|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prosim za mnenja...
22.4.2010 18:15:14   
KOLIBRI
Ker je v našem sorodstvu navada, da tisti, ki vabi, poleg pisnih vabil naknadno tudi pokliče vsakega povabljenca in se pozanima o udeležbi (v kolikor ta ni že sam javil), bi na tvojem mestu sklepala, da pač nismo vabljeni.
Če ne bi prejela vabila, torej ne bi klicala in ne bi šla.

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prosim za mnenja...
22.4.2010 18:33:02   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect
hmm pokličeš in vprašaš...kaj pa potem, če nisi povabljen? a ti rečejo, ah ne, vas pa nismo hoteli povabit, ali pa te iz vljudnosti povabijo?


Pri temu paru o kateremu sem govorila jaz- je bilo povabilo ustno in vljudnostno... Ker sta poklicala po telefonu (starše od mladoporočencev) in so starši pač rekli da ja, ok, pridita, seveda. Samo organizirano pa ni bilo potem tako (organizacije pa seveda nista imela starša čez- temveč mladoporočenca).

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prosim za mnenja...
23.4.2010 9:25:55   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz bi ne šla. pa tudi klicala ne bi.

mi imamo tako zmenjeno, da se udeležba na nek način potrdi. in če bi jaz nekoga povabila, pa mi ne potrdi, bi ga JAZ poklicala.....




Točno tako! Če so pošiljali vabila, potem so verjetno pričakobali da povabljenci potrdijo svoj prihod. In če se vaše vabilo slučajno izgubilo, potem bi se lahko vprašali zakaj ne potrdite svojega prihoda in bi poklicali. . Bi pa mogoče poklicala in se pogovarjala o vsakodnevnih stvareh, slovesnosti ne bi omenjala. Če bi sami omenili in vas povabili o.k., če pa o tem ne bi bilo govora, potem pa...pač niste na seznamu povabljenih. Da bi pa šla kar tako, ker mi je mimogrede nekdo omenil, se tam v zemljo pogreznem, ko bi me čudno gledali in ne bi vedeli kam me naj posadijo za mizo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prosim za mnenja...
23.4.2010 9:29:23   
sanelaa
Če jaz ne bi dobila vabila, ne bi šla, sploh če me naknadno ne bi nihče poklical in vprašal kaj zdaj.

Če ni vabila, niti klica, samo prej enkrat bežno omenjeno da bo neko praznovanje, jaz ne bi šla.
Ko pa bi me vprašali zakaj nas ni bilo, bi pač povedala da uradnega vabila ni bilo.
Ne bi se pa kar tako štulila.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prosim za mnenja...
23.4.2010 9:41:15   
Natalija28
Jaz tudi ne bi šla. Sploh, ker je bilo to zgolj omenjeno, nič konkretnega povedano. Kot, da ni mogo prej omenit, ko ste nekje pri mizi sedeli, da bi te vsaj povabilo izpadlo kot mora. Pa od takrat ste se zagotovo še kaj videli, pa če ni nič omenil... Ne vem no.  

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prosim za mnenja...
23.4.2010 10:22:38   
Klemy82
O, kristus, moja najljubša tema. Vabila. user posted image
Pri nas, po eni strani družine, je bilo vedno v navadi, da se je na rojstne dneve in take reči vabilo ustno, se pokličeš, poveš tam in tam, takrat...razen za res jubileje in poroke so bila vabila. Pisna, pa še te je slavljenec ponavadi osebno dostavil.
No, potem pa, niti ne vem, kdo je to bil, in za kaj, je poslal vabilo po pošti, ročno napisana, okrencljana in v verzih...in seveda od takrat se pošiljajo vabila za vsak prdec...kičasta in brezvezna. (Tekmovanje, kdo bo bolj (ne)izviren, kičast, katero vabilo bo lepše, boljše, dražje...mah!)
Po mamini strani se še vedno kličemo in ni nikoli nobenega dvoma, kdo je povabljen in kdo ni.
Lani sem imela zelo podobno situacijo kot avtorica teme... klicala me je tajnica mojega strica, če bi imela tam okoli enega datuma čas, da bo praznovanje za rojstni dan in god (nobena huda obletnica, rojstni dan, pač)...da bom že še obveščena po pošti, kje in kdaj... pa nisem bila. Niti klical ni nihče več. Se nisem sekirala ali delala panike.
Letos je isto klicala, če imam tam okoli enega datuma fraj, da dobim vabilo..in sem ga dobila, šla sem tudi.
No, na tem dogodku je ena moja sestrična talala darila za svojo bližajočo se poroko. In je spet glupo izpadlo. Ker očitno je imela vabila za vse pri najini mizi, samo za naju z mojim pa ne. Kar se mene tiče, čisto ok. Nismo v  stikih, vidim jo enkrat na leto, če, in tudi jaz nje ne bi vabila na svojo poroko. Ampak z njenim sta pa malo zmrznila, šibnila v avto in od nekod privlekla še eno vabilo. Neokrencljano, brez imen in priimkov, samo da sta dala nekaj in lepo izpadla. Ah! Seveda na poroko ne bom šla. Četudi je bilo vabilo pospremljeno z velikim 'Iiiiiii, saj se vidimo, aneeee?'


_____________________________

Jst.

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prosim za mnenja...
23.4.2010 12:44:56   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

No, na tem dogodku je ena moja sestrična talala darila za svojo bližajočo se poroko. In je spet glupo izpadlo. Ker očitno je imela vabila za vse pri najini mizi, samo za naju z mojim pa ne. Kar se mene tiče, čisto ok. Nismo v  stikih, vidim jo enkrat na leto, če, in tudi jaz nje ne bi vabila na svojo poroko. Ampak z njenim sta pa malo zmrznila, šibnila v avto in od nekod privlekla še eno vabilo. Neokrencljano, brez imen in priimkov, samo da sta dala nekaj in lepo izpadla. Ah! Seveda na poroko ne bom šla. Četudi je bilo vabilo pospremljeno z velikim 'Iiiiiii, saj se vidimo, aneeee?'

Uff, kolk pocukrano user posted image pravilna odločitev iz vajine strani.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?