|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zveza na daljavo
29.3.2008 14:34:12   
pika09


Živijo!

Zanima me, kakšne izkušnje imate z zvezo na daljavo. Ali se obnese in če že kako dolgo dokler ne pride do takšne ali drugačne rešitve, (Razhod ali selitev skupaj).

Vem, da je odvisno od posameznikov ampak me vseeno zanima, če so se vam takšne veze obnesle?

Hvala!

Pika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 14:40:56   
podnajemnica7
Odvisno koliko časa se poznata....koliko sta navezana drug na drugega ali je samo začetna zaljubljenost. Vse je odvisno od čustev obeh. Ali sta že družina....Kaj je vzrok in za koliko časa bi šel v tujino? Ali bo prišel vmes kaj domov?

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 14:59:26   
daddy
  Pesnik je rekel "daleč od oči, daleč od srca", in najbrž je imel kar prav, vsaj kar se tiče ljubezenske zveze na "klasičen način" ....
   Je pa odvisno od več dejavnikov, ne samo od vsakega posameznika. Kaj drži skupaj to vez, daljava, čas trajanja te "daljave" itd itd .... vez, ki temelji s poudarkom na spolni privlačnosti, v teh primerih ugaša hitreje. Platonska vez ima že več možnosti. Najtrša povezava je v tem primeru zagotovo starš - otrok, pri kateri skorajda ni možnosti, da bi povezava ugasnila, ne glede na časovno in prostorsko razdaljo.

  "Klasična ljubezenska zveza" ( saj najbrž po tem sprašuješ ) lažje premaguje fizično razdaljo, če ima nek cilj in smisel ( torej na koncu nekako vendarle premagati razdaljo in biti skupaj ).

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 16:04:30   
deja27
men se ni obneslo,jaz iz gorenjske on iz štajerske-al pa sva bla premlada takratuser posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 16:25:05   
pikalonca
Pri meni se tudi ni obneslo. Veza je trajala nekje eno leto. Videla sva se nekje 4 krat na mesec ali pa še manj.Vezalo naju je telefoniranje in pisanje sladkih pisem. Jaz sem bila premlada za selitev, on očitno premalo vstrajen. Prva sem se odločila, da tako ne gre več in sem mu rekla, da imam drugega (imela sem simpatijo) in zadelo me je, ko je on rekel, da je 3 mesece že z drugo. Sprva sem bila jezna nanj, ampak sedaj po 10 letih se še mogoče enkratna leto slišiva in malo pokramljava kako sva. Na nek način sem vesela, da se je tako končalo, ker šele sedaj vidim, da ne bi bila za skupaj. Pa razlika je v tem, da jaz sem sedaj srečna, on pa po tisti vezi, ki se je končala z ločitvijo zelo nesrečen.
  Tako da očitno res drži - daleč od oči- daleč od srca. Čeprav če je ljubezen taprava, potem premaga tudi to oviro.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.3.2008 16:55:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 16:59:58   
Anonimen
Po moje, če dva človeka vesta, kaj hočeta, potem ni problema. Samo morata biti dovolj zrela za to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 17:25:34   
Gina
Jaz ne bi mogla, mi bližina preveč pomeni. Če pa ti to ni najvežnejše, pa ti je bolj pomembno kaj drugega, potem pa bi morda tudi to lahko šlo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 17:32:03   
hrchy
Po moji izkusnji veza na daljavo sploh ni tezka, ce se je "lotis" na pravi nacin.  Jaz sem bila z mojim bivsim skupaj (oz. narazen) tri leta in razdalja ni bila tisto, zaradi cesar sva se na koncu razsla... v bistvu ravno nasprotno, verjetno bi se to zgodilo se hitreje, ce bi bila oba od tu (ker sva si pac znacajsko razlicna). Oba sva veedla, da je veza na daljavo tezka in sva se zato se toliko bolj trudila, da bi nama uspelo. V vezo sva sla zelo zaljubljena po poletni romanci a se vedno zelo razumna - kar pomeni, da sva vedela, da se ne bova mogla slisat vsak dan, da to pomeni tudi mocno zaupanje, da ce bo kdo od naju imel tezave, drugega ne bo zraven, da bi ga potolazil - kar pomeni, da moras biti zato notranje precej mocan.
Glede na to, da je bilo to se v "starih" casih, je pa zdaj se toliko lazje, saj so letalske karte cenejse, telefoni so cenejsi, dnevno se lahko slisita tudi preko neta....
Meni in mojemu long-distance bivsemu se spet obetata novi vezi na daljavo (vsakemu s svojim parnerjem), kar pomeni, da ze ni bila slaba izkusnjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 18:09:46   
Anonimen
Zanima me, kakšne izkušnje imate z zvezo na daljavo.


Pestre...user posted image

(odgovor članu pika09)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 19:40:19   
Lea2007
Tudi jaz imam takšno izkušnjo, ki se je obnesla...

Danes sva poročena in pričakujeva prvo malo srečico. Zveza na daljavo zahteva veliko energije, zaupanja in prilagajanja. Trudila sva se vsak po svojih močeh, če pogledam nazaj, mi je blo velikokrat dolgčas, ko vidiš pare, cele dneve skupaj...jaz pa skajp in telefon, in debate kok stanejo karte....no trajalo je 4 leta....oz še traja, konec leta, pa temu narediva konec in se selimo skupaj....pa še pikico dobiva vmes...Sej gre, je pa res potrebno veliko energije. Sem pa jaz hodila k njemu v Uk, pa on v Slo, samo sej gre.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 20:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lea2007

Tudi jaz imam takšno izkušnjo, ki se je obnesla...

Danes sva poročena in pričakujeva prvo malo srečico. Zveza na daljavo zahteva veliko energije, zaupanja in prilagajanja. Trudila sva se vsak po svojih močeh, če pogledam nazaj, mi je blo velikokrat dolgčas, ko vidiš pare, cele dneve skupaj...jaz pa skajp in telefon, in debate kok stanejo karte....no trajalo je 4 leta....oz še traja, konec leta, pa temu narediva konec in se selimo skupaj....pa še pikico dobiva vmes...Sej gre, je pa res potrebno veliko energije. Sem pa jaz hodila k njemu v Uk, pa on v Slo, samo sej gre.




Tudi pri nama je bilo nekako tako. Moj je Nizozemec. Najbolj mučno je bilo takrat, ko sva bila celih 10 tednov narazen.
Čez nekaj časa sem se jaz preselila k njemu, čez slabi 2 leti pa skupaj nazaj v Slovenijo.  user posted image In se imamo fajn, še posebno zdaj, ko imamo našo  pupiko.  user posted image


(odgovor članu Lea2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 20:48:43   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

IZVIRNO SPOROČILO: Lea2007

Tudi jaz imam takšno izkušnjo, ki se je obnesla...

Danes sva poročena in pričakujeva prvo malo srečico. Zveza na daljavo zahteva veliko energije, zaupanja in prilagajanja. Trudila sva se vsak po svojih močeh, če pogledam nazaj, mi je blo velikokrat dolgčas, ko vidiš pare, cele dneve skupaj...jaz pa skajp in telefon, in debate kok stanejo karte....no trajalo je 4 leta....oz še traja, konec leta, pa temu narediva konec in se selimo skupaj....pa še pikico dobiva vmes...Sej gre, je pa res potrebno veliko energije. Sem pa jaz hodila k njemu v Uk, pa on v Slo, samo sej gre.




Tudi pri nama je bilo nekako tako. Moj je Nizozemec. Najbolj mučno je bilo takrat, ko sva bila celih 10 tednov narazen.
Čez nekaj časa sem se jaz preselila k njemu, čez slabi 2 leti pa skupaj nazaj v Slovenijo.  user posted image In se imamo fajn, še posebno zdaj, ko imamo našo  pupiko.  user posted image


podobno pri nama. moj je šved. sva tud velik skajpala in msn-jala. letalske karte za sem in tja so pa tud pojedle velik keša. pa še ločen si dost časa.. in poročni dokumenti, ne bi si človk mislu.. user posted image res, zelo veliko energije porabiš za vse skupaj + tud poceni ni  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zveza na daljavo
29.3.2008 22:38:03   
Olivija
Pri moji sestri zaenkrat gre. Ona je trenutno v Pragi, on pa še vedno na Dunaju. Kolikor mi je znano se še nista dokončno odločila, kje bosta živela. Sta pa skupaj že 2 leti in pol.

Naša dva sta pa tudi še skupaj in sta prav tako "začela" na daljavo (vmes je bila železna zavesa). Je trajalo 5 let, preden sta se začela skupaj živeti. Vmes sta že mene dobila. user posted image

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zveza na daljavo
30.3.2008 12:12:32   
tanchi27
ja ja men se je tudi obnesla in tako,junija bomo trijeuser posted image

_____________________________

junija bomo trije!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zveza na daljavo
30.3.2008 14:43:37   
Balonchy
Moji mami in očetu se je obnesla zveza na daljavo.
On je delal na S Evrope, ona pa študirala čez lužo. Vidla sta se 3-4 krat letno po par dni oz. kak teden in to je blo vse. Ko je mama končala študij se je zaposlila v SLO, oče je pa še nadaljnih 6 let delal v Skandinaviji. Zdej sta že tolk časa v SLO in skupaj, da lahko rečem - OBNESLO SE JE!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanchi27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zveza na daljavo
30.3.2008 16:50:46   
MID
Jaz osebno nimam dobrih izkušenj,kar pa ne morem rečt za moji sestrični.Pri njunih 20-ih rosnih letih smo se skupaj odpravile na dopust v Lucijo,kjer sta spoznali dva mlada fanta iz gorenjske.Obedve sta vztrajale z njima v vezi dolga 4 leta,zdaj sta pa poročeni že cca.6 let.Tako,da,ja.Veza na daljavo se zna obnest,sem pa prepričana po tem videnem,da tudi morske ljubezni,ki jim marsikdo pripisuje tako hiter konec,kot začetek,da to ne veljauser posted image .

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zveza na daljavo
30.3.2008 20:29:54   
15.7.
jaz pa moj sva eno leto hodila pa bla 60 km stran en od druzga, sem še v šolo hodila in sva se sam med vikendi videvala. 1x on k men, drugič js h njemu. No, k sem šolo končala sem bila že noseča in sem se k njemu preselila.

Pri nama se je obneslo, SAM JE TREBA FULL ZAUPANJA; KER POL BREZ TEGA NI NIČ. Aja pa vsak dan sva se po telefonu slišala.


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zveza na daljavo
31.3.2008 8:47:03   
mojamura
meni se je zveza na daljavo tudi obnesla....on iz Štajerske, jaz iz Prekmurja. Narazen sva bila ene 100 km. Veliko keša sva porabila za telefoniranje in benzin, ampak nama ni žal.

Tudi midva imava skupaj Blaža (2.5 let), Davida (maja bo star 11) pa mam iz prejšnje zveze

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zveza na daljavo
31.3.2008 10:20:31   
Anonimen
se obnese če:

je ZAUPANJE in VOLJA.

ko sva začela sva bila 2000km narazen... Ni bilo še msnja, skypa, internet v povojih, e-maili enako, mobilni so bili ampak dragi ko 100 hudičev, telefon enako. veliko enarja je šlo za drage karte, račune itd.

ampak ker je bilo in zaupanje in volja, sva že 13 leto skupaj, poročena 11, dva otroka.


VSE SE DA ČE SE HOČE!

Pa srečno! 

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zveza na daljavo
31.3.2008 17:00:56   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: pika09
zvezo na daljavo. Ali se obnese in če že kako dolgo

Verjetno se obnese. Dokler ne pride vmes kaj, kar daljavo skrajša. Lahko jo skupna selitev ali pa nov partner.

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zveza na daljavo
31.3.2008 19:52:19   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

men se ni obneslo,jaz iz gorenjske on iz štajerske-al pa sva bla premlada takratuser posted image

A je to zveza na daljavo?



_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zveza na daljavo
1.4.2008 15:19:00   
Anonimen
najina se je kar obnesla...naju je pa mal prisilila, da se prej preseliva skupaj, kot bi se običajno. Videla sva se en vikend na mesec, vmes pa so bili še trije meseci, ko sem bila v tujini. Ne vprašajte po računu za mobitel. Pa je šlo...imava pa tudi rekorden neprekinjen telefonski pogovor...8 ur pa še nekaj...ja...celo noč...user posted image norca, kaj češ...

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zveza na daljavo
1.4.2008 17:01:37   
sinnerka
ja zvezo na dallllllllljavo sem furala 2 leti in v teh dveh leti me je prevaral 100krat in ko sem se mu nenapovedano nacrtala v sobi ob 3zjutraj in videla kako j+se z drugo faj ima sem ga poslala k hudiču

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zveza na daljavo
1.4.2008 17:25:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

men se ni obneslo,jaz iz gorenjske on iz štajerske-al pa sva bla premlada takratuser posted image

A je to zveza na daljavo?


Daljava je zelo relativen pojem....

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?