|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 9:49:32   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Otročka popedenčkana, jaz tudi, stanovanje za silo tako da počasi otročka oddam v varstvo in šibam po možeka potem pa naprej do g. Uf sem pa tako nervozna k da grem na izpit, pa sploh ne vem zakaj. Se oglasim ko pridem nazaj.

lepo se mejte user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 12:30:59   
Katjusa
sjmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za lančico upam, da so jo dober zrihtal in da niste preveč plačal

urša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej je verjetno nervoza že mimo, čakam da potešiš mojo radovednostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst imam pa podaljšan vikend tak da sem do ponedeljka frej polek tega gre pa še moj jutri službeno v avstrijo in pride v soboto zvečer.....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 13:09:12   
Čebel@
spijem še brcafe,pol pa počasi v službo

ena popoldanska osvežitev za vas:

user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 13:18:19   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

spijem še brcafe,pol pa počasi v službo

ena popoldanska osvežitev za vas:

user posted image


o, hvala, čebel@....kok paše takle kofetekuser posted image

naj ti hitr mine v službi


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 13:22:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

spijem še brcafe,pol pa počasi v službo

ena popoldanska osvežitev za vas:

user posted image


o, hvala, čebel@....kok paše takle kofetekuser posted image

naj ti hitr mine v službi

hvalauser posted image

lep dan vam želim "babe"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 13:42:15   
Katjusa
čebela lep dan tud tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dons je tok vroče...... se mi že mal blede od vročine..... vččeraj sma ugotovila da je blo v Vitanju 6 stopinj manj k pr nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da tam je blo 26 pr nas pa 32 v razmaku pol ure od doma sem šla neki do 4 popoldne tam sem bla pa ob ene 4:30, pa tud v stanovanju je tak prijeten hlad, kaj šele bo k bomo klimo zmontiraliuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 14:11:10   
birdy
Joj, jst pa čakam Uršouser posted image Še mene firbec matra kaj ji raste pod bušijemuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 14:23:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 14:32:32   
Katjusa
mislim, da sta šla Urša pa njen user posted image na pir user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 14:44:51   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mislim, da sta šla Urša pa njen user posted image na pir user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa na kosilo...sigurn se ji je kej zaluštaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 14:46:44   
sjmm
pri nas sm že odspali

jz sm si skor rit znucala na vrtu...sam sm vse poštimala...sta spodna prebivalca že doma...pa ni noben nč opazu..sej ne vem za kva user posted image ..se sploh matram

v glavnem...zdej je na programu kosilo....dušen riž, vegi buranja, solatka in banana split


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 14:50:29   
birdy
Mene pa dons mal feder gon. Bi rada preden Neli dam pride še ful pospravla. Tko da sem dons že en okn v kuhnji pomila (ki ni bil pomit že joj čžasa, usran k svinauser posted image ), pa kuhinjske omarce sem že skor vse zbrisala od znotri, prah po kuhnji pobrisala, balkon pometla ker je bil grozen od včerajšne nevihte, pa valda, stalne stvari, posoda, sesanje, cunje... Zvečer pa peglat. Pa upam da so rože dost zalite od včer k če ne bo treba še to, in to na dveh balkomihuser posted image .
Mene je pa včer kr eno uro zmanjkal, pomoje bi spala k bi dec dam pršu če ne bi dva lačna kužka lajala pred hišouser posted image Tko da sem pol mogla vstat in jima dat jest, pa seveda še naši želvi k je mela cel discouser posted image .
No, sej dec je bil pa tud priden, je cel travnik za bajto pokosil.
Ah ja, jutr pa pometanje okol bajte k v soboto dam pridejo. Pa še živo mejo je treba obrezat, pa vrt vsak dan zalivat,... Pa te butaste rože, ah... Kr mal mi gre na živce k hoče met tašča ne vem kok rož vsepovsod pol nej jih pa midva zalivava k gre ona na dopust. Sej če bi blo v mejah normale bi še šlo, ampak tok k ma pa ona... Gor so rože sam z okras. Itak v zgornjem štuku nobenga ni že eno leto, ampak rože pa morjo bit. In to bršlinke da ja men leti na balkon in da bom pol k bojo fejst cvetele lahko vsak dan balkon pometalauser posted image Ker človeka pa ni da bi jih vsak dan obiral da ne bi od njih letel.
Mah, mal sem se spihala, lohk preskočte vse skup...user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:00:48   
Urša08
ojla

Evo mene. Tale otroček nas je danes malce hecaluser posted image user posted image user posted image user posted image se ni hotel kaj dosti pokazat, pa sem vmes že na wc letela , pa je blo malce boljše. V glavnem naj bi bilo vse ok. Glede spola pa ni 100% tko da je zaenkrat user posted image .
Je pa danes tašča presenetila in skuhala kosilo za vse tko da sem mela prišparano kuhanje in pospravljanjeuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:01:52   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mislim, da sta šla Urša pa njen user posted image na pir user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa na kosilo...sigurn se ji je kej zaluštaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hehehe sva šla kar naravnost domov prevzet otroke user posted image user posted image user posted image user posted image gremo pa popoldan na sladoleduser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 15:05:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5015
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 15:08:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:11:43   
Urša08
Birdy ma ti si čist preveč pridna dons user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo super za frizurco in seveda za kosilceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša bo lažje dihat v Vitanju, pa super da maš Florjana doma in je tega vesel user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm ma čist tvoji tašči podobno da ne opazi kako vse spedenaš, ona bi opazla če ne bi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:12:21   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

A BO KERA ODPRLA NOV DEL K SMO ŽE NA 200KIuser posted image


Ti kar daj, bomo počakale tukaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:13:21   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi....danes delam ob 11----bo še zanimivo...sem že skuhana...kaj šele bo.....

Drgač pa vam vsem želim en lep dan...izkoristitega maksimalno...

Urša..upam,da se bo kej vidlo...zdej me pa že orenk firbec matra...

Tista ki bo odpirala nov del..naj prosim še seznam nosečk prilepi...jst ga bom pa potem zvečer uredila...no, lahko tudi katera druga..ni panike...rebeko pa MIhailo je treba še vpisat....


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:14:24   
Urša08
Žiga se je zbudil in ga grem previt pa kako skutko dat potem pa šibnemo na sladoleduser posted image se tipkamo

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 15:25:21   
Katjusa
Urša sej kakrkoli in karkoli bo pa še mal zabavno okol ugibanja važno da jeuser posted image OK in da se lepo razvijauser posted image user posted image user posted image user posted image A namig sta pa dobla al tud to niso hotl dat? kot sem rekla karkoli bo važno, da bo zdrav fantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al pa punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja res florjan je ful vesel, da je lahko doma itak pa je on tako skromen, da je vesel česarkoli samo, da mu ni dolgčas.....

ne boste verjele zdle sma se z benijem ene 45 minut cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to se ni zgodil že ju hu hu dolgo da bi se sredi dneva takole lepo cartala in zabavala.... florjan je pa v spodnjem stuku al pa že v bazenčkuuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 17:14:15   
sjmm
KRATKA PAUZA... spet z mojim zvestim prjatlčkom peglznom nabirava kilometre in pridelujeva stopinje u kuhni...imava 28,5 stopinj...sam naju ventilatorček hladiuser posted image user posted image

mojga je fotr peljal po avto...sploh nism mogla verjet, da je reku...ja...pa še mali je šel z njima...d bom jz lahk kej poštimala in prštimala...sej cote so kr že pokupčkane..še kaka malenkost ..pa bouser posted image


ju3 pa še mal nabave ....d kake makarončke, mislije in zadeve za Majčija vkup navlečemo

morm še kako flaško kupit...se mi vse aventove neki polivajouser posted image user posted image user posted image ...pa itak ma rajš tommie tippie....ker o unih raznih magic lončkih sploh noče slišat...sej bo še cajtuser posted image

no, naša lančica se vrača v pristan za "borih" 2.300evrčkov.....pol moje kopalnice je splavalo po vodi...sam bo že..sam d mi moj preč ne prideuser posted image

no, sm se mal ohladila...mulci zuni kvartopirjo...se mi zdi d je pol naselja tle pr ns....sta stara 2 kr debel gledala, sam rajš vidm d so pri nas..k d jz ne vem kje so moji....je prejle vozu un family frost...pa je Jan teku po vrečko unih malih lučk...k so men osenbo bljak....so šle vse v prometuser posted image user posted image user posted image ...sam eno so za Maja pustili...še dobr d gremo mal od bajteuser posted image


urša.........joj, no, tale tvoj user posted image je pa slikca....user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, bomo pa še mal ugibal..VAŽN, DA JE VSE OK!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 17:15:15   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Urša sej kakrkoli in karkoli bo pa še mal zabavno okol ugibanja važno da jeuser posted image OK in da se lepo razvijauser posted image user posted image user posted image user posted image A namig sta pa dobla al tud to niso hotl dat? kot sem rekla karkoli bo važno, da bo zdrav fantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al pa punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja res florjan je ful vesel, da je lahko doma itak pa je on tako skromen, da je vesel česarkoli samo, da mu ni dolgčas.....

ne boste verjele zdle sma se z benijem ene 45 minut cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to se ni zgodil že ju hu hu dolgo da bi se sredi dneva takole lepo cartala in zabavala.... florjan je pa v spodnjem stuku al pa že v bazenčkuuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA FLORČIJEVE POČITNICE

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..za crkljanje!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 20:23:58   
Urša08
čer

Kako ste?
Jaz malce utrujeno - nič novegauser posted image user posted image user posted image user posted image  Imam pa za silo pospravljeno, strojčki naštimani na timer, jaz pa mal zabušavamuser posted image .

Sjmm uf je blo pa kar drago tole popravilouser posted image user posted image user posted image  zdaj naj pa spet lepo služiuser posted image

Katjuša hehehe sva dobla namig o spolu ja sam je zaenkrat dokler ni 100% najina skrivnostuser posted image

Sjmm si spraševala če naši user posted image  kdaj jejo jogurt za zajtrk al večerjo, no eto današnja večerja 2 navadna jogurta in žemljicauser posted image user posted image user posted image

Katera bo nov del odprla? Čebela, Ajvy, Katjuša,...

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 20:25:38   
Urša08
Punce prosim da preverite podatke na seznamčku ki je na prvi strani in mi sporočite manjkajoče (na žalost sem list s podatki izgubilauser posted image user posted image user posted image ) hvala vam

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?