|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 20:56:29   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Ker sem spet na hitrem švercu, tokrat samo tole

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava
bom kar pod moj "esej" o točkah napisala, one down xxx more to gouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa veselo navijamo za naslednjo točko!

user posted image





hvala, hvala, jaz sem danes ...
user posted image

ha, ha, ha



PS ajej, na tem postu vse miga in trese, kaj šele bouser posted image

< Sporočilo je popravil bela.kava -- 15.4.2010 20:57:20 >

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 22:42:39   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Chokled

DaisyE zate pa še user posted image



Čoki, saj zdaj sem že boljše. Edino delo me daje.

Nisem utegnila priti sem, pa nisem utegnila beli.kavi konkretno čestitat za nov osvojen korak... U glavnem vesela zate, naj se odvija zdaj vse, tako kot se mora... Pa naj se trese, naj se trese. user posted image user posted image user posted image

Jaz dons ne funkcioniram več (zmatransmajliskrvavimiokami).

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Chokled)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 22:43:09   
1ali
Oj, bela kava, kako sem se tvoji kokoši nasmejalauser posted image user posted image user posted image , verjetno je res prava za današnje razpoloženje.

Ledenka, poleti 2006 sta prišla dva fanta iz Moskve. Morda pa nisem prava:)

DaisyE, ker si ta trenutek najbolj in, morda veš, koliko posvojitev je bilo že letos v Rusiji? In koliko je še takih, ki so že v postopku?

Ko takole berem, imam občutek, da se bo številka posvojencev iz Rusije kmalu približala 30. Imam prav?

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Posvojene mame ;)
15.4.2010 23:13:31   
bela.kava
dejzika, hitro spat user posted image

1ali sej bi tale bila najbrž bolj primerna user posted image sam kaj ko se pa kot ena kokoš počutimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 20:44:56   
bela.kava
Dejzika, kje si, imaš že vse v kufrih? Daj javi se kaj user posted image

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 21:03:25   
blanč
Jaz tudi navijam za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dejzika moja en big user posted image ma kaj en, taužnt...
Drgač pa tist o IVF dvojčkih, hvalabogu, da samo pomislite, ker nekateri, ki so mogoče od kakšne sosede slišal o umetnem oplojevanju se te kar na ulici upajo ustavt in te vprašat " a so umetni al naravni?" se kar obrnem in grem stran, čeprav bi katerega najraje na g.o.b.e.c...user posted image user posted image user posted image saj rada povem, da sta IVFovčka, samo ljudje tako težko razumejo tale UMETNIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz sem že bila nekaj korakov proti posvojitvi pa se je v 5 postopku posrečlo, mislim, da ravno zaradi tega, ker mi je bilo čisto vseeno in prvič, da nisem bila čisto obsedena z rezultatom in ko sem po nekaj tednih zakrvavela sem po prvem šoku pomislila, zdaj pa konec tega ivf sranja (beri obsedenosti) in mi je kar kamen padu od srca, da ne bom spet prestajala te psihične vojne in da grema v posvojitev. No pa sta se borčka obdržala in zdajle lepo spančkata ampak misel na posvojitev me še vedno preganja...tako lepo je nekomu ponudit življenjeuser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 21:38:19   
Tia-na
Dejzi, srečno pot proti Rusiji. Ne vem sicer, kdaj odletita, upam pa, da se ta vulkanski prah odkadi strah in srečno. Komaj čakam javljanje s svežimi informacijami s sodišča.

Jst sm si pa danes vzela frej dan, nekaj urejanja birokracije pa sprehod po mestu, kavica na sončku ... krasen dan :) Treba izkoristit te dneve, ko lahko sediš in sediš na kavi pa te noben ne cuka za rokav. Mah, kaj blebetam ... komaj čakam, da me nekdo cuka pa hoče it naprej. Pa kupila sem eno malenkost za našo tamičkeno, se nisem mogla upreti. Morm naslednjič z metrom tja gor, da ju fejst premerim, da si lahk privoščim orng šoping za našega fanta in punco. Zdaj ko držim tista mala oblačilca mi ni nič jasno ... vse se mi zdi tako majhno. Saj s časom najbrž dobiš občutek za velikosti.

Pa knjige prebirava, ta "navodila" za malčke, da ne bom za vsako pikico panike zganjala.

Ko prebiram poste že mamic posvojenčkov, se pa vsa raznežim. Da je malček na poti iz sirotišnice vsem razlagal, da ima zdaj pa papo in mamo, ta me je kar v jok spravila. Pa mene je res težko v jok spravit.

Nič, gremo še mal sobico gledat pa kakšno ta mejhno pižamico preložit v omari (to kar nepraj počnem, prelagam iz enga predala v drug pa spet na polico itd ..), pa pliškote pobožat ...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 21:56:07   
Eva**
Tiana fino bo na kavici tudi ko bodo otroci zdraven. Mi imamo kar nekaj takšnih lokalov kjer se otroci igrajo starši pa lahko uživajo.

No če je že pa kateri dolgčas po zlaganju likanju in čiščenje, pa lahko pride prostovolno k nam, je zmeraj kaj za početuser posted image

Dejzi upam da nimaš rajzefiber? Vse bo OKI, Adria leti za Moskvo, mi ti bomo pa mahali!!!

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 21:58:24   
Sanikaa
Punce!! Super ste!! Ženske z največjim srcem!!! Držim pesti da bodo vaši sončki čim prej doma v vašem objemuuser posted image user posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:12:34   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: Tia-na

Nič, gremo še mal sobico gledat pa kakšno ta mejhno pižamico preložit v omari (to kar nepraj počnem, prelagam iz enga predala v drug pa spet na polico itd ..), pa pliškote pobožat ...


Hi, hi, hi, tudi jaz sem pravkar namenjena k temu opraviluuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**

Vse bo OKI, Adria leti za Moskvo, mi ti bomo pa mahali!!!




Eva** to je pa super informacija, jaz že cel dan tuhtam kaj je s tistim pepelnatim oblakom. Še ena, ki bo mahala user posted image

< Sporočilo je popravil bela.kava -- 16.4.2010 22:17:25 >

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:18:06   
Eva**
Je tudi mene mal skrbelo, pa sem nekje prebrala da so danes še leteli, upam da bodo še naslednje dni!

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:27:08   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Tia-na

Nič, gremo še mal sobico gledat pa kakšno ta mejhno pižamico preložit v omari (to kar nepraj počnem, prelagam iz enga predala v drug pa spet na polico itd ..), pa pliškote pobožat ...



ii ke lepo napisano, za se raznežit user posted image user posted image user posted image

Daisy srečno !!!!

< Sporočilo je popravil thaiss -- 16.4.2010 22:29:21 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:29:12   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa

Punce!! Super ste!! Ženske z največjim srcem!!! Držim pesti da bodo vaši sončki čim prej doma v vašem objemuuser posted image user posted image

Podpis!!

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:30:53   
DaisyE
Evo me ... user posted image

Kufri? So. V kotu stojijo popolnoma deviško nedotaknjeni. user posted image Ob pol osmih sem prišla domov iz raznih službenih in obslužbenih zadev, pol je blo treba pa še doma neki sfinalizirat, jutri bo treba še popravke naredit, pol bo pa menda mir. Prav mi je, kaj pa odlagam stvari. user posted image

Je pa dobra stran tega, da nimam cajta mislit na neke islandske vulkane. Islandski vulkan!? Prosim! user posted image Saj ne morem verjet. Po vseh bolniških pomembnih uradnih oseb na dneve, ko imaš z njimi dogovorjen sestanek, selitvi veleposlaništva, ko bi moral štemplat papirje, raznih praznikih, ki se nahajajo glih na meni pomembnih datumih, obnovi aero steze na Brniku, zdaj na koncu koncev fašem še islandski vulkan!? Če bi človek o tem knjigo pisal, bi ga kritiki uvrstili v znanstveno fantastiko. Naslov - tudi vulkan je ni zadržal? user posted image user posted image user posted image

No saj, koliko časa pa rabi človek, da se z avtom do moskve prebije? user posted image Jaz u glavnem grem. Pa če me kar pobere medtem ko se trudim. user posted image user posted image user posted image

Ampak se lahko pa pohvalim, da sem zdaj pa praktično na vse pripravljena. Samo vesoljci še pristanejo v Kremlju, pa smo kompletni. Pa to ne morš verjet. user posted image

Kako drugače? Popolnoma brez pregleda nad situacijo. Nimam seznama nujnih stvari, ki jih je treba s sabo vzet, ne vem kakšno bo vreme, cot nimam opranih, v trgovino moram, pa na pošto, pa spakirat, pa saj ne vem več kaj še. Volje sem pa dobre. Navkljub vsemu smo prilezli do vikenda in pomalem mi bo za vse posvetne zadeve popolnoma vseeno. Ko pridem u hotel, najprej pade user posted image , pol lahko pa zaradi mene začne kamena toča padat.

Evo duška sem si dala, zdaj lahko pa spet normalno funkcioniram. user posted image

Ali, jaz vem za tri pare, ki so letos pripeljali otroka dol. Unadva v oddaji, z enimi smo se srečali, pa še ena punčka je v prihajanju, ali je pa ravno prišla. Ampak lahko, da je še kakšen po Tia-nini liniji. Pa za nama so že tudi bili gor Za enga vem. Kar dogaja.

Blanček bananček. user posted image user posted image user posted image Kak poživaješ? user posted image Čestitke za uspešno zaključene terapije (dons ne morem slediti več kot na eni temi).

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:33:36   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Naslov - tudi vulkan je ni zadržal? user posted image user posted image user posted image


GO-GO-GOuser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:36:04   
DaisyE
Aja pa bombne napade sem pozabila omenit. Človek kar spregleda takšne malenkosti. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:38:42   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


GO-GO-GOuser posted image user posted image


user posted image

I''m leaviiing on a jet plane....

user posted image user posted image user posted image

Dobi kar eno drugo perspektivo zadeva, a ne?

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 16.4.2010 22:39:09 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:39:36   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

No saj, koliko časa pa rabi človek, da se z avtom do moskve prebije? user posted image Jaz u glavnem grem. Pa če me kar pobere medtem ko se trudim. user posted image user posted image user posted image


2 dni, ene 28 ur vožnje. ni panike user posted image sam belorusko vizo rabiš user posted image

oh, do nedelje je še čas za pakiranje... še par dni, pa boš uradno sodno potrjena mama user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:48:23   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

2 dni, ene 28 ur vožnje. ni panike user posted image sam belorusko vizo rabiš user posted image




Aha, pol moram samo še preverit, kje se ilegalci čez mejo švercajo. Pa se nabašemo v kak kamion, pa gremo naši! user posted image

A pol tud z vlakom ne morem gor? Samo na šverc?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:51:39   
DaisyE
Evo rifrešana stran od Adrije ob 22.00:

Vsi redni leti Adrie Airways od/do Maribora so do preklica odpovedani.

Za čarter lete prosimo potnike, da kontaktirajo agencije, pri katerih so rezervirali aranžmaje.


Kje je zdaj veter!?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:52:26   
DaisyE
Prava kriminalka! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:54:18   
DaisyE
Trije posti zaporedoma... čas za spanje!

Jutri je nov dan, vulkanski prah bo pa v Srbiji. Pa sonček bo in jaz bom v nedeljo na letalu. (Al pa v torek ilegalno na beloruski/ruski meji).

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Posvojene mame ;)
16.4.2010 22:56:53   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

2 dni, ene 28 ur vožnje. ni panike user posted image sam belorusko vizo rabiš user posted image




Aha, pol moram samo še preverit, kje se ilegalci čez mejo švercajo. Pa se nabašemo v kak kamion, pa gremo naši! user posted image

A pol tud z vlakom ne morem gor? Samo na šverc?

vlak gre čez Ukrajino, za to vize NE rabiš user posted image

morda to ni slabo za plan B. ali pa z avtom če Litvo, potem tudi ne rabiš vize, je pa ovinek, menda ne velik.

ampak itak bojo letala letela že jutri, bomo s skupnimi močmi pihali!

< Sporočilo je popravil ledenka -- 16.4.2010 22:58:51 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Posvojene mame ;)
17.4.2010 5:54:57   
DaisyE
Tnx Ajsi. Mam že počekirane. Če štartamo jutri, smo v torek gor. user posted image Vse pod kontrolo. Upade pa vlak na Belorusskaja, tako da itak sploh ni panike.

Ampak vseeno pihajte. Bi se raj tri ure vozila, kakor pa nekje med 36 do 43 urami. user posted image

Aja, pa dobro jutro vsem!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Posvojene mame ;)
17.4.2010 7:28:45   
krtačka
Vsem posvojenim mamicam pošiljam veeliikoo objemčkov, Mame z veliko začetnico ste!user posted image

Me pa neki zanima (če ni skrivnost). Kolk so pa kaj stari vaši otroci ko ste jih/jih boste dobile?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?