|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dan!
3.9.2010 17:29:58   
natasha15
meta22...mislim da imate čist vredu razdeljene obroke in če imata takšno potrebo po hrani to sploh ni narobe. Sej zdaj imajo že neko mejo, tko da bi že same2 odklonila, če bi imela prevečuser posted image jaz bom pomoje jutri začela uvajati meso, ker smo zdaj že tako dolgooo na sadju in zelenjavi, da moramo malo spremenitiuser posted image

aja meta22 kaj je to riško za kolo??? Prvič slišimuser posted image

ernestina...jsz ju zaenkrat oblečem v jopice, pa bodije z dolgimi rokavi, počasi pa bo res potrebno še kaj večuser posted image
bunka83....mrežico proti marčesu imajo v Baby centru za 10€....jaz sem kupila 2, ker sem mislila da ne bom mogla napeti čez cel voz, vendar bi bila ena dovolj, tako da imam 1 original zapakirano, če jo potrebuješ mi sporoči. Nam kar prav pride, ko spita ju zapeljem za hišo, dam čez to mrežico in ju ni treba vsako sekundo gledat če kaj po njima pleza oz. letauser posted image

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Dan!
4.9.2010 7:42:14   
country
Jutro!

Da vam po dolgem času malo napišem kako se imamo.

Fanta sta super, lepo rasteta. Na zadnjem pregledu pri 4 mesecih je imel Bor 6840g in 62,5cm, Žiga pa 7200g in 63cm. Ponoči načeloma spita, razen kar še jesta. Danes sicer ne vem kaj je z Borom, ker je po hranjenju ob pol enih ponoči ves čas tečkal in sem ga okoli 6h nesla v dnevno, da ne bi zbudil še Žiga. Jaz sem seveda z njim in pijem kavo. Hb za kavo!

Žal ne sledim ravno najbolj vestno, zato niti ne morem kaj dosti komentirati (se opravičujem). Če bom imela v prihodnosti kaj manj cedilasto glavo se bo pa verjetno tudi to zgodilouser posted image

Zdaj grem pa Bora zrihtat...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Dan!
4.9.2010 8:48:18   
meta22
hej, dobro jutro vsem.

živjo country, lepo da sis e oglasila. se meni tudi zdi, da je sedaj več dela ko so malo starejšiuser posted image pa ni več tolko časa za RR. super da ste super. sta pa tudi vašadva kar orenk deda ne?

natasha15-rikša oziroma prikolica za kolo. vpiši v strička googla pa ti bo pokazalo-nevem prilepiti slikce. smo nabavli ker sem jaz veliko na kolesu in je super da ju lahko obe zbašem not pa pičimo. pa tudi drago ni nevem kak, glede na vozičke za dvojčke. mi smo dali tam okrog 150 E se mi zdi. sicer ga moraš malo prilagodit, ker ni za tako majhne otroke-ni ležečega položaja, vendar je naš ata to vse zrihtal bom probala prilimati slikico




(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Dan!
4.9.2010 8:49:37   
meta22
mi na žalost ne gre prilimat slikice. kak ve to delate. a ni samo copy-pasteuser posted image user posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Dan!
4.9.2010 12:26:27   
anya.xy
Meta22 kaj si mislila sličajno kaj takega, ta stane pri nas 400,00€, zgleda pa ful praktičen, to pa je link: http://www.croozer.de/croozer_kid.html

Natasha15 - upam da se nam ne bo kaj podobnega zgodilo ko gremo naslednji teden na morje, me kr malo panika...upam da bo.

Joj toto vreme spet dež.user posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Dan!
4.9.2010 14:37:27   
country
meta22 mene pa zanima kako sta zrihtala da imaš maladva v rikši? Jaz jo dobim od svakinje pa bi jo rada porabla še namesto marele. Koliko sta pa stara? A že sama sedita?

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Dan!
4.9.2010 17:55:37   
natasha15
anja.****...upam da boste uživali na morju, nam pač ni bilo usojeno, nam je pa doma toliko lepšeuser posted image je pa res da sta tvoja2 še toliko mlajša, da pomoje ne bo panike. Pri nas je zdaj bolj čudno obdobje, ker se že ful zavedata okolja, navajena sta neke rutine, ne znata pri miru spat in potem sem celo noč sam poslušala njiju (doma ju ne slišim), prekmalu hodita spati,...ampak sej bi vse preživeli, ampak ščurkov v sobi pa ne!!!
meta22...tale prikolica zna biti kar zabavna zadevauser posted image mogoče jo bomo nabavili spomladi, ker zdaj na zimo se mi skoraj ne splačauser posted image
country......tudi jaz obožujem kavoooo, kar me pa najbolj moti je,da zbujata drug drugegauser posted image res škoda da nimata vsak svoje sobe,ker moraš polno enih stvari potem kombinirat,....ampak sej se bomo že navadiliuser posted image

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Dan!
5.9.2010 10:09:45   
meta22
anya, ja nekaj takega, samo ni tako fensi varianta. maš rikše od 100E pa tja do 500 tudi. no mi smo jo kupili preko bolhe, in sicer tako  http://www.bolha.com/oglas383871866/kolo-prikolica-otroska-prikolica-riksa-jogger-kolesarska-prikolica

country-ne me vprašat kako, ker naš ata naredi, mami pa nič ne gleda zraven. našidve še ne sedita sami, zato je tisti pokončni del nekako rahlo spustil v ležeči položaj-ne me vprašat kakouser posted image user posted image user posted image pa tudi če bi njega vprašala verjetno sam več ne ve kako. bom šla pozneje pogledat, mogoče bom pogruntala kako. dobijo pa se baje dodatki kot npr. lupinice za dojenčke-iskala po netu in skoraj celi sloveniji pa na žalost nič našlauser posted image

natasha15- ja je praktična zadeva zelo.ne bo nič narobe če nabavite že sedaj, je odlično varovalo pred dežjem in vetrom. smo meli sabo na dansko,kjer nonstop piha, pa smo ju dali noter in lepo zašpičili in sta ble v totalnem brezveterju. user posted image

grem, ker mamo danes še atijevo ta najstarejšo na obisku, se pravi 4 male razgrajače- pa je ravno kreguser posted image
hvala bogu da je user posted image že padla

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Dan!
6.9.2010 10:26:05   
tejalea
No zdaj pa ste se razpisale!

Mi smo že tudi pogledali to rikšo! Gledala sem Croozer, pa eno tako mislim da iz Baby centra? Cena je ful različna, kako pa kvaliteta pa ne vem. KOlegica mi je priporočila Croozer, ampak mi še imamo čas za razmišljevat - do pomladi.
Meta, country - lepo da sta se oglasile - po dolgem času! Vidim, da vam gre super.

Mi smo pa vsi prehlajeni, da je goza. Aleks ima pa povrh še vneto očko in mu non stop teče iz nje, meni pa iz nosa user posted image  Žiga kiha, ata ima glavobol, Lea pa user posted image  zaenkrat še nič!

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Dan!
6.9.2010 10:39:00   
natasha15
tejalea...upam da se čim prej pozdravite!!! Je pa res idealno vreme za prehladituser posted image moja2 zdaj že 2 urci spita in ju čakam, da se zbuditauser posted image
upam da ste že spileuser posted image

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Dan!
6.9.2010 13:02:18   
lil_
hvala za vse komentarje o vozickih. morm se mal pregledat, najprej po netu, pol si bomo pa se mal v zivo pogledal.

zdej me pa se zanima kako vasi miski spijo? midva sva razmislala o eni postlci dimenzije 140x70, pa da bi jo na sredini pregradila...da bi ble pol dve 70x70. sploh neveva kako in kaj user posted image ma ksna ksn boljsi predlog? al je bols da mata vsak svojo postlco? sej pravm, sva zgublena. ze tko sta taprva otrocka k se sploh lovis, pa se dva. zato bo vsakrsna pomoc vec kot dobrodosla.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Dan!
6.9.2010 14:19:06   
tassika
Lil sicer nimam dvojčkov ampak ti povem mojo izkušnjo. Zoja pri dobrih 4m ni več hotela spati v zibki pa je imela dimenzijo 40x90 ji je bila pretesna, smo kupili posteljo 140x70 in pri svojih 7m se je že kotalila čez celo. Zdaj pri 10m je pa povsod, tudi pokrit je ne smem s kovtrčkom ali dati kaj drugega notri, ker ima gospodična premalo prostora. Jaz ti priporočam, da kupita za vsakega svojo posteljico, mogoče 120x60 pa potem kasneje kar veliko posteljo. Čeprav cenovno je tam 50-60eur razlike med posteljo 120x60 in 140x70 razen če najdeš kaj v akciji.
lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Dan!
6.9.2010 15:12:23   
Ernestina
tejalea, pozdravite se čim prej! user posted image user posted image user posted image

Sem tudi jaz danes že merila vročino, ko sta nekam sitna, pa ni nič, najbrž vreme, pa Lucijin zobek, Svit pa kolegialno z njouser posted image Sem se bala da smo včeraj na Rakitni odnesli veter in mraz v dolino. Me skrbi kaj bo konec tedna, ko bo cepljenje - če bo vse ok.

Pozdravček vsem

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Dan!
6.9.2010 20:36:11   
2pikici
Imate kaj izkušenj z zamašenimi noski. Naše dve imata čisto polne ne pomaga ne aspirator ne fiziološka.
Je mogoče še kaj kar bi pomagalo da jima vsaj malo olajšam dihanje. Najhuje je ponočiuser posted image
Lil mi smo že na začetko kupili 2 posteljici dimenzije 120x60, vendar sta bili prvi mesec v eni. Ena zraven druge nismo nič na sredini zagradili.
Ko sta bili stari 1 mesec sem jih dala vsako v svojo posteljico, ker sta se začeli motiti in zbujati ena drugo.


(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Dan!
6.9.2010 21:40:28   
Alenka-8
Imate kaj izkušenj z zamašenimi noski. Naše dve imata čisto polne ne pomaga ne aspirator ne fiziološka.
Je mogoče še kaj kar bi pomagalo da jima vsaj malo olajšam dihanje.


Naredi jima inhalacijo iz kamilic. Kar nad loncem ju drži, da se nadihata, samo pazi, da se katera ne opeče. Mi smo to ful velikokrat izvajali in je pomagalo. Ali pa naredi bolj soparno kopalnico, ko ju kopaš.

Lil mi smo imeli Lano v košku, Jašo v zibki kakih 5 mesecev. Potem pa vsakega v svojo posteljico in je tako še danes. Pri babici pa sta bila najprej skupaj v posteljici (brez pregrade), ko pa sta se začela motit pa sta šla vsak v svojo.

(odgovor članu 2pikici)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Dan!
7.9.2010 10:06:59   
anya.xy
Lil se pridružujem mojim predhodnicam, prvi mesec sta bila skupaj v eni posteljici 120/60, pol pa vsak v svoji.

Upam da boste vsi kmalu zdravi, samo še čakamo da bota naša2 tudi začela smrkat. Kamilice pa bi znale pomagat.


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Dan!
7.9.2010 14:04:51   
bunka83
Lil, dve postelji 120x60! Tudi če kupiš samo eno veliko, boš sigurno čez par mesecev rabila dve. Tudi jaz sem imela cele drame, ker sem bila siguna, da bom rabila samo eno in potem ko prebiraš izkunje drugih, vidiš da sta potrebni dve. Otroka se motita, eden joka/spušča čudne zvoke, drugi spi in ga lahko zbudi in potem ko oba krulita res ni prijetno. Všasih zaspita oba v eni, samo je bolj "varno", da sta vsak v svoji. Mi imamo eno v spalnici brez ene stranice pritrjeno na mojo posteljo in eno v dnevni, ta je bolj kot igralnica in dnevna postelja. Zvečer pa tistega, ki prvi zaspi položiva v spalnico in drugega uspavava v dnevni. Če pa kopamo, damo pa oba v spalnico, da se ostali prostor prezrači in shladi.

Tejalea, pozdravite se, vreme...Mi imamo tudi vneto očko, mu kapnem kapljico mojega mleka v očko, pomaga v treh dneh. Danes gremo pregledat prstek, ker še vedno ni dobro in je čisto rdeč in malo gnojčka.

Mi jemo na 2h, max 3h, tudi ponoči, prebedimo ša kakšne dve epizode - tudi ponoči - merjenje moči, iz oči v oči, kdo bo prej zaspal, včeraj sta me premagala, nisem mogla več... Sem se preimenovala v pobruhanega zombija.

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Dan!
7.9.2010 16:47:53   
anya.xy
Bunka83 - dobra si da zdržiš taki tempo, zanima me koliko ti kaj časa vmes ostane za počitek oz.za spanje, joj meni bi se user posted image , dobro čez dan še samo ponoči...svaka ti čast.


joj toto vreme smo vsi malo tečni....še ata =)

_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Dan!
7.9.2010 19:02:44   
meta22
bunka83-res ala ti vera.kolko ste pa stari? upam da maš kako pomoč da ne izgoriš.
tejalea- user posted image user posted image user posted image za bolančke. jaz tudi čakam da ta starejši začne domov viruse nosit. danes je že bil neki user posted image . je spal popoldne , kar ni že dve letiuser posted image
lil-obvezno dve postelji, ker bosta skupaj samo en mesec, verjemi. za velike pojstle pa je mislim še čas. naš ta starejši jo je dobil za 3 R.D. do tedaj je spal v kinderpetu.
2pikici- zamašen nosek mi obvezno odpravimo z veliko fiziološke in babyvackom, ki je res super zadevščina.
pa obvezno z kamilicami probaj

ja vreme za p******t, smo bli vseeno kar dosti zunaj danes. upam da ne stakneta zamašenega noska.

je pa bla anina zadja dva dni ful tečna. nikakor ji ni pasalo, pa samo je cvilila, pa smo jo prelagali. sem posumila na prebavne motnje, ker glih uvajamo GH. sem ji po treh mesecih dala kapljice koroških lekarn, ki sem jh že hotla vstran vrečt. čez 5 minut ona lepo dvakrat prdne, se pokaka in od takrat naprej je spet naša nasmejana anauser posted image
grem še sedaj s tavečjim v mižule,malidve že pridno ajata

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Dan!
7.9.2010 21:02:56   
natasha15
Ewo mi smo imeli danes 3.cepljenje, kjer smo se tudi stehtali in zmerili: Ian 8 kg in 68 cm (sedaj je 1 cm krajši od prejšnega pregledauser posted image user posted image user posted image ), Žan 9 kg in 71 cm.

lil-tudi jaz se strinjam s predhodnicami, obvezno 2 postelji. Tudi jaz sem na začetku mislila da bi kupila ali dala delati po naročilu 1 veliko, da bi skupaj pančkala, ampak HB da sem se v zadnjem trenutku premislila. Res bi se preveč motila, že ko sta vsak v svoji postelji in v isti sobi, zna biti včasih zelo moteče.

bunka83-te čisto razumem, midva z mojim sva bila prva 2 meseca tudi zombija,zdaj sta pa malčka največja zaspančka (in upam da to čim dlje trajauser posted image ) . Upam da čim hitreje dobite nek normalen ritem,da si vsaj malo spočiješ! Res pa je,da ne vem kaj bi brez mojega partnerja, ker mi ogromno pomaga, tako da ju sama2 rihtava že od samega začetkauser posted image

Upam da boste zdravi in da se tale vreme kaj popraviuser posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Dan!
7.9.2010 21:42:21   
tejalea
Bunka - dobra si user posted image user posted image user posted image
Glede postelje - pa ste že vse povedale!
Zamašeni noski: fiziološka in pumpica - tako delam jaz. Čeprav se pri Aleksu namučim, pri Žigu pa sem en dva tri gotova!

Malo reklame: ste že vidle spletno stran Z pharm - prodajajo hrano za dojenčke  - naročilo preko spleta. Če se kateri ne splača kam vozit po njo user posted image  

In še: da bi najraje danes popiz... Aleksu so prestavili kardiologa - spet za en mesec!! user posted image user posted image
Mogoče bom pa šla samoplačniško, samo da se rešimo teh dvomov!

lep večer še naprej
ati gleda tekmo!

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Dan!
7.9.2010 22:23:42   
natasha15
Tejalea...hvala za reklamo, ni slaba idejauser posted image user posted image drugče pa upam da bosta z Aleksom imela čim prej pregled, da bo vse vredu in boš lahko v miru uživala s tvojimi zakladiuser posted image

Lep večer tudi tebi!

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Dvojčki 2010
7.9.2010 23:01:37   
bunka83
No pa smo prestali prvo operacijo...ko je zdravnica videla prstek, nas je napotila kar na urgenco. Tam so malemu odrezali malo nohtka, ker se mu je zarastel in ni bilo spasa. Zdaj ima povito nogo in revček je čisto izmučen. Je šel moj notri, v malo operacijsko, jaz ne bi zdržala, baje je bilo krvavo...user posted image Predpisali so mu samo Calpol, upam da bo vse dobro, čez 2 dni kontrola.

Ja punce, je kar hudo, pravijo da je okoli 6. tedna najhujše, to je ravno zdaj...s tem se tolažim. Najhuje mi je, ko sva oba že čisto brez moči sredi noči in se začneva kregat in obsojat, kdo bo zdaj uspaval, kako je moje mleko krivo za njune krče...čisto se počiva, kar zakopala bi ga nekam. user posted image user posted image Imam taščo za vikend, pa moj mi veliko pomaga, vse pospravi doma in pestva male, noče pa previjatuser posted image Čez dan sem zdaj sama, zaenkrat kar gre, sta kar pridna če smo sami. Kako ste pa ve, imate stalno pomoč ali kako folgate? Če se nekako naspim mi ni take panike in imam tudi do njiju drugačen, nežen in vesel odnos, drugače jih pa komaj primem v roke s tečnim frisom, ker ne morem več!

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Dvojčki 2010
8.9.2010 10:20:04   
tejalea
Bunka - super ti gre! Saj včasih imamo verjetno vse bolj kisel obraz in bi se najraje pokrile preko glave! Jaz sem že od samega začetka bolj ali manj sama. Mož je sp in dela cele dneve, včasih je priskočila na pomoč tašča, včasih pa moja mama. Najhuje mi je bilo ko sta se kopala, potem pa je ta starejša bila vsepovsod. Še sedaj jo včasih prime in bi se kar po njima gor kotalila, ali pa jih stiska ali pa vlači za roke ali noge, da mala dva samo mežikata od strahu. Dobro, da je vrtec user posted image  in imamo sedaj nekaj ur miru, lahko mala dva vsaj v miru malo prespita!
Ja moj user posted image  se tudi trudi, da ne bi previjal! Mogoče je eno dvakrat do sedaj user posted image ... Bo že še prišel na vrstouser posted image

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Dvojčki 2010
8.9.2010 10:23:27   
tejalea
user posted image

Kaj pa gonilna sila - ste jo že popile?

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?