|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:59:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy potem se pa ti jutri naspiuser posted image Pri nas se mi zdi da zadnje čase kr moj vstaja, mam mal protekcijeuser posted image Uživajte jutri na čarobnem dnevuuser posted image


ne bo šlo..jutri zgodaj vstanemo da se pripravimo na odhod na čarobni dan....jjjjjjjjjjjeeeeeeeeeee...no, vsaj upam,da bo vreme zržalo...

Pravilno ,da imaš protekcijo....bravo tvoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


držim pesti za vremeuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 14:01:04   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm sej sem čist na izi. Pice bom kr naročila - se mal crklamuser posted image , pecivo je pečeno, Žiga spančka, Nejc gleda mojstra miha , jaz pa uživamuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naša pica se pa že peče za otroka imam še boranjo (ne marata pice)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 14:03:10   
baki
nik je spet prehlajen.dol padeš.je dohterca rekla da je prehlad reakcija na ceplenje.cepljen je bil v sredo.sam je pa tastar tudi prehlajen tk da nebi blo nč čudno če bi nik tudi pokasiral.sem že prštimala sesalecuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 14:03:15   
Katjusa
grem stroj perila zložit dokler še user posted image spita pol gremo pa nazaj v vitanje..... joj florjan se ful buni noče tja k sma mu razložla, da bomo tam živel je reku če lahko pri babiki in dediju ostaneuser posted image user posted image user posted image sej mogoče bo drugače razmišljal, ko bo imel tam tud igračeuser posted image

zdej pa res lep dan vsem skupi....

sjmm upam, da se s saško zmente in da kakrkoli se boste odločli, da bo uživalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 14:06:31   
baki
katjuša takoj bi prišla k tebi.jst bi kr za vikend prišla da bi se lahko malo načvekale.če ne pridem prej na obisk pa pol ko se boš preselila.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
17.4.2010 14:38:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baki)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 17:59:27   
Čebel@
dan/čer

sem crknjenauser posted image ........ponoči je bila Hana 3 ure budna in nikakor ni hotla spat,tko da sem jo le tko uspavala da je bila ona v posteljici,jaz sem visela čez tisto ograjo in jo držala za ličko-še nikoli jo ni bilo treba tako uspavatiuser posted image user posted image user posted image ..........no ob 4.30 pa budilka,na šihtu nora gužva ker je naš center praznoval RD in valda folk navali na tisto zastonj tortouser posted image user posted image ......smo šli pa zdele popoldan na rudnik-sem Hani kupila šuhiceuser posted image user posted image user posted image .......zdej bom pa Hani dala večerjo in jo dala pančkat,pol pa še midva nekaj pojeva,pa lekadol bom vzela ker mi bo bučo razgnalo in šla kar spat........cel teden so napovedovali lep vikend,danes je že rečeno da bo jutri scalouser posted image user posted image

no tok na hitr od mene.......prebrala sem vas,komentirala pa ne bom ker me res pisker boliuser posted image

lep vikenduser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 21:13:09   
petrušk_
čer punce....malčica že skor eno urco spančka....mami pa s pločevinko radlerja za računalnikom v popolni tišini - neprecenljivo!!user posted image user posted image user posted image user posted image

babi servis dela, se mamo kr cool...nič nam ne manjka sam mal preveč jemo....jitr pa itak že oči na obisk pride tko da nau krize user posted image user posted image user posted image
za pon sm naročena za frizerjo tko da babi all inclusive servis dokončno in popolno izkoristim...heheheh

byby pa se beremo še kaj...,...

če mi verjamete alpa ne za komentirat žal nimam volje....šibam na kavč pred tv, da si mal nafilam baterije za drug teden.....

nočko in vsem vse kar želiteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
17.4.2010 23:44:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrušk_)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 6:22:21   
baki
jutroooooooo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 8:20:44   
Urša08
jutrouser posted image

Pri nas dežujeuser posted image user posted image user posted image tako da obisk živalskega vrta odpade. Bomo šli pa drugič.

Včeraj smo imeli obisk in je blo prav superca. Smo se najedli pizze, načvekali pa še en sprehodek opraviliuser posted image Pa spet sem dobila krasno darilo - bon za cekin mode (avenija mode MC, maxi, modiana) tko da bom spet mal novauser posted image user posted image user posted image Za tale moj roj. dan me pa vsi razvajajouser posted image

Grem en stroj cunj naštimat.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
18.4.2010 8:29:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
18.4.2010 8:45:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 8:46:34   
Čebel@
jutro

spali superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......mož že pere,Hana pa s poganjalčkom dirka o stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......jaz moram pa za knjige,čene mi bo časa zmanjkalouser posted image
user posted image
pri nas dežuje,tko da alburetum prestavljen za nedoločen časuser posted image

kolumbo.......sem spregledala-kakšno praznovanje imaste to?

baki.......jutro nazaj

urša.....super za taka lepa darilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......danes se pa crklajte in uživajteuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
18.4.2010 8:51:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 9:22:03   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Čebela tast ma 70 let....

a vidva že kej gledata avte....sta kej gledala tudi 807?????.........jst bom itak prej rodla, predn bo avto domauser posted image
u bo feštauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
midva gledava pižoja 307 karavana,audi karavan,pa toarana

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 11:06:58   
tanci29
lep pozdravček vsem

mala je tečkica šibam...me ne pusti čičat tukile z vami

uživajte na čarobnem dnevu tiste ki gresteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mi ne gremouser posted image , hano spet nekaj šlatauser posted image user posted image ...erik se je pa včeraj odločil da bo spal pri dedijuuser posted image  tako da ga gremo potem iskat

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 12:19:33   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

EVO I MENEuser posted image ....... sonetni venec napisan...sm čist ponosna nase in svojo ljubezen do Sloveuser posted image user posted image user posted image ......morm še sprintat pa jutr en šnopc prej spit, d bom loh prebrala, ker sm zdele že pol ure tulila, ko sem pisalauser posted image .

Petrušk vidm d uživaš, blagor ti, jst mam poden z varuškam......enkrat na teden če je sreča mila.......uživaj doma, če sm prou poštekala si mal na oddihu.....moj sine mi non stop teži, kdaj bomo šli u Bohinj na un vlakec, k gre u tunel pa daš Pižjoa na vlakec....morm nek najdt vozni red od unga vlaka...as ti kej na tekočem, kdaj pelje tja ke čez na Primorsko.

Katjuša, Flori se bo že navadu, ti mu sam razlagej, d bo mel zdej eno fensi sobo in ful prostora za igrače, pa vse bo novo in krasno ( dokler ne bo porihtan, pa ga ne vozi v stanovanje, ker ga je zgleda strah, če je vse prazno.)

grem spat, ker mi bo bučo raznesl


ojla...ja res uživava nč nama ni hudga.....ja za vikend na počitku, jutr grem pa jst u službo....

evo vozni red za avtovlak:

http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/dodatna-ponudba/avtovlak


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 13:57:09   
sjmm
DAN vsem skupaj!

Mi smo se včeri nažurali in nahamsali...sm bla zvečer morto...sm šla ŽE ob 11h spat..kar je zame res zgodnja urauser posted image

mali je užival, Saška, se je tud ok imela, še prej je pa celo pot litanije od naju poslušala, pa vidmo, da je kr zaleglo..ker ona ima neprecenjljiv filing kdaj je naj naj primeren cajt, da mene mal s tira sprav...zato sva VZTRAJALA, da gre z nami, ker se je tko grdo obnašala, sej, če bi lepo proslila, če lahk doma ostane...ni blema...sam njen način je bil zelo ponesrečenuser posted image

sva s kolegico tok futra prpravle, da imamo še za dons vsi po malen vsega zadost...tko, da kuhamo sam en velik lonec zelenjavne juhce z vegi hrenovčicami in pirinimi mini testenincami...itak bo Majči z ušesi ploskaluser posted image

jz sm se zakopala v cote...2 stroja speglena, brisače zložene, 1 se pere, 1 suši...3 to go user posted image user posted image

včeri me je še Maj neki s tira spravil k sploh ni hotel kosilčkat...sej krompirjev golaž mu glih ni naj, a vseeno ga poje...včeri sam ene 5 ta velkih žlic..pa se mu je že mudilo...je reku moj, da ni čudn k je do kosila imel že 3 obroke...tko, da sva zdej združila 1 mlečni in 1 sadni dopoldanski obrok

vidim, da vsi po malem uživate...user posted image user posted image user posted image user posted image

urša.
..super za lušno popoldneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

petrušk...le pusti se malo razvajatuser posted image user posted image user posted image

kolumbo...vau..spet fešta...ja, nč...fajn feštajte...te pozdravla sovaščanka!!!! glede kofeta na Rudniku drug teden...še nč ne vem..odvisn kok bo moj zaposlen..lahk pa ti do mene uletiš...če imaš voljo pa cajt...itak en turbo uklopeš..pa si že tle!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...v glavnem...TI SPOROČIM...ti pa men kateri dan!!!

tanči...helov...hitro se pocajtajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, tok od mene..za zdej!!! grem dat v prvo, da še kej pošlihtam!!!!pa-pauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 14:04:12   
sjmm
evo mulčki 2 familij..pa ta velka 2 še manjkata:

user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 16:11:36   
Urša08
ojla

Mi smo šli dopoldan kar k mojim na kosilouser posted image . Ma se tok paše pocrklat. Po kosilu smo šli pa na mojo željo v merkator na kavico, da sem jaz letela po en kompletek spodnjega perila od lisce. Mi tok pašeuser posted image tko da bon je pokurjenuser posted image user posted image user posted image 20 minut nazaj smo prišli domov, jaz sem šla pod tuš, moji trije fantje pa spijo tko da mam čisti mir. Pozno popoldan pa dobimo še en obisk in sicer mojo botrco in bratrancauser posted image user posted image user posted image

Kolumbo uživajte na fešticiuser posted image tvoj pa res rad glanca user posted image user posted image user posted image Ma glede varstva je pa tako da pomoje že ene tri tedne ni bil noben v varstvu. Mojedva nisva nč fehtala k nisva nč rabla, tašča pa tast sta pa mal odmaknjena od nas, jima tko odgovarja, jaz pa tud ne vlačim otrok dol, če ju bi rada mela vesta kje smouser posted image

Sjmm uvau kok ste uživali včerajuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma sej je prav. Tale tvoja zgodnja ura je zame že čist poznauser posted image user posted image user posted image

čebel@ ma ti si pridna k čebelcauser posted image user posted image user posted image

Tanci ojoj kaj pa je s Hano? Bogica upam, da bo čim prej ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Erik pa itak uživa pr dediju, sej dediji so zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 16:15:19   
Urša08
Sjmm kok so luštni otročki, ma sej jih je že za cel vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image Boste letos spet skup na morju?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 16:25:54   
Urša08
Mihailo vse najboljše za tvoj rojstni dan. Veliko sreče, zdravja, medsebojne ljubezni in razumevanja. Predvsem pa uživaj s svojim sončkom. Lepo praznujuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 16:56:18   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm kok so luštni otročki, ma sej jih je že za cel vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image Boste letos spet skup na morju?


bomo...2 prikolci 100m med nami


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
18.4.2010 16:57:05   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo vse najboljše za tvoj rojstni dan. Veliko sreče, zdravja, medsebojne ljubezni in razumevanja. Predvsem pa uživaj s svojim sončkom. Lepo praznujuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image



tok lepo, da se kr podpišemo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa še enga user posted image kmal!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?