|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:51:02   
Eva**

Tole si pa lahko predstavljam. Jaz bi bla tud važna. user posted image user posted image user posted image

Jaz bom/sem tudi važna se napiše! Vedno moraš pisat, mislit in govorit kot da že imaš, in potem se to pojavi tudi v tvojem življenju.
Bolj boš mislila slabo, slabše bo!

Misli pozitivno in tako kot da seje to že zgodila.

Ah pa saj ti bodo angelčki pomagali pa bo


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:57:30   
DaisyE
Jp, meni definitivno čez celo faco piše. Se sploh ne morem nehat režat (no, razen danes do pred kratkim). Na šihtu so vsi malo pod stresom in rahlo namorjeni, ampak, ko pa mene zagledajo, si pa ne morjo pomagat - smeh je nalezljiv. Mam že same sebe dovolj, ko miljontič razlagam, da ne, zdaj ga pa še ne bomo pripeljali domov, pa kolk je lepo, ko sonček sije, pa kolk je lepo, ko dež pada, ker bodo pol rožice lepše rastle, pa kako ni nič narobe, če se snežna meja spušča, da pomlad vedno pride in bo tud letos in še in še.

Skrivat posvojitev? Nikoli in nikdar. Sem eden najsrečnejših ljudi pod soncem v tem trenutku in naj se še tako hecno sliši, res sem vesela, da me je lajf priteral do te točke. Ni vsakemu bit dano tolk srečen in ni vsakemu danu dajat skozi tako lepe stvari kot je posvojitev. Si nisem v življenju nikoli mislila, kako je to lepo.

Ja, voziček mam pa namen v soboto ogledovat. mamo že zbranega, takega finega u nulo zložljivega za na letalo, pa ne tolk dragega, ker je od ene x firme. U glavnem, takega, za katerga ni škoda, da ga v sledečih šestih mesecih, kolikor bo še v uporabi, razsujemo na prafaktorje. Smo pač take sorte familija. Nimaš kaj. user posted image user posted image user posted image Samo, da ni spet tri mesece dobavnega roka... Pol ga pa menda ne bomo več potrebovali.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:58:58   
Anonimen
DaisyE, vso srečo še naprej želim, pogumna punca si, bravo.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:00:19   
Eva**
Bela kava, ne nisem povedala, mogoče me je prva posvojitev malo prizemljila v smislu, da vsi pa ne sprejemajo tega kot bi si mi morda želeli, ali pa si ljudi z tem spravil v zadrego in potem niso več vedeli kako naprej povezat pogovor ali pa so sledila kakšna res intimna vprašanja kot,  od kod je, če poznamo mamo, kako se piše....vse živo se je našlo.

Ne jaz pomislim najprej na nosečnost, ker je pač to bolj pogost pojav, moj sin pa me večkrat vpraša ko v pogovoru sliši da bo kdo dobil otroka ali bodo posvojili.

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:00:58   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**


Tole si pa lahko predstavljam. Jaz bi bla tud važna. user posted image user posted image user posted image

Jaz bom/sem tudi važna se napiše! Vedno moraš pisat, mislit in govorit kot da že imaš, in potem se to pojavi tudi v tvojem življenju.


Ja, saj bi napisala sem/bom, ampak naš še ne zna govorit, pa bo težko komu povedal, da ima mama in papa. Razen če, aaaaaa in uuuuu tud šteje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:04:06   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Pa še nekaj me zanima? Ko slišite, da bo nekdo dobil otroka, kaj najprej pomislite?
a) nosečnost
b) iz katere države in koliko je malček star user posted image user posted image user posted image


Priznam, tolk daleč še nisem, je pa res, da vedno, kadar vidim dvojčke, ruknem našga in rečem - lej IVFovci!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:05:04   
Eva**
Vse šteje!

Mi nismo v Rusijo nič vozička s sabo vlekli, pa smo se domov vračali štirje. Vsak svojega pod perut pa gremo. Mogoče mi je malo žal da nisem vzela kengorujčka, ampak je blo za zdržat! Jaz bi še kar enkrat ponovila sedaj ko te berem!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:07:49   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Sem eden najsrečnejših ljudi pod soncem v tem trenutku in naj se še tako hecno sliši, res sem vesela, da me je lajf priteral do te točke. Ni vsakemu bit dano tolk srečen in ni vsakemu danu dajat skozi tako lepe stvari kot je posvojitev. Si nisem v življenju nikoli mislila, kako je to lepo.



Se podpišem, zato pa imam tako težavo, da ne razložim vsakem naključnemu mimoidočemu, ki ima slučajno par minut časauser posted image Še huje je, ko razlagam o tem, kako je to najlepša in najkrasneješa stvar in oh in sploh in ja itak okužim vse po vrsti, jih zaživciram s čakanjem. Vprašanje ALI JE ŽE KAJ NOVEGA? slišim ene parkrat na dan in seveda z veseljem razložim da sedaj pa čakamo še to in ono user posted image user posted image user posted image V bistvu jaz imam en tak mega support group čakajočih navijačev, da je že kar malo hecno, ampak fajnuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:13:37   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**

Bela kava, ne nisem povedala, mogoče me je prva posvojitev malo prizemljila v smislu, da vsi pa ne sprejemajo tega kot bi si mi morda želeli, ali pa si ljudi z tem spravil v zadrego in potem niso več vedeli kako naprej povezat pogovor ali pa so sledila kakšna res intimna vprašanja kot,  od kod je, če poznamo mamo, kako se piše....vse živo se je našlo.

Ne jaz pomislim najprej na nosečnost, ker je pač to bolj pogost pojav, moj sin pa me večkrat vpraša ko v pogovoru sliši da bo kdo dobil otroka ali bodo posvojili.



Svetski dečko. user posted image user posted image user posted image

Mah, saj mogoče ni prav da razkladam, ker v bistvu še nimam pojma in ker v bistvu še ne vem, kako bom reagirala, ko bodo padala razna vprašanja, ampak če sodim po mojih IVF izkušnjah, ti ljudje nič slabga nikoli nočejo. Je pa res, da včasih ne vedo, kako bi se obnašali in kaj bi vprašali, ko jim poveš, kaj je s tabo. Nočejo te prizadet, pol pa mutijo in marsikdaj pade kakšna neprimerna, ampak čisto nehote. Če hočem, da ljudje pozitivno sprejmejo mene, potem moram pač to nase vzet in moram bit jaz tista, ki ji o tem ni problem govorit. Saj oni brez pozitivne izkušnje pač ne morejo svojega pogleda na stvari spreminjat. In če imam jaz zadržke, potem jih tudi njim ne morem razbijat.

Evo pametna glava. Mi gre kar na bruhanje user posted image , kadar začnem tako pametne ven metat. Dejstvo je, da eno je govorit o stvareh, kadar se tičejo samo mene, drugo je pa, kadar bi kdo rekel kaj, kar bi lahko mojega otroka prizadelo. Takrat bi bila pa tudi moja strpnost verjetno na preizkušnji. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:17:10   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**

Vse šteje!


Pol pa super. Mama in ata pav prihajata na sceno! user posted image

Mi nismo v Rusijo nič vozička s sabo vlekli, pa smo se domov vračali štirje. Vsak svojega pod perut pa gremo. Mogoče mi je malo žal da nisem vzela kengorujčka, ampak je blo za zdržat! Jaz bi še kar enkrat ponovila sedaj ko te berem!



Jaz bi tud kar še enga! Sem našga vprašala, pa je bil takoj za!user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:19:44   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Se podpišem, zato pa imam tako težavo, da ne razložim vsakem naključnemu mimoidočemu, ki ima slučajno par minut časauser posted image Še huje je, ko razlagam o tem, kako je to najlepša in najkrasneješa stvar in oh in sploh in ja itak okužim vse po vrsti, jih zaživciram s čakanjem. Vprašanje ALI JE ŽE KAJ NOVEGA? slišim ene parkrat na dan in seveda z veseljem razložim da sedaj pa čakamo še to in ono user posted image user posted image user posted image V bistvu jaz imam en tak mega support group čakajočih navijačev, da je že kar malo hecno, ampak fajnuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma, kot da bi o meni govorila.

Ampak fajn je pa res.

Za fan club en mega
user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:21:52   
DaisyE
Okej...

če so trije posti zaporedoma tvoji...

... potem je to znak, da si "rahlo" preteru. user posted image user posted image user posted image

Babe, svetske ste. Skrbi so pa daleč stran.

Hvala in lahko noč.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:23:38   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**


Ne jaz pomislim najprej na nosečnost, ker je pač to bolj pogost pojav, moj sin pa me večkrat vpraša ko v pogovoru sliši da bo kdo dobil otroka ali bodo posvojili.



vprašanje je bilo seveda bolj za hec kot zaresuser posted image , mi je pa všeč vprašanje tvojega sinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 22:30:09   
ledenka
vas berem user posted image in Dejzika in ostale mamice user posted image kapo dol!

1ali, vidva sta pripeljala malčka domov poleti 2006? če ja, potem se poznamouser posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 7:44:56   
DaisyE
Hitro na šverc, dokler še lahko...

Miljonarka in ajsi - hvala.

Ajsi, a ti si davnega leta 2006 službovala na severu? user posted image Jaz sem nazadnje tolk gledala okol za tvojga kolega, ampak itak nisem nič pogruntala, mu je bil pa med drugim moj mail naprej posredovan.

Vsem želim en krasen dan.

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 15.4.2010 7:45:31 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 8:33:50   
ledenka
Dejzi, moj kolega je že doma, je šel sam na kratko user posted image jep, med drugim 2006 sem bila tam... tega je že 4 leta user posted image se staramo! konzula tud poznam, če boš mela z njim kake težave, mu sam reči, da si moja frendica user posted image

še malo, pa se bosta spet vkrcala na letalo in šla pogledat malčika user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 8:57:51   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava




Marta82, kolko sem ti dolžna reklamiranjeuser posted image




Se boš danes z varstvom oddolžila.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 8:59:05   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Se podpišem, zato pa imam tako težavo, da ne razložim vsakem naključnemu mimoidočemu, ki ima slučajno par minut časauser posted image Še huje je, ko razlagam o tem, kako je to najlepša in najkrasneješa stvar in oh in sploh in ja itak okužim vse po vrsti, jih zaživciram s čakanjem. Vprašanje ALI JE ŽE KAJ NOVEGA? slišim ene parkrat na dan in seveda z veseljem razložim da sedaj pa čakamo še to in ono user posted image user posted image user posted image V bistvu jaz imam en tak mega support group čakajočih navijačev, da je že kar malo hecno, ampak fajnuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma, kot da bi o meni govorila.

Ampak fajn je pa res.

Za fan club en mega
user posted image


Hvala, hvala...user posted image  Sem ponosna aktivna članica tega kluba.user posted image  

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 9:04:54   
koala
Punce jaz za vse vas in vsako posebaj mooooočno stiskam pesti da stisnete svoje sončke v objem!!! Carice ste!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 9:40:14   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Ampak tole, tole je pa tumač. Če bi mi danes nekdo rekel, da je vsega konec, bi bilo zelo težko. In po moje je to tisto, kar človeka tako zatolče. Ker veš, da so vsi tvoji upi v rokah ljudi, ki jih sploh ne poznaš in oni ne poznajo tebe. In v enem samem, samcatem trenutku te lahko vržejo na tla.




Dejzika po moje je to točno to, zaradi česa je takoooo zeloooo stresno. Papirji se morajo prestavit iz ene točke na drugo, teh točk je malo morje. Na vsaki od teh presojajo, odločajo in bogdaj poštempljajo. Vsaka osvojena točka je en korak bližje, pa nihče ne more dati roke v ogenj, da bo tudi naslednja šla skozi. In dokler ne bodo vse poštempljane bomo trepetali. Pa da ne bom tako zamorjeno pisala, ti imaš datum zadnje točkeuser posted image user posted image user posted image



bom kar pod moj "esej" o točkah napisala, one down xxx more to gouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 10:12:36   
thaiss
 
Mamice jaz vas tudi spremljam in ste res SUPER!!! Vsaki posebej pošiljam en user posted image  za pogum!!!

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Sem eden najsrečnejših ljudi pod soncem v tem trenutku in naj se še tako hecno sliši, res sem vesela, da me je lajf priteral do te točke. Ni vsakemu bit dano tolk srečen in ni vsakemu danu dajat skozi tako lepe stvari kot je posvojitev. Si nisem v življenju nikoli mislila, kako je to lepo.

zelo, zelo lepo napisano!!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 10:31:17   
Eva**
Res je ni vsakemu dano izkusiti to sladkost, stisko, zbeganost, strah, veselje , solzice ko ga vidiš, solzice ko se moreš ločiti od  otroka in ne veš čez koliko časa ga boš lahko spet stisnil pod svojo perut.
Ni pomembno ali raste pod tvojim srcem ali v tvojem srcu, v vsakem primeru je tvoj.

Po dveh posvojitvah se sprašujem če sem morda odvisna od teh občutkov user posted image ? Želimo si še engauser posted image . No pa ne letos da ne bo pomote ker nismo Narodna banka.
Šparat pa raziskat teren, potem pa NAPAD!



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 11:01:58   
DaisyE

Ker sem spet na hitrem švercu, tokrat samo tole

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava
bom kar pod moj "esej" o točkah napisala, one down xxx more to gouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa veselo navijamo za naslednjo točko!

user posted image

Popoldne upam, da lahko kaj upadem, nisem pa ziher, ker imam podobne zadolžitve kot kot jih je marta beli.kavi naložila. Komaj čakam. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 11:52:35   
Chokled
Punce BRAVO! Tud js navijam za vse vas!
user posted image

Za vse vas en velik objem! user posted image

DaisyE zate pa še user posted image




_____________________________

Life is about contentment

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 18:51:28   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Pa še nekaj me zanima? Ko slišite, da bo nekdo dobil otroka, kaj najprej pomislite?
a) nosečnost
b) iz katere države in koliko je malček star user posted image user posted image user posted image


Priznam, tolk daleč še nisem, je pa res, da vedno, kadar vidim dvojčke, ruknem našga in rečem - lej IVFovci!

user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem se iz srca zdaj najokala ob vaši sreči! Ampak sem od sreče jokala! Prave ste! user posted image

Tole o dvojčkih pa tudi jaz pomislim. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?