene mame ;)
29.8.2012 7:51:22   
Tippi
Jaz pa se samo klanjam vsem tem mamicam, ki padajo in se vedno znova poberejo. In neskončno srečna sem, ko preberem takšne zgodbe, ko je mozaik sestavljen!

Srečno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Posvojene mame ;)
29.8.2012 8:47:36   
Zora*
Podpis pod Tippi.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Posvojene mame ;)
29.8.2012 15:23:04   
daisy B
Mamice, vsa čast vam in hvala vam za občasna javljanja, ki so tako zelo pomembna za nas, ki še razmišljamo o podajanju na to pot...

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Posvojene mame ;)
29.8.2012 15:42:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: limonca*
Anonimen - je tole s sporazumom 100%? V kolikem času bo to speljano?


v kolikem času bo podpisan ne vem, so pa v intenzivnih pripravah na podpis, konzul v Moskvi pa skoraj vsakemu paru (tja moraš po potrdilo, da bo slo sprejela otroka, ker to potrdilo rabiš za na rusko sodišče) razlaga o tem, kako bo sporazum kmalu in kako bo super

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Posvojene mame ;)
29.8.2012 20:43:06   
Matejčika
Kako lepo vas je brat! :) Čestitke vsem novim posvojenim mamicam!! :))
Dayzi, ful lepo si napiala, priklicala solze na oči tudi meni! :))
B.K., sem vesela tudi za tebe,da si le dočakala svoj srečni začetek. :))
Banga super da tako uživate! :)

Tudi mi uživamo ob princeski! :) Sem najsrečnjši človek na svetu! :) Ota je zelo pridna, ima seveda tudi svoje momente slabe volje, ampak to ji je dovoljeno. :))

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Posvojene mame ;)
30.8.2012 14:04:41   
vesna_b
po dolgem času sem prišla pogledat, in videla lepe zgodbe, lepe zaključke dolgih bojev. srečna sem z vami, mamice moje.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?