|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 17:29:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: banga
Drage ostale posvojene mame Bela kava, Pinky, Daisy in vse ostale, da ne bom slučajno katero izpustila kje ste se poskrile, zakaj se nič ne javljate?????


ampak res!!! tud jz vas pogresam - predvsem me zanima, kaj je zdaj z Belo kavo! user posted image

Tudi jaz user posted image


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 17:31:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Čestitke Banga!
Še malo pa se boste vsi skupaj stiskali v Sloveniji.user posted image In potem ne boš imela časa, tako kot ga nimajo vse tiste, po katerih sprašuješ. Vse se doma srečne igrajo s svojimi sončkiuser posted image .

Jeeeeeeee, uživajte, punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Posvojene mame ;)
19.4.2012 7:28:26   
limonca*
ja, BK bi nam pa res lahko sporočila lepo novičko. user posted image user posted image

matejčika, kako si ti? user posted image

pa tudi daisy bi lahko povedala, če imajo doma že drugega škrata.. user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Posvojene mame ;)
23.4.2012 21:02:34   
banga
Dokumenti so danes dopoldne prispeli v Sibirijo na sodiščeuser posted image user posted image user posted image zdaj sledi pregled, itak so vsi dokumenti ok, in ne bo s strani sodnice nobenih zahtevanih popravkov - sta se mama in papa tako odločilauser posted image user posted image user posted image tako, da zdaj čakava, kdaj nama sporočijo datum sodne obravnave... držite pesti, da letiva k najini princeski ponovno sredi maja....lp
vsem

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   [Brisano sporočilo]
23.4.2012 23:47:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 8:39:04   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: banga

Dokumenti so danes dopoldne prispeli v Sibirijo na sodiščeuser posted image user posted image user posted image zdaj sledi pregled, itak so vsi dokumenti ok, in ne bo s strani sodnice nobenih zahtevanih popravkov - sta se mama in papa tako odločilauser posted image user posted image user posted image tako, da zdaj čakava, kdaj nama sporočijo datum sodne obravnave... držite pesti, da letiva k najini princeski ponovno sredi maja....lp
vsem


super novičkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 11:27:56   
1ali
Banga, imaš še veliko skritih navijačicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 13:15:50   
Pinky12
Pozdrav od ene zelo zaposlene mame! :)

Midva sva najinega sončka prvič ugledala 31.1. letos, Moskva je najlepše mesto na svetu in aaaaaaaaaaah, najino dete je prav tako najlepše na svetu. Je ravnokar dopolnil 15 mesecev, sodišče je že za nami, sedaj čakamo samo še pravnomočnost, 14. maja pa ga VZAMEVA IZ DOMA! user posted image user posted image user posted image

Od vsega čakanja, najprej na prvi obisk, nato na sodišče, sem že skoraj osivela (no, bolj se mi na trebuhu pozna user posted image ), ampak ŠE MALO, pa bo doma. Niko ima že sedaj veliko preveč oblek, ker je mama pač morala tako dolgo čakat, ampak.... kaj je to en vesel fantič, brihten, glasen, pa tolko ma za povedat (ni ne rusko ne slovenskouser posted image ), in ob zadnjem obisku konec marca je tudi že hodil s pomočjo.

Bodoče posvojene mame, lahko samo priporočam. Jaz sem bila adijo, ko so mi papir pokazali z njegovo sliko. Nisem dojela ne rase ne barve oči, ničesar, samo da je fant. user posted image user posted image je bil fotr bolj priseben in je znal povedat, da ima azijske poteze. Naš Niko ima namreč uzbekistanske korenine. Baje da so Uzbeki zelo inteligentni user posted image Ampak samo da bo zdrav! Se mi zdi, da je glede na to, da je prvi vnuk, že sedaj preveč razvajen :)

Drugače pa glede ostalih lahko povem le, da so ZEELOOOOOO bizi mamice in živijo svojo pravljico.

pozdravček in GO BANGA! Navijam, da boste pupo čimprej pripeljali.

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 13:22:40   
limonca*
banga, pinky, iskrene čestitke!!!!!!!!!!!!!  Sem ful vesela za vaju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinky12)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 13:25:08   
thaiss
bravo Pinky!!! Sem ful vesela za vas!!!!
kako lepo ime, Niko!!!user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 18:39:55   
banga

IZVIRNO SPOROČILO: Pinky12

Pozdrav od ene zelo zaposlene mame! :)

Midva sva najinega sončka prvič ugledala 31.1. letos, Moskva je najlepše mesto na svetu in aaaaaaaaaaah, najino dete je prav tako najlepše na svetu. Je ravnokar dopolnil 15 mesecev, sodišče je že za nami, sedaj čakamo samo še pravnomočnost, 14. maja pa ga VZAMEVA IZ DOMA! user posted image user posted image user posted image

Od vsega čakanja, najprej na prvi obisk, nato na sodišče, sem že skoraj osivela (no, bolj se mi na trebuhu pozna user posted image ), ampak ŠE MALO, pa bo doma. Niko ima že sedaj veliko preveč oblek, ker je mama pač morala tako dolgo čakat, ampak.... kaj je to en vesel fantič, brihten, glasen, pa tolko ma za povedat (ni ne rusko ne slovenskouser posted image ), in ob zadnjem obisku konec marca je tudi že hodil s pomočjo.

Bodoče posvojene mame, lahko samo priporočam. Jaz sem bila adijo, ko so mi papir pokazali z njegovo sliko. Nisem dojela ne rase ne barve oči, ničesar, samo da je fant. user posted image user posted image je bil fotr bolj priseben in je znal povedat, da ima azijske poteze. Naš Niko ima namreč uzbekistanske korenine. Baje da so Uzbeki zelo inteligentni user posted image Ampak samo da bo zdrav! Se mi zdi, da je glede na to, da je prvi vnuk, že sedaj preveč razvajen :)

Drugače pa glede ostalih lahko povem le, da so ZEELOOOOOO bizi mamice in živijo svojo pravljico.

pozdravček in GO BANGA! Navijam, da boste pupo čimprej pripeljali.

Joj kako so pa to prekrasne novičke draga mamica Pinky, 14 maj je pred vratiuser posted image user posted image user posted image Tvojo reakcijo, ko si prvič zagledala sliko tvojega sinčka pa zelo zelo dobro poznamuser posted image user posted image jaz sem tudi videla samo to da je punčka in ja sem uspela videti, da ni blond, ampak da ima temne očke in temne laske tako kot mamiuser posted image user posted image Ko sem jo pa prvič videla v pisarni direktorice sirotišnice sem bila pa sploh adijo, takoj je šla k meni v naročje in se stisnila in mama jo sploh ni hotela nobenemu dati več, res, sploh nisem slišala direktorice in prevajalca, da naj dam otroka še malo očetu, me je moral moj možek prav porukati in opomniti, pa daj jo še meni malo no....user posted image user posted image Sicer sta pa vaijin Niko in najina princeska približno enake starosti, naša bo konec aprila stara 14 mesecev in ja, tudi naša je v začetku aprila ko sva bila pri njej s pomočjo že hodila, stala pa je že samostojno in pa itak, tako kot vajin Niko je tudi najina princeska najlepša punčka na svetuuser posted image user posted image user posted image Glede ostalih posvojenih mam pa sem prav tako presrečna, da so zelo bizi mamice in da že uživajo v resnični pravljiciuser posted image user posted image user posted image user posted image Midva sva pa trenutno v fazi, ko se "kregava" glede tega kako bo izgledala otroška soba, mati itak hoče vse v roza barvi, pa vse možne zaščitne ograje pa......očka pa poskuša biti glas razuma in miri mamo, ta pa trenutno nič ne sliši, pa cene je tudi ne zanimajo, pa itak kaj naj govorim, saj veste kako jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinky12)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 18:46:57   
banga

IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Banga, imaš še veliko skritih navijačicuser posted image user posted image user posted image


hvala, hvalauser posted image objemčke pošiljam prav vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Posvojene mame ;)
24.4.2012 21:08:27   
brina_3
pa itak kaj naj govorim, saj veste kako jeuser posted image user posted image user posted image


O ne ne, nevemo user posted image
Sem ena iz med tistih, ki tako rada pogledam kako napredujete in se veselite pa močno navijam za vse, ki ste v postopku posvojitve.
In navijačice prav rade preberemo kaj se vam kaj dogajauser posted image

Čestitke in naj željeni datumi pridejo hitro user posted image

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   [Brisano sporočilo]
24.4.2012 23:06:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pinky12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4114
   [Brisano sporočilo]
24.4.2012 23:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Posvojene mame ;)
3.5.2012 11:12:53   
Matejčika

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

matejčika, kako si ti? user posted image



Limonca, mi počasi korakamo proti koncu. Dvakrat sva bile že v porodnišnici, zaradi manjših zapletov. Drugače pa je pri nas precej podobno kot pri Bangi, tako dolgo kot že čakamo, mene več sploh ne zanimajo cene in realnost, ampak plavam med oblaki. Mož pa me s težavo vleče na realna tla. Čeprav tudi njega dviguje. user posted image

Banga, sem dobila kr solzne očke, ko sem brala tvoj post. Lepo si napisala! user posted image
Pinky, tudi zate sem zelo zelo vesela!!! 14.5. bo pa tak zdaj zdaj tukaj in se veselim z vami, da boste končno dokončno skupaj doma! user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Posvojene mame ;)
4.5.2012 7:41:07   
limonca*
matejčika, super.user posted image user posted image user posted image user posted image A pupo boste imeli?? 

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Posvojene mame ;)
10.5.2012 19:47:55   
banga
Drage moje,
zdaj bom pa pisala tako kot Pinky - lep pozdrav od zelo zapolene mame, ki ponovno z očkom leti 20.5. v Sibirijouser posted image user posted image okupirana sem s službo, urejanjem stanovanja in vikenda, ma ni da niii... zato se samo javljam in vam pošiljam vsem pozdravčke, Matejčika nate pa mislim itak vsak dan, vse bo OK, še malo pa boste skupajuser posted image user posted image user posted image Pinky ti pa "brojiš sitno", da gresta po vajinega sončka, verjamem, da se nimaš časa javljat, ker imaš toooooooooooliko drugih bolj pomembnih obveznostiuser posted image user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   [Brisano sporočilo]
10.5.2012 19:52:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Posvojene mame ;)
14.5.2012 19:46:53   
Goldy
Pinky - danes je dan D!! Vse dobro vam želim!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Posvojene mame ;)
8.6.2012 13:27:12   
limonca*
pinky, banga, kako je?? pinky, vi ste že doma, kako se imate?? Uživate?? Banga, kaj pa vidva??

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Posvojene mame ;)
13.6.2012 19:45:14   
banga
mi smo super, ker smo uspešno prestali sodno obravnavo, manjše probleme imamo pa sedaj z mamo, ki odhaja v trgovine in hoče pokupiti vsa oblačila za punčke tega starostnega obdobja kot je najina pupa....hvala bogu je glas razuma - to je očka prisoten, da kakšno oblačilo tudi vrne na policouser posted image letimo pa spet 8.7. - tokrat zadnjičuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Matejčika, zdaj ste pa že z vajinim sončkom doma kajneda, poročaj, če imaš seveda časuser posted image Vse posvojene mame, da vas ne naštevam, pošiljam vam velik objem

< Sporočilo je popravil banga -- 13.6.2012 19:57:54 >

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   [Brisano sporočilo]
13.6.2012 21:43:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Posvojene mame ;)
15.6.2012 12:09:00   
Anonimen
Drage moje posvojene mamice,

rad bi vam povedal, da če tudi ste že obupale (obupali) s posvojitvijo, da še obstaja možnost posvojitve v Sloveniji. Z ženo sva namreč pred enim mesecem prvič v naročju držala punčko, ki je bila stara točno en dan. Po petih dneh sva jo pripeljala domov in sedaj uživamo eden ob drugem.

Veliko sreče vsem....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Posvojene mame ;)
15.6.2012 13:57:43   
Anonimen
Čestitke vsem, ki vam je že uspelo in vso srečo tistim, ki še čakate ... na koncu je vedno vse dobro, če še ni dobro, še ni konec ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?